Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 14. HANGMAN IS BACK!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6442
Age : 21

14. HANGMAN IS BACK!  Empty
ПисанеЗаглавие: 14. HANGMAN IS BACK!    14. HANGMAN IS BACK!  Empty3/4/2022, 23:55

...
Върнете се в началото Go down
Geor4
Administrator
Administrator
Geor4


Location : West Krivina
Join date : 23.04.2010
Posts : 6809
Age : 26

14. HANGMAN IS BACK!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. HANGMAN IS BACK!    14. HANGMAN IS BACK!  Empty4/4/2022, 10:18

След всичко случило се до този момент, в програмата на TNW предстоят да се случат още много изпълнени с голяма доза адреналин и бурни емоции моменти. Лека-полека чуваме как феновете в залата реагират по интересен начин и виковете им започват да стават все по-силни. В залата светлините угасват постепенно, докато не изгасват напълно. Всички кеч запалянковци са в недоумение. Никой не знае какво се случва и какво всъщност може да се очаква. Интересът обаче е налице и всички са вперили погледите към entrance stage-a, откъдето се очаква някаква поява или да се стартира някакво видео. Секунди на затишие обхваща залата, феновете са толкова запленени от цялата тази ситуация, че забравиха за всичко останало. Нищо друго не е важно за тях в този момент. Само и единствено едно нещо ги интересува - Какво се случва??? Не след дълго обаче, в залата започва да гърми добре позната музика, която не бяхме чували от 4 месеца...


О, ДА! "HANGMAN" ADAM PAGE СЕ ЗАВРЪЩА В TNW ZONE! СЛЕД МАЛКО ПОВЕЧЕ ОТ 4-МЕСЕЧНО ОТСЪСТВИЕ, ПЕЙДЖ Е ТУК И КАРА ПУБЛИКАТА ДА С ИЗПРАВИ НА КРАКА! Последната поява на кечистът във федерацията бе през декември, когато се изправи лице в лице срещу иконата на този спорт - Jake "The Snake" Roberts, записвайки поражение. След този мач Адам Пейдж имаше проблеми в личен план, които сподели сред кеч обществото в социалните мрежи. Hangman каза, че се нуждае просто от почивка, да нареди мислите в главата си, да направи перфектния план и всичко ще си дойде на място. Времето оправя всичко и когато е напълно готов да стъпи отново покрай въжетата, ще го направи. За щастие на феновете, това време дойде и то в доста добър момент. Седмици преди най-голямото кеч събитие за годината, а именно - PAIN! Бившият член на TNM се завръща в най-горещия момент, PAIN сезонът, когато атмосферата е още по-нажежена и всички трепнат в очакване, броят дните оставащи до "The Grandest Stage Of Them All".

14. HANGMAN IS BACK!  Oyrcp38 14. HANGMAN IS BACK!  MF10NPJ

Adam Page се появява с автомобил, който паркира в началото на рампата. Това не просто е автомобил, а електрически автомобил Tesla! Интересното в случая е, че на предния капак на возилото са сложени рога, които придават още по-автентичен вид на колата, с която е избрал Пейдж да се появи при своето завръщане. Пейдж отваря вратата и напуска шофьорското място, за да се отправи към ринга. Публиката продължава да скандира името му, а той успява да се поздрави с няколко фена от първия ред. Със сигурност те помнят кой е той и заслужено го приветстват обратно. Hangman е вече между въжетата в самия център на ринга. Публиката не спира с овациите, а той приема всичко с широка усмивка на лице. Всеки момент очакваме да чуем и първите негови думи след толкова време...

___________________

14. HANGMAN IS BACK!  VagSAvb
With MJF:
W: 16 | D: 0 | L: 12

Co-founder of TNW
Hall Of Famer Class Of 2017


Успехи:

Yuliyan харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net
Tommy End
Superstar
Superstar
Tommy End


Location : в на майка ти четирибуквието!
Join date : 16.01.2018
Posts : 2052

14. HANGMAN IS BACK!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. HANGMAN IS BACK!    14. HANGMAN IS BACK!  Empty4/4/2022, 16:06


14. HANGMAN IS BACK!  0USFmMn 14. HANGMAN IS BACK!  OcmPnu3

NOW WHAT?! *Huge Crowd Pop* Е НЕ! НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ! КАКВО ПРАВИ ТОЙ ТУК?! ''THE WRESTLING GOD'' IS HERE IN CINCINNATI, OHIO! ПОГЛЕДНЕТЕ ПУБЛИКАТА! ТЯ ЗАСТАВА НА КРАКА, А ОТ ПИСЪЦИТЕ НА ПОВЕЧЕТО ФЕНОВЕ ЗАПОЗНАТИ С ТВОРЕНИЕТО НА JOHN BRADSHAW LAYFIELD, МОЖЕМ ДА РАЗБЕРЕМ КАКЪВ ГОЛЯМ ОТПЕЧАТЪК ЩЕ ОСТАНЕ ТОЗИ МОМЕНТ В КНИГАТА НА TOTAL NONSTOP WRESTLING! ЕТО Я И ЛИМУЗИНАТА, С КОЯТО СЕ ПРИДВИЖВА ТЕКСАСЕЦЪТ! Макар и мразен от много, Кеч Богът от Wall Street ще бъде запомнен като едно от най-големите лица в този прекрасен бизнес! Самото име JBL е златно, то трябва да бъде споменавано единствено и само по специални поводи! Adam Page изглежда доста изненадан. Това става, когато посмееш да изкопираш творението на Layfield, и излезеш с това смешно електрическо превозно средство! Adam Page закача лъвът, но вече писва! Шофьорът на лимузината на великия Bradshaw паркира точно до нелепата версия на Page, а след това излиза от шофьорската седалка и се насочва към крайните врати, в които JBL с кръстосани крака търпеливо очаква да излезе и да накара публиката да избухне още повече. Шофьорът отваря една от вратите... А НЮ ЙОРКЧАНИНЪТ СЕ ПОКАЗВА С ПОДОБАВАЩ ВИД КАКТО ВИНАГИ! ТОЗИ КОСТЮМ СИГУРНО СТРУВА ПОВЕЧЕ ОТ ВСИЧКИТЕ НИ ЗАПЛАТИ ПРЕЗ ГОДИНАТА, СЪБРАНИ ЗАЕДНО! А тази каубойска шапка допълва неговия вид и стил! Сигурно струва повече от 5000 щатски долара! Както можете да видите, JBL държи микрофон в едната си ръка и е готов да направи Adam Page на две стотинки! Време е ''The Wrestling God'' да удари със строгата ръка на правдата и да покаже на Page, че да се закачаш с големите кучета всъщност е една много голяма грешка! Милионерът в зелено поглежда към нелепото изпълнение на Page... А СЛЕД ТОВА ПОСТАВЯ ЕДНАТА СИ ОБУВКА ЗА 2500 ЩАТСКИ ДОЛАРА И КАРА ШОФЬОРЪТ СИ ДА Я ИЗЛЪСКА - ОБУВКИТЕ НА КРАЛЕТЕ НИКОГА НЕ ТРЯБВА ДА БЪДАТ МРЪСНИ, ВЪРШИ СИ РАБОТАТА СИНКО! Хайде, Bradhsaw - дай му бакшиш! Този опит за провокация никак не се хареса на Adam Page, който вече започва да тропа с единия си крак като по това движение можем да разберем, че започва да се изнервя! Bradshaw сваля кракът си от Tesla-та, А ГРАЙФЕРИТЕ НА ОБУВКИТЕ МУ ОСТАВАТ СЛЕДА ПО КАПАКЪТ НА АВТОМОБИЛА НА PAGE! КОЛКО МРЪСНО ДЕЙСТВИЕ! Тексасецът започва да изкачва стъпалата, които го делят от рампата, а докато върви той доближава микрофона към устата си... 

14. HANGMAN IS BACK!  DGRpOlT

Hold on a second, Cowboy! До преди няколко часа се намирах в Wall Street, New York City, където в уютният ми дом стоях на скъпото си кресло с кръстосани крака. На висококачествената ми плазма, която съм сигурен че абсолютно никой не може да си позволи, бях пуснал най-добрите моменти на ''The Wrestling God'' himself през царуването му в Total Nonstop Wrestling, докато един от асистентите ми ме прекъсна и ми съобщи, че някакъв си ПАЛЯЧО... *BOOOOOOO!!!* ПРАВИЛНО МЕ ЧУХТЕ - НЯКАКЪВ СИ ПАЛЯЧО, ЩЯЛ ДА СЕ ОПИТА ДА МЕ ИМИТИРА! И ми показа снимка на това жалко подобие на автомобил *JBL посочва към превозното средство на Adam Page!* My first toughts were... Quote - ХА-ХА-ХА-ХА-ХА! *BOOOOOOOOOO!!!* What you got, pal? Това да не би да е Tesla? Я стига - Моята лимузина струва колкото десет бройки от твоето жалко копие! Тези рога, които са поставени на предния капак... Ти ли си ги слагал? Защото по моите виждания, това копие дори не е правено с цел да се опиташ да ме изкорипаш... А по-скоро си се опитал да ми се подиграеш! How dare you! Сакото ми струва колкото личния ти автомобил! Този часовник, прилепнал на лявата ми китка струва колкото имотът ти! Виж, синко... ти направи една доста голяма грешка! *JBL Enters The Ring* 

14. HANGMAN IS BACK!  PeDqB8T

Щом John Bradshaw Layfield е решил да прилети до Ohio с личният си самолет, то ти здравата си я загазил! Знаеш ли... много хора си мислеха, че след мачът ми с Drew McIntyre, аз повече няма да се занимавам като цяло с Wrestling. Е, дълбоко грешахте! Аз съм тук, а McIntyre го няма! *BOOOOOOOOO!!!* Но не става дума за този плужек в момента. Става дума за теб, НЕАРДЕНТАЛЕЦО! LISTEN TO ME VERY CAREFULLY! NOBODY! *JBL започва да сочи с пръст към Page* NOBODY, CAN MAKE FUN OF JBL! НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ГОВОРИ ЗА МЕН ПО КАКЪВТО И ДА Е НАЧИН! КОГАТО АЗ СЪМ ГРАДЯЛ ИСТОРИЯ В ТАЗИ ФЕДЕРРАЦИЯ, ВИЕ ВСИЧКИ, ВКЛЮЧИТЕЛНО И ТИ ADAM PAGE, СТЕ БИЛИ ОЩЕ В ДЕТСКАТА ГРАДИНА! *JBL прави лека пауза и смекчава тона* През последните няколко месеца, работих зад кулисите на Total Nonstop Wrestling и мога да кажа, че с това темпо, нашата любимия федерация ще фалира! Няма човек на тази планета, който да може да entertain-не цялото кеч общество...освен мен! Никой не може да ми каже нищо! Никой не може да ми каже какво да правя! Аз съм лошото момче, аз бях онзи, който в гимназията завираше всички загубеняци в шкафчетата! Знаеш ли, мислeх, че никога повече няма да облека великия си attire. I thought that I would leave for good... But I guess TNW is nothing without me! *BOOOOOOOO!!!* ЧУЙТЕ МЕ ВНИМАНЕТЕЛНО И ДОРИ НЕ СИ ПОМИСЛЯЙТЕ ДА МЕ ОСВИРКВАТЕ, OHIO! TNW СЕ НУЖДАЕ ОТ МЕН! АЗ НЕ СЕ НУЖДАЯ ОТ TNW, ALRIGHT? Adam Page, с тази твоя нелепа постъпка ти събуди дявола! По всеки един възможен аспект си личи, че искаш да започнеш война! Личи си, че искаш да премериш сили с великия и непобедим John Bradshaw Layfield... И ТО НА ''THE GRANDEST STAGE OF THEM ALL'' - PAIN! *YEAHHHHHHHHHH!!!* Но това... просто няма как да се случи! *BOOOOOO!!!* Нелепо е! Who the hell, in his right mind would book that? Защо най-голямата легенда на Total Nonstop Wrestling би се занимавала с плужек в твое име? Виж, не ме разбирай погрешно - Много искам да те пратя в ада с моето неповторимо движение. Затова ще ти дам няколко седмици, в които да се докажеш пред ''The Wrestling God'', който ще реши дали да излезе от пенсия и да се сражава с теб! Има само няколко седмици до PAIN, buddy! Времето ти изтича! *JBL поглежда към часовника си* ТИК-ТАК! ТИК-ТАК! ТИК-ТАК! IF YOU COMPLETE YOUR TASK, YOUR WISH WILL COME TRUE AND YOU WILL GET YOUR ASS KICKED BY JOHN BRADSHAW LAYFIELD AT PAIN! 

Geor4 and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





14. HANGMAN IS BACK!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 14. HANGMAN IS BACK!    14. HANGMAN IS BACK!  Empty

Върнете се в началото Go down
 
14. HANGMAN IS BACK!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 2. In The Bar with Adam "Hangman" Page
» 11. In the bar with Adam "Hangman" Page
» 10. Hangman Page calls out JBL
» 3. In-ring Promo with "Hangman" & Thatcher
» 12. Backstage interview with "The Hangman" Adam Page

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 466-
Идете на: