Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 607
Age : 20

8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White   8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 EmptyСря Юни 15, 2022 11:17 pm

WOW! Каква среща наблюдаваме, дами и господа тази вечер в главния мач на Rampage Supershow. Тъкмо когато си мислехме, че Зейн е спечелил, то за пореден път Jay White успява да се повдигне и все повече да убие шансовете на Либератора да спечели тази среща. Сами вече е психясал от ярост и лицето му изглежда така все едно е готов да убие новозеландеца с голи ръце. Обаче тази ярост може да е в предимство на Knife Pervert, ако разгадае как да я използва правилно срещу канадеца. Зейн опита да грабне опонента си, но той умно се изтъркулва извън ринга и сега с широка усмивка Jay казва на публиката ,,ON 3 I WANNA HEAR EVERYBODY SCREAM ,,FUCK YOU, SAMI ZAYN!" и ,,King Switch" започва да отброява 1..2..3 и чуйте само феновете как викат с цяло гърло ,,FUCK YOU, SAMI ZAYN" и това вече направо изкара извън контрол ,,The Critic of The Critics", който излиза извън ринга и опитва да нанесе удар, но ,,The Switchblade" го контрира и веднага след това забива главата му в коментаторската маса. Но атаката не е приключила и моментално White хваща Сами и забива и наранения от по-рано гръбнак отново в масата и виковете от болка стават по-силни, но изглежда и това не е достатъчно за новозеландеца, който отново хваща Сами Зейн и отново му забива гръбнака, но този път в ръба на ринга и веднага след това го прави и втори път

8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 Ari3o6L

,,The Untouchable" подцени твърде много своя съперник и сега си плаща за това и то жестоко, Jay вкарва врага си във ринга и веднага започва да забива удари с колена в наранения гръбнак на съперника си, който вече започна да се моли за милост, но явно Сами Зейн не разбра, че когато си в ринга с ,,The Catalyst of Professional Wrestling", такава дума като милост не присъства в неговия речник. Зейн се правеше на отворен преди и по време на мача, но ето че фукането му изиграва много лоша шега в момента. Jay White просто измъчва своята жертва бавно и мъчително и за пореден път канадеца се моли за милост, но след като не сработи първия път защо по дяволите реши, че ще сработи и втори път. Явно Сами е малоумен щом си го помисли и сега явно ще си понесе последствията, защото пореден бараж от юмруци и ритници се насочват към лицето и гръбнака му. Ето, че и времето на ,,King Switch" да излее неговата насъбрана ярост дойде и той ще се възползва от всяка възможна секунда от това време. Новозеландеца изправя съперника си и го запраща срещу въжетата и опитва саблен удар, но канадеца заляга и след това White го вдига във въздуха, но ,,The Heart and Soul of TNW" контрира с много красив dropkick. Jay бива леко зашеметен и отново умно се изтъркулва извън ринга, но този път Либератора веднага тръгва след него и изчаква своята плячка да се изправи до барикадата и явно Сами Зейн ще нанесе един от първите Helluva Kick-ове в този мач и това може да му даде шанс да опита да вземе победата, Jay се изправи, а Zayn се засили, но ,,King Switch" се отмества и крака на ,,The Untouchable" се окачи на барикадата и виждате изражението от болката на канадеца, който не успя да изпълни коронния си ход и без да се бави White грабва главата на Либератора и му нанася

8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 OU6Bsnz

SNAP SUPLEX INTO THE BARRICADE AND ONTO THE CHAIR

ЛЕЛЕ МАЛЕ!! ГРЪБНАКА И ВРАТА НА ЗЕЙН ОТНЕСОХА ГОЛЯМ УДАР!! ТОЗИ СУПЛЕКС В БАРИКАДАТА И НА СТОЛА ОТ СТРАНА НА НОВОЗЕЛАНДЕЦА МОЖЕ ДА МУ ДОНЕСАТ ПОБЕДАТА!! СЪДИЯТА ВЕЧЕ Е СТИГНАЛ ДО ОСЕМ, А ,,THE SWITCHBLADE" ВЛИЗА В РИНГА, РЕФЕРА ВЕЧЕ Е НА ДЕВЕТ, А НЯМА РЕАКЦИЯ ОТ ЗЕЙН! ДАЛИ МАЧА ЩЕ ПРИКЛЮЧИ ПО СЪЩИЯ НАЧИН КАТО МИНАЛИЯ, НО ТОЗИ ПЪТ В ПОЛЗА НА JAY WHITE?!

Dimarata and JohnnyZ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2375

8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White   8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 EmptyЧет Юни 16, 2022 12:16 am

НЕ! SAMI ZAYN УСПЯВА ДА СЕ
ВЪРНЕ ОБРАТНО НА РИНГА ПРЕДИ
ДЕСЕТОТО ОТБРОЯВАНЕ НА РЕФЕРА!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White   8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 EmptyЧет Юни 16, 2022 10:38 pm

Либераторът се връща на бойното поле и моментално получава серия от ритници в тялото от страна на Jay White! новозеландецът е побеснял! Той си помисли, че ще спечели двубоя, след като заби онзи жесток Snap Supex извън ринга, но явно няма да стане толкова лесно, колкото си мисли. Сега Уайт спира да рита великият либератор и го изправя на крака, след което го запраща с всичка сила в обтегача...Мили Боже, гърбът на Зейн понесе още щети, това не е добре, уважаеми зрители...Най-лошото в цялата ситуация е, че "The Switchblade" не е приключил, той изправя бившият Интерконтинентален шампион и го слага върху най-горното въже! След като прави това, Джей се качва при него и опитва Superplex! Ако тоди ход се получи край! Гърбът на Сами Зейн няма да издържи...Уай опитва да приключи този мач! Но чакайте малко, Zayn се бори, той нанася няколко удара в тялото на противника, които са поселдвани от Удар с Глава, който поваля кечистът от New Zealand долу! Това действие отваря възможност на "The Great Liberator" да се възползва. Той го прави, като в другия ъгъл и започва да чака "Knife Pervert" да се изправи, след като това се случва, "The Untouchable" се засилва и нанася Halluva kick! Това трябва да е краят, ясно е като бял ден, дами и господа! Sami Zayn прави опит за туш. И това е едно, две, ще има ли три? НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, GEDO СЛАГА КРАКА НА ДЖЕЙ УАЙТ ВЪРХУ ВЪЖЕТАТА! ЗА НЕГОВО СЪЖАЛЕНИЕ ОБАЧЕ, ДЕЙСТВИЯТА МУ НЕ ОСТАВАТ БЕЗ ПОСЛЕДСТВИЯ, ТЪЙ КАТО СЪДИЯТА ГО ЗАБЕЛЯВА, СЛЕД КАТО ТОВА СЕ СЛУЧВА, РЕФЕРЪТ ГОНИ МЕНИДЖЪРЪТ НА JAY WHITE, ПОНЕЖЕ ДЕЙСТВИЯТА МУ НЕ БЯХА ПОЗВОЛЕНИ...Погледнете бившият мениджър на Казучка Окада, той е разочаран, че беше хванат от съдията, но няма какво да направи. Вижте пък Зейн, той е доволен от това, което се случи! Сега силите са изравнени. Виждаме как Gedo се прибира в съблекалнята, той вече няма да е фактор в този мач, след като станахме свидетели на това...

Сами изправя съперникът си и го прехвърля над най-горното въже,
след това, лебраторът хваща за главата Jay и му прави...

8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 AM-JKLUXVmSn0SyE7qS9P7e09SNOWKJTBynHgd5XjXV9QmSwobpC-w3V5Z9QGPS7vhItcj77j02RCFUUpEK8S2yQhj7iTDV3gczDJOAIU_7KqabYHV8xj40YdgrKe3la0hb3cp_M2FTsFtlEHVX7bB8XRbgAXg=w317-h180-no?authuser=0 8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 AM-JKLUTsyDTaapvpR-qC-VNZA3nB6TmlthPf21FabDSXk6mSJVt5kGH9RyvwczwHxtrMi1UM5EPJ7Ik6_OECyvDAQlMBZ4c-wEVzmJeUY3cX9dTmkyLJJy1QYaO2o5OF2N0-tanrKqpeLMpG9igQTCXAFY6xg=w320-h180-no?authuser=0

Elevated DDT! Това обаче не е всичко, защото сега
Сами Зейн започва да имитира Ренди Ортън!

SAMI ZAYN ЩЕ ОПИТА RKO! ТОВА ЩЕ Е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВПЕЧАТЛЯВАЩО, АКО СЕ ПОЛУЧИ! "The Underdog from the Underground" изчаква съперникът си да се изправи, тръгва към него, но изяжда мощен Падащ Лист в лицето! Публиката беше полудяла, те искаха да видят RKO от Сами Зейн, но бяха разочаровани от Джей Уайт, който сега е извън контрол от яд! Той е черен като домат, уважаеми приятели на кеча, Jay White е бесен, че изгониха мениджърът му и сега ще си го изкара на либератора...Той хваща за краката Зейн и му прилага Boston crab! Отново поражения върху гърба на великият либератор...Вижте го само как крещи, болката е ужасна...Сега ще се види, уважаеми зрители, колко иска този мач Сами Зейн. Готов ли е да постави здравето си на карта, за да спечели шанс за Елит Титлата? Това е въпросът, на който търсим отговор в този момент! "The Critic Of The Critics" се бори да остане в тази битка. Той игнорира виковете на публиката, които му крещят да се прададе! Либераторът пълзи към въжетата и успява да ги хване! Какво желание само! "King Switch" не може да повярва, че това не беше краят на този мач, а съдията започва да брой до пет! Едно, две, три, четири, ще има ли пет? Не, Джей Уайт пуска противникът си. Започва да става все по-интересно, сега "Knife Pervert" изправя "The Great Liberator" и опитва Blade Runner! Ще се получи ли? НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, Zayn се измъква и прави Chop Block, който поваля на земята новозеландеца, след като прави това, либераторът се качва на второто въже...

Изчаква White да се изправи, след като това става,
скача, хваща го и му прави...

8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 AM-JKLX2SsO2QlK61BC2xxC-A0Dq5yqNu0T0jy0BumOLDhm9mQruFasK_glVkO2qYf4S36d8eclj-D7epGU--CIRdqA1oMUm8tPIhPFCnYVk8ymUwcfk082Q-cd_J2rcutW6cojVqSZO0Clvp1oHQsXuN76cvg=w317-h180-no?authuser=0

BRAINBUSTAHHHHHHH!

УБИ ГО! ТОВА ВЕЧЕ ТРЯБВА ДА Е КРАЯТ! ИМАМЕ ОПИТ ЗА ТУШ В СРЕДАТА НА РИНГА. И ТОВА Е ЕДНО, ДВЕ И ДАЛИ ЩЕ ИМА ТРИ? ТОВА ЛИ ЩЕ Е КРАЯТ НА ТОЗИ ВЕЛИК МАЧ? ЩЕ СТАНЕ ЛИ ПРЕТЕНДЕНТ ЗА ЕЛИТ ТИТЛАТА, САМИ ЗЕЙН?
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2375

8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White   8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 EmptyЧет Юни 16, 2022 10:48 pm

РАЗСТЪРСВАЩ ХОД ОТ СТРАНА НА ZAYN,
НО НЕ ДОСТАТЪЧЕН, ЗА ДА ПРЕЧУПИ WHITE!
Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 607
Age : 20

8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White   8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 EmptyЧет Юни 16, 2022 11:43 pm

КАК?? КАК ПО ДЯВОЛИТЕ WHITE СЕ ПОВДИГНА СЛЕД ТОЗИ BRAINBUSTAHHH!! НЕ СТИГА, ЧЕ ЗЕЙН МУ НАНЕСЕ НАЙ-МОЩНИЯТ СИ ХОД - HELLUVA KICK, А СЕГА И ТОЗИ БРУТАЛЕН BRAINBUSTER И НЯКАК СИ НОВОЗЕЛАНДЕЦА ПАК НАМЕРИ СИЛИ ДА СЕ ПОВДИГНЕ!! САМИ ВЕЧЕ СЕ ОТЧАЯ И НАПРАВО КРЕЩИ ОТ ЯРОСТ!! ТОЙ ХВАЩА ,,KING SWITCH" ЗА КОСАТА И МУ КРЕЩИ ,,ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ ПРОСТО НЕ СЕ ОТКАЖЕШ НАЙ-СЕТНЕ? СТОЙ ДОЛУ!", но това му бе грешката, защото ,,The Switchblade" веднага му изиграва един тукат в мутрата, която кара Либератора да се замайва като пиян. Феновете са в радост, че техния любимец отново започва да се завръща в мача, а Gedo ги надъхва да скандират и викат още по-силно. Ето, че започваме да наблюдаваме класически ход от White с типичните многобройни и все така болезнени Knife Edge Chops, а просто вече погледнете колко червени станаха гърдите на канадеца. Всеки следващ шамар е изпълнен с повече и повече ярост от преди. Сами бива притиснат в ъгъла, където вече започват отново да се намесват и юмруците. Knife Pervert обръща опонента си и започва да му забива остри лакти в наранения гръбнак и виковете от болка се засилват още повече и след това канадеца бива разпънат от страна на White и чувате вече как даже започва да се чува пукане от гръбнака на Sami Zayn, но комбото не е приключило, защото моментално ,,The Catalyst of Professional Wrestling" нанася брутален Spinning Neckbreaker

8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 M7ZwvmC8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 V3rGIzL

МАЛЕ МИЛА!! КАКВА КОМБИНАЦИЯ ОТ ХВАТКИ!! Опит за туш от новозеландеца, рамената са приковани и започва броене 1..2..И НЕ! Сами успява да си отлепи рамото на 2 и 95 секунди, но виждате как новозеландеца запазва самообладание, а не се ядосва като канадеца, защото знае, че нанесе много повече щета на наранения гръбнак на съперника си. Виждате как една грешка на съперника е достатъчна за Jay White, за да се възползва и да си върне доминацията в мача. White хваща Зейн в гръб и му нанася великолепен Deadlift German Suplex и отново канадеца бива приземен на наранената глава и вече на наранения си врат. Имам усещане, че ще трябва да бъде донесена носилка за ,,The Untouchable" след края на мача, защото просто след толкова щети и на гръбнак, на глава, на череп и на врат няма как да вървиш нормално обратно към съблекалнията, па камо ли, ако спечели срещата да се възстанови на 100 процента за мача на Summer Scream. Gedo надъхва приятеля си да продължи атаката на наранените зони и именно това ще се пробва ,,The Last Rock"n Rolla" и моментално изправя съперника си и го запраща в срещуположния ъгъл, след това опитва да се засили за атака, но в последните секунди канадския стратег вдига ботуша си. Сега е ред на Зейн да притисне съперника си в ъгъла и започва да му нанася мощни чукове с които направо ще обезобрази физиономията на White. Виждате яростта в лицето на ,,The Heart and Soul of TNW", но както казахме по-рано Jay вижда това и изчаква перфектния момент да се възползва от тази емоция от канадеца. Зейн отива в срещуположния ъгъл и явно ще опита ONE LAST HELLUVA KICK TO FINISH IT ALL! Зейн се засилва, но както преди малко, обаче този път новозеландеца се отмества и за втори път Зейн си окача крака, но този път на най-горния обтегач. Перфектна възможност за White, който за малко си поема дъх, но без да се бави обръща Зейн, вдига го и му нанася

8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 AM-JKLXZ9MLs-N9qSlKfdidQxu33gdoC-f441yhB6Cm7IfHCYcqWWL8YMe2nBGpgH_mIDL41vAbXV-vuRv5OouGKNNnXDLsT2lsRH-5jYY16N05pbsSk6y83jkOYecGlGsucqELBFf9NlPAoxt9wmPaeWT0eMA=w335-h188-no?authuser=0

SPINNING BRAINBUSTER

ОЛЕ БОЖЕ! ЧЕРЕПА И ВРАТА НА ЗЕЙН ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ В ТОЗИ МАЧ БИВАТ ЗАБИТИ С МНОГО СИЛА ПРАВО В ТЕПИХА, НО МОМЕНТ JAY WHITE НЕ Е ПРИКЛЮЧИЛ, ТОЙ ХВАЩА ЖЕРТВАТА СИ И НАНАСЯ

8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 AyBz2Xn

SPINNING URANAGE

ЕТО И ЕДИН ОТ ФАТАЛНИТЕ ХОДОВЕ НА WHITE НАЙ-СЕТНЕ БИВА НАНЕСЕН, А ИМЕННО THE SPINNING URANAGE И ВЕЧЕ ,,THE SWITCHBLADE" ЗНАЕ, ЧЕ Е ВРЕМЕ ДА ПРИКЛЮЧИ СРЕЩАТА. ТОЙ ПРАВИ ТИПИЧНИЯ СИ TAUNT, НО ПОГЛЕДНЕТЕ СЛЕД ТОВА КАКВО ПРАВИ. МАЛКО КОПИРАНО ОТ KENNY OMEGA, НО WHITE ПОСОЧВА ПИСТОЛЕТА КЪМ ЗЕЙН И ПРАВИ BANG! ТОВА МОЖЕ ДА ЗНАЧИ САМО ЕДНО, ЧЕ ,,KING SWITCH" ЩЕ ДРЪПНЕ СПУСЪКА!! ,,THE CRITIC OF THE CRITICS" СЕ ИЗПРАВЯ, НО ТОВА БЕШЕ НАЙ-ГОЛЯМАТА МУ ГРЕШКА, ЗАЩОТО JAY ГО ХВАЩА И МУ НАНАСЯ

8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 AM-JKLWKrbCg1v5Dpdhh4HIsU4LhCHE-OuDW7BI84UhBgZ_8XzmGhE0_-dXlrHNvhMc3vom1IB8Mqx4QS0Gf2-RE7cSVkk7rmtJ4iWajV9LdRWFakQVDQjQFS1CLiFMN829PFkMxdJDv4uCv9IMvuSSCifzqMg=w335-h188-no?authuser=0

BLADEEEEEEERUNNEEEEERRRRRRRRRR

ТОЙ ГО ЗАКОВА!! НАЙ-ФАТАЛНИЯ ХОД НА JAY WHITE Е НАНЕСЕН, А ИМЕННО СМЪРТОНОСНИЯТ BLADERUNNER И ЗА ПОРЕДЕН И МОЖЕ БИ ПОСЛЕДЕН ПЪТ В ТАЗИ СРЕЩА ЧЕРЕПА И ГЛАВАТА НА SAMI ZAYN СЕ ПРИЗЕМИХА НА ТЕПИХА С ОГРОМНА СИЛА!! WHITE ПРОБВА ТУШ, РАМЕНАТА СА ПРИКОВАНИ, СЪДИЯТА ОТБРОЯВА И ПУБЛИКАТА С НЕГО! 1..2...ДАЛИ WHITE ОТИВА НА SUMMER SCREAM?!

JohnnyZ and Yuliyan харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2375

8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White   8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 EmptyПет Юни 17, 2022 12:14 am

НАПРАВО ГО РАЗГЛОБИ! ТОВА ТРЯБВА ДА Е КРАЯТ! ЕДНООО... ДВЕ... ТРИИИ!! HOLD ON FOR A SECOND! КРАКЪТ НА SAMI ZAYN Е ВЪРХУ ДОЛНОТО ВЪЖЕ! ТОВА ОЗНАЧАВА САМО ЕДНО... КАСАПНИЦАТА ПРОДЪЛЖАВА!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White   8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 EmptyПет Юни 17, 2022 8:53 pm

Джей Уайт опита всичко, за да спечели този мач, но не успя! Той така и не намери правилната комбинация от ходове, за да си спечели шанс за TNW Elite Championship! Сега обаче какво ще направи "The Switchblade"? Той опита всичко, дори и неговия завършващ ход Blade Runner! Сега Jay изчаква либератора да се изправи и се засилва към него, ще опита Lariat! Ще се получи ли? Да, получава се, направо му откъсна главата...Това вече може да е краят - имаме опит за туш в центъра на ринга. И това е едно, две и дали ще има три? Отговорът е отново не, защото великият либератор се повдига! ,,The Last Rock"n Rolla" е извън контрол от яд. Той вече опитва отчаяни мерки, качва се на въжетата! Това изглежда доста интересно! White отново изчаква съперникът си да се изправи, след което скача и опитва Странична Преса, която обаче не намира целта си, понеже Зейн се отмества от пътя! Новозеландецът се размаза в средата на бойното поле, а този момент отваря възможност за бившият Интерконтинентален шампион, който се изправя с много усилия на крака. Няма как да е и иначе...

Той отнесе огромно количество бой, но
въпреки това се изправи и започва да нанася...

8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 AM-JKLWdfFFRR6RN2ouvSmTDDu2QKrMLGq4oa74hYFNndReYm9aKtTGCU9u13-eJpQwgWLEfYytX9VQTrKTuT332OPYIQxjnZCqJeKe02giTFMtXYMIdoOuOz3RHh1N5HDfJkD4mk8TDnGYdUwoPBxsGZDHHJw=w317-h180-no?authuser=0

МОЩНИ УДАРИ В ГЛАВАТА!

Сами Зейн излива целият си гняв върху Джей Лайт! Той го наказва за всичко, което му причини в този мач. Ударите, които нанася либератора са толкова жестоки, че "Knife Pervert" губи съзнание, след като това е факт, човекът, който се бие за справедливост спира с ударите и издърпва в близост до един от ъглите противника си, след което се качва на въжетата. Това е много рискован ход от "The Untouchable", той е прекалено наранен. И това се вижда от начина, по който се качва на най-горното въже...Нещата стават дори още по-лоши за "The Great Liberator", понеже Jay White се съвзема и му нанася удар в лицето, който го зашеметява, след като прави това, Уайт се качва на въжетата и хваща либератора, след което му прави SuperPlex! Размаза го...Това трябва вече да е краят. Но вижте какво прави опитният ветеран - Sami Zayn. Той се измъква извън ринга, като така, "The Switchblade" не може да го тушира! Това е изключително разочароващо за "King Switch", той не губи времето си и слиза извън бойното поле, след което изправя "The Critic Of The Critics" и опитва да го върне в ринга. Лошото обаче в тази ситуация е, че новозеландецът не слезе достатъчно бързо извън бойната площадка. И това даде достатъчно време на стратег като великият либератор - Сами Зейн да се съвземе, след като това става факт, Sami контрира и забива Джей Уайт във ръба на ринга! Това изглеждаше брутално, уважаеми зрители, кръстът на новият клиент на Gedo, който беше изгонен по-рано от този мач пострада много лошо...Лошите неща за кечистът от New Zealand обаче те първа започват, тъй като...

Сами Зейн се изправя и започва да го рита в тялото,
след като прави това, либераторът спира с ритниците и...

8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 XSAKK1y 8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 IjjwqOH

Изправя White на крака, след което му забива главата в масата
на коментаторите! Но дори и това не му е достатъчно на великият либератор...

Той иска още да измъчва жертвата си! Zayn разчиства коментаторската маса и слага Джей Уайт в позиция за Powerbomb! Ще се получи ли? НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, Jay се измъква. И сега той хваща канадеца...Това не изглежда добре, дами и господа, "Switchblade" вдига Sami Zayn и му прави Powerbomb върху коментаторската маса! Пресвета Дево, този ход отне силите и на двамата...Моментално, след като направи това, Jay White пада на земята...Ситуацията за двамата не е добра, понеже съдията е стигнал до осем: Дали няма да видим двойно отброяване в този двубой? Така ли ще свърши всичко?
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2375

8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White   8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 EmptyПет Юни 17, 2022 9:28 pm

РЕФЕРЪТ ВЕЧЕ СТИГНА ДО ОСМОТО ОТБРОЯВАНЕ, А ДВАМАТА МЪЖЕ ВСЕ ОЩЕ ЛЕЖАТ ПРОСНАТИ НА ПОДА КРАЙ РИНГА! ЩЕ УСПЕЯТ ЛИ ДА СЕ ВЪРНАТ ОБРАТНО МЕЖДУ ВЪЖЕТАТА? ДЕВЕТ... ДЕСЕТ! КРАЙ! МАЧЪТ ПРИКЛЮЧИ, НО УВИ - БЕЗ ПОБЕДИТЕЛ!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White   8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
8. ME: Singles Match for #1 Contender for the TNW Elite Championship > Sami Zayn vs. Jay White
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 2. Singles #1 Contender's Match for The Elite Title > Sami Zayn vs. Jay White
» 5. TNW Elite Championship Triple Threat Match > Big Show (c) vs. Sami Zayn vs. Jay White
» 4. Singles Match > Sami Zayn vs. Jay White
» 5. Half-Hour: Singles Match > Sami Zayn vs. Jay White
» 9. Singles Match for the TNW Elite Championship: Lashley (c.) vs. Jay White

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 474-
Идете на: