Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Empty
ПисанеЗаглавие: 7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion   7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion EmptyНед Авг 21, 2022 11:34 pm

...


Последната промяна е направена от Exodia на Пон Авг 22, 2022 6:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion   7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion EmptyПон Авг 22, 2022 10:21 am

LAST WEEK AFTER 'RAMPAGE SUPERSHOW'

IN

HOLYWOOD, CA

***


-------------------------------------------------------
7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Z0DPm3x
-------------------------------------------------------

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion BB1VW4T

-------------------------------------------------------
7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Celebration2
-------------------------------------------------------

Todd Grisham: Edge, Edge... Поздравления за победата ти! Как ще коментираш тази повратна точка в своята кар...
***

-    Поздравления?! Поздравления, Todd?! ТОВА БЕШЕ ПОВЕЧЕ ОТ ЯСНО, ЧЕ ЩЕ СЕ СЛУЧИ! Цяла година си скъсах задника само и единствено заради това! Да, наистина, Todd! Крайно време е някой да ме поздрави за това - за как го нарече?! Повратната точка в кариерата ми! Не, не! Това не е повратната точка! Повратната точка е на път да се случи! Всеки един в тази компания не само ще ме поздрави, но и ще се кланя, ще бъде в краката ми! Защото АЗ СЪМ ШАМПИОНЪТ, И АЗ ДИКТУВАМ ШИБАНИТЕ ПРАВИЛА! От сега нататък, всичко ще се случва, с моето съгласие, с моето вдигане на ръка и по моите правила! Никой няма да опетни този момент, или да го открадне от мен! Всичко, което се случи през последната година си заслужаваше - АБСОЛЮТНО ВСИЧКО! Пролятата пот, кръв, изпитаната болка - те ме възнаградиха с това! Въпреки, че цялата тази общественост, която скоро отново ще бъде в краката ми както преди три години - ме предаде! Още когато победих Ospreay, знаех, че това - НЕ! УСЕЩАХ, ЧЕ ТОВА ЩЕ СЕ СЛУЧИ! Затова, Todd, аз реших да тръгна по свой собствен път, отново - САМ! Искаш да знаеш, дали съжалявам за стореното? НЕ, НИ НАЙ-МАЛКО! ЗАЩОТО ТО МЕ ОТВЕДЕ ДО ТОВА! И искам да ти кажа нещо - нека Шампионът ти каже нещо много важно! Тази вечер все още не е приклюючила, или поне атмосферата, емоцията от нея! Затова... Затова следващата седмица, НИЕ, ще имаме "малко" празненство! В средата на ринга, НИЕ, ЩЕ ПРАВИМ ДИВ СЕКС, ПРЕД ЦЕЛИЯ СВЯТ, КОЙТО ТОГАВА ВЕЧЕ МОЖЕ ДА ПОДНЕСЕ СВОИТЕ ПОЗДРАВЛЕНИЯ НА МЕН, НА НАС! Смяташ, че преминаваме границите?! Все още нищо не си видял, ти, цялата общественост на Total Nonstop Wrestling, както и целият свят! Защо? Защото - АЗ СЪМ ШАМПИОНЪТ И МОГА ДА СИ ГО ПОЗВОЛЯ!~

-------------------------------------------------------
7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Celebration3
-------------------------------------------------------

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion BB1VW4T
***

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

JohnnyZ, Slavchov15, Chris Wolf BG and Exodia харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion   7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion EmptyПон Авг 22, 2022 5:10 pm

'Rampage SuperShow'

A FEW MOMENTS AGO...

***


-------------------------------------------------------
7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Celebration4
-------------------------------------------------------

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion BB1VW4T

-------------------------------------------------------
7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Celebration5
-------------------------------------------------------


***

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

Slavchov15, Chris Wolf BG and Exodia харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion   7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion EmptyПон Авг 22, 2022 11:43 pm




-------------------------------------------------------------------------------------------------
7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Inringcelebration-1 7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Inringcelebration-2
-------------------------------------------------------------------------------------------------

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion BB1VW4T

-------------------------------------------------------------------------------------------------
7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Inringcelebration-3 7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Inringcelebration-4
-------------------------------------------------------------------------------------------------


There he is - our *NEW* World Champion, "The Rated-R Superstar", Edge! Миналата седмица историята беше пренаписана и една нов страница бе отворена, а тази седмица е на път всичко това да продължи и да се запомни - завинаги! Екстравантността, винаги е била в кръвта на Edge, както и на Lita - като тази вечер, те двама за пореден път ще скандализират целия свят, празнувайки заветната титла и паметния момент в кариерата на канадеца и то само как! Секс, на живо, не само пред очите на двадесет хиляди, но и на цял свят! Миналата седмица станахме свидетели на нещо, което според "The Ultimate Opportunist" бе неизбежно да се случи! Той най-после се възползва от възможността, от златния шанс, който бе и неговия най-ценен коз до този момент! След като се почувства предаден, Edge реши, че е време за поредното действие, за ход, който да го овенчае, като дори според самия него - той се случи на по-късен етап от необходимото. В крайна сметка обаче, всичко вече е факт, "The Rated-R Superstar" е новият TNW World Champion и вече никой не може да му отнеме това - короната е вече поставена здраво на скалпа му, а на този етап няма име в съблекалнята, което да му упорства! За ветерана, повратната точка в кариерата му се случи миналата седмица, а оттукк нататък следва само едно - всичко да се случва така, както той иска - по неговите правила, с неговото темпо! Със сигурност тази вечер ще влезе в историята на TNW, като една от най-скандалните, но все още има много въпроси, чиито отговори все още остават в дълбините на непознаното или просто липсват! Не е ясно, дали Rhodes ще получи своя мач-реванш изобщо и защо наистина миналата седмица, в Holywood станахме свидетели на всичко това! Както и не е ясно, защо точно сега, Edge реши да обърне лопатата за пореден път, както и какво ще се случи сега с "The Hangman", Adam Page! Въпреки тези въпроси, има един красноречив и ясен факт - Edge ще прави каквото си пожелае, защото в момента той е начело на парада, винаги е бил - винаги ще бъде...

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion BB1VW4T
***

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

Slavchov15, Chris Wolf BG and Exodia харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion   7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion EmptyСря Авг 24, 2022 12:27 am

Музиката на Шампион остава на заден план! Той и Lita се намират точно в средата на ринга, непосредствено пред огромното легло, а цялата зала не спира да ги обсипва с бурни освирквания! Усмивката обаче по лицето на Edge казва всичко - той си е точно такъв! Мразен, но това е неговата чест, това е неговия живот и много добре знае, че си е свършил работата повече от перфектно! Когато хората те обсипват с негативизъм, те се намират в краката ти, особено сега - когато короната е в лапите, най-вече на главата му! Въпреки негативната реакция, Edge решава да влезе още по-дълбоко под кожата на феновете с последващата си изява!


Искам да ви чуя за Шампиона!
Нека повторя отново...
ШАМПИОНЪТ...
Е...
ТУК
!~

-------------------------------------------------------
7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Giphy
-------------------------------------------------------

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion BB1VW4T

-------------------------------------------------------
7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Giphy
-------------------------------------------------------

***


-   Да, да, да... Реакцията ви е абсолютно нормална... Абсолютно нормална, разгадана, очаквана... И знаете ли защо?! Защото нито един от вас хора не очакваше това, което се случи миналата седмица... Аз отново успях да надхитря не само всеки един в тази съблекалня, не само Cody Rhodes, но и вас самите! Да, абсолютно! Доказах, че 'бронирата жилетка' в този бизнес не съществува, че всеки един е напълно уязвим, особено, когато стъпи на този ринг срещу човек като мен! Да, знам, че всеки един от вас намиращ се тук тази вечер, както и всяко живо същество по целия свят смята, че аз откраднах 'това' от Rhodes! Не! Аз доказах за пореден път, че съдбата обича смелите, че когато някъде там се открие възможност - аз трябва да се възползвам от нея! Точно затова съм "The Ultimate Opportunist", точно поради тази причина съм "The Mastermind", а това е моята награда - златото! Короната, моментът, който нито вие, нито който и да било може да ми отнеме! Играта на котка и мишка, както и всички въртележки приключиха и то още миналата седмица! Задава се една нова епоха, едно ново начало, което ще промени компанията! Ще я изстреля толкова високо, че никой от вас дори и не може да си го представи, камо ли да го предположи! О, да! Всичко това ще бъде много по-силно, от онова, което видяхте преди четири години! Ако смятате, че тогава видяхте истинското ми лице - значи никога не сте ме познавали! И точно заради това ще ви кажа и още нещо... Освен, че стореното от мен миналата седмица не се очаваше от никого, не мога да кажа същото за вас... Казвал съм го и преди, ще го кажа и сега - вие сте едно стадо овце! Обръщате се на всяка свирка, или просто се завъртате натам, накъдето духа вятарът! За мен беше повече от ясно - беше повече от ясно, че вие ще ме предадете - за пореден път! Точно поради тази причина, аз реших да ви се отблагодаря - за пореден път, както вие го сторихте! 'Това' е моята награда за вас - отново... Този път обаче, има една малка разлика за мен, а всъщност за вас е от изключителна важност и много голяма! Този път, вие ще се обръщате на моята свирка, ще вървите натам, накъдето аз ще бъда вашият вятър, ще играете по моите правила, ще пълните моите джобове, ще кичите стените си с моя лик, защото аз съм вече този, който управлява това място! Аз съм този, който ръководи парада и съм начело! Този път няма молитви, нито прошка, няма и нито 'поредният' Undertaker, който може да се изпречи на пътя ми! Adam Page?! Той е изпята песен и ще го разберете много скоро, само след няколко седмици! Всички вие, най-после ще ме уважавате, ще се кланяте, ще лазите в краката ми и ще ме признаете за Бог! Защото аз не съм само новият Световен шампион, не съм просто Световният шампион на TNW! АЗ СЪМ T-N-W! AND NOW... LET THE CELEBRATIONS BEGIN!~

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion BB1VW4T
***

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion   7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion EmptyПет Авг 26, 2022 1:46 pm



-------------------------------------------------------------------------------------------------
7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion 2ORsRdE 7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion 2

***

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion 3 7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion 4
-------------------------------------------------------------------------------------------------

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion BB1VW4T

-------------------------------------------------------------------------------------------------
7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion 5 7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion 6

***

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion 7 7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion 8
-------------------------------------------------------------------------------------------------


...~

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Hulk Hogan
Superstar
Superstar
Hulk Hogan


Location : Бургас
Join date : 02.06.2018
Posts : 102
Age : 39

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion   7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion EmptyПет Авг 26, 2022 4:58 pm


7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion KsDJy0t

Изглежда на всички им кипна. Крайно време беше някой да сложи край на тези простотии, а кой по-подходящ от именно човекът, който спекулативно стои зад всичко това, което виждаме в момента. Хълк Хогън шокира света в момента в който излезна в Холивуд и съобщи, че Световната Титла ще има втора защита за вечерта. В този момент излезна Edge, който успя да премине през Коуди със скоростта с която бившият шампион успя да премине през претендента Чампа. И да, имахме смяна на титлата, довела до това, което виждаме в момента на ринга. Дами и господа, моля посрещнете Хълк Хогън!

Ladies and Gentlemen,
Please welcome,
The Owner of Total Nonstop Wrestling...
HULK HOGAN!

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion DyUimBb

- The Rated R Couple в средата на ринга, каква екстраваганза, brotha! Не съм мислил, че можем да паднем толкова ниско, но ето, че успяхме. За Бога, моля ви, има малки деца, спазвайте някакъв етикет. Острие, накарай тази курва да си сложи скапаните дрехи, мамка му! Изненадан си да ме видиш, но те разбирам. Тук съм в ролята си на вестоносец, brotha. Преди да започна да говоря каквото и да е, искам да те поздравя за това, че успя да побеидш Роудс за такова кратко време. Дори направи нещо повече - успял си да му счупиш няколко ребра, в следствие на което ще е извън строя за едно известно време. Виж сега, приятел, преди една седмица ти трябваше да се изправиш срещу "The Hangman" Adam Page , който обаче по една или друга причина не можа да присъства. Разбирам го напълно, всички сме заети с нещо, всеки има своето право да отсъства. Това, което не очаквах обаче е по време на срещата за Светвоната Титла да нахлуеш в офиса ми и да кажеш, че искаш да кешираш. Наистина ти го признавам, подобни неща ме карат да настръхвам, знаеш как да се изхитриш и да направиш така, че да настръхна. Та, по темата с Page, искам да ти кажа, че срещата ти с него не се отменя, но се отлага за неопределен срок от време. Да, чу ме правилно, той няма да е първият човек, който ще се бори за това, което държиш. Другото което искам да изясня на феновете е, че не аз бях инициатора на кеширането - както споменах, Острието сам дойде при мен, сам го пожела, аз просто бях 'проводник'. Това означава, че нямаме определени взаимоотношения помежду си, но със сигурност бих се радвал да имаме, защото когато носиш Световното Злато, на гърбът ти се появява огромна мишена, а човек с такава мишена е хубаво да има влиятелни приятели, за да може да излиза невредим от всякакви ситуации. Разбира се, случващото се на ринга в момента обаче ме кара да искам да вървя в друга посока. Та, Edge, кажи ми, ще искаш ли да имаш влиятелен приятел или предпочиташ да бъдеш жертва на собствените си успехи? ...
Върнете се в началото Go down
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion   7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion EmptyСъб Авг 27, 2022 11:54 am

Коронясването, златното и екстравагантно събитие за новия Световен шампион на компанията бе прекъснато! Бе прекъснато от самия й собственик - Hulk Hogan! Edge вече нахлузва панталоните си и остава Lita под завивките, като напуска очертанията на ринга и се запътва към анонс зоната търсейки микрофон! Hogan е вече около ринга и го репликира, което спира амбициите на Edge, като нещо повече - не му дава абсолтно никаква възможност да говори! Едно е ясно - Hogan е разочарован не само от случващото се тази вечер, но и от думите на Edge, както след миналата седмица, така и тази вечер! Канадецът изрично заяви, че е тотален вълк единак, а Hulkster потвърди това! TNW няма нищо общо с факта, че Edge е новият Шампион, като по негово собствено право - той можеше, а и се възползва тогава, когато сметна за правилно! Hogan нямаше как да спре това, но бе и длъжен да го заяви публично, не само пред целия TNW Universe, но и пред цял свят! Това, което обаче шокира "The Rated-R Superstar" може би повече, са думите на собственика за предстоящия му мач, в който можеше, а и трябваше да защитава ново спечелената си титла! Кулминацията с Adam Page обаче се отлага за неопределено време, което значи, че съпротивата, която "The Mastermind" ще трябва да срещне е неизвестна... Неговият опонент е една огромна въпросителна, което ще накара Шампиона да се лута все повече и повече, търсейки най-важния отговор за себе си в момента! Edge влиза в словесна борба с Hogan, който обаче за миг отделя вниманието си от Edge и го насочва право към Lita, която също му отправя няколко реплики! "The Ultimate Opportunist" обаче няма да остави нещата така и моментално се възползва, а когато Hulkster се обръща към него, бива посочен от нищото...

VICIOUS CHAIRSHOT TO THE OWNER' HEAD!~
HOGAN IS BUSTED WIDE OPEN!~

-------------------------------------------------------
7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion After
-------------------------------------------------------

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion BB1VW4T

-------------------------------------------------------
7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Chair
-------------------------------------------------------
Веднага след това, Edge разчиства масата,
слага стоманения стол на нея и изправя Hogan!
Канадецът се снабдява с още едно парче стомана,
като в същото време полага главата на Hulkster
право върху положения стоманен стол на масата!
Edge се качва на нея здраво хванал стола и бавно
го вдига над главата си, оглеждайки цялата зала!
CON-CHAIR-TO!~



По дяволите! Edge не само, че премина границите с това, което преди минути видяхме от него и Lita на ринга, но и с тези си действия! За Бога, той не само трябва да бъде съден за тях, но и да му се отнеме титлата! "The Rated-R Superstar" направи ясно изявление, а и отговори на въпроса на Hogan! Той не иска приятели, а избира другата страна - но надали смята, че би станал жертва на собствените си успехи! С това, което видяхме, с това което беше сторено - вече е ясно, че Edge е абсолтно сам - той не е нито човек на компанията, нито на Hogan или който и да било друг! Той е абсолюютно сам и ще продължи по пътя си напред като такъв! Освиркванията в залата оглушават всичко, а усмивката от лицето на новия Шампион не може да бъде изтрита! Дами и господа, със сигурност ставаме свидетели на нещо, което продължава да пише история - но има един много сериозен въпрос... Въпрос, който със сигурност тази вечер ще мъчи и Световния шампион - кой ще бъде неговият опонент на 'Mayhem'? Срещу кого Edge ще трябва да брани най-ценното си - короната? Ясно е обаче само едно - този път, Edge изглежда много повече готов от преди... Много повече нахъсан и зареден, макар и с негативното - което в случая е и неговото гориво... Как ли ще се развие всичко това? Какви ще бъдат последствията след тази вечер? MY GOD... WHAT A NIGHT!~

-------------------------------------------------------
7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Celebration1
-------------------------------------------------------

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion BB1VW4T
***


TNW PRESENTS...

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sponsored content





7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion   7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion Empty

Върнете се в началото Go down
 
7. ME: Live Sex Celebration by the new TNW World Heavyweight Champion
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 482-
Идете на: