Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening show with Cody Rhodes

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6442
Age : 21

1. Opening show with Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening show with Cody Rhodes   1. Opening show with Cody Rhodes Empty2/4/2022, 14:32

TNW Rampage is live
in Cincinnati, Ohio
Върнете се в началото Go down
Slavchov15
Superstar
Superstar
Slavchov15


Location : Квартирата на Славуцата
Join date : 12.10.2018
Posts : 1052
Age : 23

1. Opening show with Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with Cody Rhodes   1. Opening show with Cody Rhodes Empty4/4/2022, 16:02

Michael Cole: Дами и господа добре дошли в поредното издание на Rampage SuperShow, което ще бъде открито по много силен начин, имайки предвид, че на ринга е един човек, който мнозина бяха отписали от сметките, мислейки си че контузията му е доста сериозна и той няма да се завърне скоро. Да, но той опроверга всички и миналата седмица направи едно невероятно завръщане, карайки феновете да изпаднат в екстаз. Дори в момента цялата зала скандира името му, а това разбира се е Коуди Роудс! Неговата музика канти из залата, а той е с микрофон в ръка и нямам търпение да чуя какво има да ни каже. Със сигурност новините ще са големи, имайки предвид заявката, която победителя в мелето даде миналата седмица, когато без капка страх излезе на ринга, прекъсвайки тирадата на DX, а след това собственоръчно отстрани Чайна от ринга, а пък Трите Хикса бе сломен с Cody Cutter. Разбира се Световния шампион Шон Майкълс също не бе пощаден и отнесе особено агресивна атака, като крака му бе забит няколко пъти в металния кол, а след това шоуто завърши с Figure-four-leglock в центъра на ринга. Това може би загатва за избора на Коуди за PAIN, но нека не избързваме със заключенията, а чуем от самия Коуди какво има да ни каже.

1. Opening show with Cody Rhodes MEHDMov


Cody Rhodes: Добър вечер! *cheers. Изключително радостен съм от това, че аз имам честта да открия шоуто тази вечер, тук пред тази страхотна публика! *cheers. Винаги съм бил радостен, когато дойда на това страхотно място и съм бил посрещан по също толкова невероятен начин. Тази вечер разбира се не е изключение, за което искрено ви благодаря. Сега обаче нека поговорим малко за сериозните неща, които имам да кажа. Сигурно съм оставил доста въпросителни с действията си от изминалата седмица и аз ви дължа обяснение за тях. Все пак вие заслужавате да знаете какво се случва в компанията и да сте наясно с действията ми. Никога не съм лъгал феновете си и ще бъде безкрайно откровен отново. Никой не вярваше, че след случилото се на Box Office аз ще успея да се завърна до PAIN и да получа шанса, който си залужих, печелейки Road to PAIN Rumble мача, но ето ме тук сега, във върхова форма и жаден за успехи. Това, което се случи преди седмица бе най-правилното нещо, което можех да направя. Нямаше как да позволя на DX да правят каквото си поискат в тази компания и то напълно безнаказано. Надявам се, че с действията си спрямо тях съм успял да ги накарам да се замислят поне малко и да им покажа, че не са те хората, които могат да командват, колят и бесят тук. Ако все още обаче не са ме взели на сериозно, е това ще се промени точно тук и сега, защото аз официално заявям, че на най-голямата снеца PAIN аз ще се изправя срещу Шон Майкълс в битка за Световната титла на федерацията! *cheers. Точно така, аз направих своя избор и той е ясен и недвусмислен, а именно Световната титла! Това е трофея, за който мечтае всяко хлапе, което гледа и се интересува от този бизнес. Мнозина са си мечтали да се докоснат до това изживяване, но само малцина са успели да го постигнат. Аз съм човек, който също като дете е мечтал за момента, в който ще се докосна до това чувство и ето че сега съм на една ръка разстояние от него и нито Шон Майкълс, нито DX, нито който и да било може да ми го отнеме! Световната титла ще защитава на най-голямото събитие през годината и нито Трите Хикса, нито Чайна, нито който и да било ще може да промени това. Шон, аз и ти лице в лице на PAIN, а залога... Световната титла!

1. Opening show with Cody Rhodes G6QKRoN

HeartBreaker, Yuliyan, Teodosiy and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
HeartBreaker
Premium Member
Premium Member
HeartBreaker


Location : San Antonio, TX
Join date : 19.04.2011
Posts : 149
Age : 58

1. Opening show with Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with Cody Rhodes   1. Opening show with Cody Rhodes Empty9/4/2022, 06:05

1. Opening show with Cody Rhodes E5Cq0to

Shawn Michaels: Ха-ха-ха... Hunter, чу ли го този тип? Чу ли го, братко?! Ха-ха-ха... О, не. Пълен абсурд!

Triple H: Ха-ха-ха! Слушам и не вярвам на ушите си, Shawn! Този наистина си мисли, че ще има мач срещу теб!

Shawn Michaels: Ох, ох... Cody, Cody! Тук горе, приятелю! Ехо! Да, точно така. BOOOOOOOOO! Чувствата са взаимни, Синсинати, повярвайте ми. Cody, човече, благодаря ти за огромната доза смях, която ми подари. Словото ти беше едно истинско комедийно злато. Знаеш ли защо реакцията ми е такава? Защото всичко, което каза там долу, няма абсолютно никакво значение, ха-ха-ха! Ти звучеше толкова мотивирано, толкова истински. Тези хора попиха от думите ти и вдъхновението ги обзе до краен предел. Аз обаче ще трябва да разочаровам както тях, така и теб самия. Защото няма начин аз да се изправя срещу теб. При каквито и да е било обстоятелства. Мислиш си, че атаката ти миналата седмица ще ме провокира? Жестоко се лъжеш, мухльо. Ще куцам, ще кървя, ще се пълзя през кал и буря, но няма да ти дам това, което искаш. Защото ти не го заслужаваш. Да, премина през цели 29 души на "Road to Pain". НО НИКОЙ ИЗМЕЖДУ ТЯХ НЕ Е SHAWN MICHAELS! Договорът който имаш не ме интересува ни най-малко. Не схвана ли каква идеология изповядват триото от дегенерати - HBK, HHH и Chyna, приятел? НИЕ СМЕ НАД ЗАКОНА!!! BOOOOOOOOOO! И въобще не ме интересува хартийката, която ти е била дадена от компанията след като си спечелил мелето. Аз държа на думата си. Най-грандиозното събитие в професионалния кеч ще остане без D-Generation X. Без глобалния шампион Triple H. Без световния шампион Shawn Michaels. Хей, хей, хей... Погледни! Погледни внимателно! Тази титла тук НЯМА ДА ХОДИ НИКЪДЕ! Тя е мое притежание и ще остане така докато... К-к-какво?! Почакай малко! Хей...

1. Opening show with Cody Rhodes K1vQAS1 1. Opening show with Cody Rhodes 4Xm1j50

Michaels държи титлата в торба, но когато я отваря...
Поясът се оказва реплика! ИСТИНСКИЯТ Е В RHODES!

CODY, YOU GODDAMN SON OF A BITCH!!! КАК СМЕЕШ, КОПЕЛЕ?! КАК СМЕЕШ?! ТОЛКОВА ЛИ НИСКО ПАДНА?! ДА КРАДЕШ ОТ "THE HEARTBREAK KID"? ЗАЩО ЛИ СЕ И УЧУДВАМ... ТОВА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ НАЧИН ТИ ДА СЕ СДОБИЕШ С НАЙ-ПРЕСТИЖНИЯ ПОЯС В ТОЗИ БИЗНЕС!! Но... Но... Няма да е задълго. Ти печелиш. Щом кипиш от желание задника ти да бъде наритан от "The Showstopper", така да бъде. Ще те науча на урок, който никога няма да забравиш, Cody Rhodes!

Tommy End and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1. Opening show with Cody Rhodes Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with Cody Rhodes   1. Opening show with Cody Rhodes Empty

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening show with Cody Rhodes
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening show with the new TNW World Champion - Cody Rhodes
» 1. Opening Show: In-ring promo with the TNW World Heavyweight Champion Cody Rhodes
» 1. Opening: Both Titles On The Line Singles Match > Intercontinental Champion Cody Rhodes vs. United States Champion Big Show
» 1. Opening: In-Ring Promo with TNW World Champion Cody Rhodes
» 15. ME: Segment with TNW World Champion Shawn Michaels and Cody Rhodes (OLD SHOW)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 466-
Идете на: