Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. Backstage segment with The Rock

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2370

7. Backstage segment with The Rock Empty
ПисанеЗаглавие: 7. Backstage segment with The Rock   7. Backstage segment with The Rock Empty21.05.22 22:39

...
Върнете се в началото Go down
Teodosiy
Superstar
Superstar
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 992
Age : 23

7. Backstage segment with The Rock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. Backstage segment with The Rock   7. Backstage segment with The Rock Empty28.05.22 17:22

7. Backstage segment with The Rock Giphy

Ах, колко луди две седмици. Нямаше и след от Скалата. За първи път от много време ми се наложи да пропусна шоу. Днес също няма как да се появя, докторите ми забраниха, но това не означава, че ще се крия. Скалата не обича да се крие и никога няма да се скрие. Причината да ме няма е по-важна. Причината Роки да не бъде пред вас е Triple H. Човек, който има мускули, но няма и грам мозък. Хитро от твоя страна да атакуваш Скалата. Хитро от твоя страна да го направиш, когато Роки най-малко очакваше. Брутална атака, която ме контузи и честно казано, цяло чудо е че в момента мога да се движа. Хънтър, ти добре подреди Скалата, но искам да знаеш едно нещо. Дори да не съм на 100% готов за битка, аз винаги съм готов да сритвам задници. Хънтър, миналата седмица ти се не се появи, но спокойно, рано или късно ти ще го направиш. Дори да съм контузен, дори да бъда с една ръка или крак, Скалата пак ще се появи и ще ти срита жалкия задник. Хънтър, сблъсък между нас е неизбежен. Той ще се случи и когато той се случи, ти ще загубиш, а твоята титла ще бъде там където трябва да бъде. Твоята титла ще отиде при Шампиона на народа, а ти ще можеш да направиш две неща по въпрос: Nothing and like it. Хънтър, бягай, опитвай се да се криеш като мишка, но рано или късно ти ще бъде хванат, а тогава само аз ще се смея. Хънтър, ти дръпна дявола за опашката и съвсем скоро ти ще страдаш. If you smell... what The Rock... is cooking!

JohnnyZ харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
 
7. Backstage segment with The Rock
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 10. Backstage segment with The Rock
» 4. Backstage segment with The Rock
» 2. Backstage Segment with The Rock
» 5. Backstage segment with The Rock
» 4. Backstage Segment with The Rock

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 472-
Идете на: