Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 13. ME: In-ring promo with D-Generation X

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2922

13. ME: In-ring promo with D-Generation X Empty
ПисанеЗаглавие: 13. ME: In-ring promo with D-Generation X   13. ME: In-ring promo with D-Generation X Empty26/2/2022, 17:28

..
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
mr_enchev
Superstar
Superstar
mr_enchev


Location : Варна
Join date : 02.11.2015
Posts : 201
Age : 32

13. ME: In-ring promo with D-Generation X Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: In-ring promo with D-Generation X   13. ME: In-ring promo with D-Generation X Empty5/3/2022, 00:45





13. ME: In-ring promo with D-Generation X B8f85998d86d42f7bd3e82be802b1e7d


Tony Schiavone: Ето го " Big Red Monster" той и Paul Bearer изглеждат ядосани и има защо. В началото на това издание  на Rampage Supershow D-Generation X си позволиха да се гаврят с най-близкия човек на тези двама мъже а именно  The Undertaker. Ползваха много груби думи и обвиниха Tommaso Ciampa, че ползва Kane за да се крие зад него. Това не се хареса на хората тук в Sunrise, Florida. Сигурен съм и на тези които ни гледат на различните устройства. И те също обичат "The Dead Man" и показаха това ясно. HBK вбеси цялата TNW Universal, и това е видимо в социалните мрежи. Единствено ситуацията в Украйна е по-обсъждана от поведението но D-Generation X.

Gorilla Monsoon: Kane беше намесен в тази битка след като "The Psycho Killer" който го викна за подкрепа в нервната битка срещу тази самодоволна и организация окупирана половината от титлите на Total Nonstop Wrestling. А това е възможно защото те си пазят гърба. Най видно беше в мачовете им на турнира Box Office. Но партито миналата седмица с водещи Triple H & Chyna бе прекъснато от разминалия се с победата   Tommaso Ciampa, а след това и Kane. Резултатът жесток побой. Но подигравките с The Undertaker не са оправдани и ми приличат на действията на Путин. Но да чуем Paul Bearer.
13. ME: In-ring promo with D-Generation X 7a460c1f07924dc1b83b329b6b31ac1d


Paul Bearer: D-Geeeneeeeration X! Осъзнаването лиии, с кого се мерите? Осъзнаааават лиии вашите плиткоумни смъртни умове, че се подигравателно на хора закриляни от дявола? И че когаааато настъпиии момента и конниците на апокалипсиса стъпят на земята, вашите души ще отговарят пред сатаната. Да той не обича да се гаврят с подчинените му... за вас ще подготви специален казан пълен с лава и смола а "Devil's Favorite Demon" ще Ви притиска вътре. Ще съжаляваш Shawn,  че си дръзнал да се подиграваш на величие като The Undertaker! А Tommaso Ciampa ще се наслаждава на тази картина държейки твоето отличие.  Mr. "The Showstopper" ти все казваш, че вярваш в Господ, е имам новина за теб! Той пак е ослепял, точно както преди осемдесет и двете годиниии той позволи адът да се напълни. Сега позволява хората изповядващи неговите ценности да се редят на опашки за пъкъла! А ти  Triple H, ти не си по-различен! Спечели с измама и твоето име е написано като кандидат за ада! И не само това, Лукавия вижда дълбоко в теб Hunter, и знаеш ли какво чете в смъртната ти душа. Страаах, точно така страх защото вътрешно знаеш, че Shwan is better than You! Това те, разкъсва отвътре, знаеш, че без него си едно нищо. Без него Cody щеше да те отнесе! ... Бяхте много отворени но сега когато силите са изравнени, пак почнахте с циркове. Сатанатаааа се смее последен, Kane е тук да Ви срещне лице в лице, не го е страх. HBK, ела тук и си доведи кученцето, но срещу Церебер то няма Шанс!  Или ще правите още маймунджорлъци? Всеки който го е страх си таняника песнички, мисли за нещо смешно за да избегне страха и силите на Дявола. За това и спретнахте това псевдо комедийно шоу по-рано. Екатерина тук и излисте срещу Kane, без Господ да е с Вас! Защото той е зает да брои ракети и няма време за идиоти.  Имаме цялото време на света елате тук за да дадете обяснение за гаврата с The Undertaker!

HeartBreaker and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/t10999-topic
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3656
Age : 21

13. ME: In-ring promo with D-Generation X Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: In-ring promo with D-Generation X   13. ME: In-ring promo with D-Generation X Empty5/3/2022, 20:41

Нещата загръбяха за D-Generation X. Те буквално се изгавриха с Kane в началото на шоуто, Michaels се появи в дрехите на The Undertaker, заблуждавайки цялата зала, че е самия "The Deadman". Paul Bearer и Kane едва ли са очаровани от всичко, което видяха, "DX" обявиха, че освен откриването на супершоуто, те ще го и закрият, но дали ще излезнат лице в лице с "The Big Red Monster", Kane? Той дори е без Tommaso Ciampa, със сигурност е приел лично чутото по-ра... WAIT A MINUTE!!! FROM BEHIND!!! ЗАД ТЕБ... НЕ!!! KANE НЯМАШЕ АБСОЛЮТНО НИКАКВО ВРЕМЕ, ОТКЪДЕ СЕ ВЗЕХА ТЕ??? TRIPLE H, CHYNA, SHAWN MICHAELS, ВСИЧКИ ТЕ ИЗСКАЧАТ СЯКАШ ОТ НИЩОТО И ВРЪХЛИТАТ ВЪРХУ KANE!!! ТОВА Е ПЛАНИРАНО!!! ТОВА Е СТО ПРОЦЕНТА ПЛАНИРАНА АТАКА ОТ СТРАНА НА D-GENERATION X!!! ИСКАШ ОБЯСНЕНИЕ ОТ SHAWN И HUNTER??? ХА-ХА-ХА, НА ТИ ОБЯСНЕНИЕ, ДЕМОНЕ!!! ТАКОВА ОБЯСНЕНИЕ ДОПАДА ЛИ ТИ??? Фракцията успява да свали доста бързо Kane на пода, а Paul като фурия напуска ринга, когато осъзнава какво е на път да се случи! Не забравяй, че ти се забърка с тях, демоне! Не те с теб! Вижте ги само, те за секунди сломяват Kane, сваляйки го на пода. Chyna и Hunter продължават да го обработват, докато "HBK" заема място в отсрещния ъгъл. Явно иска да наблюдава как най-дорбите му приятели си връщат за случилото се миналата седмица. Kane си позволи да нарани не само Triple H, ами дори и Chyna. Време е всичко това да му излезе през носа! Никой не проваля партито на D-Generation X... НИКОЙ! Ето обаче, че "HHH" и Chyna решават да изправят Kane... ЯВНО SHAWN MICHAELS НЕ Е ЗАЕЛ ТОЗИ ПОСТ, ЗА ДА ГЛЕДА... ТОЙ СЕ ГОТВИ СЕ!!! ГОТВИ СЕ ДА ЗАБОДЕ ЕДИН ОТ НАЙ-ВЕЛИКИТЕ ХОДОВЕ В ИСТОРИЯТА НА ПРОФЕСИОНАЛНАТА БОРБА - SWEET CHIN MUSIC!!! HUNTER И CHYNA СА ХВАНАЛИ УДОБНО KANE, КОЙТО ВСЕ ОЩЕ НЯМА ВРЕМЕ ЗА РЕАКЦИЯ!!! Внимание... SHAWN СЕ ЗАСИЛВА!!!

13. ME: In-ring promo with D-Generation X 7oaBRXy

SWEET CHIN MUSIC!!!

OH MY GOD!!! KANE IS DOWN!!! "THE BIG RED MONSTER" IS DOWN!!! ТОВА НЕ Е ЗА ВЯРВАНЕ!!! D-GENERATION X УСПЯХА ДА РАЗПАРЧЕТОСАТ KANE ЗА ОТРИЦАТЕЛНО ВРЕМЕ!!! Ето за това тези хора са на върха на хранителната верига! Ето за това тези хора са центъра на света... ФАКТОРА В КОМПАНИЯТА!!! Paul Bearer не може да повярва на видяното, а нещата започват да стават все по-интересни. D-Generation X разпъват нещо в центъра на ринга... Какво трябва да е това, мамка му? ЧУВАЛ ЗА МОРГА??? ТЕЗИ ДЕГЕНЕРАТИ СА НАМИСЛИЛИ НЕЩО!!! TRIPLE H ПО-РАНО ГОВОРЕШЕ ЗА ХВЪРЛЯНЕ НА КЛЕЧКА... КАКВО ТРЯБВА ДА Е ТОВА??? ДА НЕ БИ ДА ИСКАТ ДА СВЪРШАТ РАБОТАТА НА STEVE AUSTIN??? РАБОТАТА, КОЯТО STEVE AUSTIN ОЧЕИВДНО НЕ Е СВЪРШИЛ НАПЪЛНО??? Те започват да покриват тялото на Kane с чувала, а "The Global King" вече закопчава ципа! Paul Bearer е шокиран и започва да крещи, опитвайки се да даде сили на своя син, но сякаш е вече прекалено късно. Каква тактика от D-Generation X, от началото на шоуто и до сега... Това просто беше една много добре изпипана тактика!

13. ME: In-ring promo with D-Generation X MqLHRXh 13. ME: In-ring promo with D-Generation X NtUksW6

~ ~ ~ ~

13. ME: In-ring promo with D-Generation X RsYun1n 13. ME: In-ring promo with D-Generation X WxIiKE1

Triple H държи на думата си - D-Generation X откри това шоу и ще го закрие! Тримата членове на фракцията вече вдигат ръцете си победоносно, перчейки се отново пред аудиторията. Но какво... Какво става отзад? ТОВА ИЗГЛЕЖДА НЯМА ДА Е ДОСТАТЪЧНО ЗА KANE!!! О, ДА, СЪС СИГУРНОСТ!!! KANE ПРОСТО СЕ НАДВДИГА ОТ ПОДА КАТО "ЖИВИТЕ МЪРТВИ", А SHAWN MICHAELS Е СТЪПИСАН!!! ТОВА БЕ ЗАВРЪШВАЩИЯ ХОД НА THE TNW WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION, ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ПОДОБНА РЕАКЦИЯ ОТ KANE??? Вижте само усмивката, която се изобрази върху лицето на Paul Bearer. Той много добре знае на какво е способно неговото творение... ТВОРЕНИЕ ОТ ДЪЛБИНИТЕ НА АДА!!! Той започва да разкъсва чувала, в който бе завит, докато 'тримата москетари' не спират да ритат по него, но сякаш това е абсолютно безполезно, Kane е като стомана и нищо не му пречи да се изправи на краката си! D-Generation X осъзнават, че е най-добре да си плюят на петите и точно това правят! TNW World & Global Champions, както и Chyna напускат ринга на бегом, докато преди само секунди, картинката изглеждаше така сякаш са сломили "The Big Red Monster". Kane от друга страна няма да остави нещата така. Той не получи обяснение и бе подло атакуван. Вече има цели две причини за мъст и се опитва да догони Hunter и Shawn. Двамата са доста по-пъргави и вече са в началото на рампата, докато Kane все още се спука по нея... А ВИЖТЕ САМО ДЕЙСТВИЯТА НА 'ДВАМАТА БАНДИТИ'!!! ХА-ХА-ХА-ХА, SHAWN MICHAELS И TRIPLE H НАИСТИНА ЗАПОЧВАТ ДА СЕ КАТЕРЯТ ПО TITANTRON-А!!! PAUL BEARER СЕ ОКАЗА ПРАВ И НАИСТИНА СТРАХ ИМА!!! Chyna се опитва да последва двамата си приятели, но-о-о... KANE УСПЯВА ДА Я УЛОВИ!!! Той поглежда към Shawn и Hunter, които са вече прекалено нагоре. Kane е прекалено огромен, за да ги последва, той е просто обезумял и това си личи дори през маската му. Знае, че не може да ги наастигне... ЗАТОВА ЩЕ ДОВЪРШИ CHYNA-A-A... НЕ!!! НЕ!!! НЕ!!! ТОВА ВСЕ ПАК Е ЖЕНА, KANE!!!

13. ME: In-ring promo with D-Generation X TXcSxRa

TOMBSTONE PILEDRIVER!!!

13. ME: In-ring promo with D-Generation X UgC7V8A

CHYNA ГО ОТНЕСЕ!!! ТЯ ОТНЕСЕ ВСИЧКО, А HUNTER И "HBK" ПРОСТО НЕ МОГАТ ДА ПОВЯРВАТ!!! ВИЖТЕ ГИ КОЛКО ВИСОКО СА СЕ КАЧИЛИ... Това е лудост! Двамата са горе, а Kane вече се обръща към тях, правейки знака на своя брат... ТОЙ ЩЕ ИМ ОТКЪСНЕ ГЛАВИТЕ!!! KANE УСПЯ ДА НАКАРА ОТБОРА НА "DX" ДА ИЗБЯГАТ ОТ НЕГО И ТОВА Е ФАКТ!!! Как ли ще се развият нещата сега? D-Generation X трябваше да си вземат почивка до Pain, но сякаш плановете им рязко бяха променени след последните две седмици. Това беше всичко от нас за тази седмица, бъдете с нас и следващото издание на "Rampage SuperShow", лека вечер от екипа на TNW!

HeartBreaker and mr_enchev харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





13. ME: In-ring promo with D-Generation X Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: In-ring promo with D-Generation X   13. ME: In-ring promo with D-Generation X Empty

Върнете се в началото Go down
 
13. ME: In-ring promo with D-Generation X
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 8. In-ring segment with D-Generation X
» 10. In-ring promo with LAX
» 10. In-ring promo with ???
» 2. In-ring promo with MJF
» 7. In-ring promo with MJF

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 462-
Идете на: