Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 BULGARIAN CHAMPIONSHIP

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rage


Join date : 24.04.2010
Posts : 2730
Age : 26

BULGARIAN CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: BULGARIAN CHAMPIONSHIP   BULGARIAN CHAMPIONSHIP EmptyНед Мар 20, 2011 4:22 pm

Ред на излизане и писане:
1. Edge
2. Randy Orton
BULGARIAN CHAMPIONSHIP 3113778k

Match Type: NO DQ
Залог: Bulgarian Championship
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Hot Shot
New User
New User
Hot Shot


Join date : 14.10.2010
Posts : 30

BULGARIAN CHAMPIONSHIP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BULGARIAN CHAMPIONSHIP   BULGARIAN CHAMPIONSHIP EmptyСъб Мар 26, 2011 11:14 pm

Чува се музиката на Edge но него го няма, защо? Това е Edge, той се търкаля на долу а зад него е Devine с BG титлата, той я носи в дясната ръка докато налага Edge с лявата ръка в която има кендо стик. Devine хвърля титлата на ринга, хвърля и стика и качва Edge, веднага след това иска микрофон, той взима и метален стол, качва го на ринга, разпъва го, сяда с микрофон в ръка и почва да говори над пребития Edge :

"Edge, спомняш ли си когато казах че ще направя нещо иновативно... да ето че сега е времето за иновативното нещо Edge. Чудиш се какво стана Backstage когато си пийна малко вода и си взе титлата, Edge съдбата се обърна срещу теб, не мисли че съм тук само за окраса, аз съм тук заради нещо твое... BG титлата. Виж Edge... аз не съм тук за да говоря празни приказки, мисля че е време да премина към действие..... *Devine излиза извън ринга, качва две маси и една стълба на ринга*"

Devine разпъва масите и разпъва стълбата, той прави таунт, вдига Edge и го качва на масата, Devine се качва на масата, той вдига Edge и му прави Devine Intervention :

BULGARIAN CHAMPIONSHIP 433265

Devine веднага след това слага здравата маса в средата на ринга, той качва Edge на нея, Devine слага стълбата до въжетата, сега удря няколко пъти Edge, качва се на стълбата и прави Five Star Moonsault :

BULGARIAN CHAMPIONSHIP 521966

Devine веднага след това слага стола до счупената маса където е Edge, той сяда на стола, взима микрофона и почва да говори :

"Edge... Това е само началото на твоят край... мислеше си че като си шампион, ти си защитен от хора като мен? Наистина ли? Е не позна Edge, твоят край ще дойде, аз ще седя по същия начин над теб както сега.... но тогава ще съм BG Champion... Колко добре звучи. The Bulgarian Champion, "Hot Shot" Johnny Devine... На 40-тото издание на Rampage, идва краят за теб Edge, тогава ще удари 12 часа и каляската ще се превърне в тиква Edge... но не забравяй, Devine ще бъде твоето проклятие... *Devine взима BG титлата поглежда я и продължава да говори* ... Edge... Запомни тази титла, защото на 40-тото издание на Rampage няма да е в теб"

Devine хвърля микрофона, той стъпва с десния си крак на Edge, а с лявата си ръка вдига титлата като я гледа, публиката освирква, Devine хвърля титлата върху Edge и си тръгва, той е на върха на рампата и маха на Edge за чао, след това си тръгва. Дали Devine ще се окаже прав? Ще разберем на 40-тото издание на Rampage.
Върнете се в началото Go down
 
BULGARIAN CHAMPIONSHIP
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» BULGARIAN CHAMPIONSHIP
» 5.BULGARIAN CHAMPIONSHIP
» BULGARIAN CHAMPIONSHIP
» 7.BULGARIAN CHAMPIONSHIP
» BULGARIAN CHAMPIONSHIP

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Mayhem 2011-
Идете на: