Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 4. Half-Hour: Sami Zayn asks Eddie Guerrero what's next for him

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

4. Half-Hour: Sami Zayn asks Eddie Guerrero what's next for him Empty
ПисанеЗаглавие: 4. Half-Hour: Sami Zayn asks Eddie Guerrero what's next for him   4. Half-Hour: Sami Zayn asks Eddie Guerrero what's next for him Empty7/8/2022, 23:32

...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



4. Half-Hour: Sami Zayn asks Eddie Guerrero what's next for him Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Half-Hour: Sami Zayn asks Eddie Guerrero what's next for him   4. Half-Hour: Sami Zayn asks Eddie Guerrero what's next for him Empty8/8/2022, 00:36


Lillian Garcia: Дами и господа, моля посрещнете, Сами Зейн.

4. Half-Hour: Sami Zayn asks Eddie Guerrero what's next for him AL9nZEVpslunKDInTt77BwEZ7cmIuPGzkj0mxPNOabDPDjEmWkgdAIdBBBMO31bMfo4rXxMpNdVZBjflSxaYDEtIy49DfeZP5pPa1W33a-tbSqif0tqhlGdVfrZfD1_qU5hlGeonU7bIaMQtJ-jNdHeQkR6R_Q=w317-h180-no?authuser=0

Corey Graves:
Каква седмица само за великият либератор! Той най-накрая приключи враждата си с Джей Уайт, след като го победи втори път и доказа, че е по-добрия кечист! И всичко това благодарение на личния му мениджър Еди Гереро, който с всяка изминала седмица доказва, че е верен на Зейн.
Michael Cole: Колкото и налудничаво да звучи си прав колега. Отначало не вярвах на Eddie Guerrero, но след действията му миналата седмица, той ми отвори очите!
Corey Graves: Това може само да ме радва, като цяло Еди отвори очите на много хора, включително и на Сами Зейн, който също като теб не му вярваше.
Michael Cole: Не му вярваше, но му повярва в крайна сметка. Погледнете само колко е щастлив "The Great Liberator"! Не съм го виждал в такова добро настроение от много време.
Corey Graves: Обвиняваш ли го? И ти би бил в такова настроение, ако си успял да унижиш и да победиш враговете си!
Michael Cole: Може би си прав, интересното обаче е какво следва за Sami Zayn? Накъде ще се насочи след тази велика победа над Jay White?
Corey Graves: Отговорите на тези въпроси ще ни даде самият Зейн. Затова е тук тази вечер!

4. Half-Hour: Sami Zayn asks Eddie Guerrero what's next for him AL9nZEUMbibotcgCS3Qk7fIeL0QkWuieR1TYrABsWb4hb-Dg41ARorABYhU3_1G8_asKplTAmC0eSLaR-n_EafdL36lk3-hhtdjHrcpjALqcsEfLERR_e64vEcQi15RUWYHVbhybRqVFkJrHy7v02Bc84FlMfA=w317-h180-no?authuser=0

Michael Cole: Нека тогава не губим повече време! Сами Зейн е взел микрофон. Той е в средата на ринга и се кани да каже нещо, нека го чуем!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



4. Half-Hour: Sami Zayn asks Eddie Guerrero what's next for him Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Half-Hour: Sami Zayn asks Eddie Guerrero what's next for him   4. Half-Hour: Sami Zayn asks Eddie Guerrero what's next for him Empty8/8/2022, 20:00

Sami Zayn: Какво следва за Сами Зейн? Това е въпросът, който всички се питат. Какво още може да постигне великият либератор? Той направи филм за екипът на TNW, който пожъна огромен успех, спечели Интерконтиненталната титла, издигна талант след талант. Да, тези успехи всичките аз съм ги постигнал, но най-хубавото нещо, което постигнах, черешката на тортата, ако мога така да го кажа беше, когато унижихме с моя мениджър онзи лакомник Грамадата! Можете ли да повярвате, дами и господа, новият Грамадата, както се нарича, е такава лакомия, че си помисли, че някой ще му носи на него мексиканска храна. Какъв нахалник... Дебелият Лакомник не само, че взе на личният ми мениджър храната, но и получи разстройство! За съжаление обаче на Big Show, в тоалетната, в която беше нямаше тоалетна хартия...Натам историята я знаете и няма да ви я казвам. Това, което се опитвам да ви кажа, уважаеми зрители, е, че Грамадата не заслужава тази Elite титла. И ако зависеше от мен щях да си искам реванша още тази вечер. Но това, разбира се, няма да се случи, защото Bobby Lashley се завърна и получи всичко на готово...Писна ми вече от тези конспирации, но няма какво да се направи, явно някои неща в TNW не се променят...

4. Half-Hour: Sami Zayn asks Eddie Guerrero what's next for him AL9nZEXqGCkDfgb9ygEl95xpypf-3kotGla4_XcRBOHm3F-pjmdps4BEpmcDFmUZ3AwiZZXPIBIpFh34zjIA1MQAUSeW3OdB3ROw1ZwWEvnzIHJsX87qNj7HNxd8j41sPF1VJbC86hNeU5KzaNax2RoX4-P5_A=w317-h180-no?authuser=0

Не ги и обвинявам. Винаги съм бил подценяван от системата, понеже съм човек, който говори само и единствено истината, явно някои хора не могат да приемат истината. Та, преди да премина към другата част на това промо, ще се похваля и с още един мой успех, който се случи миналата седмица! В миналото издание на TNW: Rampage SuperShow, аз победих "The Switchbade" Jay White за втори път, като с това, аз му показах, че съм по-добрият кечист от него, и го пратих в Low Carda, където му е мястото. Последните два успеха, които споменах нямаше да бъдат възможни без помощта на един човек! Ако преди няколко месеца ме бяхте питали. Сами би ли искал този човек за свой мениджър? Аз веднага щях да кажа не, защото не харесвах този човек. Но времената се промениха и с времето прецених, че всъщност ми трябва мениджър, когато приех офертата му да ми стане личен мениджър осъзнах, че това е най-добрият избор за кариерата ми, защото нека бъдем честни, живеем в свят, в който е пълно с конспирации, всеки гледа да получава всичко на готово, и в крайна сметка, на мен ми писна да се боря срещу всичко това сам. Именно поради тази причина, аз приех предложението на човекът, който ще ви представя тази вечер! Този човек ще ви отговори на въпросът, на който всички търсите отговор, а той е именно. Какво следва за Sami Zayn? Дами и господа, за мен е огромна чест да ви представя човекът, който ми стана много добър приятел. Това е "Latino Heat" Eddie Guerrero!!!

4. Half-Hour: Sami Zayn asks Eddie Guerrero what's next for him AL9nZEWvJuSfMinDEiEwlfeMqkJObP-Nny_Lgf2vtCG_Wr4lI218lkgA1Tm_gWKkUUr1twFV1iHHlt2enPduYxCeWRx9clcwvtbaO-ThN1qt8Y9LQbA_0vUmsnvz8lG6WexinRgA_CoSV3jrrfmzsHmBxkKbFQ=w317-h180-no?authuser=0

Corey Graves: Силни думи от либератора, но дали мениджърът му ще излезе на ринга? В залата се пуска позната музика. Той ли е?
Върнете се в началото Go down
TheAnimal
Superstar
Superstar
TheAnimal


Join date : 02.11.2018
Posts : 212

4. Half-Hour: Sami Zayn asks Eddie Guerrero what's next for him Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Half-Hour: Sami Zayn asks Eddie Guerrero what's next for him   4. Half-Hour: Sami Zayn asks Eddie Guerrero what's next for him Empty12/8/2022, 09:48


4. Half-Hour: Sami Zayn asks Eddie Guerrero what's next for him 1cb2bfO

Ladies and Gentlemen,
Making his way to the ring,
from El Paso, Texas,
Weighing in at 220 pounds,
He is Sami Zayn's personal Manager...
Eddie Guerrero!

Поискай и ще ти се даде! Оставайки верен на своят нов клиент, Еди Гереро, който напоследък избяга от ролята на кечист и се превърна в един от най-силно прогресиращите мениджъри в компанията. Гереро излиза след като Зейн го е повикал, за да обяви както на него, така и на целият свят какво следва за Великия Либератор. И този въпрос е наистина релевантен. Дели ни само седмица от най-великото шоу в историята на Rampage - "Rampage Holywood", a Зейн все още няма официален мач за там. Няма и информация за сегмент, или пък каквото и да е участие. Както сме наясно, Гереро до момента направи всичко, дори невъзможното, за да може да накара старият му враг да му вярва, да го допусне до себе си и да продължат заедно към просперитетно бъдеще. Дали обаче е уговорил нещо, предстои да разберем.

4. Half-Hour: Sami Zayn asks Eddie Guerrero what's next for him LLczAYr

- LADIES AND GENTLEMENT, I WANT TO HEAR YOU FROM THE ONE, THE ONLY, SAMI ZAYN! *публиката реагира остро* - Ooo, не така, не, не, кавронес, недейте. Погледнете този човек. Само го погледнете! Вижте какво излъчване има, не можете да се отнасяте така с него. Сами, мой човек, липсваше ми, ессе! Цяла седмица се лутам насам-натам и си мисля 'как да продължим със Сами от ток нататък'. Грамадата и Уайт, които те преебаха преди близо месец си получиха заслуженото, за това смятам, че е редно да се движим крачка напред. Знаеш, хомес, имам разни приятели тук-там, разни познати, разни влиятелни връзки, аз съм човек на бизнеса. Имайки предвид това се срещнах с нашето ръководство и екипа, разговарях с тях и стигнахме до заключение, че твоят път предстои да се развива прогресивно. Успях да ги убедя, че е време за нещо голямо за Сами Зейн, нещо, което ще накара кариерата му да се извиси с едно ниво нагоре. Разбира се, знаеш как стоят нещата с ръководството, те все смятат, че хората са недоказани, все смятат, че нещо не върви като хората, все нещо не е ОК. Е, този път мисля, че успяхме да уредим един интересен мач. Лошото еее... че не знам кой е опонента. Не, не, не, чакай, не се ядосвай, изслушай ме! Опонента ти е неизвестен дори и за мен, ръководството обещаха да го подберат внимателно, но най-важното е, че той е в една категория с теб. Точно така, този път няма да има някой по-слаб като Уайт или физически по-силен като Шоу, този път ще се изправиш срещу равностоен противник. Премини през него и пътят ти ще прогресира напред, есе. Аз, Латино Хийта и ти, Великият Либератор, заедно ще преминем през това. ДА ВИ ЧУЯ ЗА САМИИИИ ЗЕЕЕЕЙН!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





4. Half-Hour: Sami Zayn asks Eddie Guerrero what's next for him Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. Half-Hour: Sami Zayn asks Eddie Guerrero what's next for him   4. Half-Hour: Sami Zayn asks Eddie Guerrero what's next for him Empty

Върнете се в началото Go down
 
4. Half-Hour: Sami Zayn asks Eddie Guerrero what's next for him
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 8. Half-Hour Show: Tag-Team Match: Sami Zayn & Eddie Guerrero vs. Roman Reigns & Miro
» 2. Singles Match > Sami Zayn vs. Eddie Guerrero
» 3. Backstage segment with Eddie Guerrero and Sami Zayn
» 5. Tag-Team Match: Sami Zayn & Eddie Guerrero vs. John Cena & The Miz
» 1. Opening: Singles match - Sami Zayn with Eddie Guerrero at ringside vs. ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 480-
Идете на: