Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 9. Consultation between Goldberg and the medical staff of TNW

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2922

9. Consultation between Goldberg and the medical staff of TNW  Empty
ПисанеЗаглавие: 9. Consultation between Goldberg and the medical staff of TNW    9. Consultation between Goldberg and the medical staff of TNW  EmptyСъб 26 Фев 2022 - 17:24

..
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Exodia
Superstar
Superstar
Exodia


Join date : 24.09.2021
Posts : 544

9. Consultation between Goldberg and the medical staff of TNW  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. Consultation between Goldberg and the medical staff of TNW    9. Consultation between Goldberg and the medical staff of TNW  EmptyСъб 5 Мар 2022 - 9:10

9. Consultation between Goldberg and the medical staff of TNW  WFidZrT

Doctor: Виж Бил, нещата не изглеждат добре, наистина. Това, което направи Енгъл с теб е толквоа крайно, че е истинско чудо как изобщо си сред нас днес. Това, което използва той е познато като 'Стъпката на Слона' и се използва за упояване на диви животно от 400 килограма нагоре. При теб той използва двойна доза. Предишни проучвания и тестове над хора са ги вкарвали в лека кома за седмици, в твоят случай ти беше буден още след няколко часа, което е удивително само по себе си, но по никоя причина не е достатъчно, за да те върнем обратно сред колегите ти. Ти трябва да почиваш!
Bill: Виж Док, проблемът е, че не мога да спя спокойно откакто се случи всичко това. Енгъл щеше да ме победи нечестно, щях да претърпя първата си загуба по изключително скапан начин. Знам, че през твоите очи не е нищо кой-знае какво, нешият спорт е такъв - един път печелиш, един път губиш. Това обаче е неприемливо, когато си Бил Голдбърг.
Doctor: Именно за това говоря, Бил. Не можеш да спиш, което е част от симптомите на страничните ефекти на упойващото вещество. Имал ли си напоследък някакви други симптоми? Например, вие ли ти се свят, причернява ли ти като ходиш? Не забравяй, че е изминала само сед,оца откакто всичко това приключи.
Bill: Откакто се събудих ми е малко замаяно, но възлагам това на морксата височина на която се намираме. Виж, Док, знам какво искаш да направиш, но няма да ти се получи. Няма сила на света, която да ме спре да направя това, което искам да направя тази вечер. Ако искаш отиди и почукай на нечия чужда частна съблекалня, виж как се чувства човекът вътре, ако трябва му попречи тази вечер да прави каквото и да е, но с мен няма да ти се получи. Ще го направя. Всъщност, ще го направя още сега...
Върнете се в началото Go down
 
9. Consultation between Goldberg and the medical staff of TNW
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 11. Medical update On Sir Alex Hadzhiev
» TNW Staff Member of 2020
» TNW Staff Member of 2019
» 5. Backstage Interview with Goldberg
» 11. Singles Match > Goldberg vs. ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 462-
Идете на: