Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 8. Edge has a 'talk' with the crowd

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

8. Edge has a 'talk' with the crowd Empty
ПисанеЗаглавие: 8. Edge has a 'talk' with the crowd   8. Edge has a 'talk' with the crowd Empty5/6/2022, 20:56

...
Върнете се в началото Go down
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

8. Edge has a 'talk' with the crowd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. Edge has a 'talk' with the crowd   8. Edge has a 'talk' with the crowd Empty12/6/2022, 17:43

8. Edge has a 'talk' with the crowd Entrance



-------------------------------------------------------------------------------------------------
8. Edge has a 'talk' with the crowd Show-entrance-1 8. Edge has a 'talk' with the crowd Show-entrance-1-2
-------------------------------------------------------------------------------------------------

8. Edge has a 'talk' with the crowd BB1VW4T

-------------------------------------------------------------------------------------------------
8. Edge has a 'talk' with the crowd Show-entrance-1-3 8. Edge has a 'talk' with the crowd Show-entrance-1-4
-------------------------------------------------------------------------------------------------


And there he is! The 2022 'Get the Keys' Winner, "The Rated-R Superstar", EDGE! След поредната война, през която канадът премина, вече настъпи и моментът! Настъпи инстинският момент на истината и вече нищо и никой не може да застане на пътя му! След толкова много усилия, битки, пролята кръв и изключително много работа, Edge достигна до виталния момент! Да се бори за онова, за което милее, да получи своя реванш, който така и не му бе върнат - въпреки, че тогава той го заслужаваше! Всичко мостове бяха потулени, всички върхове достигнати, а тронът е само на крачка разстояние, заедно с короната! Да, Will Ospreay беше изключително близо, повече от Big Show, Adam Cole и най-вече, Shingo Takagi, но ветеранът отново оцеля! Оцеля в същинския ад, на който бе подлаган ден след ден, седмица след седмица! И именно болката, го доведе до това място, точно тя го направи това, което е сега! Ясно е и само едно - за него граници няма, независимо кой се изправя срещу него, а сега е време Световният шампион да излезе от така наречната си сянка и да се изправи очи в очи с "The Mastermind", който както винаги ще наложи своята психологическа воля и преимущество, като дори няма да отстъпи, а напротив! Независимо какво беше 'хвърлено' срещу него, той оцеля, с една единствена цел, да получи това, което загуби през не толкова далечната 2018-та година! Сега обаче, Edge е прероден и няма и следа от 'онзи' тогава, но остава само едно... Болката и страхът, който той нанася на противниците си и макар недолюбван тогава, сега целият свят е не само в краката му, но и на негова страна. Въпросът е, до къде може да се разпросте цялото това нещо и дали наистина то ще завърши с край, който да го удволетвори имайки се предвид, че той не само заслужава всичко положителн и позитивно да се стовари на плещите му, а и фактът, че не му остава още много в този бизнес...


***

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

8. Edge has a 'talk' with the crowd Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

8. Edge has a 'talk' with the crowd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. Edge has a 'talk' with the crowd   8. Edge has a 'talk' with the crowd Empty12/6/2022, 18:03

***


8. Edge has a 'talk' with the crowd BB1VW4T


-------------------------------------------------------
8. Edge has a 'talk' with the crowd Show-talking
-------------------------------------------------------


-   Всяка секунда, всяка минута, всеки Божи ден аз излизах на този ринг и давах най-доброто от себе си! Давах това, което дори не съм предполагал, че изобщо притежавам. Или поне, че не го притежавам - все още, но уви... Всичко това е било една заблуда... Заблуда, която караше съзнанието ми да смята, че аз вече не струвам, че не съм достатъчно добър, за да застана в средата на този ринг и да кръстосам шпаги с най-добрите имена в Total Nonstop Wrestling! Тази болка поразяваше не само съзнанието ми и закопаваше психиката ми все повече и повече, но и ме погребваше бавно физически! Но когато човек е напълно готов, вярва в себе си и знае, че има необходимото да се изправи срещу страховете си и да ги преодолее - всичко е възможно! АЗ УСПЯХ! Казах, че въпреки болката и всичко, през което преминах в последните четири години - ще се върна отново и ще бъда това, което съм аз! И за разлика от всичко казано, това не се оказа никаква заблуда, а истина - същинска реалност! Направих нещо, което малцина в тази компания биха направили, завърнах се след контузия, която можеше да сложи край не само на кариерата ми, но и на разсъдъка ми! Изправих се срещу суровата действителност и доказа на целия свят, че все още мога да се справя, а и нещо повече - мога да го направя много по-добре от преди! Победих 'гигант' в собствения си мач - Tables, Ladders and Chairs! Успях да преодолея стена, да премина през атлет, който може би вбъдеще ще се окаже точно на същото място като мен сега, под светлината на прожекторите и да се бори с напрежението! Успях да премина през истински ад и да надвия една от най-страшните и доминанти суперзвезди в комапнията - Shingo Takagi в 'Hell In a Cell Match'! И за финал, доказах на човек, че уважението, усърдната работа и най-вече болката са толкова ценни, че могат да те накарат да летиш, да те накарат да преминеш през абсолютно всичко, но не чрез нечия помощ, а напълно сам! Много хора, най-вече целият TNW Universe, знае, че аз съм един абсолютен егоист, гледащ собственото си благо, а това не е никаква лъжа или заблуда също! Всеки един от нас е такъв, но важното е по какъв начин, всеки един от нас си проправя път напред, дори и в живота! Когато си честен, борещ се за целите си, следващ принципите и идеалите си, може да бъдеш дори и егоист, особено когато ясно съзнаваш, че всичко това би те наградило с най-ценното, дори и в този бизнес! И сега, когато аз вече притежавам част от въпросния 'реванш', а именно 'ключовете' е време за истинска и болезнена разплата! Искам Световният шампиион да бъде наясно, че цялата тази болка, всичките тези уроци, всичките тези моменти ще се стоварят накрая върху плещите му, а тогава изход няма да има! Тогава наистина ще трябва да се покаже на показ това, дали въпреки короната, ти си един истински Крал! Преди седмици заявих, че аз съм тук, но след като това е повече от ясно, мога да кажа само следното! В този момент, теренът е чист, пътят е открит и гладък, а аз идвам... Идвам за теб! ИДВАМ.. ЗА СВЕТОВНАТА... ТИТЛА!~

***

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

8. Edge has a 'talk' with the crowd Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

Dimarata and JohnnyZ харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Sponsored content





8. Edge has a 'talk' with the crowd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. Edge has a 'talk' with the crowd   8. Edge has a 'talk' with the crowd Empty

Върнете се в началото Go down
 
8. Edge has a 'talk' with the crowd
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» The Money Talk ep.1
» 'Talk is Jericho'
» Total Talk - Епизод 1
» Total Talk - Епизод 4
» Total Talk - Епизод 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 473-
Идете на: