Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
mr_enchev
Superstar
Superstar
mr_enchev


Location : Варна
Join date : 02.11.2015
Posts : 201
Age : 32

9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa   9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 Empty25/3/2022, 21:55

О брат този мач е обрат след обрат! Triple H през масата тръшна Ciampa а Kane и Michaels са пренесли боя си на голямата рампа. "Heartbreak Kid" надмощие взема ретайки опонета си в корема. Сега се опитва във вратата на клетката да го запрати но, планът му се провали егати. ""Big Red Monster" контрира тази атака и след сблъсъка ченето на Shwan трака. С клетката се запозна лицето му а сега гиганта го рита в дупето. Публиката ликува но до коментаторската маса псува. "The Game" изправя "The Sicilian Psychopath" и му прави захват на вратлето брат. Дърпа го към входа а там партньора му е забит по глава във пода. Пред клетката световния шампион лежи, а партньора му който в лицето кърви Ciampa забива в на клетката нейните стени. "Devil's Favorite Demon" това видя и към него се насочи веднага.  "The Game" забеляза това пусна партньора му веднага. Посрещна чудовището сфудари в главата, но забрави за "Psychopath" и той от легнала позиция го ритна между краката. Kane от това се възползва веднага, вдигна "The Game" над глава веднага. Michaels това съзря, и план в главата му узря. Взе патерицата която още в началото до вратата излетя. Насочва се към "The Monster" сега, точно когато "The Game" на земята се отзовава. Kane удара в корема с патерицата не отърва и ще получи още един в гърба. "Sicilian Psychopath" ситуацията осъзна към световния шампион се втурна. Но въпросът е ще отнесе ли и той патерица сега? Не "Showstopper" не успя,  Ciampa своето оръжие избегна, и сега шампиона юмруците му срещна. Битката отново към клетката се насочва а Kane & Triple H са на крака точно до публиката любима, за която зрелище на инчове от тях ще има. Shwan & "Psychopath" в клетката се бият редуват се главите си в ръба да си забиват. Кой ще издържи на повече болка от тях, едва ли ще това ще разберем след час. Клетката се разстресе защото там "The Game" гърба си натресе. Не, че го направи доброволно, "Big Red Machine" го запрати там злобно.  "Psychopath" загуби в блъскането на глави играта, и сега е съборен на пода като е дръпнат за краката. Но точно преди да е ритнат в слабините той, партньора му като торпедо едвам не го събори той. Но "Heartbreak Kid" го улови преди това да се случи и май на Kane случка ще му се случи. Посрещнат е с с шампионски юмруци и запратен обратно в клетката за ритници. Трудно ще е дори за двама шампиони да дъжът на пода тези двама психопати които им искат титлите егати.  Ciampa се изправя, опонета си зяврян в ъгъла на клетката със копия крак от по-рано тръгна да спасява. Удар в гърба на световния шампион и той падна като дебелина на пилон. Но се забави заради умората прекалено и "The Game" го напада и той се отзовава на пода което за претендент в тази ситуация е нередно. Kane пък за партньора си отмъсти и на "The Game" ъперкът заби. Сега на ринга го качи, ихбавно заради нараняванията го проследи. Shwan  си съвзе и той на ринга се качи, но се наниза на ботушът на "Big Red Monster" уви. Triple H, го напада в гърба с юмруци разбери, Irish whip ще пробва сега нали? Но пак контра виждаме от "Devil's Favorite Demon" нали? "The Game" е качен на сглобката и май ще видим суперплекс, но щом застана в позиция Kane се появи проблем."The Game" някак си успя да се измъкне от опита за суперплекс сега. Но Tommaso се включи извън ринга и бутна Global Champion сега и той наниза кралските си топки на сглобките веднага. В това време Shwan се възползва от събарянето на  "Big Red Machine" и го поваля със Flying Forearm Smash веднага. Сега бързо се качва на сглобките, поне до колкото му позволяват силите. Но е разсеян от действията на Tommaso, той придърпва стъпалата малко по-напред но до ръба на ринга в близост до Hunter. Качва се на ръба... а в това време Kane осъзнава ситуацията.

9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 Apron%2BAir%2BRaid%2BCrash%2Binto%2Bthe%2BSteel%2BSteps

"King of the Kings" е,
в огромна беда, "Тhe Sicilian Psychopath"
го хваща и забива Apron Air Raid Crash
into the Steel Steps!


------‐------------

9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 SAMwVtN9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 VYm0e6a

Shwan се готви да скочи,
за да повали Kane, но той грабва стол!
Удар право в главата на HBK!
HHH е изправен от Ciampa а
Kane му нанася удар със стола,
но The Game остава прав!
Oще един удар.


Психопатите работят брутално в комбинация. Heartbreak Kid се опитва да се изправи но "Тhe Sicilian Psychopath" го хваща, Kane пък изправя "The Game". Двамата партньори забиват на Дегенератите Backbreaker. Едновременно като по учебник. Все едно винаги са работили заедно. "Devil's Favorite Demon" приковава раменете на "King of the Kings"  в това време ""Psycho Killer" прави същото с "Showstopper". Изглежда никой от двамата нама намерение да прецака партньора си в борба за световната титла. Всеки се е насочил към тази заради която е влязал в задния двор на дявола. Рефера брои с двете ръце. Дали това ще е краят? Едно... две...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/t10999-topic
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6409
Age : 21

9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa   9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 Empty25/3/2022, 22:00

НЕЕЕ! НЕ УСПЯ!
HUNTER СЕ ПОВДИГА!
Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3643
Age : 21

9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa   9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 Empty26/3/2022, 00:32

TRIPLE H ИЗРИТВА НАВРЕМЕ, А SHAWN MICHAELS СЪЩО ИЗБИВА РАМОТО СИ ПРЕДИ ТРЕТОТО ОТБРОЯВАНЕ!!! ТОЗИ МАЧ ПРОДЪЛЖАВА С ПЪЛНА ПАРА НАПРЕД!!! Това бе наистина тежко, Kane се развихри много със стоманения стол, а тялото на Hunter бе смазано над стоманените стъпала преди броени минута-две. D-Generation X все пак продължават напред! Triple H и Shawn Michaels са тук, за да запазят своите титли, нищо не може да спре това! "The Global King", Triple H и "The Showstopper", Shawn Michaels са задължени да отидат на Pain като големите Шампиони! Те обаче трябва да действат бързо и да се измъкнат от тази ситуация, защото, колкото повече време минава, толкова повече батериите им падат. За това е важно надмощието да се задържи в края на срещата, а нещата не изглеждат много на страната на D-Generation X. Kane и Tommaso Ciampa току-що направиха първите опити за туш в срещата, макар те да бяха неуспешни. След тях става ясно, че Tommaso Ciampa и Kane имат ясно определен план според клаузата в мача. Tommaso Ciampa явно се е прицелил в титла на Shawn Michaels, the TNW World Championship, докато Kane изглежда е хвърлил поглед върху титлата на Triple H, the TNW Global Championship! Е, плановете винаги могат да бъдат изменени в такива екстремни ситуации, но поне така изглежда до момента. Да видим все пак какво предстои, защото Kane вече се е заел с изправянето на Triple H. През какво ли още ще мине "The Cerebral Assassin"? Нещата постоянно се менят, а темпото вече е трудно за хващане, преди малко 'хорото' бе водено именно от него, а в момента бива захвърлен като парцал извън ринга, вижте само какво прави Kane... С ЦЯЛАТА СИ НЕЧОВЕШКА СИЛА, "THE BIG RED MONSTER" ЗАПРАЩА TRIPLE H НАД ТРЕТИТЕ ВЪЖЕТА, А ТОЙ СЕ БЛЪСКА ПРАВО В СТЕНАТА НА КЛЕТКАТА ПРЕДИ ДА СЕ СГРОМОЛЯСА НА ПОДА!!! Осъзнавате ли какво се случва в момента пред всички, точно тук в Amway Center, в Orlando, Florida? Този мач е достоен за Main Event на Pain, а се случва на последната спирка преди Pain VIII - Fully Loaded! Дори не е нужно да си го представяте, защото то се случва... TAG TEAM HELL IN A CELL МАЧ, В КОЙТО СА ЗАЛОЖЕНИ WORLD И GLOBAL ТИТЛИТЕ!!! ТОВА Е НЕВЕРОЯТНО!!! Определено добър бизнес ход от страна на Hulk Hogan. Колкото и да натискаха за своята мечтана почивка до "The Grandest Stage of them all", Pain, този мач е ПАРИ и D-Generation X трябва да продължат да натискат, защото трябва да останат на върха на хранителната верига... AT THE TOP OF THE COMPANY!!! Kane вече е слезнал при Triple H, който всячески опитваше да се изправи преди "The Devil's Favourite Demon" да е стигнал до него. Той обаче все още се набира на ръба на ринга, а Kane е вече зад гърба му... ТОЙ ЗАБИВА ГЛАВАТА НА "THE GAME" ПРАВО В СТОМАНЕНИЯ КОЛ ПРЕД НЕГО!!! TRIPLE H БИВА ВЪРНАТ НА ЗЕМЯТА!!! На ринга обаче нещата изглеждат по-добре за D-Generation X, защото Shawn Michaels успява да отвърне на огъня на Tommaso Ciampa. "The Blackheart" го бе притиснал в ъгъла със серия от крошета, но Michaels успява да обърне нещата в свои ръце, разменяйки позициите им. Сега грабва Ciampa за ръката, насочвайки го към отсрещния ъгъл... ЛЕЛЕ, МАЙКО!!! TOMMASO CIAMPA СЕ ЗАБИВА В ОБТЕГАЧИТЕ НА ОТСРЕЩНИЯ ЪГЪЛ С БЯСНА СКОРОСТ, КАТО ДОРИ ОТСКАЧА И МИНАВА НАД ТЯХ!!! "THE SICILIAN PSYCHOPATH" БИВА ИЗХВЪРЛЕН ОТ РИНГА ПО БРУТАЛЕН НАЧИН, КАТО ДОРИ СЕ ЗАКАЧА ЧАК ДО СТЕНАТА НА КЛЕТКАТА ПРЕДИ ДА СТИГНЕ ЗЕМЯТА!!! Kane от своя страна обаче много добре видя какво се случва и вече прокарва ръцете си на ринга, под първите въжета... ТОЙ СГРАБЧВА КРАКАТА НА MICHAELS И ГО ИЗВЛИЧА ИЗВЪН РИНГА!!! ЧЕТИРИМАТА МЪЖЕ ОТНОВО СЕ НАМИРАТ ИЗВЪН ПРЕДЕЛИТЕ НА РИНГА!!! SHAWN MICHAELS ЗНАЕ, ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ДАВА НА KANE, НЕ И СЕГА... "THE HEARTBREAK KID" БЪРКА ПРАВО В ОЧИТЕ НА "THE BIG RED MACHINE", KANE!!! ТОВА ГО КАРА ДА ГО ИЗПУСНЕ, А MICHAELS ПРЕМИНАВА ВРАТАТА НА КЛЕТКАТА В ОПИТИТЕ СИ ДА ИЗБЯГА ОТ ЛАПИТЕ НА KANE!!! Въпреки подлата атака обаче, Kane тръгва по петите на TNW World Champion... ТОЙ БЪРЗО ГО ДОСТИГА И ГО СГРАБЧВА, НО MICHAELS ВЕЧЕ Е ПРИГОТВИЛ СВОЕТО ОРЪЖИЕ!!! КАКЪВ ПОДЛЕЦ Е САМО SHAWN MICHAELS, ПО ДЯВОЛИТЕ!!!

9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 Z2F3dCq

NASTIE LOW BLOW!!!

SHAWN MICHAELS ИЗРИТВА KANE МЕЖДУ КРАКАТА!!! ДОСТОЙНСТВОТО НА ДЕМОНА БИВА НАРАНЕНО ЗА ВТОРИ ПЪТ В ТАЗИ СРЕЩА, ЗАЩОТО В САМОТО НАЧАЛО НА МАЧА, ТОЙ ОТНЕСЕ ДВОЕН РИТНИК ПОД ПОЯСА ОТ ДВАМАТА ДЕГЕНЕРАТИ, А СЕГА "THE HEARTBREAK KID" ПОВТАРЯ ТОВА ДЕЙСТВИЕ!!! "THE BALLSBREAK KID" УСПЯВА ДА ПРИНИЗИ KANE НА ПОДА С ТОЗИ КОВАРЕН ХОД!!! The World Heavyweight Champion of TNW обаче също прикляка на земята, Michaels отнесе доста в тази среща, но важното за него в момента е, че успява да забави достатъчно Kane и вече разполага с някакво време за отдих. Това обаче не трябва да продължи дълго, защото току-виж Kane се възстановил бързо... Нека проследим какво ще се случи от тук нататък все пак, нещата при Tommaso Ciampa и Triple H изглеждат също много интересни, двамата вече са се върнали на ринга и са започнали въргал помежду си. Ще се притече ли на помощ Shawn или ще продължи с Kane?

HeartBreaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
mr_enchev
Superstar
Superstar
mr_enchev


Location : Варна
Join date : 02.11.2015
Posts : 201
Age : 32

9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa   9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 Empty26/3/2022, 22:04

Въпреки нараняванията Global Champion & "Sicilian Psychopath" си разменят бързи удари. Все едно се борят за живота си, всеки залита след като другия го удари, но намират сили да станат прави! Публиката крещи "Това е страхотно" няма как това да не мотивира участниците в мача. На входа на задния двор на дявола, се развива другата битка,World Champion успява да бръсне в очите на Kane и той остава от външната страна на вратата a Shwan Michaels забива Sweet Chain Music на вратата на която "Devil's Favorite Demon" бе подпрял главата си.  Той затваря вратата и вади металнахтръба тел под ринга и залоства вратата. KANE ОСТАНА ИЗВЪН РИНГА. ДЕГЕНЕРАТИТЕ ОТСТРАНИХА ЕДИНИЯ СИ ОПОНЕНТ, ТОЙ Е ИЗВЪН РИНГА А ВРАТАТА Е ЗАЛОСТЕНА! Точно докато това се случваше "Sicilian Psychopath" свали на пода Triple H с Discus Lariat! Shwan се опитва да се качи на ринга а Tommaso го избягва минава от външната страна на ринга обесва Michaels и му прави Apron The Willow's Bell. Довършва го с Apron Stomps! Hо изключи от главата си "The Kings of the Kings" който се засилва забива му коляно и "Sicilian Psychopath" полетя към стената на клетката. Дегенератите обърнаха пак мача. "The Game" слиза и помага на съотборника си да се изправи и двамата ритат Ciampa. Запратен е в ъгъла на клетката, двамата вземат метални тръби и налагат жесток побой. Kane се опитва да се съвземе, но и да го напряви трябва да види как ще влезе в нея. Ciampa е качен на ринга. А Shwan настройва групата за Sweet Chain Music! Triple H прави знака на D-Generation X!  В този момент Kane е на крака и решава да използва сила да влезе.

9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 VyY6Lj6

KANE РАЗБИ ЗАЛОСТЕНАТА ВРАТА НА HELL IN ABCELL!




В този мощен Ciampa отнесе Sweet Chain Music, но HHH не го пое за Pedigree, той се насочи към Kane, но бе обесен и издърпан извън ринга. Shwan вместо да опита туш реши да спасява съотборника си, а това може да коства много за дегенератите. "Sicilian Psychopath" не помръдва. Сигурен знак, че това щеше да е победа. "Devil's Favorite Demon" смята да си отмъсти за това по-рано. Но HBK имаше предимство от позицията на ринга и взе надмощие, премина от външната страна на ринга и скочи поваляйки грамадния си опонент. След това е забит с главата във клетката.  Тriple H пък се добра до ринга. "Heartbreak Kid" качи "Big Red Monster" на ринга но забрави за "Sicilian Psychopath" който връхлетя зад гърба му. Сега TNW World Champion е пратен по лице в клетката той рикушира но отнася коляно в гърба В този момент "The King of the Kings" е хванал под  мишница главата на " Big Red Machine" налага го по гърба и го влачи до метален стол в средата на ринга ще видим опит за Pedigree но е контрирано и той е преметнат над глава. "Psycho Killer" пък е взел парче от металните стъпала и ги забива в главата на HBK! Докато това се развиваше Kane се опита да изправи HHH, но той го нападна с удари. "The Monster отвръща, взима надмощие и оправи опит за Irish whip към въжетата, но щом се оттласква "The Game" атакува с летящо коляно. Kane остава на крака, и Triple H  опитва пак същия ход но е повален с  Big Boot! Този удар дойде изневиделица и право в лицето. Със сигурност не е приятно усещане. Tommaso пък вече е изцедил HBK. Какво ли ще последва?



9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 Outside%2BThe%2BFairytale%2BEnding%2Binto%2Bthe%2BSteel%2BSteps

Tommaso Ciampa стъпва на
металното стъпало и хваща Shwan Michaels,
това няма да свърши добре!
Outside The Fairytale Ending
into the Steel Steps!


------‐------------

9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 EbleVkW9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 SLAcNYC

Triple H, е изправен и хванат за гърлото.
Kane го вдига с голяма ярост! CHOKESLAM!
Но това не е всичко! "DEVIL'S FAVORITE DEMON" HE Е ПРИКЛЮЧИЛ!
ГРАБВА HHH И ЗАБИВА
TOMBSTONE POWERDRIVER!


Kane опитва туш. "Showstopper" със сигурност няма как да се намеси. "The Game" отнесе два от най-бруталните ходове последователно. Раменете са приковани. Едно... две... ще има ли три?
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/t10999-topic
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6409
Age : 21

9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa   9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 Empty27/3/2022, 15:07

ТУК ЛИ ПРИКЛЮЧВА ВСИЧКО?!?!
ТОВА ЛИ Е КРАЯ?
ЕДНОООООООООО.........
ДВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.....
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! ТРИТЕ ХИКСА СЕ ПОВДИГА!
ТРИТЕ ХИКСА СЕ ПОВДИГА! ТОЙ Е ЖИВ, ПО ДЯВОЛИТЕ!
Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3643
Age : 21

9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa   9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 Empty27/3/2022, 22:04

TRIPLE H ГО НАПРАВИ!!! "THE GLOBAL KING" СПАСЯВА ЗЛАТАТА НА D-GENERATION X!!! ТОЙ НАПРАВИ НЕМИСЛИМОТО И УСПЯВА ДА СЕ ПОВДИГНЕ!!! ЦЯЛАТА ЗАЛА ОЧАКВАШЕ ТОВА ДА БЪДЕ КРАЯ, SHAWN MICHAELS БЕ РАЗКОСТЕН СЛЕД БРУТАЛНИЯ КОРОНЕН ХОД НА TOMMASO CIAMPA И НЯМАШЕ КАК ДА ПРЕКЪСНЕ ТУША, НО TRIPLE H ГО НАПРАВИ, ТОЙ СЕ ПОВДИГНА!!! ВСИЧКИ ФЕНОВЕ В ЗАЛАТА ОТБРОЯВАХА ЗАЕДНО С РЕФЕРА, ОЧАКВАЙКИ, ЧЕ ТОВА Е КРАЯ СЛЕД КАТО KANE ЗАБОДЕ ПОСЛЕДОВАТЕЛНО CHOKESLAM И TOMBSTONE PILEDRIVER!!! КРАЯ НА СРЕЩАТА ТРЯБВАШЕ ДА ДОЙДЕ ТУК, TOMMASO CIAMPA И KANE ТОКУ-ЩО ТРЯБВАШЕ ДА БЪДАТ ПРОВЪЗГЛАСЕНИ ЗА НОВИТЕ ШАМПИОНИ НА ФЕДЕРАЦИЯТА, НО TRIPLE H ПРОСТО НАПРАВИ НЕМИСЛИМОТО!!! ДОРИ "THE DEMON'S FAVOURITE DEMON" НЕ МОЖЕ ДА ПОВЯРВА, HUNTER ПРОСТО ОТЛЕПИ РАМОТО СИ МИЛИСЕКУНДА, ЕДНА СТОТНА ПРЕДИ ТРЕТОТО ОТБРОЯВАНЕ НА РЕФЕРА, ТАЗИ СРЕЩА ПРОДЪЛЖАВА С ПЪЛНА ПАРА!!! Какъв главен мач, какво зрелище... Вижте и самия Tommaso Ciampa, който наблюдаваше край ринга, той не може да повярва, "The Blackheart" очакваше края на мача, очакваше успешен туш, но Triple H развали плановете им! Двамата ще трябва да се постараят още, ако искат победа над най-доминиращата фракция в историята на TNW и професионалната борба като цяло - D-Generation X! Tommaso Ciampa буквално озверява след видяното, той прикляка, за да хване главата на Shawn Michaels, СЛЕД КОЕТО ЗАПОЧВА ПОСЛЕДОВАТЕЛНО ДА ЗАБИВА ГЛАВАТА МУ В СТОМАНЕНИТЕ СТЪПАЛА НАД, КОИТО БЕ РАЗБИТ ПРЕДИ БРОЕНИ СЕКУНДИ!!! "THE SICILIAN PSYCHOPATH" ИСКА ДА УБИЕ MICHAELS, ТОЙ ПРОСТО ЩЕ СИ ИЗКАРА ЯДА ОТ ПОВДИГАНЕТО НА HUNTER!!! Но нека се върнем и към случващото се между Kane и Triple H. Kane няма никакво време за губене и вече се е заел с изправянето на "The Game". Той трябва да действа, докато Hunter е все още наранен, цяло чудо е това, което направи. ТОЙ СЕ ПОВДИГНА СЛЕД ПОСЛЕДОВАТЕЛНИ CHOKESLAM И TOMBSTONE PILEDRIVER!!! Колкото бързо трябва да действа Kane обаче, също толкова бързо Hunter трябва да измисли нещо, за да се измъкне от лошата ситуация, в която се намира! Е, "The Big Red Machine", Kane вече изправи Hunter и го мята сякаш с лекота извън бойното поле. В същия момент пък Tommaso Ciampa качва Shawn Michaels вътре в ринга. Състоянието на "The Heartbreak Kid" не изглежда изобщо добро, а Kane и Ciampa изглежда се опитват да разделят максимално D-Generation X. Подобна тактика имаха самите те в началото на срещата, но изглежда Kane и Ciampa са се адаптирали добре и със сигурност изглеждат по-добре в момента. Нека видим дали това ще се задържи до края на срещата. Tommaso Ciampa обработва доста добре the World Heavyweight Champion в центъра на ринга, а вече виждаме, че се е стекла кръв по цялото лице на Shawn, който наистина понесе много щети до момента. Kane от своя страна вече се е приближил до Hunter, който преди малко бе захвърлен извън ринга и все още не е помръднал, откакто се повдигна от опита за туш на Kane. НО Я ПОГЛЕДНЕТЕ КОЙ СЕ ОПИТВА ДА СЕ ПРИСЪЕДИНИ КЪМ ПАРТИТО!!! ТОВА Е CHYNA!!! "THE NINTH WONDER OF THE WORLD" IS HERE!!! Chyna е с Triple H и Shawn Michaels от самото начало на срещата, но се държеше максимално далеч от сблъсъка, дори, когато борците напускаха 'Адската клетка'. Сега обаче тихо се проградва зад нищо неподозиращия Kane, минавайки през вратата, която той разби... ХУБАВОТО ЗА НЕГО ОБАЧЕ Е, ЧЕ TOMMASO CIAMPA ПЕРФЕКТНО ВИДЯ КАКВО СЕ СЛУЧВА, ДОКАТО СЕ БЕ ЗАСИЛИЛ КЪМ SHAWN MICHAELS!!! "THE PSYCHO KILLER" ВСЕ ПАК ЗАБИВА ТОВА, КОЕТО БЕ ЗАМИСЛИЛ, А ИМЕННО БРУТАЛНО КОРАВ RUNNING KNEE STRIKE!!! ГЛАВАТА НА SHAWN MICHAELS СЕ РАЗКЛАТИ ТАКА СЯКАШ ТОКУ-ЩО БЕ ВКАРАН В НОКАУТ!!! Той понесе адска серия и то малко след коронния ход на Tommaso Ciampa, който дори бе екзекутиран върху стоманените стъпала! Ciampa не спира засилката си след като вкара това коляно в черепа на Michaels, ами продължава напред, залягайки чак под първото въже, за да се изплъзне извън пределите на ринга... ТОЙ ЗАСТАВА ДИРЕКОТНО ПРЕД ПОГЛЕДА НА CHYNA!!! CHYNA ИСКАШЕ ДА ПОМОГНЕ НА СВОЯ ОТБОР, НО TOMMASO CIAMPA В МОМЕНТА Е ЗАСТАНАЛ ПРАВО ПРЕД ПОГЛЕДА И С ДУМИТЕ: "STEP BACK, BITCH"!!! Това видимо изнерви Chyna, която не веднъж или два пъти е доказвала колко корава е. Kane обаче усеща какво се случи току-що зад гърба му и решава да се обърне, съзирайки Chyna... ВЕЧЕ ДВАМАТА ЗАСТАВАТ ДИРЕКТНО ПРЕД CHYNA, КОЯТО ВЪПРЕКИ ТОВА НЕ ДАВА ЗАДНА, АМИ ДОРИ НАПРОТИВ - ВДИГА ЮМРУЦИТЕ СИ, ЗАСТАВАЙКИ В БОЙНА ГОТОВНОСТ!!! В това време рефери се опитват да въведат ред, обяснявайки на Kane и Ciampa, че Chyna не е в мача и трябва да се съсредоточат върху опонентите си. Това обаче дава известно време на Triple H, който го използва не за друго, ами да бръкне изпод ринга, докато е все още в легнало положение. Съдиите, Ciampa, Kane и Chyna все още се разправят, докато Hunter бавно, но славно се изправя... ТОЙ Е ИЗВАДИЛ ДЪСКА С НАВИТА БОДЛИВА ТЕЛ ОКОЛО НЕЯ!!! КОГАТО СЕ ПОДАДЕ ДЪРВЕНИЯ МАТЕРИАЛ СЕ ОЧАКВАШЕ ДА ВИДИМ "THE SLEDGEHAMMER", НО НЕ, "THE CEREBRAL ASSASSIN" ВАДИ ДЪСКА С БОДЛИВА ТЕЛ И НЕ СИ ГУБИ ВРЕМЕТО, АМИ ДИРЕКТНО АТАКУВА CIAMPA И KANE В ГРЪБ!!! УДАР СЛЕД УДАР, УДАР СЛЕД УДАР, TRIPLE H Е ПРОСТО ОБЕЗУМЯЛ!!! ТЯЛОТО МУ НАЙ-ВЕРОЯТНО СЕ Е ВДЪРВИЛО СЛЕД ТОЛКОВА ВРЕМЕ В ТАЗИ СРЕЩА, ВЪЗДУХА В ДРОБОВЕТЕ МУ ВСЕ ПОВЕЧЕ НАМАЛЯ, А КРЪВТА ОТ ЛИЦЕТО МУ СТИГА ДА БОТУШИТЕ МУ... НО ВЪПРЕКИ ВСИЧКО ТОЙ НЕ СЕ ОТКАЗВА!!! TRIPLE H Е ТУК, ЗА ДА ДАДЕ УРОК НА ТЕЗИ НЕЧОВЕЦИ И ДА ГИ ПОСТАВИ НА МЯСТОТО ИМ!!! НЯМА КАКВО ДА ГО СПРЕ!!! УДАР СЛЕД УДАР, УДАР СЛЕД УДАР, KANE И TOMMASO CIAMPA СА ВЕЧЕ ПОВАЛЕНИ С ПРЯСНА КРЪВ СТИЧАЩА СЕ ОТ ГЪРБОВЕТЕ ИМ!!! "The Cerebral Assassin" започва сякаш да налага повече Kane, когато паднат на земята, явно се е решил първо да елиминира по-грамадния опонент. Повечето от ударите му попадат в главата на "The Big Red Monster", а в погледа на Hunter се чете само едно нещо - ЯРОСТ! Ciampa вижда много добре това, а едва ли има някой, който да разпознава по-добре обезумял човек от Tommaso Ciampa. Той дори решава да се оттегли назад, докато това оръжие е в ръцете на Hunter. Triple H обаче го вижда и бързо се обръща към него! CIAMPA НЯМА НАКЪДЕ ДА БЯГА!!! ДЪСКАТА С БОДЛИВАТА ТЕЛ Е НАСОЧЕНА ПРАВО КЪМ "THE BLACKHEART", А НА НЕГО НЕ МУ ОСТАВЯ ДРУГ ИЗХОД ОСВЕН ДА БЯГА!!! Ciampa не е от хората, които обикновено дават задна, но в момента започва да се катери по стените на клетката, за да се отдалечи от Triple H и оръжието му. НО HUNTER ПРОДЪЛЖАВА СЛЕД НЕГО!!! "THE CEREBRAL ASSASSIN" Е ПО ПЕТИТЕ НА TOMMASO CIAMPA, ТОЙ СЪЩО ЗАПОЧВА ДА СЕ КАТЕРИ ПО СТЕНАТА НА КЛЕТКАТА, А ДЪСКАТА Е ВСЕ ОЩЕ В РЪКАТА МУ... ВНИМАНИЕ!!! Преди да се качи отгоре, Triple H хвърля бодливата дъска на върха на клетката, след което вдига крака си, за да се качи горе, НО ТАМ ВЕЧЕ ГО ДЕБНЕ ОПАСНОСТ!!! Tommaso Ciampa вече бе на крака над клетката и бързо вдига дъската от пода, а усмивката му рязко бива изобразена на лицето! Triple H просто не осъзна какво се случи, той вече е горе, но оръжието му е в чужди ръце. Сега може да е момента, в който ще съжалява. CIAMPA ЗАМАХВА-А-А... НО КАКВО, ПО ДЯВОЛИТЕ??? TRIPLE H... TRIPLE H... КАКВО НАПРАВИ TRIPLE H, ПО ДЯВОЛИТЕ???

9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 3N09Fjk 9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 Ocx6vSq

LOW BLOW BY "THE GAME"~!!!

"THE KING OF KINGS" ОТНОВО НАМЕРИ ИЗХОД ОТ НЕЩАТА!!! TOMMASO CIAMPA БЕ СПИПАН В КРАЧКА, А ПСИХО УСМИВКАТА МУ РЯЗКО ПАДА ОТ ЛИЦЕТО, ИЗПУСКАЙКИ ДЪСКАТА С ОВИТА БОДЛИВА ТЕЛ!!! ТОЙ ЩЕ ГО НАПРАВИ, TRIPLE H НАИСТИНА МОЖЕ ДА СЕ ПРЕВЪРНЕ В ГЕРОЯ НА D-GENERATION X ЗА ТАЗИ ВЕЧЕР!!! КРЪВТА НЕ СПИРА ДА ТЕЧЕ ОТ ЧЕЛОТО МУ ПО ЦЯЛОТО ЛИЦЕ, НО ТОЙ НЕ СПИРА ДА НАМИРА НАЧИН ДА СЕ ИЗМЪКНЕ ОТ ЛОШИТЕ СИТУАЦИИ!!! ТОВА Е HELL IN A CELL МАЧ, В КОЙТО ВСИЧКО Е ПОЗВОЛЕНО, А 'ИГРАТА' СИ Е 'ИГРА' И НЯМА ЧОВЕК, КОЙТО ДА Я 'ИГРАЕ' ПО-ДОБРЕ "THE GAME", TRIPLE H!!! Да видим все пак какво е намислил Triple H, защото той не спира да маха с ръце и да вика. Мисля, че изглежда сякаш привиква съдия да се качи горе... Това наистина ли ще се случи? ЕДНА ОТ СЪДИИТЕ КРАЙ КЛЕТКАТА НАИСТИНА ТРЪГНА НАГОРЕ!!! КАКВО, ПО ДЯВОЛИТЕ Е НАМИСЛИЛ??? ТОЙ ВЕЧЕ ИЗПРАВЯ TOMMASO CIAMPA, ИЗГЛЕЖДА ЩЕ РАЗБЕРЕМ ОЩЕ ПРЕДИ РЕФЕРА ДА Е СТИГНАЛ ДО ВЪРХА НА КЛЕТКАТА!!! Той се качва доста внимателно, но Hunter няма време за гъбене и... OH MY FREKIN' GAWD!!! H ЩЕ ГО НАПРАВИ, ЩЕ ГО НАПРАВИ НА ВЪРХА НА КЛЕТКАТА!!!

9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 J2YOqkS

PEDIGREE!!!

TRIPLE H ГО НАПРАВИ!!! ТОЙ НАИСТИНА ГО НАПРАВИ И ТО НА ВЪРХА НА КЛЕТКАТА, А ВЕДНАГА СЛЕД ТОВА ПОКРИВА TOMMASO CIAMPA В ОПИТ ЗА ТУШ!!! ЕДНО-О-О, ДВЕ-Е-Е, ТР... ЧАКАЙТЕ МАЛКО!!! НЯМА НИКАКВО ТРИ, ЗАЩОТО СЪДИЯТА ТОКУ-ЩО УСПЯ ДА СЕ КАЧИ НА ВЪРХА НА КЛЕТКАТА!!! В МОМЕНТА ВИЖДАМЕ, ЧЕ KANE Е НА КРАКА И ТРЪГВА НАГОРЕ ПО КЛЕТКАТА, НО ТОЙ ВСЕ ОЩЕ Е МНОГО ДАЛЕЧ, А РЕФЕРА ВЕЧЕ ЗАЛЯГА ЗА ОТБРОЯВАНЕ... МАЛКО КЪСНО, НО ВСЕ ПАК - ЕДНО, ДВЕ, ТР-Р-РНЕ-Е-Е!!! НЕ, НЕ, НЕ И НЕ!!! TOMMASO CIAMPA НАМИРА СЯКАШ ПОСЛЕДНИ СИЛИ В СЕБЕ СИ, ЗА ДА ОТЛЕПИ РАМОТО СИ, ПРЕКРАТЯВАЙКИ ОПИТА ЗА ТУШ!!! TRIPLE H ПРОСТО ЩЕ ИЗБЕСНЕЕ, ТОЙ ЗАПОЧВА ДА КРЕЩИ В ЛИЦЕТО НА РЕФЕРА И ДОРИ Е ГОТОВ ДА ГО АТАКУВА!!! Това обаче няма да му донесе победата, а той вече съзира Kane, който опитва да ги настигне и продължава нагоре по стената на клетката. Hunter наистина започва да се чуди какво да прави. Kane всеки момента ще се качи при него, а Shawn Michaels е все още повален в ринга... Какво ще прави Hunter? Той започва да рита Tommaso Ciampa, като с всяко попадения го избутва към ръба на клетката. ВЕЧЕ СИ ЛИЧИ КАКВО СЕ ГОТВИ ДА НАПРАВИ "THE CEREBRAL ASSASSIN"!!! ТОЙ Е ГОТОВ ДА УБИВА!!! Triple H вижда, че Kane е все по-близо до върха на клетката и си дава зор, за да избута Ciampa от върха на клетката. Наистина ли ще направи това? OH MY... НЕ, TOMMASO CIAMPA УСПЯВА ДА СЕ ЗАДЪРЖИ ЗА РЪБА НА КЛЕТКАТА!!! НЕДЕЙ, HUNTER, НЕДЕЙ!!! ОСТАВИ ГО ТАМ... НЕ-Е-Е!!! TRIPLE H ГО НАСТЪПВА ПРАВО ВЪРХУ РЪКАТА, НАТИСКАЙКИ КИТКАТА МУ В РЪБА НА СТОМАНАТА!!!

9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 MSgjSnP

CIAMPA FALLS ON THE COMMENTARY TABLE!!!

WHAT THE F*CK??? ТОВА БЕ ЛУДО, ТОВА БЕ НЕНОРМАЛНО, ТОВА БЕ ПРОСТО НЕЧОВЕШКО!!! ИСТИНСКАТА СТРАНА НА TRIPLE H ОТНОВО ИЗЛИЗА НАЯВЕ, ТОЗИ ЧОВЕК НЯМА НИКАКВИ СКУПОЛИ, НО... Kane вече е зад гърба му! "THE DEMON'S FAVOURITE DEMON" Е НА ВЪРХА НА КЛЕТКАТА ПРИ TRIPLE H, КОЙТО ВЕЧЕ СЕ ОБРЪЩА И ГО СЪЗИРА!!! KANE Е ТУК И ИДВА ЗА ТЕБ!!! Triple H няма време да реагира след бруталните действия, които извърши над "The Psycho Killer", Tommaso Ciampa, но все пак замахва към Kane, който обаче хваща ръката му и нанася негов удар! Triple H залита и едва не падна долу при Tommaso, но все пак се задържа на краката си. Kane го сграбчва през главата и го издърпва към себе си, за да двамата не са до ръба на клетката. Там е наистина опасно, видяхме какво се случи преди броени секунди с Tommaso Ciampa, който вече е върху отлонки от коментаторската маса. Kane поставя Hunter удобно между краката си. KANE СЕ ГОТВИ ДА ПРИКЛЮЧИ С TRIPLE H!!! CHOKESLAM И TOMBSTONE НЕ БЯХА ДОСТАТЪЧНИ, ЗА ДА СЛОМЯТ НАПЪЛНО "THE CEREBRAL ASSASSIN", НО ТОВА, КОЕТО СЕ ГОТВИ ДА ЗАБОДЕ KANE Е ЗЛОВЕЩО!!! ЧУВАЛИ ЛИ СТЕ ЗА HELLFIRE POWERBOMB??? АМИ ЗА HELLFIRE POWERBOMB ОТ ВЪРХА НА КЛЕТКАТА??? ВРЕМЕ Е ДА ГО ВИДИ... НЕ-Е-Е!!! НИЩО ПОДОБНО НЯМА ДА ВИДИМ, ЗАЩОТО В ПОСЛЕДНИЯ МОМЕНТ TRIPLE H УСПЯВА ДА СЕ ПОВДИГНЕ НАГОРЕ!!!

9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 QRC97oT

BACK BODY DROP THROUGH THE CELL!!!

КАКВО??? ТОВА РЕАЛНО ЛИ Е??? ТОВА НАИСТИНА ЛИ СЕ СЛУЧИ??? ЦЯЛАТА ЗАЛА ОСТАНА БЕЗ ДЪХ, KANE СЕ ГОТВЕШЕ ДА ЗАБОДЕ TRIPLE H ОТ ВЪРХА НА КЛЕТКАТА ПРЕЗ ТАВАНА И, НО В ПОСЛЕДНИЯ МОМЕНТ HUNTER УСПЯВА ДА СЕ ИЗПРАВИ, ПОВДИГАЙКИ ОГРОМНИЯ KANE ВЪВ ВЪЗДУХА, ПОВАЛЯЙКИ ГО ПРАВО НЯКОЛКО МЕТРА НАДОЛУ!!! ТАВАНА Е РАЗБИТ!!! ПОДА НА РИНГА Е РАЗБИТ!!! KANE Е ВИСОК НАД ДВА МЕТРА И ДЕСЕТ САНТИМЕТРА, И ТЕЖИ ОКОЛО СТО И ПЕТДЕСЕТ КИЛОГРАМА!!! ТОВА Е НЕЧУВАНО, НЕВИЖДАНО!!! ЦЯЛА ДУПКА СЕ ОТВОРИ В ЦЕНТЪРА НА РИНГА!!! Добре, че Kane не бе приземен право върху Shawn Michaels, а между другото... "THE SHOWSTOPPER" Е В ПЕРФЕКТНА ПОЗИЦИЯ!!! KANE Е В ДУПКА, TOMMASO CIAMPA Е РАЗБИТ КРАЙ МАСИТЕ НА КОМЕНТАТОРИТЕ, А HUNTER В МОМЕНТА КРЕЩИ ОТ ВЪРХА НА КЛЕТКАТА: "LET'S GO, SHAWN... ONE, TWO, THREE... ONE, TWO, THREE"!!! ЩЕ ГО НАПРАВИ ЛИ СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН??? ТОЙ НЯМА МНОГО ОСТАНАЛИ СИЛИ В НЕГО, MICHAELS ПОНЕСЕ НАИСТИНА МНОГО, НО ЕТО, ЧЕ ДОПЪЛЗЯВА ДО KANE, ПОСТАВЯЙКИ РЪКАТА СИ НАД ГЪРДИТЕ МУ!!! "THE BIG RED MONSTER" Е ПОКРИТ!!! ТАКА ЛИ ЩЕ ЗАВЪРШИ ВСИЧКО??? ОСТАВАТ ЛИ D-GENERATION X НАШИТЕ ШАМПИОНИ??? СВЪРШВА ЛИ ПРИКАЗКАТА ЗА TOMMASO CIAMPA И KANE???
Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6409
Age : 21

9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa   9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 Empty27/3/2022, 22:09

БОЖЕ ГОСПОДИИИИИИИ! ТРИТЕ ХИКСА РАЗБИ КЛЕТКАТА С ТЯЛОТО НА КЕЙН!
ТОЙ НЯМА КАК ДА СЕ СЪВЗЕМЕ СЛЕД ТОВА! ШОН МАЙКЪЛС ПРАВИ ДИРЕКТЕН
ОПИТ ЗА ТУШ В СРЕДАТА НА РИНГА! С ПОСЛЕДНИ СИЛИ СИ СЛОЖИ РЪКАТА
ВЪРХУ ГЪРДИТЕ МУ! ТОВА ЛИ Е КРАЯ? ТОВА ЛИ Е ВСИЧКО, ДАМИ И ГОСПОДА?
ЕДНООООООО... ДВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ... ТРИИИИИИИИИИИ! ДАААААААА! DX СИ ЗАПАЗВАТ
ТИТЛИТЕ СЛЕД ТОЗИ ЛУД ОТБОРЕН МАЧ! КАКВИ МОМЕНТИ САМО, ДРАГИ ЗРИТЕЛИ! УНИКАЛНО!
Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3643
Age : 21

9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa   9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 Empty28/3/2022, 18:26

9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 Twd36ya

BREAK IT DOWN~!



Degenerate into something, fool...
We just got tired of doin' what ya told us to do!
That's the breaks boy, yeah!
That's the breaks, little man!
Break it down!


9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 O4PqopO 9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 FOs1poX

Jeremy Borash: Here is your winners... AND STILL THE WORLD AND GLOBAL CHAMPIONS - D-GENERATION X!!!

9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 EO02pC8

Jim Ross: D-GENERATION X СА ПОБЕДИТЕЛИ!!! TRIPLE H И SHAWN MICHAELS ЗАПАЗВАТ СВОИТЕ ТИТЛИ, ТЕ ГО ПРАВЯТ НА ПОСЛЕДНАТА СПИРКА ПРЕДИ PAIN!!! "THE CEREBRAL ASSASSIN" И "THE HEARTBREAK KID" ОТИВАТ НА PAIN КАТО ШАМПИОНИ!!! ФЕНОВЕТЕ НЕ МОГАТ ДА ПОВЯРВАТ, ЧЕ ВСИЧКО ТОВА СЕ СЛУЧИ, HUNTER ЗАКОВА ПОСЛЕДНИЯ УДАР, КОЙТО БЕ ФАТАЛЕН ЗА "THE BIG RED MACHINE", KANE, А MICHAELS БЕ НА ПЕРФЕКТНОТО МЯСТО В ПЕРФЕКТНИЯ МОМЕНТ, ЗА ДА ГО ТУШИРА!!! "THE GLOBAL KING", TRIPLE H НАПРАВИ НЕВЪЗМОЖНОТО И ДОКАЗА ЗАЩО Е "THE KING OF KINGS"!!! ТОЙ СЕ ПОВДИГНА ОТ ПОСЛЕДОВАТЕЛНИ CHOKESLAM И TOMBSTONE PILEDRIVER, САМО И САМО ДА УСПЕЕ ДА НАПРАВИ ТОЗИ УБИЙСТВЕН ХОД, КОЙТО СЛАГА И КРАЙ НА СРЕЩАТА, КРАЙ НА МЕЧТИТЕ НА TOMMASO CIAMPA И KANE!!!

9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 JM8gyk6

Jerry Lawler: А ВИЖТЕ КАКВО ПРАВИ СЕГА "THE GAME"!!! Triple H иска да слезе при своя партньор и най-добър приятел секунди по-бързо, затова го прави директно през дупката, която отвори с тялото на Kane! TRIPLE H ВЕЧЕ Е ПРИ SHAWN, ЗА ДА МУ ПОМОГНЕ ДА СЕ ИЗПРАВИ!!! "The Showstopper" е просто разбит на хиляди парченца, но въпреки всичко, което му се случи, на пук на всички, ТОЙ ПОСТАВИ РЪКАТА СИ ВЪРХУ ГЪРДИТЕ НА KANE, А ТУША БЕ УСПЕШЕН!!! ТОВА Е ИСТИНСКИ WORLD CHAMPION, ТОВА Е ИСТИНСКА КЛАСА, ТОВА МЕЖДУ TRIPLE H И НЕГО Е ИСТИНСКО ПРИЯТЕЛСТВО, КОЕТО НЕ МОЖЕ ДА СЕ ЗАМЕНИ ЗА АБСОЛЮТНО НИЩО В ТОЗИ СВЯТ!!! Chyna също е край ринга и помага на Triple H да извадят Shawn Michaels извън ринга, те са доста внимателни с него, "The Heartbreak Kid" е наистина наранен.

9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 StBFD8Y

Corey Graves: Вижте ги само, по дяволите, това се нарича истинско приятелство, истински отбор, НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ОТНЕМЕ ТОВА ОТ D-GENERATION X!!! Лицата на Шампионите са окървавени, но Michaels със сигурност е по-нараненият от двамата и е подпрян между Hutner и Chyna... STILL THE CHAMPIONS OF TNW, STILL AT THE TOP OF THE COMPANY!!! Kane и Tommaso Ciampa дойдоха... Видяха... И ИЗГУБИХА!!! Ciampa все още е сред отлонките от коментаторската маса и едва помръдва, докато Шампионите напускат арената, придвижвайки се по рампата. Какво щоу, какъв спектакъл, просто невероятно зрелище! Е, това бе всичко от Fully Loaded, драги зрители, бъдете с нас и в Rampage SuperShow, където ще бъдат и Шампионите! Каква страхотна вечер... Екипа на TNW ви пожелава лека вечер, ще се видим много скоро!

TNW PRESENTS!!!

Blue Justice харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa   9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
9. ME: TNW World and Global Championship Tag Team Hell In A Cell > D-Genaration X (c) vs. Kane & Tommaso Ciampa
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 9. ME: TNW World Heavyweight Championship "Hell In A Cell " Match - Roman Reigns vs. Batista
» 3. Singles Match for the TNW Global Championship > Johnny Mundo vs. KANE
» 4. Singles Match for the TNW Global Championship > Chris Jericho (c) vs. Kane
» 2. Singles Match for the TNW Global Championship > Chris Jericho vs. Kane
» Chris Jericho vs Chris Hero [HELL IN A CELL BG CHAMPIONSHIP]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2022 :: Fully Loaded...-
Идете на: