Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 10. Backstage Segment between TNW Champion Cody Rhodes and Hulk Hogan

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6459
Age : 21

10. Backstage Segment between TNW Champion Cody Rhodes and Hulk Hogan Empty
ПисанеЗаглавие: 10. Backstage Segment between TNW Champion Cody Rhodes and Hulk Hogan   10. Backstage Segment between TNW Champion Cody Rhodes and Hulk Hogan Empty7/5/2022, 19:24

...
Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1060
Age : 23

10. Backstage Segment between TNW Champion Cody Rhodes and Hulk Hogan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. Backstage Segment between TNW Champion Cody Rhodes and Hulk Hogan   10. Backstage Segment between TNW Champion Cody Rhodes and Hulk Hogan Empty13/5/2022, 09:18

Michael Cole: Дами и господа, завръщаме се след кратката пауза, а Rampage SuperShow продължава на пълни обороти. До тук станахме свидетели на много интригуващи двубои и сегменти, но най-интересното тепърва предстои. Вече сме във втората част на тазседмичното шоу и определено нямам търпение да разбера какво ни предстои да видим. Разбира се всички са в очакване да разберат какво се случва със Световната титла и нейния горд притежател Коуди Роудс, който все още не сме видели тази вечер. Миналата седмица той откри шоуто, излизайки за първи път на този ринг, като лице на федерацията. Той дръпна една страхотна и прочувствена реч, която накара феновете да го заобичат още повече, но това, което стана в последствие, определено не бе по неговия план. На ринга се появиха първо Шинго, който го конфронтира словесно, а след това и Роман Рейнс, който също не им остана длъжен. В край на сметка Роудс и Шинго влязоха в схватка, от която най-печеливш се оказа Рейнс, който остави Световния шампион да неутрализира японеца, след което го нападна брутално и го преби от бой, като всичко завърши с удар в главата на шампиона със собствената му титла. Със сигурност той ням да остави нещата така и с нетърпение очакваме да видим какъв ще бъде неговия отговор за случило... (внезапно големия екран в залата се включва) Ооо, какво по дяволите... Това са Коуди Роудс и самия Хълк Хоган, дами и господа! Двамата са в бекстейджа и изглежда доста разпалено обсъждат нещо. Знам, че всички искате да разберете какво е то и без да губим време, насочване цялото си внимание към тях!

10. Backstage Segment between TNW Champion Cody Rhodes and Hulk Hogan QqFxKbY

Cody Rhodes: Господин Хоган, с цялото му уважение към вас и това, което сте направили за този бизнес и продължавате да правите и в момента, това което се случи миналата седмица е просто недопустимо! Това бе абсолютно неуважение спрямо мен, спрямо труда ми, спрямо публиката и спрямо цялата федерация, включително и спрямо вас. Пободно отношение към лицете на федерация, което съм аз в момента е крайно несериозно и аз не възнамерявам да оставя нещата така. Шинго и Рейнс най-безцеремонно прекъснаха празненството ми, а освен това дори втория си позволи да се изгаври със Светия Граал, използвайки го като оръжие срещу мен и поваляйки ме. Атака му бе грозна и подла, но въпреки това тя не успя да ме сплаши, а точно обратното. Точно такива действия от страна на опонентите ми, само могат да ме мотивират още повече и да ме правят по-силен и аз ще го докажа, както съм го правил във всеки един момент до сега. Не забравяйте, че Майкълс също ме атакува брутално дни преди големия ни мач на PAIN, но видяхте какво стана и къде съм аз сега и съответно къде е той. Господин Хоган, нека ви кажа и още нещо, което миналата седмица казах и на ринга, пред цялата публика, която скандираше името ми. Аз нямам проблем да се бия с когото и да било и да защитавам Световната титла срещу всеки, който изяви желание да ме предизвика на мач за нея. Това не се е променило и аз стоя зад думите си и няма да се отметна от тях. Който и да се насочи към мен и тази титла, аз няма да откажа да я защитавам, но всеки от тази съблекалня трябва да бъде наясно, че аз не съм човек, който може да бъде пречупен. Аз мога и ще победя абсолютно всеки, който се изпречи на пътя ми и съм го доказал във времето, вие знаете най-добре. Нямам нищо против да защитавам Световната си титла, така че, който и да се изправи срещу мен, ще получи уважение, а след което ще преклони главa...
Hulk Hogan: Мисля че разбрах какво имаш предвид, Коуди. Радвам се, че си толкова ентусиазиран да защитаваш титлата си и си толкова уверен в способностите си. Точно такива шампиони ни трябват. Това, което искам да ти кажа обаче е, че наистина видях какво се случи миналата седмица на ринга и определено не трябваше да го допускам. Това, което мога да направя по въпроса и смятам, че всички ще останат доволни от него е, че следващата седмица в Rampage SuperShow ще има двубой за номер 1 претендент за Световната титла! В този двубой лице в лице ще се изправят двамата изявили желание за твоята титла миналата седмица, а именно Шинго и Роман Рейнс! Но това не е всичко, Коуди... Ти ще бъдеш специален гост на коментаторската маса и ще можеш да проследиш този мач отблизо! Сега ме извини, но ще трябва да те оставям (екрана загасва)

10. Backstage Segment between TNW Champion Cody Rhodes and Hulk Hogan N8YCQ34

Blue Justice харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
 
10. Backstage Segment between TNW Champion Cody Rhodes and Hulk Hogan
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 4. Backstage segment between TNW Global Champion Cody Rhodes and Triple H
» 6. Backstage Segment between TNW Global Champion Cody Rhodes and Adam Pearce
» 7. Backstage Segment with "The iMMORTAL" Hulk Hogan
» 2. Backstage Segment /w The Rock & Hulk Hogan
» 10. Backstage with TNW Owner Hulk Hogan & TNW European Champion Sami Zayn

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 470-
Идете на: