Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 15. ME: Segment with TNW World Champion Shawn Michaels and Cody Rhodes (OLD SHOW)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6442
Age : 21

15. ME: Segment with TNW World Champion Shawn Michaels and Cody Rhodes (OLD SHOW) Empty
ПисанеЗаглавие: 15. ME: Segment with TNW World Champion Shawn Michaels and Cody Rhodes (OLD SHOW)   15. ME: Segment with TNW World Champion Shawn Michaels and Cody Rhodes (OLD SHOW) EmptyСъб 2 Апр - 14:49

...
Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1052
Age : 23

15. ME: Segment with TNW World Champion Shawn Michaels and Cody Rhodes (OLD SHOW) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15. ME: Segment with TNW World Champion Shawn Michaels and Cody Rhodes (OLD SHOW)   15. ME: Segment with TNW World Champion Shawn Michaels and Cody Rhodes (OLD SHOW) EmptyПон 11 Апр - 23:48

Michael Cole: Дегенератите чакат Коуди да се появи на ринга, но изглежда, че той няма намерение да го направи. Американския кошмар отправи достатъчно ясно послание по-рано тази вечер и въпреки бруталната провокация от страна на Майкълс, който с цялата си наглост се осмели да спомене покойния баща на победителя в Road to PAIN Rumble мача Дъсти Роудс, той запазва самообладание и не се появява на ринга. Явно тази вечер шоуто ще завърши именно по този начин и титлата ще остане в ръцете на Коуди поне още седмица, въпреки че на практика не му принадлежи. Той ще държи под напрежение и ще изнервя все повече и повече DX, които крачат нервно на ринга и стават все по-нетърпеливи. Със сигурност все някога на Коуди ще му се наложи да се изправи лице в лице с тях, дори това да не е в този момент, но определено сега той е в позицията да определя условията, защото Световната титла е в неговите ръце. В момента, в който Майкълс успее да си върне трофея, то тогава картите ще бъдат в него и той ще решава как да ги изиграе, до тогава обаче шефа е Роудс и това може само да изнервя до краен предел Шон и негови...КАКВО?! (позната музика изведнъж гръмва из залата)


15. ME: Segment with TNW World Champion Shawn Michaels and Cody Rhodes (OLD SHOW) JKDUCDo

Corey Graves: Коуди Роудс излиза на ринга, дами и господа! За всеобща изненада все пак претендент номер 1 за Световната титла отговаря на предизвикателството на Майкълс и се появява на върха на рампата, готов да се изправи за втора поредна седмица лице в лице с DX! Феновете полудяха в момента, в който чуха музиката на Роудс, а сега скандират мощно името му, давайки му голям кураж. Явно и самия Американски кошмар не е дошъл, за да върне титлата на Шон, ами е дошъл да води поредната си битка с DX, защото грабва един метален стол, който бе точно до нашата коментаторска маса, след което го вдига високо и тръгва с него по рампата. Явно тази вечер шоуто отново ще бъде закрито с грозни сцени на бой между Коуди и DX. Американския кошмар вече е на средата на пътя към ринга, но ето че неговите врагове този път не смятат да го чакат изобщо, а направо слизат от ринга и тръгват към него. Трима срещу един, дами и господа! Майкълс е в средата, лице в лице с Коуди, докато от двете му страни са Трите Хикса и Чайна. Те се споглеждат, след което тръгват в атака, но Роудс започва да размахва стоманения стол пред лицата им и успява да ги отблъсне, какво ще се случи обаче...

HeartBreaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
HeartBreaker
Premium Member
Premium Member
HeartBreaker


Location : San Antonio, TX
Join date : 19.04.2011
Posts : 149
Age : 58

15. ME: Segment with TNW World Champion Shawn Michaels and Cody Rhodes (OLD SHOW) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15. ME: Segment with TNW World Champion Shawn Michaels and Cody Rhodes (OLD SHOW)   15. ME: Segment with TNW World Champion Shawn Michaels and Cody Rhodes (OLD SHOW) EmptyВто 12 Апр - 10:19

15. ME: Segment with TNW World Champion Shawn Michaels and Cody Rhodes (OLD SHOW) LnCgDyL 15. ME: Segment with TNW World Champion Shawn Michaels and Cody Rhodes (OLD SHOW) UtgYG8K

Cody Rhodes успя да прокуди D-Generation X от квадратурата. Michaels и Triple H са застанали на ръба на ринга, а "The American Nightmare" държи стоманения стол и не отделя поглед от тях. Rhodes обаче съвсем забрави за Chyna! "The 9-th Wonder of the World" ще иска да вземе световния пояс, който Cody Rhodes изпусна на тепиха. Chyna успява да заобиколи ринга незабелязано и минава зад гърба на номер едно претендента. Тя протяга ръка и бързо грабва най-престижния пояс в историята на този бизнес! Ха-ха-ха! Cody Rhodes тръгна да яде мед с мечките! Не можеш да се подиграваш с DX, приятел! Те просто няма да оставят нещата така. Chyna отива в близост до Shawn Michaels и Triple H, които слязоха от ръба на ринга щом видяха мускулестата жена да взима титлата. Chyna връчва пояса на "The Heartbreak Kid", а Cody Rhodes чак сега осъзнава какво се случи. Лека усмивка се изписва по лицето му. Той знае, че бе надхитрен. Rhodes е ядосан. Той хвърля стола на ринга и се хваща за главата, като ироничната му усмивка не слиза от лицето му. Michaels пък се придвижва назад и таунтва своя бъдещ опонент в главния мач на "PAIN". Triple H вдига "The Showstopper" във въздуха, а той се извисява заедно със световния пояс!

15. ME: Segment with TNW World Champion Shawn Michaels and Cody Rhodes (OLD SHOW) AAkWSM7 15. ME: Segment with TNW World Champion Shawn Michaels and Cody Rhodes (OLD SHOW) T1mXglS

Shawn Michaels: НИКОГА НЯМА ДА Е ТВОЯ! НИКОГА!!! СВЕТОВНАТА ТИТЛА ЩЕ ОСТАНЕ ПРИ МЕН, CODY RHODES! НА "PAIN" ЩЕ ТИ ПОКАЖА КОЙ ДИКТУВА ПРАВИЛАТА, ДРАГИ МИ!!

Cody Rhodes: ХАЙДЕ, КУЧИ СИНЕ! ХАЙДЕ! ЕЛА ОЩЕ СЕГА НА РИНГА! КАКВО ЧАКАМЕ?! НЕКА ДА ГО НАПРАВИМ ОЩЕ СЕГА!!

Shawn Michaels: ЩЕ ИГРАЕШ ПО МОИТЕ ПРАВИЛА! ПО ПРАВИЛАТА НА D-GENERATION X! ОТПРАВИ ХУБАВ ПОГЛЕД КЪМ ТОЗИ ШАМПИОНСКИ ПОЯС, ЗАЩОТО МРЪСНИТЕ ТИ РЪЦЕ ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ГО ДОКОСНАТ!!!

HeartBreaker, SevBoom, Tommy End and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





15. ME: Segment with TNW World Champion Shawn Michaels and Cody Rhodes (OLD SHOW) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15. ME: Segment with TNW World Champion Shawn Michaels and Cody Rhodes (OLD SHOW)   15. ME: Segment with TNW World Champion Shawn Michaels and Cody Rhodes (OLD SHOW) Empty

Върнете се в началото Go down
 
15. ME: Segment with TNW World Champion Shawn Michaels and Cody Rhodes (OLD SHOW)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 11. ME: Face-Off between TNW World Champion Shawn Michaels and Cody Rhodes
» 1. Opening show with the new TNW World Champion - Cody Rhodes
» 9. Segment with TNW World Champion Cody Rhodes via satelite
» 1. Opening Show: In-ring promo with the TNW World Heavyweight Champion Cody Rhodes
» 14. MAIN EVENT: Champion vs. Champion Singles Match > TNW World Champion Kurt Angle vs. TNW Intercontinental Champion Cody Rhodes

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 466-
Идете на: