Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long   1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long Empty2/10/2022, 19:05

Върнете се в началото Go down
Ultras-48
Superstar
Superstar
Ultras-48


Location : Плевен дге
Join date : 02.09.2022
Posts : 189
Age : 22

1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long   1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long Empty3/10/2022, 02:17

Michael Cole: Добре дошли дами и господа. Всеки момент ще започне тазседмичното издание на Rampage, което както винаги се очертава да бъде много интригуващо. Като за начоло на шоуто, Миз и Теди Лонг ще се изправят лице в лице и ще обсъдят следващият опонент на самопровъзгласилият се за „A Lister“ новак. Напомням, че той дебютира преди 2 седмици побеждавайки категорично Тайтъс Ониъл, а миналата седмица Миз извика Теди Лонг на ринга, искайки нов и достоен съперник и използвайки меко казано изразни средства, които бяха доста неуважителни към главният мениджър. Теди от своя страна се включи от бекстейджа, похвали Миз за доброто му представяне в първият му TNW мач и съобщи, че следващата седмица ще се срещнат лице м лице и ще обяви едно доста сериозно име, срещу което Миз ще се изправи. Ето, че вече този момент настъпи и всички ние тръпнем в очакване да разберем какво ще се случи.




1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long Giphy


Corey Graves: Какъв по-добър начин от това да започнем шоуто от The A Lister! Винаги се радвам да видя това момче. За краткото време от което е тук, Миз показа две неща - има амбиции и топки! Очевидно не се страхува от предизвикателства и директно ще скочи в дълбокото.

Michael Cole: Той също така показа, че е способен на подмолни номера и, че не демонстрира уважение към никой. Продължавам да съм на мнението, че егото му е в повеч

Corey Graves: Вече разбрахме, че не го харесваш, но на никой не му пука за теб. Нека се концентрираме върху случващото се сега. В момента виждаме и че красивата му съпруга - Марис е с него днес, явно и тя няма търпение да разбере името на опонента на съпруга си. Лично аз искам да я виждаме по-често, надявам се The Awesome One да не ми се сърди за тези думи.

Michael Cole: В центъра на ринга виждаме табела с надпис „Miz TV“, също така има и още три стола, явно това ще е първият епизод на нещо като някакво ново шоу?! Макар и да не съм му почитател заради чисто човешките му качества, определено за кратко време успя да привлече доста сериозен интерес към себе си и това няма как да го отрека.

Corey Graves: И още как! Имахме нужда от нови имена, имахме нужда от свежа кръв и в крайна сметка я получихме.

Michael Cole: Миз се качва на ринга, а публиката чрез мощни освирквания му показва какво мисли за него. Сега той взима микрофона и сяда на един от столовете, явно преди появата на Теди, Миз има какво да ни сподели...

1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long Giphy

The Monster харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Ultras-48
Superstar
Superstar
Ultras-48


Location : Плевен дге
Join date : 02.09.2022
Posts : 189
Age : 22

1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long   1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long Empty3/10/2022, 02:37

WELCOME TO THE FIRST EVER EPISODE OF THE MOST MUST SEE TALK SHOW IN TNW HISTORY!
WELCOME TO……. MIZ TV!!!

Както всички виждате, днес е още един специален и паметен ден. Днес е първият епизод на моето ново шоу - MIZ TV! Именно поради това и не съм сам на ринга в момента. Всяко хубаво откриване или премиера има нещо много важно без което не може - хубави жени. Именно поради това моята красива, прекрасна и секси съпруга е на ринга до мен днес. Завиждайте загубеняци, защото вашите жени (ако изобщо имате такива) никога няма да изглеждат така! (Миз започва да се смее под освиркванията на публиката).


1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long Giphy


WHEN MY HAND GOES UP, YOUR MOUTH GOES SHUT!!!                                                             
Миналата седмица аз излязох на този ринг търсейки ново предизвикателство под формата на мач срещу една наистина голяма суперзвезда от федерацията , срещу която да се изправя на ринга. Тогава се обърнах към главният мениджър на шоуто - Теди Лонг и му поисках, да ми даде някой, който е достоен да бъде на един ринг с мен! Тогава Теди се включи от бекстейджа и ми намекна, че тази седмица ще разбера името на следващият си съперник. Опита се да ми го представи по много страшен начин, но аз не се плаша лесно !Истината е, че в продължение на седем дни чаках и нямах търпение този момент да настъпи, защото честно казано много обичам да правя две неща – да ритам задници и да затварям усти, а като победя прехваленият ми съперник (който и да е той) ще сторя и двете. Но нека да започваме по същество... Стига сме чакали повече. Теди, стари човече, смятам да не губим повече време, довлечи дъртото си туловище тук, запиши името си със златни букви в историята на компанията, като станеш първият гост в моето шоу и ми дай това, което искам! ......

Dimarata and The Monster харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Teddy Long
Manager
Manager
Teddy Long


Join date : 10.05.2020
Posts : 18

1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long   1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long Empty4/10/2022, 10:04



1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long UTQn67N

- CUT DA MUSIC, CUT DA DAMN MUSIC! MIZ, playa, нямам време да слизам до ринга, ще говоря от тук. Наистина оценявам това, че се стремиш да си най-добрата суперзвезда. Откакто се завърна, което по ирония на съдбата се случи преди аз да поема юридическата си отговорност, ти наистина впечатляваш с всичко, което правиш на този ринг. Всичко, освен едно - YAR MOUTH IS TOO DAMN BIG! Да, не спираш да говориш простотии, не спираш да обиждаш, не спираш да се държиш неуважително с хората, които слагат пари в джоба ти - пари, които после използваш за изхранването на семейството ти. Показвайки неуважение към хората покрай теб ти показваш и неуважение към парите, а хората, които не уважават парите не стигат далеч, playa! Именно за това реших, че като GM мога да извъртам нещата по начин по който да се генерират още гущери. Реших, че е по-добре да имаш мач с едно огромно име и да можеш веднъж завинаги да покажеш дали го умееш! Така че няма да карам нито теб, нито красивата ти жена, нито всички които ни гледат на живо и по малките екрани да чакате, моят задник се прибира отзад, за да прави пари, а вие се насладете за човекът, който ще е опонент на Мизанин на Temple of the King. О, и да не забравя, Miz, ще имаш мач с едно момче от този град, а опонента ти ще наблюдава всяко твое движение, playa! Good luck!

Ultras-48 харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2366

1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long   1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long Empty5/10/2022, 10:07

BURN IT DOWN!~



*YEA-A-AH!!*

1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long JwsClU8 1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long BsQ2349

Corey Graves: "The Architect" is in the house, baby! Изражението на The Miz моментално се промени, след като музиката на Seth Rollins избухна в залата. Главният мениджър на Rampage Teddy Long обеща на Mizanin, че ще му даде голямо предизвикателство на предстоящия турнир Temple of The King и повярвайте ми... It doesn't get any bigger than this! "The-A Lister" ще се изправи не срещу кого да е, а срещу една от иконите на TNW! Човек, печели всичко! Човек, смятан за един от най-добрите, стъпвали между тези въжета! Мина доста време откакто за последно видяхме Seth Rollins на екрана и колкото и противоречива личност да е той, няма как да не си признаем, че ни липсваше! Това място просто не е същото без този човек! Очевидно и феновете по трибуните споделят моето мнение, защото колкото и странно да звучи, те посрещат "The Architect" с овации и то доста бурни! Не съм сигурен кога за последно Seth е получавал подобни реакции от феновете на федерацията. Дори той самият е изненадан, но го приема с усмивка и продължава похода си надолу по рампата. Rollins и тази вечер не изневерява на себе си, като отново е облечен в изключително стилен червен костюм. Той върви наперено към ринга, а The Miz не откъсва поглед от него нито за миг! Очите на "The A-Lister" са приковани към Rollins, а в главата му се въртят какви ли не мисли. Той даде сериозна заявка за това на какво е способен, но тази вечер няма право на грешка, защото една от най-големите суперзвезди на TNW ще го следи изкъсо от първия ред! Дали Miz ще успее да подходи със същото самочувствие, с каквото го правеше до момента или пък ще се притесни като ученик, който бива изпитван на дъската пред целия клас? Предстои да разберем! Seth Rollins се здрависва с мен и колегите ми и се настанява до нас на коментаторската маса, а ние чакаме само местния атлет, който не само ще има възможността да стъпи на ринга на Total Nonstop Wrestling, но и да впечатли с уменията си самия Seth Rollins!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long   1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long Empty

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening: The Miz Show with The Miz and TNW's GM - Teddy Long
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 6. Backstage segment with Teddy Long
» 8. Backstage segment with Teddy Long and MJF
» 3. Backstage segment between Paul Heyman and Teddy Long
» 11. Backstage Segment with Roman Reigns and Teddy Long
» 1. Opening Show with the General Manager of "Rampage Supershow" Adam Pearce discusses the situation between Johnny Mundo and Big Show

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 487-
Идете на: