Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 9. Backstage interview with the TNW European Champion Finn Bàlor

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

9. Backstage interview with the TNW European Champion Finn Bàlor Empty
ПисанеЗаглавие: 9. Backstage interview with the TNW European Champion Finn Bàlor   9. Backstage interview with the TNW European Champion Finn Bàlor Empty1/8/2022, 17:43

...
Върнете се в началото Go down
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

9. Backstage interview with the TNW European Champion Finn Bàlor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. Backstage interview with the TNW European Champion Finn Bàlor   9. Backstage interview with the TNW European Champion Finn Bàlor Empty12/8/2022, 17:54

9. Backstage interview with the TNW European Champion Finn Bàlor AL9nZEV1afPgT6z91TCXT4b0xkIL6CCZNWlYSRdiL5_fFgEoseaegWIiUc11gjmjWlPh5y-BSgZF8x3-w4jOZxmmyWOTajquo-y-q3AymfRd84EObkJxlKGnnBeRu8oN5S1tXLWiTrf_g37STmIqnaOVWGZF=w320-h180-no?authuser=0

Interviewer: Finn, накъде си се запътил така, ще имаш ли няколко минути за едно бързо интервю?

Finn Balor: Скъпа, по принцип бързам, но тъй като пред мен има такава прекрасна жена, ще отделя 2-3 минути за теб. Знам, че не си тук да ме питаш как съм и в какво физическо състояние съм, а си пратена за да ми задаваш въпроси за Drew McIntyre… Така че ще карам директно, за да не си губя времето. На това същество достатъчно ясно му обясних, че няма как да играя по неговите правила, защото той е никой. Аз съм Европейският шампион на тази компания и защитавам титлата си на всеки турнир досега! Онзи Drew McIntyre  не може да идва и да ми нарежда кога да защитавам титлата си и кога не! Нито той, нито който и да е друг! В момента имам много по-важни неща да върша, а да мисля за Drew McIntyre не е сред тях. На него като му дойде реда ще му сритам задника и ще го пратя обратно в Шотландия, откъдето не знам защо изобщо е дошъл. Веднъж му размазах физиономията при завръщането му, а много скоро ще има и втори рунд, от който победител отново ще е Finn Balor! Победителят е ясен отдавна, но все пак всички фенове в залата и пред малките екрани ще имат удоволствието да гледат как Европейския шампион продължава своето царуване с още една категорична победа! Благодаря, че ме изслуша, красавице!

Blue Justice харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

9. Backstage interview with the TNW European Champion Finn Bàlor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. Backstage interview with the TNW European Champion Finn Bàlor   9. Backstage interview with the TNW European Champion Finn Bàlor Empty15/8/2022, 14:24

Чудесно изявление на Фин Балър пред русокосата красавица! Европейският шампион на TNW ще продължи уверено да защитава своя трофеен път и да не се предава и покорява пред нищо. Каза, че нито Дрю Макинтаяр, нито който и да е ще го уплаши и накара да се поколебае дори за миг. Той наближава съблекалнята си, където ще влезе всеки миг. Изведнъж, обаче...Oh my gosh...

9. Backstage interview with the TNW European Champion Finn Bàlor RQLzYU79. Backstage interview with the TNW European Champion Finn Bàlor BuJX9Vd


IT'S THE SCOTTISH WARRIOR! Drew McIntyre unexpectedly appears and assaults The European Champion Finn Balor!!! Дългокосият рицар на меча грабва своя противник и с всички сили го врязва по лице в стоящата до стената кутия на персонала, след което го взима и бута рязко в самата стена!!! Балър пада, но скоро се надига и пробва да нанесе и той удар на свой ред, обаче бива поломен със страхотна засилка и Kneel To The Steel изпълнява Claymore. Зашеметително!!! Летящият ирландец Принц Девит пада по гръб, неспособен да стане и да опита втори опит за съпротива, а Макинтаяр се навежда и му казва следните думи:

- Balor, много говориш, кучи сине! Ти помисли, че нещата ще ти се получат току-така и ще се отървеш лесно. Но знай едно! While I exist, while I breathe, you will never get rid of me, bastard! EVERY SINGLE TIME, I WILL BEAT YOUR ASS!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





9. Backstage interview with the TNW European Champion Finn Bàlor Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. Backstage interview with the TNW European Champion Finn Bàlor   9. Backstage interview with the TNW European Champion Finn Bàlor Empty

Върнете се в началото Go down
 
9. Backstage interview with the TNW European Champion Finn Bàlor
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 10. Face-off between TNW European Champion - Will Ospreay and Finn Bálor
» 3. In-ring promo with the new TNW European Champion - Finn Balor
» 5. In-Ring Promo with the TNW European Champion Finn Bàlor
» 2. Face-Off between TNW European Champion Finn Bálor & Carmelo Hayes
» 4. Singles Match > TNW European Champion Will Ospreay vs. ??? (Finn Bálor on announce table)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 479-
Идете на: