Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 4. The grand debut of The Miz

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

4. The grand debut of The Miz Empty
ПисанеЗаглавие: 4. The grand debut of The Miz   4. The grand debut of The Miz Empty18/9/2022, 18:42

...
Върнете се в началото Go down
Ultras-48
Superstar
Superstar
Ultras-48


Location : Плевен дге
Join date : 02.09.2022
Posts : 188
Age : 23

4. The grand debut of The Miz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. The grand debut of The Miz   4. The grand debut of The Miz Empty18/9/2022, 22:08

Michael Cole - Всеки момент предстои и ентранса на Миз. Това е официалният му дебют в TNW, след като миналата седмица The Awesome One успя да победи Брет Харт в dark match.                  

Миз за момента е пълна загадка, но има доста хайп към него и според някои хора, той е бъдеща звезда! Но това ще го разберем,  времето ще покаже дали тези очаквания към него ще бъдат оправдани, или ще се окаже надценен. Тепърва ще го видим в действие!  



Corey Graves - Музиката му зазвучава в залата и ето го и него - The A Lister, който изглежда доста самоуверен и спокоен. Това е неговият шанс да се докаже и отправи заявка към другите кечисти в Total Nonstop Wrestling.                                                                
Очилата са върхи лицето му, красивата Марис е с него и той върви уверено напред по рампата, водеща към ринга. Публиката го освирква мощно, но на Миз сигурен съм, въобще не му пука и това нещо няма да го трогне по никакъв начин.

Michael Cole - Лично аз ще следя с интерес неговото развитие и това, дали ще разгърне потенциала си. Но стига толкова за бъдещето, нека се концентрираме към днешния мач. Тази вечер Миз ще се изправи срещу все още неизвестен опонент. Това допълнително затруднява задачата му, защото той не знае за какво трябва да се подготви.The Awesome One обаче също има козове в ръкава си. Знаем начинът по който Миз може да действа и миналата седмица се убедихме, че е способен да печелил с измама и с всякакви мръсни номера. Днес и неговата съпруга - Марис ще бъде край ринга, която също може да действа много подло.

Corey Graces - Стига с тези глупости колега. Няма такова нещо като "измама". По правилни термини са "хитрост" и "съобразителност", две много важни качества, които The A Lister притежава.

Michael Cole - Миз вече се качва по стълбите, водещи до ринга, а освиркванията към него се засилват. Той иска микрофона, явно има да ни каже нещо...

4. The grand debut of The Miz Giphy.gif?cid=790b76110ac6885eba812ffd0e23cf2d726a0b5a37f227e1&rid=giphy


(освиркванията не спират да звучат) WHEN MY HAND GOES UP, YOUR MOUTH GOES SHUT!!!... По реакциите ви съдя, че едва ли се радвате да ме видите. Но нека ви кажа нещо... Мен това не ме интересува особено. (освирквания)...
SHUT YOUR MOUTHS AND LISTEN TO ME!!!
След като покорих Холивуд дойдох в TNW за да сторя същото и тук. Временно загърбвам една успешна кариера и започвам нова такава. Нека ви кажа и някои неща от моят личен живот и плановете, които имам тук...
С моята красива съпруга имаме 2 прекрасни деца. Monroe Sky Mizanin и Madison Jade Mizanin. Искам с бъдещите си успехи, които възнамерявам да постигна във федерацията да бъда пример и вдъхновение за тях и те някой ден да станат толкова добри, колкото баща си. Личният пример е изключително важно нещо. Всяко малко дете има идол на когото да се възхищава и подръжава и аз ще бъда този идол! Но знаете ли, какво още е важно?! Лошият пример!  Именно поради това ще ги науча да не бъдат като вас. Едни неуспели, главно дебели нещастници, които завиждат на наистина успелите хора като мен и осъзнавайки това, пак не могат да направят нищо друго освен да седят неподвижни в продължение на часове, да ядат бургери и пият кока кола, докато калориите им се лепят по всички части на тялото, а цифрите на кантара стават трицифрени. (Миз започва да се смее, а публиката го освирква, след което започват скандирания „you suck“).
WHEN MY HAND GOES UP, YOUR MOUTH GOES SHUT!!!
И така. Днес възнамерявам да сритам задника на това нищожество, което след малко ще довлече задникът си тук, а после на следващото такова, и следващото, и следващото, смятам да оставя отпечатък от обувката ми върху задникът на всеки, който се изпречи на пътя ми, докато се изкача най-отгоре на пирамидата. В момента съм по-умен, по-целеустремен и най-вече по-способен от всеки един в тази компания, а вие нещастни хорица тепърва ще се убедите в това! (нови мощни освирквания, а Миз хвърля микрофона извън ринга)

Dimarata, Rainmaker and Exodia харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Teddy Long
Manager
Manager
Teddy Long


Join date : 10.05.2020
Posts : 18

4. The grand debut of The Miz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. The grand debut of The Miz   4. The grand debut of The Miz Empty19/9/2022, 22:30


4. The grand debut of The Miz VPKUtop

Well, след като направихме това страхотно нещо преди малко, с правомощията дадени ми от Светая Светих на развлекателният спорт - Хълк Хогън, заставам пред всички вас и теб, Мизанин, готов да направя малко повече за повдигане на интереса към твоята персона. Завръщането ти наистина е зашеметително, но то не би било толкова зашеметително, ако нещата останат недоизпипани. Именно за това, точно в този момент, The Miz ще трябва да покаже на хората на какво е способен. Ти, господин so-called 'A-Lister' ще трябва да демонстрираш малко in-ring умения. So you better get playing or you gotta get steppin'...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





4. The grand debut of The Miz Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. The grand debut of The Miz   4. The grand debut of The Miz Empty

Върнете се в началото Go down
 
4. The grand debut of The Miz
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» TNW Debut of 2022
» 9. LAX Exclusive Debut
» 7. Mr. Kennedy Makes his Debut
» 5. Barry Windham makes his debut
» 1. Opening Show: Debut of the *NEW* GM Assistant - William Regal

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 485-
Идете на: