Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 6. CO-ME: No Holds Barred for the TNW Global Championship - Roman Reigns (c.) vs. Johnny Mundo

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

6. CO-ME: No Holds Barred for the TNW Global Championship - Roman Reigns (c.) vs. Johnny Mundo - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. CO-ME: No Holds Barred for the TNW Global Championship - Roman Reigns (c.) vs. Johnny Mundo   6. CO-ME: No Holds Barred for the TNW Global Championship - Roman Reigns (c.) vs. Johnny Mundo - Page 2 Empty17.09.22 21:24

SO DAMN GOOD!
ИМАМЕ ЕДНО,
ИМАМЕ ДВЕ,
ИИИИИ....
НЕ! ПОВДИГАНЕ КСТО ПО ЧУДО!
ГЛАВАТА МУ МОЖЕ ДА Е НА ПИХТИЯ,
НО МУНДО ИЗРИТА!
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

6. CO-ME: No Holds Barred for the TNW Global Championship - Roman Reigns (c.) vs. Johnny Mundo - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. CO-ME: No Holds Barred for the TNW Global Championship - Roman Reigns (c.) vs. Johnny Mundo   6. CO-ME: No Holds Barred for the TNW Global Championship - Roman Reigns (c.) vs. Johnny Mundo - Page 2 Empty17.09.22 21:32

Колко близо беше Roman Reigns до това да направи една от най-важните победи, които е записвал в тази компания. Той на скоро успя да защити за първи път колана си, който изтръгна от ръцете на Трите Хикса, но със сигурност мач срещу Тайтъс няма нищо общо с двубой, в който залагаш колана си срещу една от най-атлетичните фигури в историята на Total Non Stop Wrestling. Какъв ботуш само в лицето на Мундо както в преносен, така и в буквален смисъл. Мундо направо се превъртя във въздуха при този ритник. Точно, когато си мислихме, че "The Guru of Greatness" ще се върне в двубоя и беше свален бързо на земята. Двамата атлети ще са се изморили вече доста сериозно, а и понесоха много бой. Физическите им сили никога не са били поставяни под въпрос, но те понесоха травми в различни области по тялото си. Кой ли ще издържи повече е въпросът, който може би ще реши изхода от този двубой. В момента шансовете на Глобалният шампион следва да са по-сериозно, но никога не можете да отпишете толкова успешен кечист. "The Tribal Chief" опитва да заключи един ход за предаване, който е сломявал не малко мъже. Целта на този захват е да приспи Мундо. Може би шампионът е решен да промени тактиката и след като не съумя да победи с туш, решава да пробва да си тръгне от турнира като все още шампион след като е накарал противника си да се предаде. Няма да е толкова лесно да накараш човек като Джони да се откаже, но пък Рейнс е достатъчно силен и опитен вече атлет. "The Big Dog" е в повече от изгодна позиция, за да довърши противника си. Имаше не малко закани от негов адрес. Джони се опитва да пропълзи до въжетата, но дали да го стори няма това да го спаси, защото нека в припомним, че в този сблъсък няма дисквалификации, което означава, че и няма Rope Break. Как ще се измъкне този човек от лапите на Глобалния шампион? Със сигурност Мелина си мисли това. "The Prince of Parkour" се движи и е почти до въжетата и виждаме нещо много умно. "The A-list Diva", Melina хваща за крака нейния любим и го издърпва от четириъгълното бойно поле. Е, Мелина спаси мъжа си тук, но тя трябва да внимава, защото  Roman Reigns и без друго и е хвърлил око. Корнет иска обяснение от Мелина, но този мач всичко е позволено както многократно споменахме. Латинската супер дива бяга настрани, защото не иска неприятности, тя изпълни мисията си като спаси от сигурна загуба гаджето си. "The Guy" естествено макар и леко ядосан няма намерение да остави опонента си. Roman бързо слиза от бойната площадка и започва да trash talk-ва в типичния си стил. Самоанската супер звезда забива няколко ритника в ребрата на претендента за колана му. Дали беше толкова умно да ядосаш и без друго толкова агресивен кечист като Рейнс, но пък, ако не беше направено това нещо, най-вероятно вече Мундо щеше да се е предал и да е под душовете дори. Рейнс засилва Джони и го запраща право в металните стълби. "The Big Dog" продължава с арогантното си поведение и въпреки, че изпитва болка в рамото и във врата си до някаква степен демонстрира завидна увереност като продължава да говори грозни думи. След тези слова, "The Shaman of Sexy" е върнат обратно на тепиха, но това може да се окаже пагубно за него, защото шампионът мисли, че е време за Superman Punch! Рейнс удря в земята със специалната си марка, което означава, че ако наниже този супер юмрук няма да има връща в мача за бившия Елитен Шампион. Джони много се бави да се изправи, а ако знаеше какво го чака нямаше дори да бъде отново на крака. Мундо почти се е изправил и вече е стъпил на двата си крака, а Roman се засилва и замахва, но Джони се отмества, а след това пробва да направи Moonlight Drive, но The Global Champion пак се измъква и забива много силно кроше, а след това Roman Reigns вдига над раменете си Джони Мундо и го тръшва с огромна сила с Powerbomb! Ето, че сега и Мелина няма да може да спаси Джони.. Имаме опит за туш! Едно, две, две и половина и? ПОВДИГАНЕ! НАПЪЛНО ИНСТИНКТИВНО ПОВДИГАНЕ НА КОСЪМ ОТ ТРОЙКАТА.. НЕ МИСЛЯ, ЧЕ МОЖЕШЕ ДА БЪДЕ ПО-БЛИЗО ОТ ТОВА THE GLOBAL CHAMPION! ROMAN REIGNS Е БЕСЕН И СИ ГО ИЗКАРВА НА СЪДИЯТА КАТО ЗАПОЧВА ДА МУ КРЕЩИ В ОЧИТЕ, ЧЕ ТОВА Е БИЛО ТРИ, НО КОЛКОТО И ДА МРЪНКА НЯМА ДА ПРОМЕНИ НИЩО.. МАЛКО МУ БЕШЕ НА СЪДИЯТА, ЧЕ СЕГА И ТОЗИ ПРОТИВЕН МЕНИДЖЪР НА РЕЙГНС ЗАПОЧВА ДА ВИКА НА АРБИТЪРА.. "The Tribal Chief" вече е решен да си разчисти сметките с Мундо веднъж и завинаги.. Ще видим ли копието? MELINA... MELINA... ПОЛОВИНКАТА НА ДЖОНИ СЕ ХВЪРЛЯ СМЕЛО ВЪРХУ ГЪРБА НА РЕЙНС И ТОЙ НЯМА НИКАКЪВ ИЗБОР ОСВЕН ДА Я ТРЪШНЕ МОЩНО В ЗЕМЯТА! Е, ТОЗИ ПЪТ ТЯ СИ ГО ТЪРСЕШЕ, НО ТОВА Е ДОСТАТЪЧНО.. О, НЕ! ROMAN REIGNS Е РЕШЕН ДА Я НАКАРА ДА СЪЖАЛЯВА! "THE GUY" ПРАВИ НЕЩО КРАЙНО НЕВИЖДАНО ЗА НЕГО, А ИМЕННО ДА СЕ КАЧИ НА НАЙ-ГОРНОТО ВЪЖЕ! REIGNS ПОЧТИ НИКОГА НЕ Е ТАМ, НО СЕГА ТОЙ СЕ ПОКАТЕРВА И ЩЕ ПРЕМАЖЕ МЕЛИНА.. НЕ МОГА ДА СЕ СЕТЯ ДА СМЕ ВИЖДАЛИ ROMAN REIGNS ДА СКАЧА ОТ ВЪЖЕТАТА! ТОВА НЕ Е НОРМАЛНО! REIGNS Е ГОРЕ, НО МУНДО ГО ПРЕПЪВА И РЕЙНС СИ УДРЯ ЛОШО СЛАБИНИТЕ!

6. CO-ME: No Holds Barred for the TNW Global Championship - Roman Reigns (c.) vs. Johnny Mundo - Page 2 YqlXoo8 6. CO-ME: No Holds Barred for the TNW Global Championship - Roman Reigns (c.) vs. Johnny Mundo - Page 2 Ekc1BVn

"THE GURU OF GREATNESS" ПРЕЗ ТОВА ВРЕМЕ ВЗИМА ПОЯСА НА РЕЙНС И С ВСИЧКА СИЛА ГО УДРЯ ПРАВО В ТИЛА! THE GLOBAL CHAMPION БЕШЕ ЗАСЛЕПЕН ОТ ЖЕЛАНИЕТО ЗА ОТМЪЩЕНИЕ И ДОПУСНА МНОГО ГОЛЯМА ГРЕШКА ДА ОБЪРНЕ ГРЪБ НА ДЖОНИ! ОЩЕ ПОВЕЧЕ, ЧЕ ТОЙ НЯМА РАБОТА НА ВЪЖЕТАТА! JOHNNY MUNDO МИГНОВЕНО ПРОБВА ДА ТУШИРА ПРОТИВНИКА СИ И ПО ВСИЧКО ЛИЧИ ЩЕ ОТКРАДНЕ ТАЗИ ПОБЕДА! ИМАМЕ ОПИТ ЗА ТУШ... ЕДНО, ДВЕ И ЩЕ ВИДИМ ЛИ НОВ ГЛОБАЛЕН ШАМПИОН?
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

6. CO-ME: No Holds Barred for the TNW Global Championship - Roman Reigns (c.) vs. Johnny Mundo - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. CO-ME: No Holds Barred for the TNW Global Championship - Roman Reigns (c.) vs. Johnny Mundo   6. CO-ME: No Holds Barred for the TNW Global Championship - Roman Reigns (c.) vs. Johnny Mundo - Page 2 Empty18.09.22 18:37

Johnny Mundo за пореден път показва че държи все един коз! Каква стратегия само от "Shaman of Sexy"! МУНДО ПРИКОВАВА РАМЕНЕТЕ НА РЕЙНС...ИМАМЕ 1......2......ТУК ЛИ ПРИКЛЮЧВА ЦАРУВАНЕТО НА РЕЙНС?!.....ДА! ДАМИ И ГОСПОДА ИМАМЕ НОВ GLOBAL CHAMPION!!! LOVE HIM OR HATE HIM - JOHNNY MUNDO НЕ СПИРА ДА ПОКОРЯВА ВЪРХОВЕТЕ НА TNW!
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

6. CO-ME: No Holds Barred for the TNW Global Championship - Roman Reigns (c.) vs. Johnny Mundo - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. CO-ME: No Holds Barred for the TNW Global Championship - Roman Reigns (c.) vs. Johnny Mundo   6. CO-ME: No Holds Barred for the TNW Global Championship - Roman Reigns (c.) vs. Johnny Mundo - Page 2 Empty18.09.22 20:00


-Here is your winner, and THE NEW
GLOBAL CHAMPION... JOHNNY MUNDO!

6. CO-ME: No Holds Barred for the TNW Global Championship - Roman Reigns (c.) vs. Johnny Mundo - Page 2 PGdVIDW 6. CO-ME: No Holds Barred for the TNW Global Championship - Roman Reigns (c.) vs. Johnny Mundo - Page 2 Ut5hoKl

ЕТО КОЙ Е НАЙ-ГОЛЕМИЯТ ИЗМАМНИК В КОМПАНИЯТА! ЗНАМ, ЧЕ МНОЗИНА ЩЕ ТВЪРДЯТ, ЧЕ ВСИЧКО Е ПО РАМКИТЕ НА ПРАВИЛАТА, НО ТОВА БЕШЕ ГРОЗНО! Предишната приятелка на Мундо му помагаше толкова много, а настоящата не пада по-далеч от дървото. Прието е за нормално мъжът да се жертва за любимата, а не обратното, но и без друго света се обърка много в последните години. ИМАМЕ НОВ ГЛОБАЛЕН ШАМПИОН И ТРЯБВА ДА ГО ПРИЗНАЕМ! Това нещо с кармата може и да е до някаква степен вярно, защото нека да не забравяме по какъв начин именно Рейнс стана Глобален шампион, след като се нуждаеше от огромна чужда намеса и то не от един човек. Казвам, че вярваме до някаква степен в кармата, защото ако това нещо е вярно "The Guru of Greatness" не трябва да види повече победа, защото това далеч не е първия епизод, в който побеждава по такъв начин, който няма да се хареса на много хора. Може би за това Джони имаше толкова много загуби в последно време. Корнет крие разочарованието си, но той може би трябваше да направи някакъв опит да спре Мелина или пък след това някак си да спре туша, но не успя.

6. CO-ME: No Holds Barred for the TNW Global Championship - Roman Reigns (c.) vs. Johnny Mundo - Page 2 Yoz9uik 6. CO-ME: No Holds Barred for the TNW Global Championship - Roman Reigns (c.) vs. Johnny Mundo - Page 2 Ea8aKm9

Какъв главен сблъсък наблюдавахме, а това е само едната част от главните събития за тази вечер! Предстои ни ME двубоят между Острието и тайнствен опонент. В него на карта ще бъде заложено и най-ценното отличие в цялата история на компания, Световната титла! МОЖЕМ СЕГА ДА ПОГЛЕДНЕМ НА ПОВТОРЯНИЕ КАК MELINA PEREZ СЕ САМОПОЖЕРТВА САМО И ЕДИНСТВЕНО, ЗА ДА МОЖЕ ДА РАЗКОНЦЕНТРИРА ROMAN REIGNS, КОЙТО ЩЕШЕ ДА ЗАБОДЕ НАЙ-СИЛНИЯ СИ ХОД.. НЯМА СПОР, ЧЕ ТОЙ ЩЕШЕ ДА ПОБЕДИ JOHNNY MUNDO, АКО НЕ БЕШЕ НЕГОВАТА ПАЛАВА ПОЛОВИНКА! НО В ТОЗИ БИЗНЕС НЯМА "АКО"! Фактите са такива, че "The Guru of Greatness" е новият ГЛОБАЛЕН ШАМПИОН! НОВ ПОЯС В НИКАК НЕСКРОМНАТА МУ ВИТРИНА ОТ УСПЕХИ! ОСВЕН, ЧЕ СЕ ОКИЧИ С КОЛАН, ТОЙ ЩЕ ПРАЗНУВА С НАЙ-ГОЛЯМАТА СИ ПЛЯЧКА, МЕЛИНА! ОСТАНЕТЕ С НАС, ЗАЩОТО СЪВСЕМ СКОРО ЩЕ ЗАПОЧНЕ MAIN EVENT-А!

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Sponsored content





6. CO-ME: No Holds Barred for the TNW Global Championship - Roman Reigns (c.) vs. Johnny Mundo - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. CO-ME: No Holds Barred for the TNW Global Championship - Roman Reigns (c.) vs. Johnny Mundo   6. CO-ME: No Holds Barred for the TNW Global Championship - Roman Reigns (c.) vs. Johnny Mundo - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
6. CO-ME: No Holds Barred for the TNW Global Championship - Roman Reigns (c.) vs. Johnny Mundo
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 3. Singles Match for the TNW Global Championship > Johnny Mundo vs. KANE
» 5. Half-Hour: Singles Match > Roman Reigns vs. Johnny Mundo
» 5. Mid-Show - Singles Match for the TNW Global Championship - Johnny Mundo (c.) vs. Finn Balor
» 1. Opening: Singles Match for the TNW Global Championship: Johnny Mundo (c) vs. Drew McIntyre
» 4. Half-Hour Show: Singles Match for the TNW Global Championship > Drew McIntyre (c) vs. Johnny Mundo

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2022 :: Mayhem 2022-
Идете на: