Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 6. Connection via satelite by Edge

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

6. Connection via satelite by Edge  Empty
ПисанеЗаглавие: 6. Connection via satelite by Edge    6. Connection via satelite by Edge  Empty14/8/2022, 19:12

...
Върнете се в началото Go down
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 840
Age : 32

6. Connection via satelite by Edge  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Connection via satelite by Edge    6. Connection via satelite by Edge  Empty20/8/2022, 12:48

LIVE - TORONTO, CANADA

***
6. Connection via satelite by Edge  BB1VW4T


-------------------------------------------------------
6. Connection via satelite by Edge  Promo-1
-------------------------------------------------------


-   Adam, сериозно... Смяташ, че всичко, което съм постигнал в този бизнес е било просто манипулирайки някой?! Тридесет години се изкачвам по планината на успеха - тридесет шибани години! И за какво? За да бъде неоценен? За да бъда ощетен? Не, не! По дяволите, не! Всичко, което се случило в средата на ринга, във всяка една зала, във всеки един град - плод единствено на това - на ума ми! На нещото, което единствено по себе си притежавам! Може и да ме наричаш лъжец, манипулатор, използвач или каквото щеш - но ти също знаеш истината! Аз съм този, не който се намеси и прекоси пътя ти, а този, който те избави от немощта! Ти самият беше този, който твърдеше, че е изгубил уважението на всеки, на цялата общественост, но тогава спечели моето! Казвам тогава, защото ти си този човек, който реши да пресече моят път, да влезе под светлините на моите прожектори и да открадне моят spotlight! И какво всъщност излиза, хлапе? Че всички тези думи, които изричаш - те са по твой адрес! Ти повярва само и единствено, защото знаеш, че когато видя страстта в очите ми - осъзна, че все още си годен! Все още си годен, да се състезаваш, да си в голямата лига, да си на едно ниво с големите риби! Но сега, когато те гледам и слушам - мисля, точно обратното! Това, което се случи преди две седмици не е послание към теб, а към всеки един, който смята да направи грешката, която ти се осмели да сториш! Разликата между теб и мен, че аз не се крия само и единствено зад думите си, хлапе и точно това смятам, че вече го знаеш! Най-лошият ти кошмар е вече реалност и няма връщане назад... Вече не може да затвориш очите си, Adam! Нито да се криеш, най-вече зад обществеността на тази компания! Твоят downfall е неизбежен, битката, която ти сам реши да водиш е с повече от ясен край. На 'Mayhem' ще бъде поредното доказателство, че ти вече, а може би и никога не си бил годен! Че никога не си представлявал опасност, че никога не си излизал от така наречената дупка, която смело мога да нарека твой дом! Знай, че на 'Mayhem', ти ще бъдеш разпнат, ти ще бъдеш този, който ще е унищежен и никога повече няма да имаш шансът, камо ли смелостта - да изкочиш на моя път! AND THEN, THE WHOLE COMPANY WILL ACKNOL-EDGE ME!~

6. Connection via satelite by Edge  BB1VW4T
***

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

6. Connection via satelite by Edge  N7IkHs6

W: 70 D: 10 L: 43

Legacy:

JohnnyZ, Blue Justice and Exodia харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
 
6. Connection via satelite by Edge
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 3. Connection via satelite by "The Hangman" Adam Page
» 7. Adam Page connects via Satelite
» 12. John Cena connects via Satelite
» 6. Segment /w Christian Cage 'via satelite'
» 9. Segment with TNW World Champion Cody Rhodes via satelite

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage In Hollywood - 481-
Идете на: