Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening show with D-Generation X

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

1. Opening show with D-Generation X Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening show with D-Generation X   1. Opening show with D-Generation X Empty29/1/2022, 03:03

TNW Rampage is live
in Washington, D.C
Върнете се в началото Go down
HeartBreaker
Premium Member
Premium Member
HeartBreaker


Location : San Antonio, TX
Join date : 19.04.2011
Posts : 149
Age : 59

1. Opening show with D-Generation X Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with D-Generation X   1. Opening show with D-Generation X Empty2/2/2022, 14:52

ARE YOU READY?!
You think you can tell us what to do?
You think you can tell us what to wear?
You think that you're better... Better get ready.




Bow down to the Masters...
BREAK IT DOWN!~


1. Opening show with D-Generation X FOnn6ap 1. Opening show with D-Generation X UZNX1wy

- Спрете музиката! Спрете музиката! Дами и господа, на вашето внимание - световният шампион на Total Nonstop Wrestling... Shawn Michaels! BOOOOOOOOO! "The Showstopper", "The Main Event", "The Icon"... Пристигна в залата! Ако трябва да съм честен, изключително разочарован съм от случилото се миналата седмица. Това беше една недостойна, недостойна постъпка. Не само от Cody Rhodes, който ме прекъсна без никакво основание, но най-вече на председателя на тази компания, "The Immortal" Hulk Hogan! Започвам да си мисля, че те двамата работят в екип и искат да свалят D-Generation X от върха възможно най-скоро. Това обаче няма да се случи, приятелчета! За абсолютно нищо на света Shawn Michaels няма да даде своята световна титла. Лошите новини от миналата седмица обаче не свършиха с прекъсването на Rhodes. О, не, не... Той обяви, че му е даден шанс лично от Hulk Hogan да определи моя следващ съперник и да предотвратят плановете ми за заслужена почивка. И този опонент се оказа Tommaso Ciampa! YEAAAAAAAH! Ако някой може да ми обясни какво е направил този психопат, за да заслужи правото да отиде за световната титла на TNW, ще му бъда адски, адски благодарен. Смятам, че това не е честно. Много, много ядосан съм на Hulk Hogan. Не ми се иска да се стига до насилие, Hulkster. Най-добре за теб ще е да излезеш още тук и сега и да отмениш мача, предназначен за "Box Office". И понеже много добре осъзнавам, че си една стара торба с кокали и може да ти отнеме време да стигнеш до този ринг, нося този стол в ръката си. За да застана на този ринг и да чакам. Имам цялото време на света, pal! А межудвременно, тези фенове по трибуните ще се насладят не "The Heartbreak Kid" в пълния му блясък! ПУСНЕТЕ МУЗИКА НА DX!!! ДАВАЙТЕ!



~ ~ ~ ~ ~

1. Opening show with D-Generation X O8gQF4K 1. Opening show with D-Generation X RRECaIj

HeartBreaker, Dimarata, SevBoom, LegitBo$$, Yuliyan, Scroller and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
HeartBreaker
Premium Member
Premium Member
HeartBreaker


Location : San Antonio, TX
Join date : 19.04.2011
Posts : 149
Age : 59

1. Opening show with D-Generation X Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with D-Generation X   1. Opening show with D-Generation X Empty2/2/2022, 14:57

AFTER THE COMMERCIAL BREAK...

1. Opening show with D-Generation X BJ0w6S3

- ХАЙДЕ, HULKSTER! Къде си?! Няма да мръдна от средата на този ринг докато не довлечеш сбръчкания си задник. Претендирам за справедливост, претендирам за свобода! Както виждаш, дошъл съм сам тук. Triple H и Chyna не са с мен, за да не се уплашиш Mr. Hogan! Ти избираш как ще станат нещата. Имаш лесния начин... Да излезеш тук, да ме погледнеш в очите и да отмениш сблъсъка за световната титла. Трудният начин... Да извикам моите приятели от D-Generation X и ние сами да те открием, да те принудим да скъсаш договора за срещата, а след това да го натикаме в устата ти, карайки те да го изядеш, старче! ХАЙДЕ...

HeartBreaker, SevBoom, LegitBo$$, Yuliyan, Scroller, Olympic Beast and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Yuliyan
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Yuliyan


Location : София, България
Join date : 23.09.2015
Posts : 2424
Age : 20

1. Opening show with D-Generation X Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with D-Generation X   1. Opening show with D-Generation X Empty3/2/2022, 00:43

THE CROWD GOES WILD!


НЕЩАТА СЕ РАЗГОРЕЩИХА! Гръмна една добре позната музика в залата, но тя не е на Hulk Hogan, а на номер едно претендента за световната титла – Tommaso Ciampa! Какво начало имаме на тазвечершното издание на Rampage SuperShow! Ставаме свидетели на директна конфронтация между кечистите, които ще оглавят Box Office, а атмосферата в залата е невероятна! За втора поредна седмица “The Psycho Killer” не отпуска поглед от него. Този поглед може да всее страх у всекиго, а аз си мисля, че колкото и да показва самочувствие тази вечер носителят на най-престижното злато в историята на професионалния кеч, излизайки сам на ринга, то след появата на Ciampa си глътна езика. Думите ми се оказват верни, защото той слезна от бойното поле точно когато Tommaso се промуши между въжетата. Дали наистина Michaels не е притеснен, че ще трябва да защитава титлата си срещу толкова непредвидим съперник?

1. Opening show with D-Generation X SWajyWi

- Това ли е световният шампион? Това ли е лицето на Total Nonstop Wrestling? Дори нямаш топките да си на един ринг с мен. Веднъж да излезеш без приятелчетата си и още щом ме зърна се покри. За втора поредна седмица неочаквано се появявам и всеки път като вперя поглед право в очите ти виждам колко си уплашен. Само мисълта за мен те кара да трепериш и отчаяно се опитваш да докажеш противоположното, но няма как да заблудиш света. Самият факт, че отправяш заплахи към собственика на компанията, за да отмени мача ни на Box Office е доказателство, че съм влезнал под кожата ти без да съм ти сторил каквото и да е било. И тази вечер продължаваш със самозалъгването, че не съм нищо особено и не заслужавам да имам мач с теб. Добре, ако това е така, то защо цапаш гащите, когато ме видиш? Какво съм бил направил… Явно съм направил достатъчно, за да се страхуваш от мен. Правилно ме нарече психопат. Моли се на Бог, че ще покажа някаква милост щом се докопам до теб. Ако щеш спи в църква всяка вечер до мача ни. На деветнадесети февруари ще ти дам истински причини да се боиш. Тогава няма да има къде да избягаш. Ще си задължен да застанеш лице в лице с мен. Не само коланът ще бъде заложен на карта. Ще ти се наложи да защитиш и честта си.


Well, well, well… Ситуацията определено не е по вкуса на Michaels, но фактите са такива: той ще се срещне с Tommaso Ciampa и няма как това да бъде променено. Очевидно собственикът на компанията няма намерение да отмени този сблъсък. Генералният мениджър също не направи каквото и да е усилие, а единственото, което се случи е, че шампионът се изложи. Иска да бъде виждан като най-авторитетното име в компанията, но Tommaso Ciampa не е готов да играе по свирката му. Уважаеми зрители, останете с нас. Шоуто продължава.

HeartBreaker and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1. Opening show with D-Generation X Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with D-Generation X   1. Opening show with D-Generation X Empty

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening show with D-Generation X
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening Show with D-Generation X
» 1. Opening show with D-Generation X
» 1. Opening show with D-Generation X
» 1. Opening show with D-Generation X
» 1. Opening Show with the General Manager of "Rampage Supershow" Adam Pearce discusses the situation between Johnny Mundo and Big Show

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 459-
Идете на: