Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 10. ???

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2922

10. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: 10. ???   10. ??? Empty26/2/2022, 17:24

..
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

10. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ???   10. ??? Empty5/3/2022, 09:48



10. ??? JMIWCoG 10. ??? No9kAig

Каза и го прави! Чудовището от Атланта е следващата суперзвезда, кяото ще видим на живо. Преди минути гледахме на титантрона консултацията му с медицинските екипи. Те са категорични, че Голдбърг трябва да си почива. Той обаче е на друго мнение. Интересно е да видим какво ще се случи сега, тъй като очевидно не е готов да се бие, а в същото време трябва да изхвърли нещо то системата си, което го кара да се чувства зле. Той не е в обичайният си in-ring gear, което ни подсказва, че малко или много ще послуша лекарите и ще запази самообладание тази нощ. Атлантецът мина през едно от най-големите си изпитания до този момент като се срещна с бившият Световен Шампион Кърт Енгъл. Двамата направиха може би срещата на вечерта, публиката никога не е била разделяна толкова ясно на два фронта. Постоянно наблюдавахме обрати и в двете посоки, докато не се случи едното нещо, което обърка целият курс на срещата.

10. ??? QFTTpLU

Ladies and gentlemen,
Making his way to the ring,
Weighting in at 285 pounds,
From Atlanta, Georgia,
GOLDBERG

Без да иска да го прави, Бил Голдбърг spear-на съдията на мача си. Проблемът е, че след серия от движения успя да spear-не и jackhammer-не и съперникът си, а след това прикова раменете му. Публиката брои повече от три, но нямаше кой да го направи официално. Голдбърг по собствена воля спря тушът си и започна да мисли как да приключи срещата, което позволи на Енгъл да обърне всичко наопаки и да използва нещото за което кеч обществото не е спирало да говори вече седмица - упоително уръжие, което 'приспа' Голдбърг, а с това Енгъл си изпълни обещанието да го изведе от "Wells Fargo Center" заспал. Изглежда всичко това бе планирано предварително, защото веднага след като 'Чудовището падна', рефер притича и отброи 3 на Енгъл с което го обяви за победител в срещата. Вместо неговата музика обаче започна тази на Сет Ролинс, който взе правилното решение и нулира резултата обявен от рефера, а след това подаде своят - дисквалификация за Енгъл и победа за Голдбърг. Седмица след това сме тук. Нека видим какво има да ни каже.

10. ??? WJduDnG
Върнете се в началото Go down
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

10. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ???   10. ??? Empty5/3/2022, 09:50

10. ??? G5Yk8D4

- Никога не съм бил от хората, които могат да бъдат пречупени от системата и да правят това, което някой друг иска да правят, само и само да се впишат в обществото. За никого не е тайна, че аз съм една от най-бързо прогресиращите суперзвезди на тази компания. Преминах през едни от топ звездите, най-добрите атлети, които може да предложи и ги победих, чисто и безпрецедентно. През последната седмица обаче виждам, че нашето мило общество е разделено на лагери. Виждам, че нещата не са такива, каквито трябва да бъдат. Виждам, че огромна част на хората смятат, че Бил Голдбърг незаслужено в момента има record от 5-0. И ги разбирам, все пак техният кумир е един от най-обсъжданите атлети през последната година. Той направи толкова невъзможни неща, той бе непобеден толкова дълго време, той почти се превърна в онази втора планина за която The Undertaker бе провъзгласяван толкова много време. И изведнъж... изведнъж нещо в него се преобърна. Той вече не е същата машина, която беше, а това го изпитах от първо лице. Загубата на Световната Титла изглежда е размила мозъкът му, той е като живото копие на Амгъл от 'Властелинът на Пръстените' и би направил всичко, дори да се даде живота си, само и само отново да държи златото. Енгъл, това, което направи е неприемливо. За Бил Голдбърг имаше един категоричен победител снощи и това бях аз. Аз прекърших тялото ти на две с най-добре изпълненият spear в историята на тази компания. Аз направих ненадминатият jackhammer с който забих задника ти като пирон в дъска, а след това аз приковах раменете ти за повече от три секунди. Да, гледай записите ако не си спомняш, но публиката отброяваше. Моята победа за мен е чиста. Идва другият момент обаче, онова, което засегнах, че хората са недоволни. Те не спират да говорят, не спират да изразяват мнение, не спират да твърдят, че случилото се с ТЕБ е нещо, което не е правилно. За това съм тук. Докторите - те твърдят, че трябва да почивам. Моята реплика към тях е да си гледат работата и да не си врат носовете където не трябва. Обществото е това, което трябва да спре да говори. Знам, че ръководството иска най-доброто за компанията и гледа да слага най-нашумелите си имена в мачове, които са подходящи за огромни приходи. Сега обаче ще взема нещата в свои ръце. Енгъл, с теб приключих, но с вредата от теб - не. Искам най-коравото копеле в тази съблекалня да излезне и да приеме предизвикателството ми за мач на Fully Loaded. И не, не говоря за отрепки като Гереро или разни други мид-кард отрочета, които ще премажа за минути. Не, искам някой, който отговаря на моите размери и килограми, някой, който отговаря на тези на Енгъл, искам истинска заплаха, за да могат всички да видят, че победата над Сузуки и Моксли не бе ред от събития породени от късмет, победата над Енгъл е справедлива. So go ahead, come forward and be NEXT...
Върнете се в началото Go down
Агента от Сливен
Superstar
Superstar
Агента от Сливен


Location : Сливен, Калифорния
Join date : 23.03.2018
Posts : 350
Age : 23

10. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ???   10. ??? Empty5/3/2022, 10:37


Ross: ОООООО, НЕ! СЕГА ВЕЧЕ СТАНА МНОГО ОПАСНО! ASK AND YOU SHALL RECEIVE, GOLDBERG! ТОВА Е РОМАН РЕЙНС! ТОЙ Е ЧОВЕКЪТ, КОЙТО ЩЕ ОТГОВОРИ НА ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО, ОТПРАВЕНО ОТ ГОЛДБЪРГ! "THE MASTER OF TNW" ТАЗИ ВЕЧЕР ТОЙ ПРЕБИ ДЖИМИ УАНГ ЯНГ, А СЕГА СЕ ПОЯВЯВА, ЗА ДА СЕ ИЗПРАВИ ЛИЦЕ В ЛИЦЕ С ГОЛДБЪРГ! МИНАЛАТА СЕДМИЦА РЕЙНС КАЗА, ЧЕ СЕ ВПУСКА В ТЪРСЕНЕ НА СЛЕДВАЩАТА СИ ЖЕРТВА. И ОЧЕВИДНО МИШЕНАТА Е ПАДНАЛА ВЪРХУ ГЪРДИТЕ НА БИЛ, НО ДАЛИ ТОЙ НЯМА ДА СЕ ОКАЖЕ ПРЕКАЛЕНО ГОЛЯМ ЗАЛЪК ЗА РЕЙНС?!? ЗАЛАТА ПОЛУДЯ - ЧУЙТЕ САМО ОБСТАНОВКАТА ОКОЛО МЕН!

10. ??? IEYylhx

Graves: РОМАН РЕЙНС СЕ ПОЯВЯВА НА РАМПАТА - ЗАЕДНО С МЕНИДЖЪРА СИ ДЖИМ КОРНЕТ! НЯМА НИКАКЪВ СТРАХ В ОЧИТЕ НА РОМАН! ТОЙ ГЛЕДА ВТРЕНЧЕНО ГОЛДБЪРГ. ПОГЛЕДА НА БИЛ НЕ Е ПО-РАЗЛИЧЕН! ВНИМАНИЕ! РЕЙНС СЕ НАСОЧВА ПРАВО КЪМ НЕГО! "THE TRIBAL CHIEF OF TNW" СЕ НАСОЧВА КЪМ БИЛ ГОЛДБЪРГ НА РИНГА, А ДЖИМ КОРНЕТ ГО СЛЕДВА ПЛЪТНО И ТОЙ СЪЩО ГЛЕДА КЪМ ГОЛДБЪРГ! "THE SUPREME LEADER OF TNW" СТИГА ДО РИНГА, ВЗИМА МИКРОФОНА ОТ МЕТАЛНИТЕ СТЪПАЛА, КАЧВА СЕ С КОРНЕТ И ЗАСТАВА ПРАВО СРЕЩУ ГОЛДБЪРГ! НЕКА ЧУЕМ!


Последната промяна е направена от Агента от Сливен на 5/3/2022, 19:05; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Агента от Сливен
Superstar
Superstar
Агента от Сливен


Location : Сливен, Калифорния
Join date : 23.03.2018
Posts : 350
Age : 23

10. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ???   10. ??? Empty5/3/2022, 11:04

Reigns: Голяма грешка, Голдбърг! Върховният Командир на TNW няма да бъде следващият! Ти ще си следващият! Следващият, който ще ме ПРИЗНАЕ за свой Господар! *хвърля микрофона и се споглежда с Голдбърг*

10. ??? Wwe-roman-reigns

AND IT'S ON! РОМАН РЕЙНС ЩЕ СЕ ИЗПРАВИ СРЕЩУ ГОЛДБЪРГ НА FULLY LOADED 2022! ТОВА Е БИТКА, КОЯТО НАЙ-ВЕРОЯТНО МНОГО ХОРА СА ЧАКАЛИ! И ЕТО - ТЯ Е ФАКТ!  ФЕНОВЕТЕ ПО ТРИБУНИТЕ ЩЕ СРУТЯТ ЗАЛАТА! РЕЙНС И ГОЛДБЪРГ СЕ ГЛЕДАТ ВЗАИМНО! ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ САМО!!! КАКВО ЛИ ЩЕ СЕ СЛУЧИ ДРУГАТА СЕДМИЦА МЕЖДУ ТЕЗИ ДВАМАТА - ОСТАВА САМО ДА ГАДАЕМ, НО МОГА ДА ГАРАНТИРАМ, ЧЕ СЪС СИГУРНОСТ НЯМА ДА ИЗДЪРЖАТ ДО ТУРНИРА И ЩЕ ИМА ФИЗИЧЕСКА САМОРАЗПРАВА МЕЖДУ ТЯХ! ДАЛИ ДРУГАТА СЕДМИЦА, ДАЛИ ПО-ДРУГАТА СЕДМИЦА - НЯМА ЗНАЧЕНИЕ! ДАМИ И ГОСПОДА, TNW RAMPAGE SUPERSHOW ПРОДЪЛЖАВА! ВРЪЩАМЕ СЕ СЛЕД МАЛКО!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





10. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 10. ???   10. ??? Empty

Върнете се в началото Go down
 
10. ???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 462-
Идете на: