Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 5. Sami Zayn calls out Hook

Go down 
АвторСъобщение
JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2370

5. Sami Zayn calls out Hook Empty
ПисанеЗаглавие: 5. Sami Zayn calls out Hook   5. Sami Zayn calls out Hook Empty21.05.22 22:37

...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



5. Sami Zayn calls out Hook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Sami Zayn calls out Hook   5. Sami Zayn calls out Hook Empty22.05.22 0:58


Lillian Garcia: Дами и господа, моля посрещнете, Сами Зейн.

5. Sami Zayn calls out Hook AM-JKLVn85JgS1P3OwGW_QsOT489XRwf_TAFOdui9OY89MjtPNxFBiiMMn8ms814B2TSeb8XC0RU6b4AGFQuZrcFVLJaAH7yV6B0U5aVRpoCvcjzJFppOusn836jV0DRfNcwE-jqQlSW5LE3pAVBfSTZEu_hTw=w317-h180-no?authuser=0

Corey Graves: Великият либератор има победна серия! Първо, той победи Скалата, за да спечели третото място в турнира King Of Wrestling, а пък миналата седмица в Rampage SuperShow, Зейн спечели чрез отброяване срещу Jay White! Ако това не е повод за усмивката, която е върху лицето на Сами Зейн, то не знам какво може да е.
Michael Cole: Определено му върви на "The Great Liberator". Дали обаче ще продължи да му върви? Това е въпросът, на който трябва да търсим отговор, защото тази вечер, Sami ще извика на ринга Hook.
Corey Graves: Така е, от няколко седмици вече виждаме едно и също. Sami Zayn вика синът на Tazz на ринга.
Michael Cole: И резултат от това викане на бойното поле има ли? Не, няма, Hook продължава да игнорира "The Untouchable", колкото и победи да има великия либератор, те не са достатъчни, за да привлекат вниманието на наследникът на легендата Tazz...
Corey Graves: Няма значение, Коул, Сами каза, че ще опитва всяка вечер, ако е нужно, за да привлече вниманието на Hook. Все някога на Хук ще му писне да гледа и ще излезе на ринга.
Michael Cole: Силно се надявам този момент да дойде тази вечер. Стига вече с тези игрички от страна на сина на Таз, той трябва да излезе от сянката, в която седи. Трябва да покаже на Сами Зейн, че е мъж.

5. Sami Zayn calls out Hook AM-JKLUTMM-WEIKV2-tgwhvozFy1JeSD_ZNUSHyhe-TMudCSZjHedMGk5spXGE11zvt6RhBr2Nd8PFray0nr8KrIFki92AOvNmpEY_060GwGuPHDKB4ORu4GcZxn-oMTF3AyViUZh62W0Q4SlQf-2qSPdcWOyw=w317-h180-no?authuser=0

Michael Cole: Hook трябва да излезе на ринга, не заради Sami Zayn, а заради баща си Tazz, който го гледа всяка седмица по телевизията, който всяка седмица се надява синът му да излезе, а всеки път, когато това не се случи, той е все повече разочарован. Хайде, Хук, не разочаровай легендарният си баща, бъди мъж поне веднъж в живота си.
Corey Graves: Дано наследникът на семейство Senerchia е чул думите ти! Сега виждаме, че великият либератор е взел микрофон в ръце и се кани да каже неща, нека го чуем!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



5. Sami Zayn calls out Hook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Sami Zayn calls out Hook   5. Sami Zayn calls out Hook Empty22.05.22 1:56

Sami Zayn: Колко още ще ме караш да чакам, Hook? Мина много време вече, а от теб няма никакъв отговор, аз те предизвиквам всяка седмица, дори миналата седмица имах мач, за да ти покажа какво мога, за да видиш, че си заслужава да се изправиш срещу мен на Power and Greed, но дори и това не беше достатъчно, за да ти привлече вниманието. Да ми беше казал едно просто да, Сами, приемам. Това ми стигаше, но не, ти предпочете да се криеш в тъмнината, да си стоиш вкъщи при легендарният ти баща, който очевидно има повече топки от теб...Crowd: ОООООООООООО. Знам, шокирани сте, но това е истината за Хук, той е едно голямо разочарование, нека бъдем честни, кой не би искал да е на ринга срещу Сами Зейн, и то в Стоманена клетка. Това е възможност, която не давам на всеки, Hook, трябва да се чувстваш късметлия, че съм те избрал...

5. Sami Zayn calls out Hook AM-JKLUsOYMtDk-UkQugpWaG0hVb8NqToD5C4t-V1uOIImDWR_uLw9vLpiFsTGuzzy8KhALVWT8WKKIa7kEEPuNBAFwy0aJ44xnE2Mne2E7AbFx0j4lK0VkpNMDZTw1J07xjzOpTQCujtN-m9cYTXnlHV06uZg=w317-h180-no?authuser=0

Не всеки ден ще имаш шанс да се изправиш срещу бивш Интерконтинентален шампион, бивш Отборен Шампион и бивш Pure Champion! Аз съм бъдеща легенда на TNW, момче! За такива като теб правя филми и ги унижавам, може да питаш хора като Джон Сина и Джеф Харди, те ще ти кажат как ги унижих. Никой не излиза същият след вражда с мен, ти също няма да излезеш същия човек, Tyler Senerchia. Знаеш ли, Хук? Единствената причина, поради която не направих филм за теб е поради фактът, че аз много уважавам баща ти Таз. Този човек е истинска легенда, той е примерът за екстремен кечист, нещо, което ти поне за момента не ми показваш. Ти Hook с нищо не показваш, че си достоен наследник на тази легенда, на този гигант в кеча, ако смяташ, че греша ме поправи. Хайде, Хук, излез на ринга! "Sami Zayn чака Hook да излезе на ринга, но от него няма и следа". Така си мислех...Не съм и очаквал нещо друго от теб, страхливецо...Но знаеш ли какво? Това не е краят, Tyler, защото както казах и последния път, аз няма да се откажа, докато не излезеш на бойното поле! Ще ти дам още един шанс на турнира Power and Greed! Клетката ще е спусната, аз ще съм вътре, всичко ще е подготвено за Steel Cage мача ни, Hook, само излизаш на ринга и започваме! Всичко зависи от теб, наследнико на великият Таз! Или излизаш в клетката и понасяш побоя, който ще ти хвърля като мъж или се скриваш в тъмното като страхливецът и разочарованието, което аз и тази публика знаем, че си. Решението е твое.

5. Sami Zayn calls out Hook AM-JKLUFSyGsBEEGw81EfZAMGFFanuveXz3SvENwzW3cWyMlN6Mn4SGV2zfooSYDWBoVnFNuSd3Bf2FmEuggH98dCZ_5l0-CIkI8-WyZirbr9KOhgqRF-IYlt3SnaRVV14SNjWcaPBE7PjSqeGTaDEpQvAbw-A=w317-h180-no?authuser=0

Michael Cole: След като изрича тези силни думи, Сами Зейн пуска микрофона и слиза бесен извън ринга...Той отново не получи така желаният отговор от Hook, сигурно е много изнервящо за него вече...
Corey Graves: Естествено, че е изнервящо. Хук трябва да е благодарен на либератора, че има търпение, защото, ако беше друг кечист, досега да си е намерил друг противник! Последен шанс за синът на Таз. Той трябва да защити името Senerchia и честта на баща си. Дали Hook ще приеме предизвикателството за мач в стоманена клетка, което Сами Зейн отправи? Гледайте платеният турнир на TNW - Power and Greed, за да разберете.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





5. Sami Zayn calls out Hook Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Sami Zayn calls out Hook   5. Sami Zayn calls out Hook Empty

Върнете се в началото Go down
 
5. Sami Zayn calls out Hook
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 4. Steel Cage Match > Sami Zayn vs. Hook
» 8. Bobby Roode calls out TNW Intercontinental Champion Sami Zayn
» 2. Sami Zayn calls his manager Eddie Guerrerro
» 7. "Sami" Awards with TNW European Champion - Sami Zayn
» 5. CM Punk vs. Sami Zayn

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 472-
Идете на: