Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6410
Age : 21

8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels Empty
ПисанеЗаглавие: 8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels   8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels Empty15/1/2022, 02:33

8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels 3A7EqxP 8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels 0pKdBBb

8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels BDuGvpU

Дата на провеждане: 23.01.2022
Начален старт: 14:00 (с думи - четиринадесет) ч.
Време за писане на боен пост: От двадесет (20) до най-много двадесет и пет (25) минути
Правила: Singles Match (Двубой с класически правила)
Залог: TNW World Heavyweight Championship (Световната титла на TNW)

Ред на Излизане/Писане:
1. Shawn Michaels (Challenger)
2. Kurt Angle (Champion)

*Двубоят се играе по традиционните (BBF) правила.
*Ако някой играч бави срещата, ще бъде санкциониран!

Don't cross Rhodes! and Olympic Beast харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
HeartBreaker
Premium Member
Premium Member
HeartBreaker


Location : San Antonio, TX
Join date : 19.04.2011
Posts : 149
Age : 58

8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels   8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels Empty23/1/2022, 13:30

8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels E2KKGWA 8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels GShVS21

Моментът настъпи. Преди малко стана ясен победителя в ежегодния, традиционен за Total Nonstop Wrestling "Road to Pain Rumble Match".  Cody Rhodes отива в главния мач на "PAIN" срещу шампион по негов избор. Можем вече изцяло да насочим погледите си към тазвечершния главен мач. Триумфиралият в мелето може да избере един измежду участниците в него. Драги зрители, чували сме много пъти за "Мача на мачовете", "Пет-звездна класика", а в последните години даже се появиха термини и оценки като "Шест-звезден" и "Седем-звезден" сблъсък. Това, което предстои, може да бъде окачествено с всеки един от тези термини. Дали това ще е най-великият двубой в историята не само на Total Nonstop Wrestling, но и на професионалния кеч? Няма как да знаем. Можете да бъдете сигурни в едно, обаче - It will be damn close to it! Публиката в Сан Антонио вече е готова, отпочинала е след знаменитото меле между тридесет души, което вече е в историята. Победителят написа името си със златни букви в книгата на TNW. Привържениците в Сан Антонио искат да разберат кой ще си тръгне от тук като световния шампион на федерацията. Kurt Angle. Момчето, което през целия си живот е шампион. Олимпийски златен медалист и според мнозина, най-великият кечист - bell-to-bell. Суперзвездата, която се окичи с четири колана през 2021 година. "The Wrestling Machine" не е само прозвището на този човек. Това е самата действителност. В другия ъгъл... Единствения, неповторим. Често имитиран, но никога дублиран. Човекът, който винаги поднася шоу от световна класа. Човекът, който тази вечер е на своя земя. Както той се изрази в началото на седмицата - "Бащината къща". Роден в Чандлър, Аризона, но изграден и кален в Сан Антонио, Тексас. Именно тук, той ще заеме участие в мача на живота си. Камерите зад кулисите ни показват именно този човек великият "Heartbreak Kid" Shawn Michaels. До него, драги зрители, виждате персоната, отговорна за това той да бъде кечист от най-висок ранг и научил го на всеки трик в книгата. José Lothario, треньорът на Michaels. Той ще го придружи до бойното поле, за да окаже морална подкрепа. Децибелите в залата се увеличиха в мига, в който феновете съзряха как "The Showstopper" върви из коридорите, на път към епицентъра на събитята. Последните две седмици бяха изключително тежки за Shawn Michaels. Той демонстрира предаване не един, а цели два пъти. Но той няма да стои на земята. Бъдете сигурни. Каквото и да направи "The Olympic Gold Medalist" тази вечер, Michaels няма да спре да се бие, докато тялото му просто не откаже. Защото волята на този човек е огромна. Защото сърцето му е голямо колкото цял Тексас. Арогантен, лигав, егоистичен... Да, в действителност, Shawn Michaels може и да е всяко едно от тези неща. Но никой, абсолютно никой не може да оспори качествата му между въжетата. Когато този гонг бие, погледните винаги са насочени към момчето от Сан Антонио. Каубоят, способен да те прати на земята с първия си изстрел. Затаете дъх, "The Heartbreak Kid" е на път да застане под светлината на прожекторите. Ще чуете и усетите емоцията във виковете на тези невероятни привърженици. Енергията тук ще бъде различна. Ще бъде... Специална!

8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels MLOSuWV OH, OH... SHAWN! 8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels MLOSuWV



- The following contest is scheduled for one-fall and it's for the TNW World Championship! Introducing
first, the challenger, accompanied by José Lothario, from San Antonio, Texas weighting
in at 225 lb, "The Heartbreak Kid" - Shawn MICHAELS!~

8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels GeYHRa1 8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels 9Bmr1a1

8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels MLOSuWV ~ ~ ~ ~ ~ 8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels MLOSuWV

8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels CV4n0oA 8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels EjuZkjD

ПУБЛИКАТА Е НА КРАКА! НЯМА И ЕДИН ЧОВЕК, КОЙТО ДА НЕ Е СТАНАЛ ОТ МЯСТОТО СИ И ДА НЕ Е ОТПРАВИЛ ПОГЛЕД КЪМ НАЧАЛОТО НА РАМПАТА!! В залата зазвучаха известните барабни, които забиват за великата, емблематична песен "Sexy Boy", композирана от Jim Johnston и изпята с не особено сполучлив вокал от Shawn Michaels! "The Showstopper" е избрал да се появи под звуците именно на неговата музика, а не тази на D-Generation X. Това накара запалянковците на стадиона "Alamodome" да избухнат в още по-силни овации! Атмосферата става още по-гореща в мига, в който Shawn Michaels прекрачва прага. Завесата е спусната, HBK е у дома си! Всеки един почитател на Total Nonstop Wrestling който се е сдобил с билет за това велико събитие току-що остана със спомен за цял живот. "The Icon", "The Showstopper", "The Main Event" размахва ръце в началото на рампата, опитвайки се да надъха още повече и без това екзалтираните до краен предел привърженици. Той е усмихнат, той е мотивиран и готов повече от всякога за това, което предстои. Макар и последните две седмици, макар и тежките думи на "The Olympic Gold Medalist" Kurt Angle, който заплаши, че ще счупи глезена на Michaels и ще направи така, че да съкрати кариерата му. Когато чу виковете и овациите на Сан Антонио, Shawn Michaels забрави за всичко това, поне за момента. Съвсем сигурно е, че когато гонгът удари, "The Heartbreak Kid" ще се фокусира изцяло върху опонента си и ще направи всичко по силите си, та даже и отвъд, за да превъзмогне гигантското предизвикателство, което представлява Kurt Angle. Сега обаче дългокосият каубой попива изцяло в атмосферата и се наслаждава на всеки един миг от своята слава. José Lothario е усмихнат до уши, стоейки до своето протеже. Със сигурност треньорът на Michaels в момента се гордее. Той върви плътно до претендента, който разбира се е нахлупил каубойската шапка и се е окичил в екстравагантни одежди. Неговите панталони са червени, а върху тях е избродиран флага на Тексас, сложен в разбити сърца. Това е Shawn Michaels, дами и господа. Always dressed for the ocasion! Отдавна не бяхме виждали всеки един фен да дере гърло за HBK. Тази гледка беше забравена, хубаво е да си я припомним. Фенската подкрепа на Сан Антонио ще бъде от нужда на Michaels. Той обира ръцете на запалянковците на първите редове, а 24-каратовата му усмивка не се изтрива от лицето му. Публиката в залата е луда по него, но това е абсолютно естествено. Това е техният идол, техният герой. Каквото и държание да демонстрира Shawn Michaels, в края на деня, те го считат за един от своите и ще го подкрепят - от люлка до гроб! "The Showstopper" извървя дългата рампа на "Alamodome Stadium" и стъпва по ръба на ринга. Той се покатерва от външната страна на сглобката и отправя поглед към изпълненото до краен предел съоражение. José Lothario влиза на ринга и ръкопляска както на своя ученик, така и на хората дошли, за да го подкрепят неуморно. HBK стъпва на обетованата земя, завърта се по характерния за него начин, след което изпълнява своя Trademark taunt в средата на ринга, приклякайки и стягайки бицепсите си! Пиротехниката започва да пука зад гърба на Michaels, а това кара феновете да крещят още по-силно! Зрелище, което само единственият и неповторим може да предложи! Дами и господа, Shawn Michaels е готов. Човекът, оглавил "PAIN 1", заяви, че това е мачът на живота му. Пред неговите хора, на негова земя. Музиката му започва да стихва, а той премахва облеклото си за поява. Shawn прегръща своя треньор и двамата разделят последни думи. José Lothario слиза от ринга и се запътва към съблекалнията. В очакване сме на световния шампион на Total Nonstop Wrestling. Тук е на път да стане напечено.

GOAT, HeartBreaker, Dimarata, SevBoom, Scroller, Teodosiy, Olympic Beast and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Olympic Beast
Premium Member
Premium Member
Olympic Beast


Join date : 25.02.2018
Posts : 214

8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels   8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels Empty23/1/2022, 13:46

8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels W6LOcLd



- And now please welcome, his opponent...
Coming down the aisle, from Pittsburgh, Pennsylvania, Weighting 220 lb's
He is your current reigning and defending TNW World Heavyweight Champion,
"The Only Olympic Gold Medalist in Professional Wrestling History" - KU-UURT ANGLE-E-EE!!~


8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels EegMLaS 8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels BktsD9f
YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...

"The Heartbreak Kid" Shawn Michaels тотално обра точките с това излизане и с този ексцентричен екип. Потънали сме дълбоко в сърцето на Texas, на сред, "Alamodome Stadium"... Песента на претендента е изцяло спряла и спокойно можем да кажем, че се намираме в затишие преди буря! Близо 70 000 хиляди фена са дошли тук тази вечер, за да видят как техният герой, ще направи опит да се качи на върха на хранителната верига. Kurt Angle за последната една година, не само, че спечели почти всяко едно възможно отличие, но се превърна и в човека, който е най-труден за сломяване. Колкото повече един негов мач продължава, толкова по-силен и уверен става той! The guy is not human... Той е истински "Cyborg"! За последните си 27 срещи на нашия ринг, той има само една загуба! Много от феновете, дори биха казали, че това не може да се брои като честен defeat и за мнозина, "The Wrestling Machine" е все още непобеден, щом гонгът бъде бит. Добре известно за всички е, че Angle се занимава със спорт от както е проходил, той е печелил отличия на всякъде по света. Името му е в историята на този бизнес, уважаван е дори в страни като Япония. Един от най-почитаните атлети и със сигурност влиза в спора, за най-добър кечист на планетата! Голям брой от състезатели, дори твърдят, че неговият стил на ринга може да се нарече революционерски за професионалния кеч. Той съчетава по единствен и уникален по рода си начин своите качества - Експлозивност, атлетизъм и всичката техника научена от борбата! Ако пенсилванецът желае да напусне San Antonio, Texas, като шампион, то ще трябва да изкара както винаги своя "A" game! HBK е заключил поглед в началото на рампата, в очакване на Kurt Angle, който се бави малко повече от обикновеното. Златният медалист открито заяви, че знае, че е влязъл под кожата на Michaels, така че няма да се учудя, ако това са просто поредните mindgames от страна на шампиона. Дузина кечисти са споделяли едно и също мнение след мачове с олимпиеца... Всички те твърдят, че си е плашещо да си на един ринг с него, разсееш ли се за секунда, то Kurt, ще се погрижи да бъдеш наказан за това същото твое  невнимание! "The Icon" си пада малко show-off и ако не иска да разочарова целия стадион, ще трябва да заложи на това да бъде фокусиран от първия до последния ring bell. Осветлението в залата се променя, а на видео стената се изписва - "Intensity, Integrity & Intelligence" BOOOOOOO Ох-хо-хо, къде попадна шампионът?! Музиката му гръмва, а аудиторията с освирквания, се пробва да заглуши звуковите колони... Welcome to hell, Kurt Angle! И това е едва началото на всичко което ни предстои да видим. Мелето свърши, мачът за Elite пояса приключи, но това, това дами и господа, тепърва започва! ВСИЧКО ЖИВО Е СТАНАЛО, А "THE WRESTLING MACHINE", "THE CYBORG", "THE WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION" СЕ ПОКАЗВА ПРЕД 70-ТЕ ХИЛЯДИ! ПАЛЦИТЕ СОЧАТ НАДОЛУ, СИЛНИТЕ ОСВИРКВАНИЯ ПОЧТИ СА ПОТУШИЛИ ЗВУКОВЕТЕ ОТ ПЕСЕНТА МУ, НО ЩОМ МОМЕНТЪТ НАСТЪПИ ВСИЧКИ ЗАЕДНО СЕ ВКЛЮЧВАТ С "YOU SUCK", ЗА ДА ПОСРЕЩНАТ ШАМПИОНА НА TOTAL NONSTOP WRESTLING...

8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels 627L5YA 8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels EdKEmoD
YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...

КАКВА ОБСТАНОВКА, ТРУДНО Е ДА БЪДЕ ОПИСАНО С ПРОСТИ ДУМИ! Въпреки, че всички са против него, златното момче на Америка изглежда подготвен! Поредната нощ, в която Kurt Angle ще се опита да напише история. Това е човекът, който успя да победи John Cena в Boston, Massachusetts и да напусне сградата като световен шампион... Никога не го отписвайте! Ако има един в целия roster, който може да се справи с тази задача, то вие го гледате! Гарантирам ви, че пулсът на "The Heartbreak Kid" се е покачил до небесата, щом видя най-опасния борец в тази компания. "The Alamodome" не спира да изразяват своята омраза към лицето на компанията ни, но това не трябва да ви учудва! Забележете, че Kurt Angle е със свалени презрамки на екипа си, това означава, че той е готов да влезе в схватка още веднага... Накичил е олимпийския си златен медал на врат и е закопчал светия граал на кръста! Определено му отива да е целият в злато, но дали ще остане така? "The Cyborg" вдига високо ръцете си във въздуха, а десетки фойерверки гръмват към небето, гледката е толкова красива, че може да бъде оприличена с Нова година. KURT ANGLE ПОТЕГЛЯ ПО РАМПАТА, ФОКУСИРАН, НАСТЪРВЕН, ПРИГОТВЕН ДА ДОБАВИ СЛЕДВАЩАТА ГЛАВА КЪМ КОЛЕКЦИЯТА! THIS WILL BE A LONG, LOONG NIGHT! Два война, които отказват да бъдат сломени, видяхме, че олимпийският шампион е способен да накара Shawn Michaels да се предаде, но ще успее ли и днес? Въпреки, че спечели и двете си спречквания с "The Showstopper" на изминалите шоута, то той, не успя да го победи чисто в средата на ринга! Първата победа дойде чрез дисквалификация, веднага щом Hunter се намеси, а при втората... Angle, дори не успя да тушира тазвечерния си съперник, той накара именно "The Game" да се предаде, за да подсигури победата за team Angle. Така че, това съревнование ще си струва всеки един долар! По размери, Michaels няма да представлява проблем за шампиона, но сърцето на този луд тексасец е по-голямо от всичко друго! Kurt Angle ще трябва да накара това сърце да спре да бие, за да запази колана си или както самият той каза, да му счупи глезена! "The Wrestling Machine" разби всички възможни рекорди през 2021. Освен за най-дълга серия без загуба и за най-бърза победа, той държи и рекорда за най-много победи чрез предаване, все факти, от които може да ти настръхне косата. Спечели и статуетка за суперзвезда на годината, което е отделен показател за доминантното му представяне на ринга! На който и друг стадион да бяхме, щях да кажа с ръка на сърцето си, че златният медалист ще напусне сградата като шампион, но тази вечер не мога! Michaels обича да блести, но като играе пред своя публика, той е готов да направи и невъзможното. Ще открием 2022 година и то по какъв начин! "The Cyborg" вече е в близост до металните стълби, той ги изкачва със забързана крачка и директно влиза на бойното поле, завъртайки се с един от традиционните си taunt-ове... Със завъртането на шампиона, на стадиона гръмват солиден брой фойерверки, но този път, те се взривяват точно над ринга! Камерите превключват на малка група от хора, които са донесли плакат на Kurt Angle и ако не се лъжем, това е единственият такъв! Пенсилванецът пуска силен лъвски рев и откопчава титлата от кръста си, той я поглежда и я предава на официализирания да свири тази среща... IT'S ALL SET AND DONE! THE TWO OF THE BIGGEST NAMES TO EVER STEP FOOT INTO THIS RING, THE WORLD AIN'T READY!

GOAT, Don't cross Rhodes!, HeartBreaker, Dimarata, SevBoom, Scroller, Teodosiy and харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 22

8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels   8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels Empty23/1/2022, 14:01

ДАМИ И ГОСПОДА, ЗАТЕГНЕТЕ КОЛАНИТЕ! ШОУТО ЗАПОЧВА, ЕДИН ОТ НАЙ-ВЕЛИКИТЕ ДВУБОИ В ИСТОРИЯТА НА ТАЗИ ВЕЛИКА КОМПАНИЯ Е НА ПЪТ ДА СТАРТИРА!

От едната страна имаме претендента - „The HeartBreak Kid“, „The Showstopper“, един от най-техничните и успешни кечисти в историята на компанията - Shawn Michaels, който изглежда повече от готов да сложи край на хегемонията на Световния шампион!

От другата страна имаме и шампиона - човекът, който доминира цялата 2021 година и "The Only Olympic Gold Medalist in Professional Wrestling History", „Доайенът на Световния грал“ - Kurt Angle, който ще опита да продължи доминацията си!

НАЧАЛО НА ДВУБОЯ!

HeartBreaker and Olympic Beast харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
HeartBreaker
Premium Member
Premium Member
HeartBreaker


Location : San Antonio, TX
Join date : 19.04.2011
Posts : 149
Age : 58

8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels   8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels Empty23/1/2022, 14:23

Гонгът удари. Връщане назад - няма. Тези фенове са на път да станат свидетели на един от най-великите мачове едно-в-едно в този бизнес. Претендентът, "The Heartbreak Kid" Shawn Michaels срещу световния шампион на Total Nonstop Wrestling, "The Wrestling Machine" Kurt Angle. Можете да бъдете сигурни, че тези двамата ще направят така, че билетите на тези фенове да са си стрували парите. Преди броени минути станахме свидетели на един сензационен "Road to Pain Rumble Match". Сега обаче звездите в този главен мач са под светлината на прожекторите. Феновете са екзалтирани до краен предел. Те скандират "HBK! HBK! HBK!". Това със сигурност вдъхва увереност на каубоя от Сан Антонио. Неговите съграждани няма да спрат да викат силно цяла вечер. Той не бива да ги разочарова. Отговорността на плещите му е смазващо огромна. Но Shawn Michaels редица пъти е показвал, че може да държи на напрежението. Kurt Angle е повлиян от всичките тези викове. Той се обръща към запалянковците и ги поглежда с иронична усмивка. След това "The Olympic Gold Medalist" обръща главата си, гледайки право към своя съперник. Michaels също се усмихва, сякаш искайки да каже на Angle "Тази вечер те са зад мен, приятелю!". Двамата вече се сблъскаха в Пенсилвания. Там вечерта за "The Showstopper" беше далеч от сполучлива. Да видим дали сега резултатът ще е в негова полза! Двамата атлети започват внимателно да пристъпват един към друг. Kurt Angle се навежда и вдига едната дясната си ръка във въздуха, канейки Michaels да започнат схватката. "The Heartbreak Kid" е готов да му отговори. Дългокосият атлет бавно вдига ръката си, но не изпуска от поглед противника си. Michaels гледа олимпийския златен медалист право в очите. Претендентът почти доближи нивото на ръката си до това на Angle, АЛА "THE WRESTLING MACHINE" СВЕТКАВИЧНО ЗАЛЯГА, ПРИСВИВА ПРАСЕЦА И КОЛЯНОТО НА HBK И ГО СВАЛЯ НА ЗЕМЯТА! ANGLE НАБАРВА ГЛЕЗЕНА НА MICHAELS, НО НЕ УСПЯВА ДА ГО ЗАКЛЮЧИ!! "THE SHOWSTOPPER" РЕАГИРА МЪЛНИЕНОСНО И СЕ ИЗПЛЪЗНА ИЗПОД НАЙ-ДОЛНОТО ВЪЖЕ!! Damn, that was close! Целият "Alamodome Stadium" изтръпна. Kurt Angle замалко не хвана Shawn Michaels в легендарния Ankle Lock още преди да са изминали и две пълни минути от първоначалния гонг. "The Heartbreak Kid" обаче се изпълзна навреме. Shawn Michaels се опитва да успокои обстановката и започва да прави Jumping Jacks отвъд бойното поле. По-голямата част от феновете реагират с усмивка на това. HBK се опитва да демонстрира не само на феновете, но и на Kurt Angle, че всичко е под контрол. Но дали в действителност е така? "The Wrestling Machine" е приклекнал в средата на ринга и се смее, призововайки човекът, опитващ се да вземе златото му да се върне обратно на обетованата земя. През изминалния месец, вече два пъти Shawn Michaels бе хванат в глезена, и двата пъти тупна, но напълно неофициално. Michaels трябва да е на щрек, защото когато бива хванат в завършващия захват на гологлавия здравеняк от Пенсилвания, залозите определено не са в негова полза. Съдията отброява числото 4 и напомня на тексасеца да се върне обратно на ринга. HBK му се изцупва, но се плъзга обратно на бойнтото поле. KURT ANGLE ОБАЧЕ Е ГОТОВ ДА ХВАНЕ ПРЕТЕНДЕНТА НАТЯСНО!! Angle се бе навел и в мига, в който HBK тръгна да влиза обратно в квадратурата, "The Cyborg" слезе на колене и довлече тялото си до това на Michaels. Angle хваща врата на бившия Intercontinental и European шампион, докато Michaels не издърпа тялото си назад, така че краката му да са в близост до въжетата. Shawn закача левия си крак върху най-долното въже и реферът започва да отброява. Едноооо, двеее, триии, четири... Angle отпуска ключа. "The Wrestling Machine" се придвижва назад пълзейки, но с лице към своя съперник. Той не откъсва очи от плячката. Shawn Michaels се изправя бързо. Той не трябва да показва никакви признаци на болка в тази ранна фаза на, както той го определи, "Най-важния мач в кариерата му". Идвайки от устата на на суперзвездата оглавила "PAIN I", това значи много. Наистина много. Angle се изправи на крака. Следван е плътно от Shawn Michaels. HBK стъпва по тепиха, готов да се брани и да покаже на шампиона, че може да се движи с неговото темпо. Знаем, че Michaels го умее. Няма никакво съмнение в това. Феновете аплодират техния идол, който има нужда от тяхната подкрепа. Не само сега, не само в този момент. Той има нужда да чува техните овации до края на тази среща. Те могат да бъдат жизнен фактор в потенциалния успех на "The Showstopper". Двамата атлети са в противоположни ъгли, но не задълго. Те пристъпват с мечешки крачки един след друг и войнствено се вкопчват Collar-and-elbow tie up! Играта започва, дами и господа! Първи челен сблъсък между шампион и претендент. Феновете са в екстаз. Колко малко им трябва на тези хора, за да повишат глас, когато две звезди от световна величина делят един и същ ринг. Лютата схватка продължава със секунди, докато, изненадващо...

8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels E6p9QRq

MICHAELS ВЗИМА НАДМОЩИЕ! ТОЙ ХВАЩА ANGLE
В HEADLOCK, КАТО ДОРИ ГО СВАЛЯ НА ТЕПИХА!!

Подкрепата на цял "Alamodome" оказа своето влияние!! "The Olympic Gold Medalist" обаче остава по гръб само за секунда-две. Биткаджйския му инстикт и характер не му позволява да го стори за повече! Angle става от тепиха, но все още е в едноименния захват! Michaels стиска здраво врата му, опитвайки се да се възползва максимално от шанса си. Когато шампионът се измъкне, той ще поднови битката по-фокусиран от всякога!!

Don't cross Rhodes!, HeartBreaker, SevBoom, Scroller, Olympic Beast and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Olympic Beast
Premium Member
Premium Member
Olympic Beast


Join date : 25.02.2018
Posts : 214

8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels   8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels Empty23/1/2022, 14:46

8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels WRSy4DV

"The Heartbreak Kid" е уловил здраво в Headlock главата на световния шампион, но той успява с просто движение да се освободи и да избута Shawn Michaels от себе си. По този начин двамата се връщат обратно от начало! Kurt Angle и HBK ни предоставиха страхотен динамичен старт. Олимпиецът се опита да улови "The Showstopper" в коронната си маневра, но уви, Michaels реагира бързо и чевръсто. Претендента си е написал домашното за тази вечер, не иска да се изложи пред седемдесет хилядите напълнили "The Alamodome"! Двамата си размениха по една усмивка и отново се вкопчиха един в друг, но както видяхте без някакъв успех. Тактическото надиграване ще продължи, докато единият не отбележи по-сериозна точка. Борещите се за Светия граал влизат в Collar-and-elbow схватка, от която "The Cyborg" се опитва да изкара максималното! Той извива лявата ръка на Michaels зад гърба му, след което използва тежестта на тялото си, за да го свали на тепиха и на свой ред заключва главата му в модифициран Headlock! "The Heartbreak Kid" трябва да намери бързо изход от тази хватка, защото олимпийският шампион знае как да изтощи съперниците си чрез подобни движения. Публиката се опитва с пляскане да окуражи израсналия тук, определено си заслужаваше чакането за този двубой! Атмосферата е страхотна, феновете са дошли, за да се забавляват и точно това правят. Хитрият тексасец се завърта на една страна и освобождава главата си от лапите на златния медалист. Shawn Michaels се изправя и разтриса врата си, а носителят на златото вече му е пратил покана за ново надиграване. LET'S GO MICHAELS... ANGLE SUCKS! LET'S GO MICHAELS... ANGLE SUCKS! Тези хора, дори не оставят шанс на борците да се съсредоточат върху играта си. Michaels & Angle отново се усмихват един на друг след като чуват тези скандирания, ала шампионът реагира бурно и светкавично! Той се нахвърля върху съперника си и пробва да го заклещи пак в ръцете си, но сърцатият тексасец не ще се даде! Никой не иска да остави първата точка на другия! Kurt Angle вкарва нечестно коляно в корема на Shawn, следва да го Irish Whip-не към въжетата, на връщане "The Heartbreak Kid" се пробва да забоде Clothesline, но златното момче на Пенсилвания заляга! "The Wrestling Machine" споглежда Michaels директно в очите и с пръст му показва, че е бил далеч от това да го уцели със сабления удар. Не можем и да си мечтаем за по-добро стартово надиграване. Двама мъжкари, които не отстъпват! Залогът е най-ценното отличие в бизнеса, Shawn Michaels е напълно наясно с това, че ако тази вечер не спечели, то повече шанс за този колан може и да не получи. Точно това е и причината да виждаме такава съпротива от негова страна. В повечето си срещи, до този момент "The Cyborg" е прекършил духа на опонентите си, но при HBK е различно! Както гласи една поговорка на великия писател Mark Twain - "It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog." Това перфектно може да оприличи претендента за титлата. Както обаче споменахме преди началото на тази среща, от голямо значение е за "The Heartbreak Kid" да намери начин да приключи с мача колкото може по-бързо, защото колкото повече продължава срещата, толкова повече се увеличава шансът на Kurt Angle да запази световната титла на компанията. Появилият му се статут на киборг през последните месеци не е случаен. Златният медалист от Атланта успя да спечели два мача за една вечер и да напусне Англия като двоен шампион. Изцяло сам се справи с цялата отборна дивизия, пенсионирайки повечето отбори и освен това оттегли завинаги титлите от лицето на планетата. Никой все още не е открил формулата с която може да бъде победен Kurt freakin' Angle! Седемдесет хилядите, дошли за това горещо откриване на годината са нетърпеливи двамата бойци отново да влязат в схватка. И точно това ще получат! Двамата вкопчват лакти отново един в друг, но за разлика от миналия път, сега "The Wrestling Machine" бута с ръцете си тези на Michaels и рязко минава зад гърба му и го заключва през кръста, опитвайки German Suple-ex... HBK слага на време крака си зад този на Angle и след това се завърта зад него и сега е той, този който е в позиция да забоде немския суплекс! Световният шампион се усмихва и маха ръцете на Shawn от кръста си... - "Come on, Michaels... You can't suplex me!" След изричането на тези думи Kurt Angle самодоволно се усмихва, а това кара феновете да реагират бурно против него. "The Cyborg" пак направи опит да забоде едно от най-известните си оръжия от безкрайния арсенал с ходове който притежава, но лудият тексасец, бе подготвен и за това! Казах ви, че този човек излезе ли пред своя собствената публика, се превръща в друга персона! Въпреки това, златното момче на Америка изобщо не изглежда да се е притеснил, напротив, той си отваря устата и се пробва да злорадства с опонента си. Победителят от мелето е някъде зад завесите и наблюдава с огромен интерес какво се случва на тепиха, защото един от тези двамата вероятно ще се бие срещу него на най-голямата сцена от всичките. "The Heartbreak Kid" прави една-две леки крачки към Angle, демонстрирайки готовност за нов wrestling танц! Световният шампион заема любимата си приклекнала позиция и също прави няколко крачки към врага, да видим какво ще се случи сега...

Kurt Angle engages with a Front Headlock,
but look at that! A tremendous Fireman's carry takedown by HBK...


8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels VhNUt3c 8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels 7FzDAkX

Michaels quickly goes for an Armbar,
but Angle manages to spin out from it like it's nothing!
"The Cyborg" catches his opponent with a ruthless Reverse Back-Body-Hold!!~

Всички се изправят на крака да ръкопляскат за тази невероятна тактическа размяна която показаха Michaels & Angle! Веднага след аплодисментите, тексасците започват да окуражат претендента за златото, защото изглежда е в беда! Ще намери ли бързо изход "The Showstopper" от една от най-старите хватки в свободната борба?!

Don't cross Rhodes!, HeartBreaker, Dimarata, SevBoom, Olympic Beast and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 22

8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels   8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels Empty23/1/2022, 14:47

... ДА! „THE SHOWSTOPPER“ НЯМА ДА БЪДЕ СЛОМЕН ТАКА ЛЕСНО, ВЪПРЕКИ ЧЕ ВЛЕЗЕ В ИГРИЧКИТЕ НА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН! БИТКАТА ЗА СВЕТОВНИЯ ГРАЛ ПРОДЪЛЖАВА!
Върнете се в началото Go down
HeartBreaker
Premium Member
Premium Member
HeartBreaker


Location : San Antonio, TX
Join date : 19.04.2011
Posts : 149
Age : 58

8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels   8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels Empty23/1/2022, 15:08

Shawn Michaels успява да излезе от капана. Поне за сега, той е на свобода. HBK успя да претъркули тялото си, докато "The Olympic Gold Medalist" го държеше в  Reverse Back-Body-Hold-а. По този начин, шампионът се озова по гръб, а тялото на претендента бе върху него. Това значеше опит за туш. Angle успя да изрита без проблем и да разкара Michaels от себе си. Двете суперзвезди се изправят мигновено, готови да продължат да се съревновават на ринга на Total Nonstop Wrestling. Michaels и Angle започват внимателно срещата, което се и очакваше. Двамата не могат да си позволят да рискуват още в началото. Особено фокусът на "The Heartbreak Kid" трябва да е максимално настроен. Kurt Angle замалко не го хвана в The Ankle Lock още на старта. "The Wrestling Machine" и "The Showstopper" отново се срещат в средата на ринга, лице в лице, очи в очи. Този път HBK пада на земята на колене и набарва десния крак на "The Cyborg". Shawn Michaels иска да спъне лъвът от Пенсилавания, но Angle е решен да остане на крака. Той се навежда и забива яростни юмруци в гърба на противника си. Michaels обаче стиска зъби и опитва да игнорира тупаниците на шампиона. Това дава резлутат. Тексасецът свали Angle на пода, а това отново дава повод на цял "Alamodome Stadium" да изригне в овации. HBK се изправя от земята, здраво прихванал десния крак на световния шампион на организацията. Angle мести цялото си тяло, въртейки го по тепиха, искайки всячески да се отскубне от ръцете на претендента. Michaels обаче не го пуска, каквото и да става. "The Icon" прави опит да извие крака на Angle и да го обърне по корем. По всичко личи, че Shawn Michaels ще опита Single leg Boston crab. Michaels is halfway there... Той обръща "The Wrestling Machine" по корем и свива крака му, но Kurt Angle демонстрира своята олимпийска мощ и веднага се връща в позиция по гръб, принуждавайки HBK също да извърти тялото си. Angle изритва силно с крак съперника си, запращайки го в сглобката. Shawn Michaels не успя да заключи захвата. Ситуацията за него може да усолжни. Той забоде гърба си право в единия от четирите ъгъла на професионалния кеч ринг. Дълогокосият атлет от Сан Антонио интертно прави няколко крачки напред, а Angle технично го сваля на земята, приковавайки раменете му със School Boy Pin! Да видим как ще се развие ситуацията, едва ли Michaels ще бъде туширан тук и сега. Едно, две...

HBK съумява да избута главата на Angle, на свой ред
опитвайки pinfall, който също се оказва неуспешен!

8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels MaxlV9l

Kurt Angle превъртя тялото си назад, след което се изправи в синхрон със съперника си и го подкоси за двата крака. "The Cyborg" изпълнява предно кълбо и застава върху тялото на Michaels. Пореден опит за туш, в рамките само на няколко секунди! Едноооо, двеее... Повдигане от претендента за световната титла! Време е за кратка пауза след тази красива секвенция! Двете суперзвезди се изправят отново заедно, като заемат противоположни ъгли. Публиката в Сан Антонио оценява качествената продукция, която тези двамата предложиха, и започват отново да аплодират усилията не само на техния любимец, но и на "The Wrestling Machine". Това са едни от малкото ситуации, в които запалянковците ще демонстрират уважение към съперника на техния герой и съгражданин. Shawn Michaels и Kurt Angle ще продължат надиграването на бойното поле. Пенсилванецът прикляка и заема бойна позиция, а Michaels започва да скача леко по тепиха, като не изпуска от поглед носителя на Светия граал. Затегнете коланите, тактическата битка между тези двама атлети ще продължи. Сега обаче, нещата са различни. Kurt Angle като че ли загърбва захватите и решава да покаже и своите умения в ръкопашен бой. Олимпиецът замахва с дясната си ръка, но "The Showstopper" парира! Shawn Michaels изкарва на яве своя невероятен рефлекс, хващайки юмрука на "The Wrestling Machine" с дланта си. Талантът от Тексас пуска ръката на съпреника си и моментално се опитва да отговори с тупаник на свой ред. Той се оказва успешен! Michaels вкарва бързо ефективен и коварен Jab в скулата на бившия отборен и Red Bull шампион. Angle бива разклатен за миг, а феновете на стадиона избухват в овации! Публиката обаче бързо бива смълчана, защото олимпийското животно отвръща на удара! Angle вкарва суров удар в корема на Michaels, натоварвайки го до толкова, че да се присвие. Гологлавият състезател като че ли не е свършил с опитите за тушове и инатливо извърта тялото на Shawn Michaels и се стреми да изпълни Backslide Pin. Michaels обаче не се дава. Той мести тялото си напред, не позволявайки на своя противник да го повали с рамене приковани на тепиха. Дори напротив, HBK кара Kurt Angle да направи няколко задни крачки и го завлича със себе си в опасна близот до един от ъглите. ПОГЛЕДНЕТЕ! "THE HEARTBREAK KID" ЗАПОЧВА ДА СЕ КАТЕРИ ПО СГЛОБКИТЕ, СТЪПВА НА НАЙ-ГОРНАТА И СЕ ОБРЪЩА НАЗАД, ИЗМЪКВАЙКИ СЕ ОТ РЪЦЕТЕ НА ОЛИМПИЕЦА!! Shawn Michaels е обратно на краката си с лице към Angle, а той агресивно се засилва към него с намерението да го халоса с Clothesline, ала HBK заляга! Michaels причаква носителя на най-престижното отличие в този бизнес да се обърне И ИЗРИТВА...

SWEET CHIN MUS-NO!!!

8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels Zv0Fv90

WOW!! ТОВА БЕШЕ БЛИЗО!! ПО-РАНО ANGLE ЕДВА НЕ ХВАНА "THE SHOWSTOPPER" В СВОЯ ANKLE LOCK, СЕГА ПЪК ЗАМАЛКО MICHAELS ДА УДАРИ СЪС СВОЯ НАЙ-СИЛЕН ХОД!! "The Cyborg", подобно на действията на претендента още в началото на срещата, излиза извън ринга, за да се пренастрои!

HeartBreaker, Dimarata, SevBoom, Scroller, Olympic Beast and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Olympic Beast
Premium Member
Premium Member
Olympic Beast


Join date : 25.02.2018
Posts : 214

8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels   8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels Empty23/1/2022, 15:32

ПОГЛЕДНЕТЕ ИЗРАЖЕНИЕТО НА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН... KURT ANGLE ТОКУ-ЩО ОСЪЗНА, ЧЕ MICHAELS БЕ НА ПЪТ ДА ГО ИЗПРАТИ В СТРАНАТА НА СЪНИЩАТА! Ударно начало и за двамата участници. Олимпийският шампион направи пръв опит за усукания глезен, но Shawn се измъкна. Сега пък, "The Heartbreak Kid" бе на милиметри от това да размаже брадата на Angle. Око за око, зъб за зъб. Достатъчно двамата се надиграваха, публиката остана смаяна от изкуството което показаха, но е време да преминем по същество! "The Cyborg" изглежда леко сплашен от случката, а HBK му показва с палеца и показалеца си, че е бил близко. Аудиторията напълнила "Alamodome Stadium" за малко не получи инфаркт от изпълнението на сърцеразбивача. Дано само това, че бе на косъм, не се окаже катастрофален пропуск накрая за претендента. Златното момче на Америка се изправя на краката си и разклаща неколкократно оперирания си врат. Kurt Angle преминава близко до публиката, докато отброяването на официалното лице на срещата си тече. Един от запалянковците протяга двата си средни пръста към световния шампион, а той побеснява! "The Wrestling Machine" избутва с ръката си тази на зрителя и след това се изплюва към групата която го ругае, отвръщайки с негови собствени обиди. Както ви казахме, това ще бъде една дълга нощ, в която олимпийското животно ще си има работа със 70 000+ тексасеца и един дегенерат, който е дошъл да отнеме всичко което е останало от коланите на Kurt Angle. Копелето се сдоби с цели четири пояса по едно и също време, четири! Кой е правил такова нещо? Никой! След като закачките с публиката приключват, "The Cyborg" се обръща с лице към ринга-а... BASEBALL SLIDE BY SHAWN MICHAELS!! Направо върна златния медалист в барикадите, където моментално агресираната публиката започва да го залива с бири и снаксове. Шампионът бързо разбира, че е попаднал на възможно най-лошото място и се маха оттам, претъркулвайки тялото си напред. Лудият тексасец се е изправил в квадратура и просто се наслаждава на гледката. "The Wrestling Machine" изглежда е бая кисел от случката преди секунди, той се навдига и се запътва право към масата на коментаторите. Междувременно арбитърът не спира да се провиква на шампиона да се върне в бойното поле. Kurt Angle премахва горната част от една от масите и разярено я хвърля встрани. Суперзвездата за 2021 година се настройва психически преди да се е върнал при Shawn. Angle тръгва да влиза в ринга, но "The Showstopper" прави опит да го спре с ритник, ала шампионът улавя крака му! Пенсилванецът издърпва при себе си HBK извън ринговите очертания. "The Cyborg" започва да нанизва последователни удари в главата на опонента си, които биват мощно освиркани от San Antonio. Съдията е на път да загуби разсъдъка си, той знае, че тези просто не могат да бъдат контролирани. Michaels отвръща на боя с бой! Състезателите не спират да зареждат главата на другия с тупалки, а зрителите не могат да сварят да разберат дори кой води в тази alphamale размяна! Световният и олимпийски шампион успява да вземе надмощието, заковавайки брилянтен European Uppercut точно под брадичката на HBK. "The Wrestling Machine" хваща за едната ръка Shawn и го изстрелва с всичка сила право в ръба на коментаторската маса! Това заболя, а златното момче на Pittsburgh се промушва под долното въже, но само за да прекрати отброяването на рефера. Kurt Angle се връща при Michaels и го хваща през глава, след което го запраща обратно в бойната квадратура. "The Cyborg" вдига средния си пръст на свой ред към феновете, за да ги вбеси... И той също се плъзга обратно в ринга! Официализираният да свири тази грандиозна битка най-после може да си отдъхне, защото надпреварата се връща там където трябва да се състои поначало. Олимпийското животно изглежда по-свежия от двамата, но няма и как друго яче, след тази коварна среща на кръста на "Heartbreak Kid" с ръба на announce table-a. Световният шампион смята да капитализира от случката и започва да вкара неприятни ритници в lower back-a на претендента за златото му. Мачът започна да протича по план за киборга, а той е от тези които знаят как да пазят преднината си. "The Headliner" намира себе си в близост до въжетата след четвъртия ритник от Angle, но американският герой няма намерения да спре да излива своя гняв. Kurt продължава да малтретира съперника си, но до тук! Съдията се намесва и го уведомява, че Michaels се намира в безопасната зона. "The Wrestling Machine" хваща HBK и го изправя обратно на крака, нека видим какво е намислил пенсилванецът.

Angle irish whips HBK,
toward's the rope-es...


8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels OHPZ7pS

A vicious knee to the mid-section,
by "The Olympic Gold Medalist"!!~

Хо-хо-хо, какво превъртане от Michaels! Коляното сериозно може да е наранило някое от ребрата на "The Showstopper", ударът не беше никак лек. Всички в "Alamodome Stadium" се хванаха за главите, повечето очакваха да станат свидетели на ответен удар от техния герой. "The Cyborg" и виновник за десетките разбити рекорди през последната една година разперва ръцете си широко встрани, демонстрирайки своето величие! Освиркванията се чуват дори отвъд стадиона. Един персонаж, способен да контролира емоциите на 70 000! Изглеждаше сякаш, "The Heartbreak Kid" е намерил формулата за усмиряване на този киборг, но ето, че шампионът отново плува в собствени води. "The Wrestling Machine" изкарва усмивката си, а предната камера хваща перфектен кадър на гумата в устата му. "MACHINE"! Може да те сплаши само с усмивката си. Kurt Angle насочва вниманието си отново върху врага с нова офанзивна мисъл... Какво ще бъде този път?

8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels 7fJjcC5

"The Cyborg" минава зад Michaels и грубо промушва крака си между неговите два, след което разпъва едната му ръка назад, вкарвайки го в изтощителен - Abdominal Stretch! Виковете на "The Icon" отекват на целия стадион, а дали ще намери изход от това бедствие? Предстои да разберем...

Don't cross Rhodes!, HeartBreaker, Dimarata, SevBoom, Olympic Beast and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
GodNikolov
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
GodNikolov


Location : Burkanowo
Join date : 02.08.2014
Posts : 1693
Age : 22

8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels   8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels Empty23/1/2022, 15:38

„THE SUBMISSION MACHINE“ ОТНОВО Е В ХОД! ЩЕ ПРИКЛЮЧИ ЛИ SHAWN MICHAELS В ТОЗИ МОМЕНТ?! НЕЕЕЕЕ, „THE ICON“ HIP TOSS-ВА ЕНГЪЛ И СЕ ИЗМЪКВА ОТ ЗАХВАТА!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels   8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels Empty

Върнете се в началото Go down
 
8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» 13. ME: Non-Title Singles Match > TNW Champion Kurt Angle vs. Shawn Michaels
» ME: 12. TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Brock Lesnar
» 1. TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Tommaso Ciampa
» 11. ME: TNW Championship Singles Match > Shawn Michaels (c) vs. Cody Rhodes
» 1. Opening - TNW Championship Singles Match > John Cena (c) vs. Kurt Angle

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: 2022 :: Road to Pain (2022) Last Man Standing:-
Идете на: