Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 10. МЕ: TNW Elite Championship Match > Bobby Lashley (c) vs. Big Show

Go down 
+2
monday_night_messiah
Exodia
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2375

10. МЕ: TNW Elite Championship Match > Bobby Lashley (c) vs. Big Show - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. МЕ: TNW Elite Championship Match > Bobby Lashley (c) vs. Big Show   10. МЕ: TNW Elite Championship Match > Bobby Lashley (c) vs. Big Show - Page 2 Empty12/6/2022, 03:55

НЕЕ-ЕЕ-ЕЕ!! BIG SHOW
СЕ ПОВДИГА! НЕВЕРОЯТНО!
МАЧЪТ ПРОДЪЛЖАВА!

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
monday_night_messiah
Superstar
Superstar
monday_night_messiah


Join date : 29.12.2018
Posts : 366
Age : 32

10. МЕ: TNW Elite Championship Match > Bobby Lashley (c) vs. Big Show - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. МЕ: TNW Elite Championship Match > Bobby Lashley (c) vs. Big Show   10. МЕ: TNW Elite Championship Match > Bobby Lashley (c) vs. Big Show - Page 2 Empty12/6/2022, 18:31

Всемогъщи боже, от какво е направен Грамадата?? Едва ли някой друг би намерил сили да се повдигне след всичко това. Bobby Lashley просто не може да повярва, а още по-изумен е мениджърът му край ринга. Голям пердах си спретнаха до тук двамата съперници, но предстои да се млатят още. Шампионът става на крака и се чуди какво да предприеме още, за да сломи гиганта. Той започва да вдига огромното тяло, но изглежда, че Грамадата нарочно е отпуснал цялата си сила, за да затрудни Lashley и по този начин да изцеди още от силите му. Lashley се мъчи с всичката си останала сила да изправи мечката и най-накрая успява с 1000 зора. А сега какво ли е намислил? Той ще опита отново да вдигне Грамадата и за втори път да приложи SUPLEX, ето че го вдига и го мята на гърба си.....но какво се случи.... този път силите му поддадоха и гигантското тяло се сгромоляса право върху това на шампиона. Lashley опита да вдигне като щанга Грамадата, но както в спорта по вдигане на щанги, така и тук силите изневериха. Грамадата е затиснал Lashley и освен това съвсем случайно се оказва, че рамената са приковани, така че реферът няма избор освен да брои до 3 - 1...2..НЕЕЕ! Шампионът отлепи рамото си и Грамадата не печели. Майко мила, това бе на косъм. Bobby Lashley щеше да се изяде от нерви ако беше загубил точно сега. Но срещата продължава. Грамадата се отдръпва леко в страни, но продължава да лежи неподвижно. Същото се отнася и за Lashley. И, съответно, започва отброяване до 10. Дали някой от двамата ще се изправи или мачът ще завърши без победител, което означава, че шампионът ще запази своята елитна титла. Съдията не брои много бързо, но нито един от двамата атлети не дава признаци на живот. Ето че Lashley започва да пълзи към въжетата и се опитвада стане. След малко мечката гризли прави същото. Ако един от двамата се изправи първи, броенето се прекратява. И малко преди 10, шампионът стъпва на двата си крака. Той показва истинско мъжество тази вечер. Сега вижда, че Грамадата все още е в процес на повдигане и използва времето да се окопити. След това отива до мечката и забожда ритник в коляното. Гигантът отново се пльосна на тепиха. Lashley за пореден път започва да го вдига, изправя го и пак ще пробва да заключи своя Full Nelson, дано този път успее. Грамадата изглежда изтощен, захватът почти е заключен, когато мечката гризли внезапно се събуди от зимен сън и пак започна да контрира. Всемогъщи боже, все едно някой от космоса изпрати сили на гиганта, как се заключва Full Nelson на мъж като Грамадата?? Самият Lashley не знае.... Грамадата продължава да разкъсва захвата и най-накрая успява. Сега се обръща с лице към шампиона и забожда плесник в гърдите. Lashley падна на тепиха. Грамадата го изправя, забожда лапата си в гушата и..... ЗАДУШАВАЩО ТРЪШВАНЕ!

10. МЕ: TNW Elite Championship Match > Bobby Lashley (c) vs. Big Show - Page 2 1sIAbAU

Този път успя! След два неуспешни опита, най-накрая тялото на Lashley бе забодено в центъра на ринга. Ще опита ли гиганта туш?? НЕ, той поглежда злобно MVP, който седи неподвижно и не смее нищо да каже, след това изправя съперника, за да го довърши с коронното си оръжие. И така, Lashley бива стиснат за гушата, мечката поглежда към феновете, които скандират "YES! YES! YES! YES!", след това свива юмрука си и сега всичко ще приключи..... Но какво се случи, Lashley някак си успя да се отскубне от гигантската лапа и забоде удар с глава. Това зашемети гиганта, той залитна назад и се облегна на въжетата. Lashley се засилва и ще опита да го преметне извън ринга.....

10. МЕ: TNW Elite Championship Match > Bobby Lashley (c) vs. Big Show - Page 2 4yYUdwh

ОМП! Шампионът бе пресрещнат с убийствен нокаутиращ удар и пада на тепиха. Сигурно е в несвяст. Грамадата поема въздух след удара с глава, прикляка и приковава раменете. Имаме опит за туш, дами и господа, каква ще е съдбата на ELITE титлата???

JohnnyZ and Yuliyan харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2767
Age : 24

10. МЕ: TNW Elite Championship Match > Bobby Lashley (c) vs. Big Show - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. МЕ: TNW Elite Championship Match > Bobby Lashley (c) vs. Big Show   10. МЕ: TNW Elite Championship Match > Bobby Lashley (c) vs. Big Show - Page 2 Empty12/6/2022, 19:26

ГРАМАДАТА НАПРАВИ ШОКА НА ГОДИНАТА! ТУК ЛИ ПРИКЛЮЧВА ВСИЧКО ЗА ЛЕШЛИ ?! РЕФЕРЪТ ЗАПОЧВА ОТБРОЯВАНЕ...ИМАМЕ 1.....2.....3! ДА! ГРАМАДАТА ГО НАПРАВИ! ПОБЕДАТА НА THE BIG SHOW E FACT! КАКЪВ MAIN EVENT, ДАМИ И ГОСПОДА!

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
10. МЕ: TNW Elite Championship Match > Bobby Lashley (c) vs. Big Show - Page 2 JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
monday_night_messiah
Superstar
Superstar
monday_night_messiah


Join date : 29.12.2018
Posts : 366
Age : 32

10. МЕ: TNW Elite Championship Match > Bobby Lashley (c) vs. Big Show - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. МЕ: TNW Elite Championship Match > Bobby Lashley (c) vs. Big Show   10. МЕ: TNW Elite Championship Match > Bobby Lashley (c) vs. Big Show - Page 2 Empty12/6/2022, 23:58

Announcer: Победител и НОВИЯТ ЕЛИТЕН ШАМПИОН НА TNW Е НОВИЯТ ГРАМАДАААААА!!!

10. МЕ: TNW Elite Championship Match > Bobby Lashley (c) vs. Big Show - Page 2 ZTdgcGP

Tom Philips: Даааа, направи го!! Най-големият атлет на света успя! Той детронира здравеняка Lashley и ELITE титлата вече е в негови ръце. Ето че промяната, която Грамадата е направил у самия себе си, доведе до много положителен резултат. Голямата мечка гризли вече е в центъра на вниманието и ще бъде най-коментираната личност до края на седмицата.
Gorey Graves: Напълно си прав. Грамадата изобщо не е този, който беше. От най-мразения, от най-игнорирания, се превърна в най-известния. След победата на Power and Greed, тази вечер спечели още един двубой. Двубой, в който имаше голям залог. Съдията веднага връчва титлата в ръцете на гиганта, който започва да празнува. Погледнете залата, феновете са в екстаз, наблюдавайки новия елитен шампион. Каква неприятна вечер за Bobby Lashey... той получи мач за титлата в най-неочакван за него момент и умората от турнира си оказа влияние. Как ли ще се чувства сега Доминатора?? Ще си излее ли гнева върху Hogan в следващото супершоу Rampage?? Ще разберем следващата седмица. А сега ви казваме лека нощ, скъпи фенове! Завършваме днешното супершоу с голямата историческа победа на Новия Грамада, който продължава да празнува в центъра на ринга! Лека нощ на всички, ще се видим следващата седмица!

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





10. МЕ: TNW Elite Championship Match > Bobby Lashley (c) vs. Big Show - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. МЕ: TNW Elite Championship Match > Bobby Lashley (c) vs. Big Show   10. МЕ: TNW Elite Championship Match > Bobby Lashley (c) vs. Big Show - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
10. МЕ: TNW Elite Championship Match > Bobby Lashley (c) vs. Big Show
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 10. CO-ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Johnny Mundo (c) vs. Bobby Lashley vs. The Rock
» 2. Singles match for the TNW Elite Championship: Big Show (c) vs. Lashley
» 8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page
» 1. Opening: Singles Match for the TNW Elite Championship - Lashley (c.) vs. The Big Show
» 4. Backstage Interview with TNW Elite Champion Bobby Lashley

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 473-
Идете на: