Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 2. Backstage segment with Sami Zayn

Go down 
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

2. Backstage segment with Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: 2. Backstage segment with Sami Zayn   2. Backstage segment with Sami Zayn Empty12/6/2022, 21:31

...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



2. Backstage segment with Sami Zayn Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Backstage segment with Sami Zayn   2. Backstage segment with Sami Zayn Empty12/6/2022, 23:01

Last Week In TNW: Rampage Supershow!
CLICK HERE!:

2. Backstage segment with Sami Zayn AM-JKLXbw3dqduiWSln7H-YIFJ3piJYaNgT4BqH9Y5AHPGDDHTSDT7sOr1sWeK99Qn2-EtUz4-3WwccZdZipoUH_FxqSKlooa2Af_j31XBjo6JeavuhlksK8A6lfOXXBhkeY45gU8AvGMudGEPmDoBygm2VsKA=w317-h180-no?authuser=0

Sami Zayn: Искам обяснение за тези действия от страна на Jay White! Не може да се появява след мача ми в Backstage и да ме наблюдава. Искам този човек да стой далеч от мен.
Главния асистент на Hulk Hogan: Какво искаш да направя, Сами? Да му издействам ограничителна заповед ли?
Sami Zayn: Каквото трябва направете, но дръжте този ненормалник далеч от мен.
Главния асистент на Hulk Hogan: Защо? Да не те е страх от него? Слушай, Зейн, ще ти кажа какво ще направим по въпроса. Ти ще си разчистиш сметките със "The Switchblade" в главния мач!
Sami Zayn: Какво...Не ме ли чухте какво казах? Аз не искам да имам работа с този човек. Той е луд, не е добре с главата, ще ме нарани нещо, после вие ще сте виновни за това.
Главния асистент на Hulk Hogan: Не ме остави да довърша, либераторе! Победителят от мачът между теб и Джей Уайт ще се изправи срещу Big Show на предстоящия турнир - Summer Scream, където Елит титлата ще бъде заложена на карта! Какво ще кажеш сега?
Sami Zayn: Знаеш ли, връщам си думите назад, ще се изправя срещу Jay White и ще му сритам задника, както направих предишния път.

2. Backstage segment with Sami Zayn AM-JKLV6OI7wH67z-aDWGV9ARiZWnkGLH4Lxyo-f3uNo4KsBOoPw8GCtmG6CCffG8HR-VnrTQF8KiVqISvT-o63bjSvBM4-36pTgRCTesfs623uKk3nKAUuMcPSRfwMYMz7IdFiA8qsujJQghLBls0k7jIPk4Q=w317-h180-no?authuser=0

Главния асистент на Hulk Hogan: Радвам се, че решихме проблема, Sami. Пожелавам ти успех в мача.
Върнете се в началото Go down
 
2. Backstage segment with Sami Zayn
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 3. Backstage Segment /w Sami Zayn
» 7. Backstage segment with Sami Zayn
» 6. Backstage Segment with Sami Zayn
» 3. Backstage segment with Sami Zayn
» 3. Backstage segment with Eddie Guerrero and Sami Zayn

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 474-
Идете на: