Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening show with Edge

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6521
Age : 22

1. Opening show with Edge Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening show with Edge   1. Opening show with Edge EmptyНед 27 Мар - 20:29

TNW Rampage is live
in Orlando, Florida
Върнете се в началото Go down
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

1. Opening show with Edge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with Edge   1. Opening show with Edge EmptyЧет 31 Мар - 13:45

1. Opening show with Edge Entrance



-------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Opening show with Edge Show-entrance-1 1. Opening show with Edge Show-entrance-1-2
-------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Opening show with Edge BB1VW4T

-------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Opening show with Edge Show-entrance-1-3 1. Opening show with Edge Show-entrance-1-4
-------------------------------------------------------------------------------------------------


Ladies and gents, Orlando is about to become - 'RATED-R'! Само часове след нова победа, Edge е готов за поредното предизвикателство пред себе си! Канадецът доказа, а и най-вече на себе си, че все още притежава необходимото, което може да го венчае с най-ценното в този бизнес! Стара или нова генерация, това няма значение, за него походът към върха продължава - без значение, кой и какво би застанало на пътя му! Сега обаче, нещата започват да става малко по-специално от обичайното.. TNW навлиза в етап, който през годините се превърна в един от най-важните не само за компанията, но и за всеки един в тази съблекалня! Да, точно така - 'PAIN' сезонът! Намираме се само на завой от това да се озовем на голямата сцена, сцената на която стават чудеса, и на която имат място само най-достойните, най-добрите... За себе си, "The Mastermind" е повече от такъв, дали с дарбата си, дали с това, което той успя да превъзмогне, за да бъде отново на този ринг - без значение е! Важното в случая е, че жаждата, както и любовта - те умират последни, а за някои - никога! Преди месец, когато Edge успя да надвие на свой собствен терен, опонент от калибъра на The Big Show, той знаеше, че от този момент ще бъде белязано началото на една нова страница. С победата си над Adam Cole, той не само за пореден път затвърди името си сред най-добрите, не само научи на ценен урок младока, но и показа на цялата съблекалня на Total Nonstop Wrestling, че всичко това е далеч от края си! Връщайки лентата или времето назад, настоящият период за Edge не се разиваше по плановете му тогава... Именно на голямата сцена неговата корона падна, на голямата сцена той не успя да спре машината Kurt Angle, но сега може да е разлллично! Точно затова, Edge сметна, че е най-добре да грабне поредната възможност пред себе си и сам да начертае съдбата си, макар и това да се окаже и един последен за него напън! Някога "The Faithful One", сега просто "The Ultimate Opportunist", ветеранът е на път даде всичко от себе си за това, което всеки един в този бизнес милее. Но притежава ли Edge необходимото? Ще успее ли да издържи на адското напрежение? Всички тези въпроси предстоят да бъдат разгадани - NEXT...


***

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

1. Opening show with Edge Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

1. Opening show with Edge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with Edge   1. Opening show with Edge EmptyЧет 31 Мар - 14:11

***

1. Opening show with Edge BB1VW4T



-------------------------------------------------------
1. Opening show with Edge Show-talking
-------------------------------------------------------


-   Orlando, can you feel it? Can you smell it? Усещате ли това ухание, това чувство... Напрежението, което накрая се превръща във вълнение, нещото което чакаме всеки ден, всяка година.. Точно така, говоря за това - 'PAIN'! We are underway... Мястото, на което стават чудеса, на което се раждат най-добрите, които се превръщат и в най-големите! Мястото, на което не само аз и Christian успяхме да изгреем, но и да затвърдим имената си, а ги впишем в историята на този бизнес - завинаги! Мястото, на което лично успях да създам толкова много спомени и моменти, че да се помнят - завинаги! Знам повечето какво биха казали точно в този момент... Edge, ти беше от страната на провалилите се, от страната на хората, които просто не успяха! И тук идва най-важният въпрос - 'Can you taste all of that?' YES, I KNOW I CAN!~ Защото тук не говорим за това, дали си победител или губещ, дали си шампион или не, дали си цар или просто пешка... Тук говорим за голямата сцена, напрежението, което ескалира вътре в самия теб. Което показва на цял свят дали си здраво стъпил на краката си, или си просто потънал в калта! Да, провалих се срещу Kurt Angle, който след това се превърна в един от най-доминантните и влиятелни шампиони, която тази компания някога е виждала! Да, провалих се срещу The Undertaker, който след това се превърна в най-дъллго царуващият Grand шампион в тази компания! Всичко това обаче ме научи на ценен урок, всичките тези провали ме научиха да бъда това, което съм днес, което съм сега! Big Show, Adam Cole - те са в миналото, а то не е моя грижа, но знам, че собственоръчно мога да начертая съдбата си - собствената си съдба! И да, уверен съм, че притежавам необходимото, за да го направя, но ми липсва само едно... Липсва ми само едно нещо, което отново да ме окичи с най-ценното, това за което милея от ден първи! Липсва ми още един 'момент', още един 'спомен'... И съм сигурен, че всичко това е по силите ми, без значение дали в отсрещния ъгъл стои - old generation/new generation! Всичко е тук, в главата ми, а всички много добре знаем, че именно аз съм този mastermind, който може да постигне всичко, който може да застане зад думите си и да се бори. От всички в тази съблекалня, аз много добре знам колко е трудно да достигнеш върха на планината - много се заканиха, но малцина го сториха... И точно тук мога да кажа, че претърпяните провали ме научиха на едно нещо - да бъдеш упорит, да вярваш, не само в себе си, но и в това, което вече си сторил в този бизнес! Всичко това е именно моето гориво, горивото за ценния ддвигател, който отново може да ме откара до величието, защото знам, че всичко това е плод на изключително много работа, нещо което от своето завръщане аз не спирам да правя! Нека всеки в тази съблекалня приеме всичко това, както иска - като предизвикателство или не... Аз знам, че все още притежавам нужното, че все още името ми заслужено ще стои гравирано до това на най-големите, както и фактът, че съм способен на всичко - за още един спомен, за още един 'момент'...

***

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

1. Opening show with Edge Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

Blue Justice харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

1. Opening show with Edge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with Edge   1. Opening show with Edge EmptyПет 1 Апр - 20:04

Забележителни думи от 'The Rated R-Superstar'!!! Той отново показва завидно мъжество по начина, по който винаги е успявал да го постигне - както на ринга и в боя, така и на микрофона. Истинска еманация на непоколебимата канадска страна! Сега, след като завършва ентусиазираната си и емоционална реч, той си поема въздух и сякаш се наканя на добави още нещо...Но внезапно го прекъсва съвсем неочаквана музика...

1. Opening show with Edge TOj4S0h




PLEASE WELCOME
FROM CHUO, YAMANASHI
WEIGHING IN 274 LBS
'THE RISING DRAGON'
~TAKAGI SHINGOOOOOOOOOOO~


1. Opening show with Edge AQ6UJ0I1. Opening show with Edge Wdr4S9E


GIVE ME A BREAK!!! IT''S SHINGO TAKAGI!!! THE RAMPAGE DRAGON TEE се появява в ролята на загадъчния гост в сегмента на Върховния опортюнист!!! Никой в залата не е в състояние да повярва, но факт! Дори самото Острие не може да се увери в истинността на това, което вижда, но все едно - така или иначе ще е принуден да го направи. Великият японец е съвършено хладнокръвен, изниква на рампата абсолютно спокойно, екипиран с качулката си и скръстил царствено ръце. На Fully Loaded 2022 съдбата му се усмихна повече от щедро, тъй като успя да победи едно от най-големите имена в ростера на ТНВ някога в лицето на Лунатика Джон Моуксли. Но най-фрапиращото, все пак, беше това, че не само излезе като върховният печеливш в срещата, а и, както самият американец публикува в своя Туитър, му е нанесъл сериозна контузия в областта на опашната кост! Това означава, че сега проклетникът ще е аут от играта поне за месец! Каква по-добра и удачна перспектива за още по-автентична вяра от страна на Такаги в собственото му съвършенство?! Ето че постепенно започва да изминава пътя си по алеята, чувайки възторжения съпровод на малки и големи сред многобройната му фенска маса. Да, той е тук за пореден път, за да прави едно - RAMPAGE на сцената на RAMPAGE SUPERSHOW!!! Неговата мисия е да отмъщава и наказва всички, изпречили се на самурайския му път или на чийто такъв, напротив - самият реши да се позиционира. Със сигурност Острието се чувства достатъчно нервен от факта, че подобно самозвано поведение се позволява въобще в момента, но какво е способен да направи? Действително всички тръпнем от желание да разберем какво точно желае точно тук и сега носителят на Драконовия орден. Виждаме и как минава през барикадите, поздравявайки всеки свой привърженик сърдечно, а няма начин и да не се респектират моментално от всичко, което представлява - от начина на outfit до безкрайните борчески умения! След като го прави, застава в непосредствена близост до бойната площадка, изпълнява своя реверанс на самурайско рицарство с две ръце и влиза вътре, където маха маската заедно с накита...Тогава Острието застрашително го доближава, но верният на себе си воин от Страната на изгряващото слънце дори не трепва. Застава срещу него в коренно невъзмутимо лицеизражението и взима микрофона, за да му съобщи без съмнение твърде интересни неща. Нека чуем точно какви, а вие останете с нас и след кратката пауза, за да не изпуснете нито секунда от случващото се в този обтегнат миг!

1. Opening show with Edge GnRrYDv1. Opening show with Edge I6ABNr2
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1711

1. Opening show with Edge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with Edge   1. Opening show with Edge EmptyПет 1 Апр - 20:49

1. Opening show with Edge FwtE0VT


- ORLANDOOOOOOOOOOOOOOO!!!! HERE ARE YOU ALL???...OH, I FELL ASHAMED...Чувствам се посрамен от великите думи, изречени от тази бележита легенда тук, на ринга на TOTAL NONSTOP!!! Защото Острието е ЛЕГЕНДА, нали??!!! Един от идолите ми завинаги в индустрията на развлекателния спорт и по-точно - американската презентация! Само че, твоят велик Mastermind, който ти представляваш, пропуска нещо много съществено, Edge! А именно - пропуска факта, че когато кечистът е на ринга, той всеки път дава всичко от себе си. И няма време за празни приказки! Ти каза, че точно сега сме в сезона на ПЕЙН!!! И че нищо не било сравнимо по усет и заряд с това чувство! Знаеш ли - мразя да го казвам, но в случая съм съгласен с теб. Но обърни внимание на нещо по-конкретно, също толкова показателно. Тази година PAIN ще излъчи своето знаменито издание! Издание НОМЕР XIII!!! За всеки борец тук числото 13 носи различна енергия - понякога е еманация на фаталност, понякога - на успеваемост. Ти имаш една знаменита фраза - "Мислиш си, че ме познаваш?! Тогава помисли отново!" Само че, пич, аз бих искал да ти задам следния въпрос - "Сигурен ли си, че познаваш мен?" Защото, ако трябва да сме честни, моето поле на мислене и пребиваване в тази дупка не се върти само и единствено около победите, както може би си въобразяваш. А около...ВЕЛИЧИЕТО!!! ВЕЛИЧИЕТО, присъщо на всеки един истински Дракон във всеки един момент! И то пък, от своя страна, вече изхожда от...ОТМЪЩЕНИЕТО!!! Същото това отмъщение, с което наказвам и поставям на земята все такива псевдоавторитети като теб, които си мислят, че завинаги ще са това, били някога! Погледни се - вече си на възраст, момче! За какъв спомен говориш, какво още искаш да си подариш? Нима вече не се чувстваш преситен от славата, получена от всяко кътче на богопрокълнатия бизнес?!!! Точно преди една седмица друг като теб - Jon Moxley, претендиращ да е "лунатик", получи отреденото си! HE RECEIVED THE DRAGON'S RAMPAGE!!! И не само той - по-отдавна преминах през имена като Грамадата, Бейли и т.н. Да, брато - моята стихия се състои точно в това единствено нещо!!! ОТВЪН БИВАМ НАРАНЕН, НО ОТВЪТРЕ - БИВАМ ЗАРЕДЕН!!! И мога да те уверя, че пътят, начертан от съдбата ти, определено не е този на славата и величието, както смяташ самият ти! И няма да бъдеш увенчан като едно от лицата на кеч планината Ръшмор, ако не преосмислиш цялостната си стратегия! THAT'S WHY ME, I'M 'THE PUMPING BOMBER' TAKAGI SHINGO!!! AND I WILL CONTINUE TO KEEP SOARING ALL THIS PEAK UNTIL I BECOME THE TOTAL WARRIOR OF THE VICTORY!!!

1. Opening show with Edge ZbMT7X7


IITAI KOTO GA - THAT'S ALL I HAVE TO SAY ABOUT THE MOMENT!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1. Opening show with Edge Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with Edge   1. Opening show with Edge Empty

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening show with Edge
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 465-
Идете на: