Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. Adam Page connects via Satelite

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

7. Adam Page connects via Satelite Empty
ПисанеЗаглавие: 7. Adam Page connects via Satelite   7. Adam Page connects via Satelite Empty5/6/2022, 21:50

...
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

7. Adam Page connects via Satelite Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. Adam Page connects via Satelite   7. Adam Page connects via Satelite Empty11/6/2022, 16:48

В този момент операторите на TNW ни отправят далеч от залата, далеч от неуморите викове на публиката. По обстановката ясно става да се разбере, че това е местен бар, в който няма много хора, но един изпъква със сигурност. Едно от лицата на федерацията - Adam "Hangman" Page. Той имаше тежък уикенд, а виждайки изражението на лицето му едва ли му е минало. Той се изправи в мач между JBL и Elite шампиона Bobby Lashley, а крайният победител бе Lashley, успявайки да защити своя шампионски пояс. Това бе вторият опит на Пейдж да запише името си с големи букви в историята на Total Nonstop Wrestling, но както и при първия опит, така и сега - без успех. Отпивайки поредна глътка от своето ирландско уиски, Адам Пейдж бива прекъснат от един от интервюиращите лица на компанията - Todd Grisham. Още преди да се е осмелил да зададе въпросите си към Пейдж, TNW Staff Member-a бива прекъснат от кечиста:

7. Adam Page connects via Satelite Backstage%20Drink

- Виж, Тод, знам, че това е работата ти и си истински професионалист в нея, но сега всичко, от което имам нужда е малко почивка и да избистря своя ум. Последните няколко месеца повече от лоши за мен и моята кариера. Много хора са били в моето положение и никак не е лесно да излезеш от тази дупка, но е време да измисля как да го направя. Исках да се отдалеча от целия този шум и да забравя за всички вестници, социални мрежи и въобще от медийното внимание като цяло. Всичко от което имам нужда в този момент е това *вдига своето питие на високо*. Така че, ако обичаш спести ми своите въпроси, трябва ми нужното време, за да знам какво следва за мен и какво искам всъщност. Бъди сигурен както ти, така и всички фенове на TNW, че още следващата седмица в Rampage, ще бъдат получени отговори, но за сега, желая да бъда насаме със себе си!

След тези тежки думи, Пейдж става от своето място, взима своята чаша пълна с уиски и се отправя в неизвестна посока....

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

JohnnyZ and Yuliyan харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
 
7. Adam Page connects via Satelite
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 3. Connection via satelite by "The Hangman" Adam Page
» 12. John Cena connects via Satelite
» 5. Half-hour - TNW Global Champion Triple H connects to the TNW Universe via Satelite
» 10. Adam Page vs. ???
» 11. In the bar with Adam "Hangman" Page

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 473-
Идете на: