Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 11. Karrion Kross explains why he 'krossed' Jeff Hardy at Mayhem

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

11. Karrion Kross explains why he 'krossed' Jeff Hardy at Mayhem Empty
ПисанеЗаглавие: 11. Karrion Kross explains why he 'krossed' Jeff Hardy at Mayhem   11. Karrion Kross explains why he 'krossed' Jeff Hardy at Mayhem Empty18/9/2022, 18:43

...
Върнете се в началото Go down
Glorious_One
Superstar
Superstar
Glorious_One


Join date : 24.03.2018
Posts : 668
Age : 28

11. Karrion Kross explains why he 'krossed' Jeff Hardy at Mayhem Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. Karrion Kross explains why he 'krossed' Jeff Hardy at Mayhem   11. Karrion Kross explains why he 'krossed' Jeff Hardy at Mayhem Empty21/9/2022, 17:58

*След кратката  рекламна пауза за Rampage на ринга се озовава самият Karrion Kross който на турнира Mayhem се завърна в отборен мач с екстремната енигма Джеф Харди двамата примериха сили срещу Дъдлитата и успяха да ги победят обаче това което стана след мачът беше интересното, всичко изглеждаше супер докато Крос реши да нападне Харди и дори го преби. Все още никой не знае каква е причината, но се надяваме тази вечер Крос да каже защо е вдигнал мерника си към Джеф Харди. Възможността двамата да имат мач също е доста голяма. Karrion Kross е с микрофон в ръката нека да чуем какво ще каже.*

11. Karrion Kross explains why he 'krossed' Jeff Hardy at Mayhem Untitled-1

Crowd goes: *BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO*  Ако кажа че не съм очаквал такава реакция ще излъжа, но знаете ли какво... i don't care! Аз съм доволен от това което направих и като един истински мъж не се крия и в момента съм тук на ринга и съм готов да сритам задника на Джеф Харди и ще го направя ако излезне от съблекалнята и дойде тук на този ринг. Все пак се питате каква е причината и аз с удоволствие ще ви я кажа с усмивка на лице *Освиркванията продължават в по-голяма доза* Абе вие освен да се грачите и да виете като недоразвити ембриони друго можете ли? Всъщност точно тези които ме освиркват са най-вероятно фенове и хора които се възхищават на Джеф Харди... в голяма заблуда сте защото не осъзнавате какъв човек подкрепяте? Нима хората се радват на човек който си боядисва лицето като циркаджия обаче това е най-малкият проблем. Точно този човек взима наркотици и то най-различни видове което го прави един класически наркоман. Как може да се кефите на такъв човек толкова ли сте пропаднали? Всъщност това е риторичен въпрос на който отговора му е прозрачен и пределно ясен!  Не мога да приема факта АЗ САМИЯТ КАРИОН КРОС да споделям една съблекалня с човек като Джеф Харди!  Не знаете истинското лице на Харди и затова толкова много му се възхищавате и го въхвалявате, но Kross е подготвен и за видео материал за да видите какви ги вършеше вашият така свят любимец! Let's take a look!




*CROWD GOES WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOWWWWW* Какво стана сега защо не освирквате него? Това ли е примера за подражание на малките запалянковци ако мислите че е значи или аз съм с грешна политика или вие сте много спрели. Как може да се напуши и да бъде допуснат в залата дори на мен ми прилича че е и леко в нетрезво състояние. Може пък и двете теории да са вярни и Харди освен да е наркоман да е и пияница. Сега нека да поговорим по същество. На турнира аз нападнах ХАРДИ поради две причини първата е казах току-що такива индивиди заслужават да си получат урока. Втората причина е че се завръщам и вместо прожекторите да са насочени към мен Харди успя да ми открадне момента като ме прекъсна и последва този отборен мач. Този човек никога не му омръзва екранното време и винаги иска да е в центъра на събитията и вниманието да бъде насочена към него, но това няма да се случи този път и това пребиване на турнира е една началото. Както казах изобщо не се страхувам от такъв човек като него и го очаквам тук на ринга да дойде и де изправим лице в лица готов съм да му наритам наркоманският задник и след това да отива да се напушва за утеха! KARRION " KILLER " KROSS  НЯМА ДА ОСТАНЕ ДЛЪЖЕН НА НИКОГО... ТАКА ЧЕЕ ДЖЕФ...ЕЛА И ПРЕМЕРИ СИЛИ С ЧОВЕКА КОЙТО ТЕ УНИЗИ НА ТУРНИРА.....I HAVE TWO WORDS FOR YOU... FALL AND PRAY!!!!! * НЕКА ДА ВИДИМ ДАЛИ ДЖЕФ ХАРДИ ЩЕ ИЗЛЕЗНЕ И ЩЕ ИМА ЛИ МАЧ МЕЖДУ ДВАМАТА ОЩЕ ТАЗИ ВЕЧЕР?*

Dimarata, Exodia and Ultras-48 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

11. Karrion Kross explains why he 'krossed' Jeff Hardy at Mayhem Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. Karrion Kross explains why he 'krossed' Jeff Hardy at Mayhem   11. Karrion Kross explains why he 'krossed' Jeff Hardy at Mayhem Empty21/9/2022, 20:45



11. Karrion Kross explains why he 'krossed' Jeff Hardy at Mayhem AL9nZEX2kIkKJdChHvBk2swZoNEQTYgDJA1DaogRW6nt98rcrELYm5mg_Mv9wx_Yi8c6-fFTUVO2gpCkfOX5NvGAqIn6ucgJKSwoGrwEIq6SLtQZpVtXmODCvvroltO-od9qqyQN7ra_GVxfuvDeo35JP2_EqA=w360-h203-no?authuser=0

Joey Styles: Точно както Кариън Крос и Джеф Харди няма да се крие в съблекалнята, а виждаме че излиза в началото на рампата, за да защити себе си и честта срещу унизителните нападки, думи и дори тези кадри които Крос показа на титантрона преди минути. На турнира "Mayhem" 2022 видяхме как Крос щеше да направи своя дебют като направи предизвикателство към целия ростер на TNW, а това предизвикателство беше отговорено именно от Джеф Харди! Каролинецт излезе и бе готов да се изправи срещу Крос, но и двамата мъже бяха прекъснати от завръщащ се отбор в лицето на The Dudley Boyz! Проклетите Дъдлита прекъснаха Джеф и Крос и ги предизвикаха на мач, които се състоя на ринга на TNW. Maч в който Кариън Крос и Джеф Харди взеха победата след като направи KROSS Jacket върху D-Von Dudley карайки едната половина от Дъдлитата да изпадне в безсъзнание и така Крос донесе победата на unlikely сформирания отбор от Джеф и Крос. Когато "праха се разсея" и ръцете на двамата мъже бяха вдигнати обаче Крос брутално атакува Джеф Харди в гръб с многоженство удари и ритници в главата! Крос завлече Харди извън ринга и след това го вдигне и тръшна цялото тяло по гръб върху стоманените стълби едва не парализирайки Джеф Харди след такова силно тръшване! Дори не знам как Джеф Харди успява да е тук в залата по-малко от 48 часа след случилото се. Без емоционалното лице на Джеф Харди казва всички в този момент, той не може да слуша повече от глупостите на Крос, някой трябва да затвори устата на този психопат. Харди крачи по рампата под шумни овации от публиката, виждаме и възрастни и деца са на крака за "The Charismatic Enigma". Харди се качва на ринга и взима микрофон...

11. Karrion Kross explains why he 'krossed' Jeff Hardy at Mayhem AL9nZEXjfZw9l99WtyDZRcL-221RtqkuQ1uPDv-eIXSH8I9Bxrtaqub_i4njYWuA6ajsmaTFFKLIiHPYfx1_mPuB9i3IxH9nEOHHKrRCCw_qQFraP_hdvSAhJUOaGTnhLi5ZcXUcdSN9PC5MU0mCRr3YHLX7cA=w360-h203-no?authuser=0

- Крос, не съм тук да се бия с теб. Тук съм да ти затворя устата веднъж и завинаги от глупостите които говориш по мой адрес и по адрес на всеки един фен тук! Ядосан си че откраднах твоя момент, обвиняваш ме че съм те засенчил, но ако представиси ако не бях тогава там ти и Дъдлитата бяха излезли и те бяха нападнали ти сигурно ще да си минал през сигурно две маси минимум! Огледай се, чуй само тези фенове които ти наричаш идиоти...Чуй ги само, защото ако не бяха те ти дори сигурно нямаше да бъдеш тук и ти отново ги обиждаш и се храниш на техен гръб, защото те са хората от които ти получаваш заплата, те са хората които имат глас тук и го изразяват! Може да съм правил много грешки, разочаровал съм много хора и се разкайвам за това и до днес, но тези фенове никога не са обръщали гръб от мен и винаги са ме подкрепяли в най-трудните ми моменти и то заради такива хора като теб! Хора, които могат само да завиждат че не могат да постигнат успехите на другия, хора които гледат само в паницата на чуждия и се чудят защо не им върви. Крос, преборих се с много демони и продължавам да се боря, но разбрах едно - на този свят винаги ще има някой завиждащ и злобен психопат, който да ти развали живота...Крос аз съм точно толкова луд колкото си и ти! Не съм забравил за това което ми причини на турнира и нямам търпение когато официално мога да се изправя срещу теб за да покажа на света какъв загубеняк наистина ти всъщност си...

11. Karrion Kross explains why he 'krossed' Jeff Hardy at Mayhem AL9nZEWCVUMfFk7l1uewB82-SPPOA38ZWgpLmjUqBIPF5JOox7t99aV4x6QzJfYj7pqVDf3z7oRV4ZZeBX_wnBMhbaQf52zGmRekP8PBoVVUwkbdZ8nOrtWno4SBJDnid9QsuqY7glpi-xxkLPWcA5omGilCvw=w360-h203-no?authuser=0


Matt Striker: След тези красноречеви думи от Джеф Харди имаме кратък staredown между двамата, но Крос се опитва да удари Джеф...ХАРДИ ЗАЛЯГА И НАБИВА МОЩЕН ШАМАР НА КРОС! Кариън се даде няколко крачки назад след този звучен шамар! Харди сваля якето си и гледа Крос право в очите! Положението е "дръж ми якето". Крос се държи за лицето, но виждаме че Кариън премисли действията си и слиза от ринга. Джеф не маха очи от Крос, докато може би бъдещия му опонент се отдалечава от ringside-a. Крос показва на Харди че времето му тече, но дали всъщност това време не тече именно за "The Killer" himself ?!

Glorious_One харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





11. Karrion Kross explains why he 'krossed' Jeff Hardy at Mayhem Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. Karrion Kross explains why he 'krossed' Jeff Hardy at Mayhem   11. Karrion Kross explains why he 'krossed' Jeff Hardy at Mayhem Empty

Върнете се в началото Go down
 
11. Karrion Kross explains why he 'krossed' Jeff Hardy at Mayhem
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 2. Karrion Kross has his moment at Mayhem
» 1. Opening - I Quit Match: Jeff Hardy vs. Karrion Kross
» 8. MJF challenges Karrion Kross
» 3. Segment /w Karrion Kross
» 15. Karrion Kross seeks out Triple H

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 485-
Идете на: