Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Dimarata
TNW UD Heavyweight Champion
TNW UD Heavyweight Champion
Dimarata


Location : Шумен
Join date : 02.09.2013
Posts : 2740
Age : 23

11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes   11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty30/4/2022, 10:58

Шон Майкълс е желае да запази своята титла и е готов да накара Роудс да страда колкото се може повече в този Main Event! Изключителна офанзива върху крака на Коуди, но претендента за световната титла успява да се повдигне преди 3 ~!

___________________
#ThankYouTeo! #ThankYouScroller! #ThankYouVili! #ThankYouRiver!
11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 CCoT6ry
#ThankYouRainmaker #ThankYouLaek #ThankYouMarto #ThankYouRado

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1037
Age : 22

11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes   11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty30/4/2022, 15:01

Брилянтна комбинация от страна на шампиона, при която обаче той направи най-лошото своя съперник, а именно да го контузи. Коуди направо бе разбит след последния ход на противника, който си беше абсолютно отмъщение за това, което самия претендент му причини преди няколко седмици. Крака на младока наистина е в доста лошо състояние и той дори не може да стъпи на него нормално и при всеки допир до пода, на лицето му се изписва болезнена гримаса. Виковете му от болка огласиха цялата зала, която и без това бе замлъкнала, след последните действия на ринга, които Майкълс взе в свой ръце. Ето, че нещата спрямо предишната им среща на ринга при завръщането на Роудс, сега се обърнаха. Тогава Коуди бе човека, който унищожаваше крайника на своя опоненти насочи всичките си усилия именно в тази зона, дали сега Майкълс ще си върне с лихвите за онзи момент и ще насочи усилията си към наранения крак, това предстои да разберем в хода на мача. Може би единствената добра новина за претендента в момента е, че неговия противник все още не е на 100% възстановен от прелитането си над коментаторската маса минути преди това и също не е в оптимално физическо състояние. В край на сметка усилията на Шон да нарани крака на съперника си, явно дадоха положителен резултат, защото сега му дават много време да успее да преодолее болката, която му се наложи да изпита преди малко и да се събере, преди неговия съперник да се изправи, а с този крак това ще бъде още по-трудно за изпълнение. Коуди все пак решава, че е по-добре да опита да се изправи и да прекрати атаката на опонента, въпреки контузията, за да не му дава възможност да се възползва повече от нея. Претендента куцукайки доста сериозно отива до единия от ъглите, където просто се свлича на пода, след което се хваща за нараненото място, а по лицето му е изписана страшна болка. През това време шампиона отново се заиграва с публиката  и по-този начин Американския кошмар избягва възможността да го гони из ринга и да натоварва контузията си. Радостта на Майкълс обаче бързо бива прекратена след като Трите Хикса и Чайна, които продължават да са край ринга му подвикват да продължи да атакува и да не оставя дори за миг опонента си. Той се вслушва в думите им и моментално се обръща към ъгъла, в който Коуди току-що е успял да се изправи, след което се засилва в опит да го смачка с тяло. Роудс обаче все още има скрити козове в ръкава си и успява, макар тежката болка в крака, да се отмести в последния момент и съперника му се забива в сглобката. Доста умен подход от страна на Коуди, който измъква противника си от сглобката, след което започва да му нанася предмишници. Шампиона е притиснат в ъгъла и няма как да се измъкне и понася удар след удар. Публиката подкрепяща Шон разбира се освирква, докато тази на претендента крещи бурно в негова полза. Майкълс е притиснат, но това не помага на Американския кошмар да се измъкне от тежките болки в крака поне на този етап. В край на сметка ударите на синът на Дъсти Роудс най-после спират и претендента решава да пробва още едни сериозен ход. Той хваща тялото на съперника си, тръгва да го вдига, след което най-вероятно ще опита да го тръшне, но вместо това Майкълс се измъква, след което прескача навелия се съперник и се приземява на краката си. Без да губи дори миг той забива удар в свивката на наранения крак и поваля Роудс, който изревава от болка. Това мотивира още повече и без това доста изнервения шампион, който се надъхва и също надава боен вик, който кара публиката, която го подкрепя да избухне в овации, докато феновете на Роудс огласят стадиона с освирквания *cheers/boooo! Майкълс изглежда освирепял, а това е изключително лоша новина за неговия противник, който изглежда че ще си понесе последствията, след като си помисли че е достоен за Световната титла и си позволи да атакува Дегенератите при завръщането си на ринга. Шампионът го вдига на крака, след което го засилва в ъгъла, където забива главата му в обтегача. Представителя на младата генерация е в доста лоша позиция, а съперника му го засилва към другия ъгъл, но крака на Роудс е толкова зле, че той просто поддава и той се свлича на пода в центъра на ринга. Това е доста показателно за състоянието на претендента и определено към момента шансовете му да измъкне нещо от този мач клонят към нулата. Все пак сме виждали какви ли не обрати и изненади, но когато срещу теб стои Световния шампион, край ринга са хора като Трите хикса и Чайна, а състоянието на левия ти крак е такова, че дори не можеш да стъпиш на него, просто шансовете ти да успееш да обърнеш нещата в своя полза изглеждат илюзорни. Коуди започва да се влачи, държейки се за контузеното място и стене от болка, докато Майкълс просто го гледа как се мъчи и му се присмива. Роудс тръгва да се влачи към единия от ъглите, където да потърси поне временно спасение, но съперника му не е на това мнение и бързо изтичва до него, след което го хваща за наранения крак и го издърпва в центъра на ринга. Той е готов да му приложи Figure 4 Leaglock, което окончателно да сложи край на този мач, но вижте Коуди... Той се бори! Той се бори и успява да обърне нещата в своя полза, правейки roll up! 1...2..Майкълс изритва, но претендента не е спрял до тук. Сякаш от адреналина, болката изчезва, а той без да губи нито миг се засилва от въжетата и забива Pump kick на току-що изправилния се шампион, който още преди да се свлече на земята бива хванат през двете ръце в наведено положение, след което претендента, прибира главата му надолу и се обръща към Трите хикса. Това е захвата, след който именно Играта прилага своя финален ход и сега той беснее край ринга. Ще видим ли Pedegree в действие?! Роудс вдига съперника си, след което...

TIGER DRIVER!!

11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 Z2vuHvW

Страхотен завършек от страна на Коуди, който опитва туш.
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6409
Age : 21

11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes   11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty30/4/2022, 15:06

POWERBOMB ОТ ПРЕТЕНДЕНТА!
ДАЛИ ЩЕ УСПЕЕ?
1…. 2….. НЕЕЕЕ! ПОВДИГАНЕ!

Tommy End харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
HeartBreaker
Premium Member
Premium Member
HeartBreaker


Location : San Antonio, TX
Join date : 19.04.2011
Posts : 149
Age : 58

11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes   11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty3/5/2022, 21:44

Прекрасно изпълнение от страна на "The American Nightmare"! Колкото красиво, толкова и болезнено. Не достатъчно ефективно, обаче. Cody Rhodes се нуждаше от още една секунда, за да може да се нарече световен шампион на Total Nonstop Wrestling. На миг от това, да заеме мястото на Shawn Michaels от трона и да опровергае "The Heartbreak Kid". Michaels няколкократно обеща на Rhodes, че никога няма да вдигне световната титла, като баща му ще бъде разочарован от небесата. Това трябва да е ядосало много претендента. Трябва да го е мотивирало допълнително. Той обаче има още работа за вършене, ако иска да нарами "Светия граал" и да влезе в престижната статистика на световните шампиони. Michaels се претъркулва по ринга и се добира до най-близкото въже. "The Showstopper" се опитва да се изправи на краката си и да се противопостави на своя опонент. Шампионът държеше надмощието в срещата, преди "The American Nightmare" да се събуди и да изригне с онзи Tiger Driver. Да видим дали ще може да надгради. Michaels търси подкрепа от HHH, който се намира в близост до своя приятел. Rhodes се ядосва. Той прави няколко бързи крачки към HBK, който е хванал въжетата. Cody го избутва на земята и започва да крещи на Triple H. "The American Nightmare" се обръща към рефера с повишен тон. Съдията го поглежда, след което поглежда и феновете, които са избеснели. Те искат номерцата да приключат. Така и ще стане! СЪДИЯТА ПОСОЧВА СЪБЛЕКАЛНИЯТА НА TRIPLE H И CHYNA!!! ДОВИЖДАНЕ, ПРИЯТЕЛИ!!! "SoFi STADIUM" ИЗБУХВА В МОЩНИ ОВАЦИИ! ТОВА МЯСТО СЯКАШ ЩЕ СЕ СРУТИ!! Triple H е изключително недоволен от решението, което официалното лице взе. Той продължава да търси сметка от Rhodes. Явно "The Game" се опитва да извлече максимум позитивизъм от тази негативна ситуация. Защото той прави с това цел. Докато HHH се заяждаше с Rhodes, дори и след като му бе посочен пътят към душовете, Shawn Michaels успя да се изправи на краката си. "The Heartbreak Kid" прави няколко крачки напред и успява да издебне Rhodes...

11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 K8MDquA

СЛЕД КОЕТО МУ ВЛИЗА
С КОВАРЕН CHOP BLOCK!!~

"THE AMERICAN NIGHTMARE" БИВА ПОДСЕЧЕН ПОДЛО!! Triple H се усмихва най-нагло, гледайки към ринга. Той вече трябваше да се е прибрал в съблекалнията си. Заедно с Chyna, Hunter трябваше да се разкара от тук. HHH дава сигнал на "The 9-th Wonder of the World" да тръгнат по рампата. Той обаче успя да остави последна следа. Успя да върне "The Showstopper" в този главен мач. Сега цялата зала освирква. Няма и следа от онези овации, които се смесваха с мощните негодувания, идващи от трибуните на стадиона в Ингълууд, Калифорния. Кракът на Rhodes отново стана мишена. Shawn Michaels направи жесток Chop Block. Дами и господа, има причина този прийом да е забранен в американския футбол. Русият претендент лежи по корем на ринга и се държи за крака си. Michaels е на крака и разперва ръце, казвайки на съдията, който ме чете конско, че няма нищо обощо с действията на HHH. Реферът обаче много добре знае, че това е BULLSHIT!!! HBK няма време за губене. Той се навежда и отново хваща левия крак на претендента,

КАТО ТОЗИ ПЪТ ГО ВДИГА И ГО
ЗАКОВАВА ПРАВО В ТЕПИХА!!!

11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 XCN3R0m

АГОНИЯТА НА CODY RHODES ПРОДЪЛЖАВА!! Той попадна в задънена улица. Психологическите игри и външни намеси на останалите членове на D-Generation X изиграха своята роля. Дали по този начин ще рухне "The American Nightmare"? Дали по този начин неговите мечти ще бъдат разбити?! Rhodes се зъби от болка. Той не може да стане от пода. Този двубой е изцяло под контрола на Michaels. "The Heartbreak Kid" провокира феновете на стадиона, като вдига ръката си победоносно. Те освиркват без никакви задръжки. Почитатебите на Michaels в Ингълууд сякаш вече имат свое ново предпочитание в този сблъсък. Те искат да видят нов шампион. Дали обаче това ще се случи? Не изглежда, сякаш на този етап нещата отиват натам. Напротив - Michaels е готов да приключи тази среща още тук, още сега. Световният шампион на Total Nonstop Wrestling издърпва Rhodes в удобна за него позиция. Тексаският каубой повдига крака на Rhodes, след което го умотава, грабва и десния му крайник, като ги кръстова така, за да изпишат числото 4. MICHAELS ЗАКЛЮЧВА ЕДИН ОТ НАЙ-ИКОНИЧНИТЕ ХОДОВЕ В ИГРАТА!!!

11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 ButMgVz 11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 G1IrrrW

FIGURE-FOUR LEG LOCK!!!~~

С ТОЗИ ЗАХВАТ CODY RHODES СЕ ЗАВЪРНА В TNW И ПОДПИСА КЪРВАВИЯ ДОГОВОР ЗА ТОЗИ ГЛАВЕН СБЛЪСЪК!! НЕ САМО! С ТОЗИ КЛЮЧ, MICHAELS СПЕЧЕЛИ ЕВРОПЕЙСКАТА ТИТЛА! Ще може ли HBK да си отмъсти и да принуди претендента да тупне три пъти по тепиха?! Феновете не искат това! Ни най-малко! Почакайте, погледнете... MICHAELS СЕ ВЪЗПОЛЗВА ОТ ТОВА, ЧЕ РЕФЕРЪТ ГЛЕДА КЪМ RHODES И ГО ПИТА ДАЛИ СЕ ПРЕДАВА! HBK ХВАЩА НАЙ-ДОЛНОТО ВЪЖЕ, ЗА ДА УСИЛИ НАТИСКА И СИЛАТА НА FIGURE-FOUR!!! ФЕНОВЕТЕ ЩЕ СРУТЯТ СТАДИОНА ОТ ОСВИРКВАНИЯ! НЕ ПО ТОЗИ НАЧИН... НЕ ПО ТОЗИ НАЧИН!!! CODY, НЕ СЕ ПРАДАВАЙ... НЕДЕЙ!!!

GOAT, HeartBreaker, Tommy End and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes   11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty3/5/2022, 22:10

НЕМИСЛИМО Е ПРОДЪЛЖЕНИЕ,
НЕ И СЛЕД ТОЗИ КЛАСИЧЕСКИ ЗАХВАТ...
РОУДС Е НА ПРЕДЕЛА НА СИЛИТЕ СИ,
ВСИЧКО Е НА ПЪТ ДА ПРИКЛЮЧИ.
ДАЛИ ЩЕ УСПЕЕ ДА СЕ ИЗМЪКНЕ ОТ
ЛЕГЕНДАРНИЯТ FIGURE FOUR В ТОЗИ ЕТАП НА МАЧА?
...
...
Spoiler:

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1037
Age : 22

11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes   11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty4/5/2022, 00:45

Коуди Роудс няма да се предаде! Дори да остане на един крак, той ще се бори и ще стиска зъби до края. Майкълс не може да повярва на очите си. След всичките му усилия, насочени именно в атака на наранения крак, той все още не може да прекърши непримиримия дух на Американския кошмар. Младока не показва нито капка страх и не дава нито крачка назад. Макар и брутално атакуван дни преди турнира и с премазан крак от днешния двубой, той остава в играта и не се отказва от своята мечта. Дори последния захват на Шон не бе достатъчен да сломи огромното сърце на Роудс, който като по чудо успя да се измъкне отново. Вече нещата за него изглеждат малко по-добре, защото Трите Хикса и Чайна бяха изгонени към съблекалните и така той остава очи в очи с HBK и фактора трима срещу един вече не важи. Освен това вече изцяло публиката е на страната на претендента и дори тези, които върло защитаваха неговия противник, сега са на негова страна и викат с пълно гърло името му. Целия стадион скандира името на Коуди Роудс, който би трябвало да бъде окрилен от тази подкрепа и да опита всичко възможно да обърне нещата в своя полза. Да, в момента надмощието е на страната на шампиона, който е много по-близо до победата, но Роудс има всички предпоставки, ако успее някак си да се измъкне, да обърне нещата в своя полза и в край на сметка да триoмфира с най-голямата победа в кариерата си. Нека се върнем на ринга, където Майкълс изглежда бесен. Той е позеленял от яд, от факта, че неговите другари бяха изгонени и той остана сам и освен това съперника му успя да се измъкне по невероятен начин от захвата му. Шампиона не може да си намери място от нерви, а негативизма на публиката спрямо него допълнително го изнервят до краен предел. Той обаче трябва да забрави за всички тези фактори и да продължи с атаката си, защото мача все още не е приключил и Световната титла продължава да бъде заложена на карта. Шон се отърсва от първоначалния шок, след което се изправя на крака и отново подхваща разправия с рефера, който обаче е непреклонен и не се поддава на заплахите на шампиона. През това време Коуди се свива в края на ринга и се хваща за крака, а на лицето му е изписана страшна болка. Явно положението с травмата му е доста сериозно и той трябва да намери начин да спре атаката на опонента си, за да може да получи време за възстановяване. Към момента обаче такива изгледи няма, защото HBK осъзнава, че чрез разправии няма да постигне нищо и отново насочва вниманието си към своя противник. Американския кошмар диша доста очистено и събира всички сили, за да опита да се изправи с помощта на въжетата, но това веднага е забелязано от неговия съперник, който го изчаква да се изправи на крака, след което го хваща през врата и го тръшва на пода в центъра на ринга. Той е твърдо решен да довърши нещата и отново хваща левия крак на Роудс, но той реагира доста бързо и му забива ритник в муцуната с десния. Майкълс не очакваше това и се зашемети леко, също така се изнерви още повече. Със сигурност Световния шампион бива доста разярен и сега Коуди ще изпита тази ярост на свой гръб. Шон го изправя насилствено на крака, като претендента е свил наранения крак и стои само на другия едва пазейки баланс. Този баланс много бързо изчезва, защото шампиона започва да му нанася удар след удар право в главата, които отново повалят Роудс на пода. Атаката на Майкълс обаче не спира до тук и той продължва да нанася юмруци и лакти в слепоочието на лежащия на земята съперник. Удар след удар, докато от челото на претендента не започва да се стича кръв. *booooo. Публиката освирква с всички сили, а рефера едва успява да отскубне шампиона от неговия противник, за да провери състоянието му. Коуди е разнебитен тотлано, но не дава дори да се чуе за отказване и с последни сили успява да вдигне палец, уверявайки съдията че е готов да продължи мача. Мъжът в карирана риза не може да направи нищо повече и отново дава ход на бойните действия. Майкълс точно това и чакаше и веднага продължaва наказателната си акция. Той бързо изправя съперника си на крака, след което натиска с всички сили мястото, от което му потече кръв на челото проявявайки голяма жестокост. *booooo. Феновете на стадиона са готови да нахлуят на ринга и да спрaт действията на шампиона, но за тяхно съжаление на могат да го направят. Терорът на шампиона продължава, като той забива поредното кроше в главата на противника, след което го запраща в ъгъла и го смазва с тяло. Претендента отново се просва на пода, а Майкълс без да губи излишно време бързо го изправя на крака, след което го вдига и забива Belly to back suplex! Брилянтен ход от страна на шампиона, след който той се отдалечава в единия от ъглите и започва да тропа с крак на ринга и да приканя своя съперник да стане. *boooooo. Феновете освиркват, защото знаят какво ще последва. Шон се готви да приложи своя коронен ход и успее ли, то края на мача е почти сигурен. Дали ще го направи обаче?! Коуди е крайно зашеметен и не знае изобщо какво го чака. Той е под въздействието на адреналина и единственото, което е в главата му в момента е как да се изправи максимално бързо, за да продължи битката. Той точно това и прави, не осъзнавайки, че това най-вероятно ще бъде пагубно за него. Бившия Global шампион е изключително замаян и едва едва успява да стане, след което се обръща към своя противник, който полита и забива Sweet Chin...НЕ! НЕ И ТОЗИ ПЪТ! Роудс се навежда в последния момент и Шон пропуска! На всичко отгоре той дори успява да го хване в лапите си и се готви да му забие своя завършващ ход, а именно Cross Rhodes. *cheers. Миг преди да го направи обаче, Майкълс успява да нанасе ритник в наранения му крак и така претендента го пуска. Мача рязко се оживи, а сега усетил слабостта у съперника, шампиона бързо решава да не губи време и да продължи с атакуващите си действия, като го качва да въжетата, след което самия той скача на най-горното въже, нанася няколко крошета, след което ще опита нещо изключително рисковано. Това със сигурност няма да свърши добре за Коуди, но той се бори! Той се бори до последно и не само успява да предотврати брутално тръшване, ами на свой ред успява да бутне опонента си, който се приземява доста тежко на гърба си. Това е шанс за Американския кошмар, който няма намерение да го изпуска и след като Шон се изправя на крака той политаааа...

Cody Cutter!

11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 Yf0EfBR

КАКВО ЛИ НЕ ВИДЯХМЕ В ТОЗИ МАЧ, ДАМИ И ГОСПОДА! ФЕНOВЕТЕ ИЗРИГВАТ В ЕКСТАЗ СЛЕД ТОЗИ ХОД НА РОУДС, СЛЕД КОЙТО И ДВАМАТА АТЛЕТИ ОСТАВАТ ДА ЛЕЖАТ НА ПОДА И ДА СЪБИРАТ СИЛИ. РЕФЕРА СЕ ДЪРЖИ ЗА ГЛАВАТА И СЕ ЧУДИ КАК ТЕЗИ ДВАМАТА ОЩЕ СА ЖИВИ! ТОЙ НЕ ЗНАЕ НА КОЙ ОТ ДВАМАТА ДА ПРОВЕРЯВА СЪСТОЯНИЕТО И ЗАПОЧВА ДА ОТБРОЯВА. АКО ДО 10 СЕКУНДИ НИКОЙ НЕ СЕ ИЗПРАВИ, ТО МАЧА ЩЕ ЗАВЪРШИ С ДВОЙНО ОТБРОЯВАНЕ, КОЕТО ЗНАЧИ, ЧЕ МАЙКЪЛС ЩЕ ЗАПАЗИ ТИТЛАТА СИ. ДАЛИ ОБАЧЕ НЕПРИМИРИЯ ИМ БОРБЕН ДУХ ЩЕ ГИ ВДИГНЕ ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ОТ ПЕПЕЛТА И МАЧА ЩЕ ПРОДЪЛЖИ. КОУДИ МАКАР ГОЛЕМИЯ БОЙ, КОЙТО ИЗЯДЕ, МАКАР КРЪВТА ПО ГЛАВАТА, МАКАР КОНТУЗЕНИЯ КРАК, КОЙТО ДОРИ МОЖЕ ДА СЕ ОКАЖЕ СЧУПЕН СЛЕД КРАЯ НА МАЧА, ОПИТВА ДА СЕ ИЗПРАВИ НА КРАКА. ПУБЛИКАТА ВИЖДА ТОВА И ЗАПОЧВА ДА ГО ОКУРАЖАВА. *CODY! CODY! CODY! ЦЕЛИЯ СТАДИОН СКАНДИРА ИМЕТО НА АМЕРИКАНСКИЯ КОШМАР, КОЙТО СЯКАШ СЕ ЗАРЕЖДА С ТЕЗИ ВЪЗГЛАСИ И ПОКАЗВА НЕВЕРОЯТНАТА СИ БОРБЕНОСТ, ИЗПРАВЯЙКИ СЕ НА КРАКА НА 7! ШАМПИОНА ОБАЧЕ НЯМА ДА ОСТАВИ НЕЩАТА ТАКА И САМО СЕКУНДА ПО-КЪСНО СЪЩО Е НА КРАКА. ДВАМАТА ЗАСТАВАТ ЛИЦЕ В ЛИЦЕ В ЦЕНТЪРА НА РИНГА! *YES! YES! YES! ЕТО ТОВА ИСКАТ ФЕНОВЕТЕ НА КЕЧА ПО ЦЕЛИЯ СВЯТ! ДВАМАТА НАЙ-ГОЛЕМИ ВЪВ ФЕДЕРАЦИЯТА ЛИЦЕ В ЛИЦЕ В ЦЕНТЪРА НА РИНГА СЛЕД НЕВЕРОЯТНАТА БИТКА И НЕПРЕКЪСНАТИТЕ СМЕНИ НА НАДМОЩИЕТО, ТЕ ОТНОВО СЯКАШ ЩЕ ЗАПОЧНАТ МАЧА ОТ НУЛАТА! ВСИЧКО, ПРЕЗ КОЕТО ПРЕМИНАХА ДО ТУК В ДВУБОЯ СЯКАШ ИЗЧЕЗНА САМО ЗА МИГ И СЕГА Е ВРЕМЕ ДА ВИДИМ РАЗВРЪЗКАТА. ВИДНО Е, ЧЕ ВЕЧЕ УМОРАТА И БОЛКАТА НАДДЕЛЯВАТ, А НАПРЕЖЕНИЕТО МОЖЕ ДА СЕ РЕЖЕ С НОЖ. ТОЗИ ОТ ДВАМАТА, КОЙТО УСПЕЕ СЕГА ДА НАНЕСЕ РЕШАВАЩИЯ УДАР, ПОЧТИ СИГУРНО ЩЕ СИ ТРЪГНЕ КАТО ПОБЕДИТЕЛ, ЗАЩОТО СЪПЕРНИКА МУ ЕДВА ЛИ ЩЕ ИМА СИЛИ ДА ОТВЪРНЕ. МАКАР ВСИЧКАТА УМОРА И БОЛКА, ОМРАЗАТА МЕЖДУ ТЕЗИ ДВАМАТА Е НА ТАКОВА НИВО, ЧЕ ТЕ СЯКАШ ЗАБРАВЯТ ЗА ВСИЧКО И ЗАПОЧВАТ ДА СЕ МЛАТЯТ С ВСЕ СИЛИ В ЦЕНТЪРА НА РИНГА. КРОШЕ СЛЕД КРОШЕ, УДАР СЛЕД УДАР! РИНГА Е НАПОЕН С КАПКИ ПОТ И КРЪВ, А ДВАМАТА НЕ СПИРАТ ДА СЕ СМИЛАТ ОТ БОЙ, БЕЗ НЯКОЙ ДА УСПЕЕ ДА ВЗЕМЕ ПРЕВЕЗ. ТЕ СА СЕ ВКОПЧИЛИ КАТО КУЧЕ В КОКАЛ И НИКОЙ НЕ ИСКА ДА ПУСНЕ. ТЕ НЕ СПИРАТ ДА СИ НАНАСЯТ ТУПАНИЦИ, ДОКАТО НЕ СЕ УМОРЯВАТ ДО ТАКАВА СТЕПЕН, ЧЕ ЕДВА УСПЯВАТ ДА ВДИГАТ РЪЦЕТЕ СИ, ЗА ДА НАНАСЯТ ПОРЕДНИЯ УДАР. ПУБЛИКАТА ОСЪЗНАВА, ЧЕ ТРЯБВА ДА ПОМОГНЕ НЯКАК НА СВОЯ ЛЮБЕМЕЦ И ПРИ ВСЕКИ НЕГОВ УДАР АПЛОДИРА БУРНО, ДОКАТО НА ВСЕКИ СЪПЕРНИКОВ ОСВИРКВА. ТОВА КАТО ЧЕ ЛИ ДАВА НУЖНИТЕ СИЛИ НА ПРЕТЕНДЕНТА, КОЙТО КОНТРИРА И ВЗИМА ИНИЦИАТИВАТА В СВОИ РЪЦЕ. ТОЙ НАНАСЯ МНОГО СИЛНА СЕРИЯ ОТ КРОШЕТА В СТИЛ НА ЧОВЕКА, КОЙТО МУ ВРЪЧИ GLOBAL ТИТЛАТА ПРЕДИ НЯКОЛКО МЕСЕЦА, А ИМЕННО МАЙК ТАЙСЪН. HBK Е РАКЛАТЕН МНОГО СЕРИОЗНО, А НЕЩАТА НЕ СВЪРШВАТ ДО ТУК. КОУДИ ИЗГЛЕЖДА СЕ ЗАРЕДИ С НЕВЕРОЯТНА ЕНЕРГИЯ И ЗАСИЛВА СВОЯ СЪПЕРНИК КЪМ ВЪЖЕТАТА, СЛЕД КОЕТО ГО ЗАСРЕЩА С PUMP KICK! ОЩЕ ПРЕДИ ДА Е ПАДНАЛ НА ПОДА МАЙКЪЛС БИВА ЗАСИЛЕН ОТНОВО, НО ТОЗИ ПЪТ БИВА ПОСРЕЩНАТ С POWERSLAM! СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН СТРАДА, А ПРЕТЕНДЕНТА Е ГОТОВ НА ВСИЧКО В ИМЕТО НА ПОБЕДАТА И Е ПОЕЛ ПЪТЯ КЪМ НЕЯ. КОУДИ НЕ ПРОСТО КРАЧИ КЪМ УСПЕХА, А НАПРАВО ЛЕТИ. ТОЙ СЯКАШ ПОЛУЧИ ИЗВЪНЗЕМНИ СИЛИ, СЛЕД КАТО ЦЯЛАТА ПУБЛИКА МИНА НА НЕГОВА СТРАНА И СЯКАШ МУ ПОНИКНАХА КРИЛЕ. КРИЛЕ, КОИТО МОЖЕ БИ ЩЕ ГО ИЗДИГНАТ ДО ВЪРХА. ТОЙ Е ГОТОВ ДА ДОВЪРШИ ВСИЧКО! КОУДИ ВДИГА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН, СЛЕД КОЕТО ГО ХВАЩА ПРЕЗ ВРАТА, НАВЕЖДА ГЛАВАТА МУ НАЗАД ИИИИ...CROSS RHODES!!! УСПЯ! НАЙ-ПОСЛЕ ИМАМЕ УСПЕШЕН ЗАВЪРШВАЩ ХОД, НО ВИЖТЕ АМЕРИКАНСКИЯ КОШМАР...НА НЕГО ТОВА НЕ МУ Е ДОСТАТЪЧНО И ВМЕСТО ДА ОПИТА ТУШ, ТОЙ ИЗПРАВЯ СЪПЕРНИКА СИ И ПОВТАРЯ СЪЩОТО УПРАЖНЕНИЕ А ИМЕННО...CROSS RHODES!!! ВТОРИ ПЪТ МАЙКЪЛС ОТНАСЯ ФИНИШИРА НА РОУДС! ТОВА СЪЩО ОБАЧЕ НЕ Е КРАЯ, ЗАЩОТО СИНЪТ НА ДЪСТИ РОУДС ИЗПРАВЯ СЪПЕРНИКА СИ ЗА ТРЕТИ ПЪТ НА КРАКА, СЛЕД КОЕТО МУ НАНАСЯ БРУТАЛЕН ЛАКЪТ, СЛЕД КОЕТО ПОГЛЕЖДА КЪМ НЕБЕТО И ИЗРИГВА КИПЯЩ ОТ ЕНЕРГИЯ, А ФЕНОВЕТЕ ЗАПОЧВАТ ДА СКАНДИРАТ ИМЕТО МУ. ТОВА Е ОЩЕ ПО-ГОЛЯМ ИМПУЛС ЗА НЕГО И ТОЙ ОТНОВО ИЗПРАВЯ ШАМПИОНА НА КРАКА

11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 D4QKawr 11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 ILTDVpA

CROSS RHODES!!!

11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 DmERfKH

КАКЪВ ЗАВЪРШЕК, КАКВА ДРАМА! КОУДИ РОУДС ЗАБИ ЦЕЛИ 3 ПЪТИ CROSS RHODES, СЯКАШ ПО ЕДИН ЗА ВСЕКИ ОТ ТРИМАТА ЧЛЕНОВЕ НА DX, КАТО ПЪРВИТЕ ДВА БЯХА ЗА ЧАЙНА И ТРИТЕ ХИКСА, А ПОСЛЕДНИЯ, КОЙТО СЯКАШ Е НАПЪТ ДА СЛОЖИ ТОЧНА НА СПОРА - ЗА МАЙКЪЛС! ШОН МАЙКЪЛС ПЛАТИ ЗА ГРЕХОВЕТЕ СИ С ЛИХВИТЕ, А КОУДИ ПРИКОВАВА РАМЕНЕТЕ. ТОЙ Е НА 3 СЕКУНДИ ОТ НАЙ-ГОЛЯМАТА ПОБЕДА В КАРИЕРАТА СИ! КАМЕРИТЕ ОТНОВО ПОКАЗВАТ МАЛКИЯ ФЕН НА РОУДС, КОЙТО САМО ПРЕДИ МИНУТИ ПЛАЧЕШЕ НЕУТЕШИМО, А СЕГА Е НА СЕДМОТО НЕБЕ ОТ РАДОСТ. ДАЛИ ОБАЧЕ РАДОСТТА ЩЕ БЪДЕ ПЪЛНА ОСТАВА ДА РАЗБЕРЕМ. СЪДИЯТА ЗАПОЧВА ДА ОТБРОЯВА. ИМАМЕ 1, ИМАМЕ 2, ИМАМЕ ЛИ НОВ СВЕТОВЕН ШАМПИОН?!?!

GOAT, FreeRiver, Dimarata, Yuliyan, Scroller and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6409
Age : 21

11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes   11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty4/5/2022, 00:48

RHODES МУ ЕБА МАЙКАТА!
НЯМА КАКВО ДА ВИ ЗАБЛУЖДАВАМ!
НЯМА КАКВО ДА ОЧАКВАТЕ ДРУГО ОСВЕН ПОБЕДА
И НОВ СВЕТОВЕН ШАМПИОН! CODY RHODES УСПЯ
ДА СТАНЕ СВЕТОВЕН ШАМПИОН СЛЕД ВСИЧКО ПРЕЗ КОЕТО
ПРЕМИНА! CODY RHODES ЗАПИСА ИМЕТО СИ СЪС ЗЛАТНИ БУКВИ
В ИСТОРИЯТА НА КОМПАНИЯТА И УСПЯ ДА СВАЛИ SHAWN MICHAELS
ОТ ТРОНА! БАЩАТА НА CODY RHODES МОЖЕ ДА СЕ ГОРДЕЕ С НЕГО!
Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1037
Age : 22

11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes   11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty4/5/2022, 02:16

11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 Dr7fpXh 11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 627xjQ6

Крааааааай! Най-накрая Шон Майкълс е свален от върха! Коуди Роудс наби HBK и с гордост може да се нарече новия Световен шампион на федерацията! Човека, който пише история в тази компания и записва името си със златни букви, ставайки за първи път през кариерата си Световен шампион. Рефера вдига победоносно ръката му, а на ринга притичват най-близките хора до новия шампион, а именно брат му Дъстин, съпругата му Бранди, треньора му и най-близките му приятели. Той вече е в прегръдките им, докато Майкълс се е свил в ъгъла на квадратното съоръжение и гледа в земята, безкрайно разочарован от себе си. За сметка на вече бившия Световен шампион, Коуди е на коренно различен полюс и е на върха на щастието. Той изживява най-големия момент в кариерата си и със сигурност ще му се наслади на макс. Човека, който претърпя безброй поражения във важни мачове и дори беше напуснал федерацията за един голям период от време и определян като един провален талант, сега е на върха на компанията. След завръщането си той сякаш се прероди и от неразгърнат потенциал и подценяван кечист се превърна в боец, с който всеки започна да се съобразява. Той успя да спечели Интерконтиненталната титла, която му послужи като старт на върховата форма, в която се намира. Последва победа над Американския шампион, която му осигури и двете титли, които той обеди, ставайки първия в историята на TNW Global шампион. Той обаче продължи да крачи напред и постигна поредния си успех, печелейки Road to PAIN Rumble мача, влизайки под номер 1 и грабвайки шанса си да излезе днес в мейн евента в битка за Световната титла на федерацията. Битка, която той води месеци наред и днес успя да спечели по възможно най-драматичния начин. Макар че през по-голяма част от мача той трябваше да се справя освен със своя опонент, ами и с още двама Дегенерати край ринга, въпреки тежката травма на крака, той успя! Успя и сега заслужено в този момент му бива връчен Светия граал!

11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 HfT3gUj

Американския кошмар приема отличието е гордо вдигната глава, след което поздравява човека, който му я връчи и е време партито да започне. Роудс целува златото, а на заден план отново виждаме потъналия в мъка Майкълс, който беше много близо до победата, но в край на сметка всичките му думи и цялото самочувствие, което демонстрира просто отидоха в кофата за боклук след като Коуди му заби цели три пъти Cross Rhodes. Новия Световен шампион се прегръща с всички на ринга, с изключение на Майкълс разбира се, но той едва ли го и забелязва дори. Шон е в шок след загубата и тихомълком се измъква от ринга, докато празненствата на човека, който го подчини са в разгара си. Разбира се няма как да мине и без радост сред феновете. Първия човек от публиката, който бива удостоен с вниманието на Коуди е познайте кой...Разбира се малкия фен, чийто плакат бе скъсан от Майкълс. Роудс прегръща малчугана и позира с титлата, снимайки се с него. Това ще остави незабравим спомен на невръстния привърженик, а празненствата на новия шампион продължават отново на ринга, където той се връща, след което целува съпругата си Бранди и се качва на въжетата, вдигайки високо трофея си. Неговите другари на ринга отварят бутилка шампанско в негова чест и се радват на големия момент, докато той вдига своята титла за последно пред многохилядната публика, която не спира да скандира името му! Така PAIN XIII приключва, а ние се разделяме до следващото издание на Rampage SuperShow!

11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 WvXxmdF 11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 B4uUFhP

GOAT, FreeRiver, Dimarata, Yuliyan, Rainmaker, The Pharaoh and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes   11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 5. Singles Match > Cody Rhodes vs Shawn Michaels
» 7. Singles Match > Cody Rhodes vs. Shawn Michaels
» 3. TNW Global Championship Singles Match > Cody Rhodes (c) vs. WALTER
» 3. TNW Intercontinental Championship Singles Match > Jeff Hardy (c) vs. Cody Rhodes
» 11. TNW Global Championship Singles match > Cody Rhodes (c) vs. WALTER

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2022 :: PAIN XIII-
Идете на: