Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6459
Age : 21

11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H Empty
ПисанеЗаглавие: 11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H   11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H EmptyСъб 19 Фев 2022 - 20:33

...
Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3658
Age : 21

11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H   11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H EmptyСъб 19 Фев 2022 - 22:55

*Moments after the Global Championship match at Box Office.*

11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H Sxi0nUP

*D-Generation X celebrate Triple H's championship victory.*

HeartBreaker харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3658
Age : 21

11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H   11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H EmptyНед 20 Фев 2022 - 3:18

11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H 0dSc4cJ



11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H 84xh4wB
11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H 5L0VVR3
11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H SHFIy03
11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H 45d1GwN

Justin Roberts: Ladies, gentlemen, adults and children, please stand up and welcome the one and only, "The Global King" and your new TNW Global Heavyweight Champion! He is the one half of D-Generation X - TRIPLEEE AITCH~!!!

11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H WC044sh 11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H XJSnuhP

Bow down to the... bow down to the king!
Bow down to the... bow down to the...

Jim Ross: ТОВА НЕ Е ПЕСЕНТА НА D-GENERATION X, ТОВА НЕ Е "BREAK IT DOWN"!!! НИТО ПЪК Е "THE GAME"... "KING OF KINGS" ГРЪМВА В ЗАЛАТА!!! BOW DOWN... BOW DOWN TO THE... BOW DOWN TO THE KING!!! ПОКЛОНИ СЕ НА СВОЯ КРАЛ, PHILADELPHIA!!! TRIPLE H IS THE NEW TNW GLOBAL HEAVYWEIGHT CHAMPION И С ТОВА ТРЯБВА ДА СЕ СВИКВА!!! КРАЛЯ СЕ ЗАВЪРНА!!! "THE KING" IS BACK AT HIS THRONE!!! Атмосферата в залата е наистина великолепна и макар феновете да не са много радостни от факта, че и другата половина на D-Generation X е със шампионски пояс, то всичко останало е просто невероятно! Валят конфети, а на ринга се пръскат моети... Вижте само каква торта има на ринга, колеги! И тортата е най-малкото нещо, защото на ринга са Chyna и още цели седем невероятно изглеждащи мадами. Тези момичета изглеждат като извадени от някоя корица на списанието "Playboy", но от другия Световен Шампион в лицето на Shawn Michaels няма и следа. Къде ли е Michaels? Може би ще чуем от първо лице, именно от Triple H, но не Shawn е най-важното нещо в момента. В МОМЕНТА ЦЕНТЪРА НА СВЕТА СЕ ВЪРТИ ОКОЛО "THE GLOBAL KING" HIMSELF!!!
Jerry Lawler: Hunter наистина е на върха на планетата в момента, вижте само как изглежда. Очарователен е! Страхотен е! Блестящ е! Той свети като една ярка звезда в началото на рампата, а холивудската му усмивка е до ушите! Преди малко видяхме кратък откъс от Box Office, случката се развива минути след мача между Cody Rhodes и Triple H за the TNW Global Championship, а Hunter и останалите членове от групировката пируваха! D-Generation X са купонясвали до късно предната вечер, надяваме се Hunter да е изтрезнял, защото в социалната мрежа "Instagram" цяла вечер се пускаха истории от пиршеството на фракцията. D-Generation X е официално с двама световни и глобални шампиони! The World and the Global Champions of TNW!!! Къде са критиците сега? Къде са всички, които критикуваха D-Generation X толкова дълго време, питам... КЪДЕ СА ТЕ СЕГА??? НЯМА ГИ!!!
Corey Graves: Какво ли се случва в главата на Cody Rhodes сега? Той буквално сам се забърка в тази каша. Искаше да постави D-Generation X на мястото им, но какво стана в крайна сметка? Кой кого постави на мястото му? Triple H предупреди Cody да не се занимава, но той не го послуша... Сега дори участието му в главния мач на Pain XIII е под огромна питанка. Победителя в тазгодишното меле е напълно вяроятно да не отиде на "The Grandest Stage of them all". В официалната страница на федерацията се появи новина от най-добрия и уважаван журналист в света на професионалната борба - Don Severin, новината гласи, че "The American Nightmare", Cody Rhodes е с увреждане на менискуса и коленните връзки след бруталния 'street fight' мач през, който минаха с Hunter. Не е тайна за никого, че Шампиона на федерацията - Shawn Michaels повлия сериозно на срещата, атакувайки Cody Rhodes със стоманен стол, точно в кулминационния момент на мача! Нека все пак се придържаме към случващото се в момента, защото Cody Rhodes вече не е the TNW Global Champion... TRIPLE H IS!!! И е все по-близо до ринга, където са и красивите мадами.

11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H WSjxOPc 11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H DhIuVDy

Bow down to the... bow down to the king!
Bow down to the... bow down to the king!
Bow down to the... bow down to the...

Jim Ross: "The King", Triple H наистина е бляскав тази вечер. Аурата на този човек е просто необяснимо голяма. Начина, по който се движи, мимиките му, стила му, визията му, той е просто невероятен! На челото на този човек пише "ЛИДЕР"!!! ЗА БОГА, СУПЕРШОУТО, КОЕТО ГЛЕДАМЕ В МОМЕНТА Е ФАКТ САМО ЗАРАДИ НЕГО!!! "THE FATHER OF THE SUPERSHOW"!!! Всеки един човек в залата иска да бъде на мястото на този човек, иска кариера като на този човек, но едва ли някога ще бъде доближен, от който и да е. Врял и кипял в бизнеса, а най-важното е, че продължава да го прави! Последната титла, която носи Hunter е в далечната две хиляди и седемнадесета година, бившата TNW Grand Championship. Много неща се промениха от тогава, но Triple H не е спирал да бъде същия свиреп, доминиращ и ожесточен НЕчовек! Точно така - НЕЧОВЕК!!! Hunter не трябва да бъде сравняван с нито едно живо същество, защото той е един и само един, и само един-единствен! Той вече е в ринга и директно се запътва към единия от четирите ъгъла, за да се полюбуваме още малко... УАУ!!! КАКВА ГЛЕДКА... КАКВА ГЛЕДКА САМО... КАЖЕТЕ МИ, НЕ СИ ЛИ СТРУВА ДА ГЛЕДАШ ТОВА??? TRIPLE H IS IN A GOD MODE!!! ОЩЕ КОНФЕТИ, ДА!!! ОЩЕ КОНФЕТИ, ТЕ ПРОСТО НЕ СПИРАТ ДА ВАЛЯТ!!! ГЛЕДАЙТЕ И СЕ НАСЛАДЕТЕ!!!

11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H 9zB2z7K

Bow down! Bow down! Bow down! Bow down!
Bown down to the... Bow down! Bow down to the King!
Bow down! Bow down! Bow down! Bow down!
The king is here... Now feel your fear... The king of kings!

Jerry Lawler: ЛЕЛЕ! ДНЕС Е КАТО НА НОВА ГОДИНА, ROSS!!! Наистина не си спомням кога последно сме ставали свидетели на толкова красива гледка в Rampage. Дори и феновете са с усмивки на лица, колкото и да ненавиждат D-Generation X, то ти не си човек, ако не се зарадваш на такава гледка, на тези конфети и пиро ефекти. По-малките фенове в залата са изумени! Само, ако осъзнаваха и разбираха какъв злодей е Hunter. Едва ли има родители, които да са оставили на по-малките фенове на TNW да гледат бруталния сблъсък от Box Office между Triple H и Cody Rhodes, където Hunter унищожава любимеца на феновете! Но нека не се връщаме назад, нека гледаме напред. "HHH" слиза от обтегача, след което се обръща към страхотните дами, които го разпрегръщат веднага. Но Hunter съзира нещо друго и се хваща за главата... Вижте само тортата на ринга, тя е с размерите на човек! Ето това е истинско шампионско посрещане! Ето на това му се казва стил и класа! Не случайно Triple H е най-скъпоплатената суперзвезда в компанията, а акциите му може и да скочат още след като вече е TNW Global Heavyweight Champion! THE KING IS ONLY ONE AND THIS IS HIM!!!

11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H GclbY3J

All hail, all hail the king!
On your knees, on your knees for the king!
The king of kings... There is only one!

Corey Graves: Конфетите просто не спират да валят, но пък музиката на Triple H започва да затихва. Цялата зала блести, всичко е в блясъци, а усмивката от лицето на "The Game" не е изпаднала дори и за миг! Той е толкова радостен и вероятно все още опиянен, че не може да си намери място, прегръща момичетата на ринга, просто е в центъра на вниманието! Все пак всички искаме да чуем какво ще каже Hunter. Ще злорадства пред феновете ли? Ще спомене ли нещо и за Shawn Michaels? Какво смята за мача на Box Office и спечелването на the TNW Global Championship? Скоро можем и да получим отговор на тези въпроси, но преди това искам да хвърлим око към титлата в ръцете на Triple H. От толкова много блясък, конфети и усмивки, забравихме да споменем, че това не е the TNW Global Championship или поне не прилича на нея... Да не би това да е някаква изненада или нещо подобно? Да не би "The King", Triple H да сменя дизайна на своят шампионски пояс, който спечели едва снощи? Наистина много интересен дизайн, не знам как не го коментирахте, колеги. Е, момента да замълчим обаче дойде, защото Chyna връчва микрофон на "The King of Kings", а той изглежда се готви да започне речтта си. Нека да слушаме внимателно, когато the TNW Global Champion говори.

HeartBreaker, Dimarata, Yuliyan, Cekoki, Teodosiy, Olympic Beast and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
SevBoom
TNW MMA Champion
TNW MMA Champion
SevBoom


Location : Suplex City
Join date : 14.09.2014
Posts : 3658
Age : 21

11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H   11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H EmptyНед 20 Фев 2022 - 17:55

11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H BNTsqPa

- Do you smell it? Huh?!? DO YOU SMELL IT??? OH YEAH... DO YOU FEEL IT??? HUH?!? CAN YOU FEEL IT??? Let me tell you what is this inside in the air! Знаете ли защо е така? BECAUSE, LADIES AND GENTLEMEN, THE KING IS BACK AT HIS THRONE~!!! *BOOOOOOOOO...* THAT'S RIGHT... "THE MAN", "THE GAME", "THE BIG MAN", "THE KING OF KINGS", BABY... IS BACK AT THE TOP OF THE WORLD, BECAUSE I AM THE GLOBAL HEAVYWEIGHT CHAMPION~!!! *BOOOOOOOOO...* Изминаха две седмици, откакто предупредих това момче Cody Rhodes, да не се занимава с D-Generation X... Той не ме послуша. Съдбата просто удари това момче много лошо! Вие му ръкопляскахте, подкрепяхте го до самия край, нали така? Вашият любимец, а? ВАШИЯТ ГЕРОЙ?!? ХА-ХА-ХА-ХА-ХА!!! ГЛУПАЦИ!!! *CODY RHODES... CODY RHODES... CODY RHODES...* CODY RHODES... CODY RHODES... CODY RHODES!!! ХАЙДЕ... *CODY RHODES... CODY RHODES... CODY RHODES...* ХА-ХА-ХА-ХА... ТОЙ ВИНАГИ ЩЕ ОСТАНЕ ЗАД МЕН!!! ВСИЧКИ СА ЗАД МЕН... ПРИЯТЕЛИ МОИ, МНОГО СТАРИ ХОРА СА КАЗАЛИ: "WHO LAUGHS LAST LAUGHS BEST"... AND TODAY I'M LAUGHING!!! АЗ СЕ СМЕЯ, ЗАЩОТО ПОСЛЕДНАТА НОЩ, КОГАТО ПОБЕДИХ CODY RHODES, АЗ НЕ ПРОСТО ГО ПОБЕДИХ... АЗ МУ ДАДОХ НАЙ-ГОЛЕМИЯ, НАЙ-ГАДНИЯ, НАЙ-БРУТАЛНИЯ И НАЙ-БОЛЕЗНЕНИЯ УРОК В НЕГОВИЯ ЖАЛЪК ЖИВОТ!!! И въобще не ме интересува вашето мнението, защото аз плюя в лицето НА ВСЕКИ ЕДИН ОТ ВАС! *YOU SUCK... YOU SUCK... YOU SUCK... YOU SUCK...* ХА-ХА-ХА-ХА, спомням си лицата ви снощи, лицата на хората от Philadelphia, които бяхте тук на турнира, вие просто не можехте да повярвате, ХА-ХА-ХА-ХА-ХА!!! И ВИЕ НЕ МОЖЕТЕ ДА НАПРАВИТЕ АБСОЛЮТНО НИЩО ЗА ТОВА, ЗАЩОТО АЗ ПРЕЧУПИХ CODY RHODES!!! ТОВА Е, КРАЙ С НЕГО!!! КЪДЕ Е СЕГА ТОЙ, ПИТАМ ВИ КЪДЕ Е??? Страницата с Cody е прелистена... D-GENERATION X IS AT THE TOP OF THE COMPANY!!! THE GLOBAL AND THE WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONS!!! НАЙ-ВЕЛИКИЯ ОТБОР В ИСТОРИЯТА НА ПРОФЕСИОНАЛНАТА БОРБА!!! Сигурно се чудите какво е това бебче в ръката ми, huh? ХА-ХА-ХА!!! THIS IS THE REAL TNW GLOBAL HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP!!! THIS IS THE MOST BEAUTIFUL CHAMPIONSHIP ON THE PLANET RIGHT NOW, IN THE WORLD OF ALL SPORTS!!! THIS IS MY TITLE, BECAUSE I AM "THE GLOBAL KING" OF TNW!!! А къде е Shawn Michaels ли? "THE HEARTBREAK KID", YOUR TNW WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION, КЪДЕ Е ТОЙ??? Shawn е в заслужена почивка! Той не трябваше да се бие на Box Office, моя партньор заслужаваше своята почивка, но Tomasso Ciampa и Cody Rhodes си получиха заслуженото! Shawn успя да запази своята титла, докато аз успях да спечеля моята... СЕГА Е ВРЕМЕ И ДВАМАТА ДА ИЗЛЕЗЕМ В ЗАСЛУЖЕНА ПОЧИВКА!!! ТОЧНО ТАКА, ЧУХТЕ МЕ ПЕРФЕКТНО!!! ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ВИДИТЕ D-GENERATION X, ПОНЕ ДО PAIN!!! Двамата с "HBK" работихме много здраво и заслужаваме да си починем подобаващо преди голямото шоу, нали така? Точно така! Аз съм тук само, за да отпразнувам успеха, който постигнах, можете да ми се порадвате още малко... I AM SITTING IN FRONT OF YOU AS THE GLOBAL HEAVYWEIGHT CHAMPION~!!! AND ABSOLUTELY NO ONE CAN CHANGE THAT... ABSOLUTELY NO ONE!!! So now... Come on, girls! It's time to... PARTY!!! LIKE A CHAMPION!!!

11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H XvVK24i

*The girls start to undress Triple H and the party begins!*
Spoiler:

HeartBreaker, Yuliyan, mr_enchev, Blue Justice and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2411
Age : 19

11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H   11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H EmptyНед 20 Фев 2022 - 21:36

NO ONE WILL SURVIVE-E!
Yeah, no one will survive!
There's no escape now, no one will survive




Obliterate all who may defy you.
There's no escape now, NO ONE WILL SURVIVE!~


11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H BUlvxmB

ИГРАТА ЗАГРУБЯ! “The Sicilian Psychopath” прекъсва празненството на Triple H. Новият Global шампион няма да може да се зарадва на успеха си кротко пред публиката. Преди двадесет и четири часа Tommaso Ciampa се изплю в лицето му, което вбеси Triple H и той без да иска повали Chyna на пода, след което си изпати и самият той бе запратен право в металните стъпала. През целия двубой за световната титла се опитваше да помогне на приятеля си Shawn Michaels. В крайна сметка Michaels остана световен шампион, но мачът завърши наравно благодарение на избухливия темперамент, който притежава Tommaso Ciampa, а не защото реално е победил съперника си. Убеден съм, че на Ciampa му се гади от тази гледка. Групировката D-Generation X непрестанно го тормозеха снощи и фактът, че в момента златото не е у него означава едно – намира се в лошо настроение. Triple H трябва да бъде внимателен, защото колкото и да се радва на постижението си, Ciampa не се е насочил към ринга, за да го поздрави. Няма да се учудя ако дори отправи предизвикателство за Global титлата. Какъвто и да е поводът му, Triple H трябва да е подготвен за всичко. “The Psycho Killer” се „присъединява“ към партито с микрофон в ръка.

11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H NL4JU2D

- Първо, Hunter… Искам да ти честитя. Има защо по лицето ти да блести тази широка усмивка. Шампион си, горд си със себе си. Даже сте си спретнали добро празненство. Има конфети, има гирлянди, има жени… Но къде е най-добрият ти приятел? Прословутият Shawn Michaels не присъства. Това е една от най-важните вечери в кариерата ти и това, което излиза от твоята уста е, че той си почива. Бил в заслужена почивка… Доколкото си спомням, на Box Office му причиних доста болка. Надали пропуска този празник само защото е „уморен“. Почивката му е по-скоро принудителна. Дори се съмнявам, че може да стъпи с левия си крак, камо ли пък да дойде тук и да заслужи заплатата си. Hunter, ухилил си се до уши. Това е разбираемо. Мръсните ви номерца свършиха работа. Ти победи Cody Rhodes, а Shawn Michaels, макар и с огромна доза късмет, благодарение на факта, че изгубих контрол над действията си, запази своя пояс. Постоянни провокации и непозволени действия наистина качиха D-Generation X на върха. Браво, вие наистина успяхте. И наистина ще имате ваканция, но вместо да я прекарате в Рая… ще я прекарате в Ада! Омръзна ми от нечестното числено предимство, което имате. Омръзна ми, че сам трябва да се справям с толкова хора. Ще си намеря партньор. Да, звучи странно. Дори може да предизвика смях в някои, защото няма жив човек с когото да се разбирам. За щастие познавам един… мъртвец.

SevBoom, mr_enchev and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
mr_enchev
Superstar
Superstar
mr_enchev


Location : Варна
Join date : 02.11.2015
Posts : 201
Age : 32

11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H   11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H EmptyНед 20 Фев 2022 - 23:08

Tony Schiavone: Физиономията на ННН е един път. Изглежда не взема на сериозно думите на Чампа. Хили се самочувствието му е голямо а сега си е направо огромно. Та ДХ държат половината трофеи. Той се приближава до Томасио и го потупва по рамото изглежда ще каже нещо.  СВЕТЛИНИТЕ УГАСНАХА! КАКВО ЗА БОГА?

11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H Dd2aeca8e58245c999471ab63d10ee5611. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H 12055642fe314415bdf0da55ec8a7ee3


Gorilla Monsoon:  Отново имаме видимост..Това... това е.. Пол Беър. ПОЛ БЕЪР! Какво правих той тук за бога? С типичната му крива усмивка?!Какво ли значи присъствието му тук? Дали мъртвеца за който говореше Томасио е този за който си мисля? "Краля на кралете изглежда объркан. Погледът му се мести от Чампа към Пол и обратно.

Tony Schiavone:  Възможно ли е да видим Гробаря? Той бе пратен в пенсия от Пънк, но пък той е отговаря на определението мъртвец!




11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H B8f85998d86d42f7bd3e82be802b1e7d


Gorilla Monsoon:  О ТАВА НЯМА ДА Е НИКАК ДОБРЕ! ТОВА Е КЕЙН! Просто няма как дори и с тонове пръст върху него да го заличиш. Та той е "Devil's Favorite Demon" , Лукавия не би позволил дясната му ръка да бъде . Със сигурност го е взел при себе си и го е върнал тук в кълбо огън. Но как за бога или по-точно как по дяволите се е съюзил с Чампа?

Tony Schiavone: "Big Red Machine" влиза на ринга щТОЙ ПОВАЛИ ННН С BIG BOOT!  Чайна не очакваше това, погледът и се срещна с този на Кейн! Това изобщо не плаши "Осмото чудо на света" тя го напада с юмруци но е избутана към въжетата а Пол Беър и хваща за крака и тя залита. Това не е добре. 

11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H C01dcef95d714959b0936d0e712e5553

Чайна е в беда, Кейн
я хвана за гърлото, това не е добре...
ЗАДУШАВАЩО ТРЪШВАНЕ!


11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H 6ca80a1f4d6d4d1da3649f22cfde6722

Трите Хикса атакува,
но неуспешно, и той е хванат за гърлото!
ВТОРО ЗАДУШАВАЩО ТРЪШВАНЕ!


Gorilla Monsoon:  Чампа пък взима два метални стола от Беър. Това няма да е красиво, Полпсъщо се качва. Чайна се опитва да се изправи но отнася стол в корема от "Big Red Monster" а новоизлпения партньор на Кейн нанася удар в тила на "Играта" .  Лицето на Чайна бе забито близо до главата на Трите Хикса от "Big Red Machine". Сега отново са направили столовете. Боже мой това са двама луди, извратени, жестоки хора които са въоръжени а противниците им лежащи на пода.

Tony Schiavone: Започват да редуват ударите и в главата на двамата! Дамите които придружаваха Глобалния шампион се крият до коментаторската маса. Пол Беър дава знак на двамата Психари да прекратят това. Едва ли някой е очаквал точно такъв завършек на Rampage Supershow. Кейн, Томасио Чампа и Пол Беър са в средата на ринга а двама от тримата членове на ДХ лежат безжизнени. С отдалечаването на този кадър казваме лека вечер.

TNW PRESENTS

HeartBreaker, SevBoom, Yuliyan and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/t10999-topic
Sponsored content





11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H   11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H Empty

Върнете се в началото Go down
 
11. ME: In-ring promo with the new TNW Global Champion - Triple H
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 7. In-Ring promo with TNW Global Champion - Triple H
» 9. In-ring promo with "The Global King", Triple H
» 4. In-ring promo with TNW Global Champion Jeff Hardy
» 7. In-ring promo with TNW Global Champion Chris Jericho
» 12. In-ring promo with TNW Global Champion Cody Rhodes

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 461-
Идете на: