Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 12. ME: 'Get the Keys' Qualification Match > Christian Cage vs. Will Ospreay

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Гост
Гост
Anonymous



12. ME: 'Get the Keys' Qualification Match > Christian Cage vs. Will Ospreay - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: 'Get the Keys' Qualification Match > Christian Cage vs. Will Ospreay   12. ME: 'Get the Keys' Qualification Match > Christian Cage vs. Will Ospreay - Page 2 Empty12/5/2022, 00:57

Michael Cole: Оспри се оказа страхотна конкуренция за Кейдж. Captain Charisma очакваше този мач да мине дори по-гладко от този срещу Стайлс, но отпора, който вижда, определено не му се харесва. А тук дори не говорим за отпор, а за сериозни моменти на доминация. Като този например. Уил използва хитрост и бързина, и може би дори успя да нарани рамото на Крисчън. Канадеца се държи точно за лявото, което е проблемно от доста време насам. Уил осъзнава това, поради която причина следващия му ход бе Jumping Stomp, точно върху рамото на Крисчън. Агонията се изписа по лицето на Captain Charisma. Бившия Европейски шампион продължава офанзивата си и бива последователен в обработването на рамото на опонента си, този път с Basement Dropkick "у лЕво".
Matt Striker: Оспри минава в единия corner и по всичко изглежда, че иска да пробва high-flying маневра. Томко обаче ще се опита да даде рамо на Кейдж, като разсее за секунди Уил. Тайсън обаче си плаща с мощен kick в слепоочието, което го изкарва не само извън ринга, но и до нашата коментаторска маса. Тези секунди обаче изглежда са били достатъчни за Крисчън, който вече е на крака и се е запътил към същия ъгъл. Той бива възнаграден обаче с ботуш в брадичката. Оспри няма да позволи плановете му да се объркат. Той здраво прихваща опонента си, нооо-о-о каква контра от Крисчън! Канадецът успя да се измъкне, а секунди след това повали безпощадно противника си със саблен удар.

12. ME: 'Get the Keys' Qualification Match > Christian Cage vs. Will Ospreay - Page 2 Ep2j1Ko

Michael Cole: Обезателно този саблен удар нокаутира Оспри, който се просна на тепиха като чувал картофи. Крисчън най-сетне може да си поеме дъх, но в никакъв случай не трябва да допуска Уил да го направи. Въпреки мощния нокаут, младокът бързо съумява да се върне на крака. Кейдж пробва за още един саблен удар, но бива изненадан от бързината на Оспри, който пропуска крушето, след което надхитрява Captain Charisma и... КАКВА КОМБИНАЦИЯ! Float Over Sit-Out Powerbomb! Една от запазените марки на Оспри! Може би това бе времето той да опита туш, но изглежда Уил е на друго мнение и иска да е убеден, че е довършил започнатото.
Matt Striker: Оспри се задейства за последен път, като че ли хъса и мотивацията на бившия Европейски шампион са над всичко. Уил повали опонента си, но далеч не е приключил с него. Оспри ще се възползва от момента си. Той се качва на най-горното въже, и макар че ще рискува, както се казва - риск печели, риск губи. Феновете са на крака, а Уил ще направи приземяване със Springboard Corkscrew Moonsault Senton. Кейдж обаче направи изключително подъл номер, повдигайки двете си колена, които се забиват в ребрата на Оспри. Ветеранът отново показа колко опитен, класен и опасен опонент е. Оспри агонизира, а макар че Крисчън също не е в перфектна форма, той успява да се позиционира в ъгъла, и сега се приготвя за финалния щрих в мача. Ще видим ли SPEAR!? Уил е на крака и не изглежда да е особено ориентиран в пространството. Кейдж се засилва, но отново в последната секунда се получи обрат, тъй като Оспри пренасочи опонента си към срещуположния ъгъл. Може би това бе инстинкт за самосъхранение от страна на бившия Европейски шампион, или може би той познава в детайли всеки ход на Captain Charisma.
Michael Cole: След fail-a за Копие, доминацията отново се връща в ръцете на Оспри. Крисчън се премаза, или по-скоро премаза раненото си рамо точно в металния кол в ъгъла, и в момента буквално се е лепнал за сглобката. Оспри не чака никаква покана и няма да бездейства, за него е също толкова важно да си тръгне с победата тази вечер. Уил се засилва и отново сблъсква Крисчън с ъгъла с това абсолютно перфектно изпълнение на Corner Leg Lariat to the Back of the Head! Кейдж е на тепиха, и то в почти безпомощно състояние. Противникът му обаче вече причаква. Captain Charisma опитва да стане на крака, макар че това изглежда сложна задача. Оспри обаче няма да му позволи подобен лукс! Уил "замахва" с ботуш към Кейдж, НО ВИЖТЕ КАКЪВ REVERSE, КАКЪВ ОБРАТ В ПОСЛЕДНАТА СЕКУНДА!


Grounded Roundhouse Kick GONE WRONG!
CAPTAIN CHARISMA IS ON HIS FEET AGAIN!
WILL WE SEE IT!?


12. ME: 'Get the Keys' Qualification Match > Christian Cage vs. Will Ospreay - Page 2 PnPYAAw

YESSS! THAT COULD BE THE GRAND FINALE!
KILLSWITCH!


Matt Striker: ДА!! Най-сетне успяхме да видим и финишер. Killswitch-a е печелил много мачове за Кейдж, а тази вечер е от изключителна важност да се случи същото. Крисчън е на крачка от победата. Той веднага покрива тялото на Оспри, но ще успее ли Уил да продължи в мача, или вече имаме сигурен претендент за бъдещия мач за ключовете!? 1..........2...........3!?
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6456
Age : 21

12. ME: 'Get the Keys' Qualification Match > Christian Cage vs. Will Ospreay - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: 'Get the Keys' Qualification Match > Christian Cage vs. Will Ospreay   12. ME: 'Get the Keys' Qualification Match > Christian Cage vs. Will Ospreay - Page 2 Empty12/5/2022, 21:46

ТОВА ТРЯБВА ДА Е КРАЯ!
1...... 2........
НЕЕЕЕЕЕЕ! НЕЕЕЕЕЕЕЕ!
ПОВДИГАНЕ!
Върнете се в началото Go down
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2764
Age : 24

12. ME: 'Get the Keys' Qualification Match > Christian Cage vs. Will Ospreay - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: 'Get the Keys' Qualification Match > Christian Cage vs. Will Ospreay   12. ME: 'Get the Keys' Qualification Match > Christian Cage vs. Will Ospreay - Page 2 Empty13/5/2022, 15:37

Joey Styles: HE KICKED OUT! HE KICKED OUT! OH MY GODD! Уил Оспри току-що се повдигне от завършващия ход на "Captain Charisma"!!! Цялата публика е на крака защото определено бе отписала Оспри от сметките след този ход завършващ ход от Кейдж! Крисчън се хваща за главата и започва да мисли следващия си ход, според него това щеше да бъде края на тази среща, но ето че "The Commonweight Kingpin" се повдигна преди третото отброяване на рефера. Кейдж отива при Уил Оспри и от ярост и яд му забожда няколко силни удара в главата докато не бива отдръпнат от рефера в тази среща назад от Оспри. Christian Cage се дава назад и застава в ъгъла на ринга! По лицето на Кейдж има много мазна усмивка като канадеца единствено чака бившия европейски шампион да се надигне на крака. Крисчън е на позиция...Оспри бавно се надига на крака, а канадеца е на позиция! Ще го видим ли ?! Кейдж се засилва за SPE-A-A...НЕ! Оспри прескача Кейдж и веднага след това го рита с Hook Kick в тила! Право в сляпата точка на Кейдж! Никакъв шанс за Крисчън да предпази лицето си. Оспри не губи и секунда и се засилва от въжетата като скача от тях и имаме реализиране на OS-CUTTER!!! Оспри успява да го закове с този титаничен Os-Cutter в средата на ринга! Уил малко се забави докато прикове раменете на Кейдж! Това ли ще бъде края на тази среща ?! Имаме 1....2...НЕ! Крисчън Кейдж успява да се повдигне, дами и господа! Оспри е готов да приключи тази среща и подобно на Кейдж заема позиция в ъгъла на ринга! Оспри намества налакатника си само чака Крисчън Кейдж да се надигне на крака. Канадецът бавно се надига като е на колене, а това е перфектната позиция в която Оспри го иска! Британецът се засилва към Кейдж като е готов да обезглави главата на Кейдж! Оспри се засилва на свой ред, само че Кейдж бе готов и изпозва инерцията на Оспри да го хване през главата...Кейдж има много добра позиция над Оспри и тук не губи време и го заковава в средата на ринга с Inverted DDT! Право върху този наранен врат и гръбнак върху който Кейдж се целеше цял мач! Моментален опит за туш от "The Instant Classic"! Раменете на Оспри са приковани, дами и господа! Имаме опит за туш и това ще бъде 1....2.....НЕ! УИЛ ОСПРИ ОТНОВО УСПЯВА ДА СЕ ПОВДИГНЕ! Крисчън се изнервя още повече и започва да блъска по ринга. Кейдж се насочва към въжетата и след това започва да изкачва обтегачите Кейдж на свой ред ще се качи на въжетата и иска да полети. Обикновено виждаме Оспри в тази позиция, но тази вечер Кейдж е готов на всичко! Кейдж скача с FROG SPLASH, НО ОСПРИ ВДИГА КРАКАТА СИ И ГИ ВРЯЗВА В КОРЕМА НА КЕЙДЖ! ОСПРИ ОТНОВО Е ЕДНА СТЪПКА ПРЕД КЕЙДЖ! БИВШИЯТ ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН СЕ ИЗПРАВЯ НА КРАКА И ПРАВИ GROUNDED ROUNDHOUSE KICK! THIS TIME HE GOT IT! СТРАХОВИТ РИТНИК В СЛЕПООЧИЕТО НА КЕЙДЖ! КРИСЧЪН СЛЕД ТОЗИ РИТНИК ОТНОВО СЕ ОПИТВА ДА СЕ ИЗПРАВИ, НО ЩЕ БЪДЕ ПРЕКАЛЕНО КЪСНО, ЗАЩОТО УИЛ СЕ ЗАСИЛВА КЪМ НЕГО С...

12. ME: 'Get the Keys' Qualification Match > Christian Cage vs. Will Ospreay - Page 2 M6mtbjy2
HIDDEN BLADE ~!

Matt Striker: WILL OSRPEAY ТОТАЛНО ГО ОБЕЗГЛАВИ С ТОЗИ HIDDEN BLADE И ТОЗИ ПЪТ НЕ БЕШЕ В ТИЛА! ОБИКНОВЕНО СМЕ ВИЖДАЛИ ОСПРИ ДА ГО ПРАВИ В ТИЛА НА ОПОНЕНТИТЕ СИ, НО ТОЗИ ПЪТ ОСПРИ ЗАКОВА КЕЙДЖ ДИРЕКНО В СЛЕПООЧИЕТО МУ С ЛАКЪТЯ СИ! НАПЪЛНО БРУТАЛНО ИЗПЪЛНЕНИЕ! ОСПРИ ПРИКОВАВА РАМЕНЕТЕ НА КРИСЧЪН КЕЙДЖ, ТУК ЛИ ПРИКЛЮЧВА ВСИЧКО ?!

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
12. ME: 'Get the Keys' Qualification Match > Christian Cage vs. Will Ospreay - Page 2 JmAC5
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6456
Age : 21

12. ME: 'Get the Keys' Qualification Match > Christian Cage vs. Will Ospreay - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: 'Get the Keys' Qualification Match > Christian Cage vs. Will Ospreay   12. ME: 'Get the Keys' Qualification Match > Christian Cage vs. Will Ospreay - Page 2 Empty13/5/2022, 16:21

ТОВА Е КРАЯ!
МАЧА ПРИКЛЮЧВА В ТОЗИ МИГ!
OSPREAY ПЕЧЕЛИ И ЩЕ СЕ
ИЗПРАВИ СРЕЩУ ОСТРИЕТО ЗА КЛЮЧОВЕТЕ!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





12. ME: 'Get the Keys' Qualification Match > Christian Cage vs. Will Ospreay - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 12. ME: 'Get the Keys' Qualification Match > Christian Cage vs. Will Ospreay   12. ME: 'Get the Keys' Qualification Match > Christian Cage vs. Will Ospreay - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
12. ME: 'Get the Keys' Qualification Match > Christian Cage vs. Will Ospreay
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 7. Half-Hour Show: Qualification Match for Cage Of Violence for Тhe Keys > Batista & Seth Rollins vs. Gallows and Anderson
» 7. ME: 'Cage Of Violence' Match for the Keys: Seth Rollins vs. Deacon Batista vs. Will Ospreay vs. Dolph Ziggler vs. Kazuchika Okada vs. ???
» 9. 'Get the Keys' Qualification Match > Edge vs. Big Show
» 6. "Get The Keys" Match > Edge vs. Will Ospreay
» 8. Steel Cage Match > CM Punk vs. Christian Cage

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 470-
Идете на: