Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6521
Age : 22

9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match Empty
ПисанеЗаглавие: 9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match   9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match Empty17/4/2022, 01:23

...
Върнете се в началото Go down
Hulk Hogan
Superstar
Superstar
Hulk Hogan


Location : Бургас
Join date : 02.06.2018
Posts : 102
Age : 39

9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match   9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match Empty20/4/2022, 18:21



9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match IZ6KVM6 9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match O6dE6uc

- Ladies and Gentlemen, please welcome the CHAIRMAN - HULK HOGAAAAAAAAAAN!

ХОХО! ЕТО ГО И НЕГО, ДАМИ И ГОСПОДА! ТОВА Е HULK HOGAN! СОБСТВЕНИКА НА TOTAL NONSTOP WRESTLING! "THE IMMORTAL" СЕ ПОКАЗВА В НАЧАЛОТО НА РАМПАТА ПОД БУРНИТЕ ОВАЦИИ НА ФЕНОВЕТЕ! Трябваше да видим Bryan и Rollins и да разберем дали Seth ще приеме предизвикателството. Hogan се качва на ринга и взима микрофон, нека да чуем какво ще ни каже...


9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match JTig4n6

- БРАТКОО, ЧУВСТОВОТ Е УНИКАЛНО! YEAAAAAAAAAAAH! ВИНАГИ, КОГАТО ИЗЛЯЗА НА РИНГА, В КОЯТО И ЗАЛА ДА Е, АЗ СЕ ЧУВСТВАМ ЗАРЕДЕН ЗАРАДИ ВАС! Но причината поради, която съм тук не е добра. Всички знаете какво се случи в последните издания на Rampage как човека, на който имах пълно доверие, моята дясна ръка - Seth Freakin Rollins ме предаде. Той не предаде само мен, предаде вас и името Total Nonstop Wrestling. Защото, братко, когато си главен мениджър на Rampage ти трябва да следиш за интереса на феновете, ти трябва да бъдеш техен слуга и да не си позволяваш да прекрачваш границата. Това, което той направи беше недопустимо. Seth Rollins преби кечист на Rampage без основателна причина и дори е стоял зад всяка една атака на Bryan Danielson пред тези месеци. Никога не съм подозирал, че ще си вкарам змия в гащите. Още не мога да повярвам на това, което видях. Мислех, че всичко е в миналото и че Seth Rollins е нов човек, но явно не е. Затова като собственик на тази велика федерация. Аз освобождавам Seth Freakin' Rollins от длъжноста му като главен мениджър на Rampage след атаката си над кечист на шоуто и заради всички неща, които е направил през тези месеци.
Върнете се в началото Go down
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 23

9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match   9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match Empty26/4/2022, 21:37

ЗАЛАТА В NEW ORLEANS Е НА КРАКА И БУРНО АПЛОДИРА РЕШЕНИЕТО НА СОБСТВЕНИКА НА КОМПАНИЯТА! *YES! YES! YES!* Това е разумното и правилно становище, което трябваше да се вземе в тази ситуация - Seth Rollins вече не е главен мениджър на Rampage след блудните си действия над „The American Dragon“ Bryan Danielson през изминалите 2 седмици, но за негово нещастие миналата удари на камък, а сякаш и тази вечер нещата изобщо не продължават добре за „The Architect“...

9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match 48tX9aD
Crowd: YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH!

OOOOOOOOOOH BOOOOOOOOOOY, THINGS FOR SETH FREAKIN' ROLLINS ARE GOING FROM BAD TO WORST... BRYAN DANIELSON IS HERE! AND HE IS ENTERING THE RING DIRECTLY BEHIND THE CHAIRMAN OF THE BOARD, LISTEN TO THIS PLACE! *THIS IS AWESOME! THIS IS AWESOME!* „The Immortal“ се осъзна по реакциите на публиката, че на ринга е непоканен гост от негова страна. Но със завидна усмивка на лице сякаш предполагаше кой е въпросния човек, дръзнал да го прекъсне преди да продължи със словото си. Две истински икони на този бизнес от две различни поколения са завладяли ринга на Total Nonstop Wrestling, а върху лицето на „The American Dragon“ се изписва една крайно зловеща усмивка, която със сигурност кара Hulk Hogan да изпита леки притеснения за успешното продължаване на go-home шоуто на Rampage SuperShow. Но иска или не - вече има срещу себе си човека, който през изминалата седмица предизвика директно Seth Freakin' Rollins на един мечтан двубой между двама от най-техничните кечисти на нашето време. Но повярвайте ми, това би било повече от двубой - това би било истинско кръвопролитие. Е, думите вече са излишни... Приповдигнатата атмосфера в залата започва да утихва, а микрофонът в ръцете на Bryan Danielson ще предизвика думи от негова страна, нека да проследим до какво ще достигнат те... Слушаме с огромен интерес!

9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match LkBg3a3

- Mr. Hogan, наистина ли смятате че вашите дела бяха необходими?! Вярвате че отстраняването на Seth Rollins като позицията на главен мениджър е достатъчно? Достатъчно да предизвикате мира и хармонията в съблекалнята, от която се нуждае цялото ръководство, включително кечисти, подписали договори с компанията ви и особено феновете, ставащи свидетели на тревогата, обитаваща този ринг?! Не, не, не. Боя се да ви предупредя, че този хаос, гарниран с една невиждана касапница, която наблюдаваме на ринга на Total Nonstop Wrestling през последните седмици... ЩЕ ПРОДЪЛЖАТ ДОКАТО НЕ ИЗТРЕБЯ SETH ROLLINS ОТ ТАЗИ КОМПАНИЯ ВЕДНЪЖ... И ЗАВИНАГИ! *YEAAAAAAAAAAAAAAH!* Това което ми причини Seth Rollins носи своите последствия и той тепърва ще си ги носи на плещите, независимо от решението дали ще приеме предизвикателството ми на PAIN или не! Seth, знам че си някъде отзад, гледащ към мен с огромно невидение, чудещ се какво още трябва да ми направиш, за да се отървеш от моето присъствие и да постигнеш огромната си цел - да станеш обичаният, достойният, единственият егоцентрик в тази компания. Но тук идва огромният проблем... DANIEL BRYAN IS DEAD AND RIGHT NOW BRYAN DANIELSON MEANS IMMORTALITY! *YEAAAAAAAAAAH!* КАКВОТО И ДА МЕ СПОЛЕТИ, КЪДЕТО И ДА СЕ СЛУЧИ - АЗ ОТНОВО ЩЕ СЪМ ОКОЛО ТЕБ, ПРАВЕЙКИ ЖИВОТА ТИ ПО-ЧЕРЕН, ОТКОЛКОТО НЯКОГА Е БИЛ! Затова тук вече опираме до твоето решение... What's gonna be Mr. Rollins?! Ще продължаваме ли да берем срама от несвършената работа да ме извадиш от тази компания или ще опровергаеш моите твърдения, приемайки предизвикателството ми на PAIN?! Преди да вземеш окончателното си решение, нека те запозная с твоята присъда...

9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match DRg1ZHd

- СЪГЛАСЕН ИЛИ НЕ, ДЛЪЖЕН СЪМ ДА ТЕ УВЕДОМЯ ЕДНО - ОТТУК НАТАТЪК ДНИТЕ ТИ В TOTAL NONSTOP WRESTLING ЩЕ БЪДАТ НАЙ-ТРУДНИТЕ В ТВОЯ ЖИВОТ, ДОКАТО НЕ СЕ ВЪРНЕШ ПРИ ДЪЩЕРЯ СИ В ИНВАЛИДНА КОЛИЧКА, КОЯТО ЩЕ ИЗПИТА ПОРЕДНОТО РАЗОЧАРОВАНИЕ ОТ НЕЙНИЯ ПСЕВДОГЕРОЙ, КОЙТО ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ДОКАЗА, ЧЕ Е НИЩО ПОВЕЧЕ ОТ ЕДНА ДОЛНОПРОБНА ИЗМИСЛИЦА НА КЕЧИСТ, КОЙТО СЕ ПРОВАЛЯ С ВСЕКИ ИЗМИНАЛ ДЕН... И С ВСЕКИ ДЕН НОСИ В СЕМЕЙСТВОТО СИ РАЗОЧАРОВАНИЕ СЛЕД РАЗОЧАРОВАНИЕ! ОБЕЩАВАМ ВИ, „MR. ARCHITECT“, ЧЕ ВИНАГИ ЩЕ НОСИТЕ ТЕЖКОТО БРЕМЕ В СЕБЕ СИ, ЧЕ НЕ СТЕ УСПЯЛИ ДА СЕ ОТЪРВЕТЕ ОТ „THE AMERICAN DRAGON“... ДОКАЗВАЙКИ НА ДЪЩЕРЯ СИ, ЧЕ СТЕ ЕДИН ПРОВАЛЕН СТРАХЛИВЕЦ, КОЙТО НЕ МОЖЕ ДА Я ПОГЛЕДНЕ И ДА Ѝ ЗАЯВИ В ОЧИТЕ „АЗ СЪМ ГОРДИЯТ ТИ ТАТКО!“ SETH ROLLINS, ТОПКАТА Е В ТВОЕТО ПОЛЕ... ОЧАКВАМ ТЕ!
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
TNW Tag Team Champion
TNW Tag Team Champion
JohnnyZ


Location : Davenport, Iowa, USA
Join date : 16.08.2015
Posts : 2404

9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match   9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match Empty28/4/2022, 19:29

9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match M1BRhv3 9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match IbYnU45

- Up here, Danielson! Знам, че тази вечер очакваше аз и ти да се изправим очи в очи на ринга, но за съжаление ще се наложи да те разочаровам. Знам какво си мислиш, Bryan. Смяташ, че съм страхливец и нямам топките да дойда и да отговоря на предизвикателството ти. Питаш се къде съм всъщност... Нека ти кажа, приятелю! Тази сутрин получих обаждане от Mr. Hogan, който ми съобщи, че съм освободен от поста на главен мениджър. Точно поради тази причина реших да си взема day off, за да си отдъхна, след като в продължение на няколко месеца носех TNW на гърба си. Прецених, че вместо да си стоя вкъщи, мога да използвам свободното време, което имам, за да пътувам. И не, тази вечер не съм в New Orleans, където се провежда Rampage. Всъщност съм на място, което много добре познаваш, Bryan. В момента се намирам не къде да е, а в Aberdeen, Washington! Точно така! Градът, в който си роден и израснал! Трябва да призная, че останах приятно изненадан. Уютно градче! Успях да се разходя наоколо, да разгледам. Улиците, на които си играл като дете... И като споменах деца, преди малко ти си позволи да намесиш моята дъщеря. Знам какво целиш, Bryan, повярвай ми! Опитваш се да влезеш в главата ми, да ме накараш да приема... Нека обаче ти кажа нещо приятелю! Не можеш да ме надхитриш в играта, която аз самият съм измислил! И сега ще ти покажа защо! Нека те попитам нещо... Верандата, на която се намирам в момента не ти ли се струва позната? Точно така! В момента стоя не къде да е, а пред дома на семейство Danielson! Знам, че никой не обича неканени гости, но съм сигурен, че за мен ще направите изключение!

9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match 5rAibT2 9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match ZQ93y8j

- Чук, чук! Има ли някой вкъщи? Я виж ти! Оставили са вратата отключена! Деца-а-а! Brie-e-e! Къде сте-е!? Чичо Seth е тук! Странно, явно къщата е празна. Ако трябва да бъда честен съм получавал и по-топли посрещания. Къде са ми обноските!? Та аз самият съм дошъл тук с празни ръце! От цялото това вълнение забравих да взема нещо... Еха-а-а! Много уютно местенце, Bryan! Харесва ми! Личи си, че е обзаведено с вкус... Сигурен съм, че не е била Brie! Ха-ха-ха! Just kidding! *Rollins сваля палтото си и го захвърля на кухненския плот* Наистина се чувствам като у дома си! Само се надявам да има нещо за хапване, защото умирам от глад! *Seth отваря хладилника*

9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match YpiLV2e 9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match 0nTYJ9a

Така-а-а... Да видим какво имаме тук! "Био", "Веган"... О, я стига! Сериозно ли, Bryan? Къде е мръвката!? Вие у вас само плодове и зеленчуци ли ядете? Не се учудвам, че не си пораснал особено... Ха-ха-ха! Човече, да беше купил поне една бира! Е, какво пък толкова, ще си сипя от сока. Надявам се децата да не ми се разсърдят! *Rollins вади от хладилника бутилка портокалов сок и една ябълка и сяда на масата* Знаеш ли, или аз съм много гладен, или тази ябълка наистина е много вкусна! Не било толкова зле да се храниш здравословно. *Seth качва краката си на масата* Naah... Мисля, че мога да си намеря някое по-удобно местенце! Като това канапе например!

9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match RbQY5Ko

- That's better... No, no! Wait! *Rollins включва камината* NOW THAT'S BETTER! ХА-ХА! Човече, мога да остана тук цяла вечер! Наистина е много удобно! Седя си тук и се чудя, защо вместо да се излежаваш в уютния си дом, ти продължаваш да си на ринга. На твое място нямаше изобщо да си правя труда... Ти обаче си твърдоглав, Bryan. Твоят инат граничи с глупостта. И след като не знаеш къде и кога да сложиш край, аз съм длъжен да го сторя вместо теб! И смятам да го сторя... НА PAIN! THAT'S RIGHT! I'M GONNA PROVE THAT I'M A BETTER HUSBAND THAN YOU... THAT I'M A BETTER FATHER THAN YOU... AND LAST, BUT NOT LEAST... THAT I AM A BETTER WRESTLER THAN YOU'LL EVER BE!

Dimarata харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match   9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match Empty

Върнете се в началото Go down
 
9. "The American Dragon" Bryan Danielson is waiting Seth Rollins's answer for a PAIN Dream Match
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 12. Singles Match > MVP vs. „The American Dragon“ Bryan Danielson
» 8. 2 on 1 Handicap Match > Carlito and Chris Masters vs „The American Dragon“ Bryan Danielson
» 6. No Holds Barred Match > Shane McMahon vs. „The American Dragon“ Bryan Danielson
» 9. Backstage Interview with „The American Dragon“ Bryan Danielson
» 12. "The American Dragon" Bryan Danielson calls out "The Attacker"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 468-
Идете на: