Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page

Go down 
+3
Prize
Geor4
JohnnyZ
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page   8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page - Page 2 Empty2/6/2022, 17:07

NO! KICK-OUT!
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
avatar


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6878
Age : 26

8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page   8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page - Page 2 Empty3/6/2022, 14:38

Лешли направо полудява от факта, че Пейдж успява да се повдигне, но трябва да го преглътне и да действа максимално бързо, ако иска да довърши започнатото и да запази своята титла. Пейдж прави опит да се изправи, пълзейки по ринга. Bobby Lashley е готов да атакува отново и сякаш за последно. Погледът му казва, че с Пейдж е свършено. Отнякъде изскача обаче JBL, който забожда юмрук в гърба на Лешли и го поваля, а след това започва да го рита в ребрата. И тримата мъже вече са на прага на силите си и всяка изминала минута се оказва по-тежка. Джей Би Ел се захваща с поредната си атака. С няколко ритника, той успява да накара Лешли да стигне до ръба на ринга, където окончателно успява да го изхвърли от тепиха. Боби пада на пода по гръб, а Брадшоу поглежда и към другия си опонент. Пейдж се намира в единия ъгъл, а Брадшоу се засилва към него с бясна скорост, за да забоде мощен Clothesline. JBL ще-е-е... ОУ, НЕ! ПЕЙДЖ СЕ ПОМРЪДВА НАВРЕМЕ И БРАДШОУ ЗАБОЖДА ГЪРДИТЕ СИ ОБТЕГАЧА. Брадшоу прави няколко крачки напред-назад и се обръща към Пейдж и-и-и-и... ОТНАСЯ SUPERKICK! JBL БИВА ЗАКОВАН ЗА ПОДА, А АДАМ ПЕЙДЖ С ПОСЛЕДНИ СИЛИ СЛАГА РЪКАТА СИ ВЪРХУ ТЯЛОТО НА БРАДШОУ, ОПИТВАЙКИ ТУШ! 1.........2.......... НЕ-Е-Е! JBL ПОВДИГА ЕДНОТО СИ РАМО! Този Superkick едва не отвинти главата на Брадшоу, но той успя да се повдигне. Какъв хъс и сила само от JBL, това трябва да му се признае със сигурност. Пейдж отново се изправя на крака и излиза на apron-a, в очакване на Брадшоу да се изправи и обърне към него, за да може да го повали с Buckshot Lariat. Всички в залата разбират накъде отиват нещата. Пейдж се приготвя, всичко върви по план, когато... Лешли сграбчва Адам за крака и го издърпва. Двамата почват да си разменят удар след удар извън ринга. Боят е на сантиметри от феновете, които са на първия ред. Мощните удари, които си разменят тези двамата се чуват и на най-задните редове. Лешли бива замаян, JBL хвърля поглед на случващото се и също напуска ринга, атакувайки Пейдж. Джей Би Ел блокира един от ударите на Адам Пейдж и го запраща към металния кол. Боби Лешли и Джей Би Ел продълават битката извън ринга, двамата се вкопчват един в друг. Напрежението става все по-голямо. Адам Пейдж се изправя на крака, държейки се за рамото, стиска зъби и преодолява болката и се хваща за въжетата, качвайки се на ръба на ринга. Пейдж започва да се катери по обтегача. Лешли и Джей Би Ел съвсем на заблеязват какво се случва и какво ги очаква. Адам Пейдж много внимателно оглежда ситуацията и когато усеща точния момент, отскача-а-а-а...

8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page - Page 2 16%20Diving%20Moonsault%20to%20Outside%20(Multiple%20Opponents)

LASHLEY И JBL БИВАТ ПОВАЛЕНИ С DIVING MOONSAULT! КАКВО НАПРАВИ АДАМ ПЕЙДЖ?!?!? КАКЪВ МОМЕНТ ЗА ПУБЛИКАТА. АДАМ ПЕЙДЖ РИСКОВА ВСИЧКО С ТОЗИ ХОД. ТОЙ НАПРАВИ НЕМИСЛИМОТО. НЕВЕРОЯТЕН МОМЕНТ. ВСИЧКИ ФЕНОВЕ СА НА КРАКА! Всички участници в тази среща са проснати на пода за известен момент от времето. Първи опит да се изправи прави именно Пейдж, който успя да повали отново и двамата си опоненти. Той е на крака и хваща JBL, за да го върне обратно на ринга и да опита туш. Всичко върви по план и сякаш ще видим нов шампион. Съдията започва да отброява 1..............2................... НЕ-Е-Е-Е! ПОРЕДНОТО ПОВДИГАНЕ Е ФАКТ! ДЖЕЙ БИ ЕЛ НЕ СЕ ДАВА ЛЕСНО. Пейдж се изправя задъхан и изтощен от всичко това. Погледът му показва леко отчаяние, но той намира сили да се изправи и да нанесе поне още един удар. Лешли също прави опит да се изправи и се претъркулва за да влезе обратно из между въжетата. Нещата отново стават доста сложни за Пейдж, който трябва да избира кого да атакува и да обмисли добра стратегия. Лешли се изправя на крака, а Пейдж му нанася юмрук в лицето и го запраща към въжетата... АДАМ ПЕЙДЖ ПОСРЕЩА ЛЕШЛИ С... SPINEBUSTER! ПЕЙДЖ НАНЕСЕ ХОД, КОЙТО Е ЗАПАЗЕНА МАРКА НА ЛЕШЛИ! Адам Пейдж закова единия си опонент и се обръща към другия такъв. JBL дебнеше внимателно и се засилва към него, за да опита Clothesline From Hell... PAGE СЕ НАВЕЖДА И УСПЯВА ДА СЕ ИЗМЪКНЕ! Джей Би Ел се обръща изненадан, Пейдж застава на ръба на ринга и отскача през най-горното въже на ринга. ЗАСИЛВА СЕ КЪМ ДЖЕЙ БИ ЕЛ И НАНАСЯ-Я-Я-Я... BUCKSHOT LARIAT!

8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page - Page 2 37%20Buckshot%20Lariat%201

ADAM PAGE ИЗПОЛЗВА ЦЯЛАТА СИ СИЛА И ЕНЕРГИЯ, ЗА ДА ОПИТА ТУШ! 1..........2........ ЩЕ ВИДИМ ЛИ 3?!?!?

___________________

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page   8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page - Page 2 Empty3/6/2022, 18:11

ОТКЪСНА МУ ГЛАВАТА!!! Ще направили Пейдж триумф тук ?! Имаме 1…2….НЕ, не и не!!! БОБИ ЛЕШШИ УСПЯВА ДА СПАСИ МАЧА!!! Тази среща продължава!
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page   8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page - Page 2 Empty3/6/2022, 18:25

ОТНОВО! ТОЗИ УНИКАЛЕН МАЧ ПРОДЪЛЖААВА, ДАМИ И ГОСПОДА! КАКЪВ ГЛАВЕН МАЧ САМО! НИКОЙ НЕ ИСКА ДА СЕ ОТКАЖЕ! НИКОЙ НЕ СЕ ДАВА! ГРАДУСИТЕ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО МНОГО СЕ ПОКАЧИХА! ФЕНОВЕТЕ СЕ НАСЛАЖДАВАТ НА ТОЗИ МАЧ И НА ТУРНИРА! ГЛАВНИЯ МАЧ ЗА ВЕЧЕРТА ОПРЕДЕЛЕНО ОБИРА ТОЧКИТЕ! Много силно се представят и тримата кечисти. Всеки от тях иска да се докосне до титлата. Шампиона иска да направи първата си защита на пояса, но задачата му е доста сложна, а опонентите му въобще не го улесняват. Даже много го затрудняват. Всеки от тях бе близо да спечели, но не успя. На няколко пъти си мислехме, че ще имаме нов шампион или пък запазване, само че не се случи. Драмата продължава с пълна газ, а тримата мъже не смятат да спират. Дори повече! Смятат да качат оборотите още повече. "The All Mighty" лежи на пода, както и Adam Page. Двамата нямат много сили, същото се отнася и за JBL. Кой от тях ще си тръгне с победата? И тримата се раздават до край. Но трябва един от тях да спечели и да вземе титлата със себе си... След този турнир започва летния сезон. И пътя към втория най-голям турнир за годината - Summerscream. След него ни очаква Rampage в Hollywood, където всички титли ще бъдат заложени на карта. "The Dominator" знае че ако запази тук през летния сезон ще му е доста трудничко, тъй като ще трябва да си спечели пътя към Summerscream с титлата и после в най-големия Rampage за годината. Определено ще бъде интересен летен сезон за компанията. PAIN сезона беше добър, но очакванията за лятото са много по-големи за тази година с тези неща, които се обявиха. Така че си закупете билетите, колкото се може по-скоро! Сега, нека да се върнем към случващото се в този мач, дами и господа! Изпуснахме как Lashley се върна в мача. Той и JBL се налагат в средата на ринга. Разменят си удари. Шампиона обаче не напълно се е завърнал в срещата. LAYFIELD ОТ СВОЯ СТРАНА ГО ПОВАЛЯ НА ПОДА, САМО ЧЕ ШАМПИОНА СЕ ДИГА БЪРЗО, А JBL СЕ ОПИТВА ДА МУ ОТКЪСНЕ ГЛАВАТА С CLOTHESLINE FROM HELL, НО... НЕ УСПЯ! BOBBY ЗАЛЕГНА И СЛЕД ТОВА ЗАБИВА САБЛЕН УДАР, С КОЙТО ПОВАЛЯ JOHN BRADSHAW LAYFIELD! "The Wrestling God" се намира долу на земята в този момент. Шампиона пък от своя страна го дебне за Hurt Lock... ЩЕ УСПЕЕ ЛИ ДА ГО НАПРАВИ? ДАЛИ ЩЕ УСПЕЕ? НЕ УСПЯВА ДА ГО ЗАКЛЮЧИ! LAYFIELD ПО ВСЯКАКЪВ НАЧИН СЕ ОПИТВА ДА СЕ ПРОТИВОСПОТАВИ НА ТОВА! BOBBY LASHLEY ОБАЧЕ НЕ СПИРА ДА ОПИТВА ДА ЗАКЛЮЧИ ЗАХВАТА СИ, НО ОПИТА МУ Е НЕУСПЕШЕН! JBL УСПЯВА ДА СЕ ИЗМЪКНЕ САМО ЧЕ С... LOW BLOW! НЯМА ДИСКВАЛИФИКАЦИИ! JBL УСПЯ ДА СЕ СПАСИ С ТОЗИ МРЪСЕН ТРИК! LASHLEY ДИРЕКТНО СЕ СВЛИЧА НА ЗЕМЯТА! Бившия Undisputed шампион успя навреме да се измъкне. Нацели момента. Той тъкмо се готвеше за Clothesline from hell. Беше застанал на позиция, но Adam Page застава пред него и започва да го налага с юмруци. Дори го притисна към обтегачите. Page накрая го оставя и прави няколко крачки назад, след което се засилвааа... RUNNING... ОПА BIG BOOT! НАПРАВО МУ ОТКЪСНА ГЛАВАТА! PAGE ИСКАШЕ ДА СЕ ВЪРНЕ В МАЧА, НО НЕ УСПЯ! JBL РАЗБИ ОПИТА МУ! ЧУДЕСЕН БЛОК ОТ "THE WRESTLING GOD"! Само че неговата мишена е друга. Той иска да сломи мечката. Layfield му дава зор да се изправи. "The All Mighty" обаче изпитва затруднения... Изправянето става бавно. Само че John е търпелив, той предвкусва победата. Знае че това е неговия час. Bobby се изправя... JOHN BRADSHAW LAYFIELD СЕ ЗАСИЛВА В ОПИТ ДА НАПРАВИ CLOTHESLINE FROM HELL, НО... НЕЕЕ! SPEAAAAAAAAAAR! SPEAAAAAAAR! SPEAR FROM LASHLEY! НАПРАВО ГО РАЗКЪСА НА ДВЕ! КАК ГО ИЗДЕБНА САМО! BOBBY LASHLEY УСПЯ ДА ИЗНЕНАДА BRADSHAW И ГО ПОВАЛИ СЪС SPEAR! ПУБЛИКАТА ИЗРИГНА! Само че шампиона няма силите да опита туш... Той остава на пода, като е близо до обтегачите и отива към тях, за да се облегне. Иска да си поеме въздух. Този мач изхаби силите и на тримата. Но все някой трябва да има останала последна сила, за да дръпне спусъка. Lashley го направи в този момент, но не му стигнаха силите, за да опита туш. Page също се изправя на крака и той ВЕДНАГА СЕ ЗАСИЛВА КЪМ ШАМПИОНА И МУ ЗАБИВА РИТНИК В ТИЛА, ДОКАТО ТОЙ ЛЕЖЕШЕ НА ОБТЕГАЧИТЕ! ИЗНЕНАДА ГО МНОГО НЕПРИЯТНО! Bobby обаче става на крака и се запътва към него и отнася... SUPER KICK! ПРАВО В ЦЕЛТА! САМО ЧЕ ELITE ШАМПИОНА ПАДА ИЗВЪН РИНГА! Adam Page няма да го остави. "Hangman" веднага се запътва към него, само че преди това решава да разчисти коментаторската маса. НИМА ЩЕ Я РАЗБИЕ С ТЯЛОТО НА BOBBY LASHLEY? PAGE ГО ИЗПРАВЯ НА КРАКА И ОПИТВА ДА Я РАЗБИЕ С НЕГОВОТО ТЯЛО, НО... ШАМПИОНА ОТНОВО УСПЯВА ДА БЛОКИРА, ТОЙ ПРАВИ КРАЧКИ НАЗАД И СЛЕД ТОВА... SPEAAAAAAAAR! SPEAAAAR! PAGE Е ДОЛУ! САМО ЧЕ ТОЙ РАЗЯРИ ЗВЯРА В BOBBY LASHLEY И СЕГА ЩЕ СИ ПЛАТИ! Шампиона го изправя на крака и го качва на масата. КАТО МУ ПРАВИ... STALLIN SUPLEX ВЪРХУ КОМЕНТАТОРСКАТА МАСА! МАЙКО МИЛААААА! ТОВА Е ВСИЧКО ОТ PAGE! ТОВА ПРОСТО Е ВСИЧКО ОТ НЕГО ЗА ТОЗИ МАЧ! Bobby се връща веднага на ринга и веднага хваща Layfield, който лежеше на пода и му прави... DOMINATOR! МАЛЕЕЕ! РАЗМАЗА ГО С ТОЗИ ХОД! ЧУДЕСНО! Lashley обаче не е приключил, той го изправя отново и му прави...

8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page - Page 2 QXfGMgK 8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page - Page 2 NMyh2l7

DOMINATOR!!

ИСТИНСКА РАЗРУХА! ELITE ШАМПИОНА НАПРАВО ПОБЪРКА ОПОНЕНТИТЕ СИ! КАКТО НА PAIN ТОЧНО В КРАЯ НА МАЧА BOBBY LASHLEY ВЗЕ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НАДМОЩИЕ И ДОМИНИРАШЕ В ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ НА МАЧА, КАТО ПРЕМАЗА ROCKY И MUNDO! СЕГА ПРАВИ СЪЩОТО С PAGE И JBL! НАПРАВО ИМ РАЗКАЗА ИГРАТА! Layfield въобще не помръдва, той няма силите вече, а да не говорим за Page, който изяде достатъчно бой. НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА СПРЕ BOBBY LASHLEY ОТ ТОВА, КОЕТО Е НАМИСЛИЛ! MVP МУ КАЗВА ДА СЛАГА КРАЙ НА ТОЗИ МАЧ! ФЕНОВЕТЕ ИЗБУХВАТ В БУРНИ ОВАЦИИ, ЗАЩОТО ЗНАЯТ ЧЕ ТЕХНИЯ ЛЮБИМЕЦ ЩЕ УСПЕЕ ДА СЕ ПОЗДРАВИ С ПОБЕДАТА, ПРОСТО НЯМА КАКВО ДА ГО СПРЕ В ТОЗИ МОМЕНТ! Той дебне JBL... ШАМПИОНА Е ГОТОВ ДА ГО ДОВЪРШИ! LASHLEY ГО ХВАЩА И МУ ПРАВИ...

8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page - Page 2 66dvoAL

HURT LOCK!!

КРАЙ! ЗАКЛЮЧИ ГО И JBL НЯМА ШАНС ДА СЕ ИЗМЪКНЕ! "THE WRESTLING GOD" БЕ РАЗМАЗАН ПРЕДИ ДА МУ БЪДЕ ЗАКЛЮЧЕН HURT LOCK-А! BOBBY LASHLEY СИ ОСИГУРИ УСПЕХА! ТУК ТРЯБВА ДА Е КРАЯ, НО ДА ВИДИМ! ПРЕДАВА ЛИ СЕ JOHN "BRADSHAW" LAYFIELD? УСПЯВА ЛИ BOBBY LASHLEY ДА НАПРАВИ ПЪРВА ЗАЩИТА НА ELITE ТИТЛАТА СИ?

Dimarata, JohnnyZ and Yuliyan харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2815
Age : 24

8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page   8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page - Page 2 Empty3/6/2022, 18:29

FULL ON PUNISHMENT FROM “THE ALL MIGHTY” НАСТОЯЩИЯТ ШАМПИОН НЕ ПУСКА ЗАХВАТА, А ПРЕТЕНДЕНТА НЕ ПОМРЪДВА! РЕФЕРЪТ ПРОВЕРЯВА СЪСТОЯНИЕТО НА JBL НО НЯМА НИКАКЪВ ОТГОВОР. СЪДИЯТА ВДИГА РЪКАТА МУ ПЪРВИ ПЪТ, ВДИГА РЪКАТА ВТОРИ ПЪТ…И НА ТРЕТИЯ ПЪТ СЪЩО НЯМАМЕ ОТГОВОР! ЛЕШЛИ ЗАПАЗВА ОБЕДИТЕЛНО В ТОЗИ МЕЙН ЕВЕНТ!
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page   8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page - Page 2 Empty3/6/2022, 18:55



- HERE IS YOUR WINNER VIA SUBMISSION AND STIIL
"THE ALL MIGHTY" ELITE CHAMPION... ... BOBBY LAAAASHLEEEEY!!

8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page - Page 2 Hsfa4HR

ДА, ТОЙ УСПЯ ДА ГО НАПРАВИ! BOBBY LASHLEY ЗАПАЗИ ТИТЛАТА СИ В ТОЗИ ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН МАЧ! "THE ALL MIGHTY" УСПЯ ДА НАКАРА LAYFIELD ДА СЕ ПРЕДАДЕ! След всичко което каза и направи JBL си плати в крайна сметка. Lashley отново показа защо е Elite шампиона на TNW. По изключителен начин спечели този мач и си запази титлата. Доминация в пълния смисъл на думата от Bobby Lashley. Просто уникално представяне. Да, имаше своите колебливи моменти, но важното е че успя да запази титлата и да се представи супер в тази тройна заплаха, която е втора поредна за него. Bobby направи първата защита на титлата си. MVP взе титлата от съдията и я закача за кръста на Bobby Lashley. След това му вдига ръката. Bobby получава аплодисментите от феноете и то напълно заслужено. Elite шампиона показа на какво е способен и че е без значение срещу колко човека ще защитава титлата си, той винаги ще бъде готов за бой. Layfield и Page също бяха близо да спечелят този мач, но просто не можаха да се справят с доминиращата мощ на "The Dominator". Наистина силен край за шампиона. Последните минути на този мач си бяха изцяло негови и той се възползва от тях по най-добрия начин.

8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page - Page 2 24t55lE

Bobby гледа смело към началото на летния сезон, където ще трябва да брани доста смело титлата. Желаещите най-вероятно ще са много. Bobby закрива този турнир със своята голяма победа и първа защита на титлата. Elite пояса този път беше в главния мач, но и мача за Световната титла беше силен. Наистина много силен турнир се получи преди началото на Лятото. Lashley се качва на въжетата и прави taunt-а си. Феновете избухват. Виждаме как Page се свестява и е разочарован от загубата си, но просто нямаше как да се противопостави на тази мощ, която притежава "The All Mighty". Bobby Lashley остава Elite шампиона на TNW и ще започне летния сезон като шампион. Какво обаче ни очаква за напред? Ще разберем в следващото издание на Rampage, а от екипа на TNW ви пожелаваме лека и спокойна вечер!

TNW PRESENTS...

Dimarata, JohnnyZ and Yuliyan харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page   8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
8. ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Bobby Lashley (c) vs. John "Bradshaw" Layfield vs. Adam Page
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 10. CO-ME: TNW Elite Championship Triple Threat Match > Johnny Mundo (c) vs. Bobby Lashley vs. The Rock
» 6. Texas Massacre Match > Adam Page vs. John "Bradshaw" Layfield
» 10. ME: Triple Threat Match > Bobby Lashley vs. Andrade 'Cien' Almas vs. ???
» 10. МЕ: TNW Elite Championship Match > Bobby Lashley (c) vs. Big Show
» 11. CO-ME: TNW Elite Heavyweight Championship Match > Will Ospreay (c) vs. Adam Page

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2022 :: Power and Greed 2022-
Идете на: