Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 13. ME: Non-Title Singles Match > TNW Champion Kurt Angle vs. Shawn Michaels

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2910

13. ME: Non-Title Singles Match > TNW Champion Kurt Angle vs. Shawn Michaels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: Non-Title Singles Match > TNW Champion Kurt Angle vs. Shawn Michaels   13. ME: Non-Title Singles Match > TNW Champion Kurt Angle vs. Shawn Michaels - Page 2 EmptyВто 04 Яну 2022, 12:49

КАКВА СИЛА ОТ “СЪРЦЕРАЗБИВАЧА”!
ЕДНО… ДВЕ…. И
ПОВДИГАНЕ!
МАЧЪТ ПРОДЪЛЖАВА!
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Olympic Beast
Premium Member
Premium Member
Olympic Beast


Join date : 25.02.2018
Posts : 214

13. ME: Non-Title Singles Match > TNW Champion Kurt Angle vs. Shawn Michaels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: Non-Title Singles Match > TNW Champion Kurt Angle vs. Shawn Michaels   13. ME: Non-Title Singles Match > TNW Champion Kurt Angle vs. Shawn Michaels - Page 2 EmptyВто 04 Яну 2022, 23:46

Kurt Angle демонстрира невероятна атлетичност, но това не трябва да ви учудва. Този, golden gem, е способен на абсолютно всяко едно движение което бизнеса е виждало. Обаче пък, Shawn Michaels отреагира на скока по страхотен начин, той забоде шампиона в тепиха с тежък Powerbomb. Не се сещам, кога последно сме виждали "The Heartbreak Kid" да прави подобно изпълнение, което пък означава, че пенсилванецът успява да изкара само най-доброто от клетия дегенерат. Някои от феновете напълнили тази питсбъргска арена си прехапват неспокойно устните, защото техният най-омразен човек за деня е на път да спечели! Triple H & Chyna, другите два члена на D-Generation X, дават непрестанни указания на HBK, другарят му го моли да продължи с офанзивата и то веднага. "The Game" изглежда е наясно, че олимпийският шампион умее да се възстановя много бързо и като един добър приятел се опитва да му помогне. "The Showstopper" се изправя на крака и започва за сетен път да се заяжда с феновете... Ето, че отново доказва, че е заслужил онова поливане с бирата което получи! Създателят на D-Generation X излиза на ръба на ринга и се приготвя да започне с катереното по ринговите ограничители. Shawn Michaels, явно смята да опита, да направи едно от коронните си движения. "The Heartbreak Kid" стъпва на първата сглобка, следва бавно да качи крака си на втората, той се забавя, за да погледне към пенсилванците, които от всякъде го засипват с thumbs down... Каква гледка! HHH започва да ръкомаха на партньора си, че нещо не е наред, но Shawn витае из облаците, изобщо не му обръща внимание... ОХ-ХО-ХОУ, KURT ANGLE СЕ ИЗПРАВЯ И ТРЪГВА КАТО СЪЩИНСКИ ИЗВЕРГ КЪМ HBK... СВЕТОВНИЯТ ШАМПИОН СКАЧА НА ВТОРОТО ВЪЖЕ И ХВАЩА MICHAELS, СЛЕД КОЕТО ГО ИЗХВЪРЛЯ НА ТЕПИХА ПРАВО ОТ ГОРНИЯ ЕТАЖ! ФЕНОВЕТЕ ЗАГУБИХА УМОВЕТЕ СИ, КАКВО ИЗПЪЛНЕНИЕ ОТ ОЛИМПИЕЦА! Да се надяваме, че следващият път "The Heartbreak Kid", ще се вслушва повече в Helmsley. Kurt Angle започва да се навдига, със сигурност и той се удари от този toss, който извърши, но гледката си заслужаваше! ООООО, НЕ! ПОЗНАВАМ ТОВА ЛИЦЕ, ПОЗНАВАМ ТОЗИ ПОГЛЕД! ПЕНСИЛВАНСКИЯТ ЛЪВ СВАЛЯ ПРЕЗРАМКИТЕ ОТ ЕКИПА СИ... THIS IS "THE WRESTLING MACHINE" KICK IT INTO A HIGH GEAR! ТОЙ ПРЕВЪРТЯ ТОТАЛНО!! HBK IS IN DEEP TROUBLE... CALL 911!!

13. ME: Non-Title Singles Match > TNW Champion Kurt Angle vs. Shawn Michaels - Page 2 BkFSr75 13. ME: Non-Title Singles Match > TNW Champion Kurt Angle vs. Shawn Michaels - Page 2 930Hf69

OHHH, FOR GOD'S SAKE!! BULLSHIT, THIS IS BULLSHIT! TRIPLE H ВЛИЗА ОТ ИЗНЕВИДЕЛИЦА НА БОЙНОТО ПОЛЕ И ЗАПОЧВА ДА РАЗМЕНЯ ЮМРУЦИ СЪС СВЕТОВНИЯТ ШАМПИОН! ЗАЩО? ЗАЩО, ПО ДЯВОЛИТЕ?! ANGLE ОТВРЪЩА СЕРИОЗНО НА УДАРА, ЗАБОЖДАЙКИ EUROPEAN UPPERCUT! МАЗНИК, ИЗБОДЕ МУ ОЧИТЕ, ПУСТИЯТ TRIPLE H! ВСИЧКИ ЛИ В DX ДЕЙСТВАТ ТАКА?! ТОВА ЛИ Е ПРИМЕРЪТ, КОЙТО ИСКАТЕ ДА ДАВАТЕ? С БЪРКАНЕ В ОЧИТЕ НА СЪПЕРНИЦИТЕ СИ, ДА ВЗЕМАТЕ НАДМОЩИЕ, ПОДЛИ ЗМИИ... "The Game" започва да дебне олимпийския златен медалист да се завърти отново с лице-е...

Hunter will try something unusual,
he jumps in attempt to hit the Cutter...


13. ME: Non-Title Singles Match > TNW Champion Kurt Angle vs. Shawn Michaels - Page 2 SPyLJNb

ANGLE DODGES! THEN HE QUICKLY,
LIFTS HIM ON HIS SHOULDERS... A MORTAL ANGLE SLAM!!~

THAT'S IT! ТОЧНО В ДЕСЕТКАТА, ТАКА ТИ СЕ ПАДА, ПОДЛЕЦО! И двамата дегенерати лежат на бойното поле, а официалното лице гледа към шампиона и не може да вземе решение какво се случи току-що... Това си беше дисквалификация и победа за "The Cyborg", но все пак да видим какво ще каже човекът с най-тежката дума в ситуацията. Съдията слиза да говори с двама странични члена на компанията, да видим какво ще бъде решението...

GOAT, Scroller and Olympic Beast харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 25

13. ME: Non-Title Singles Match > TNW Champion Kurt Angle vs. Shawn Michaels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: Non-Title Singles Match > TNW Champion Kurt Angle vs. Shawn Michaels   13. ME: Non-Title Singles Match > TNW Champion Kurt Angle vs. Shawn Michaels - Page 2 EmptyВто 04 Яну 2022, 23:47

Решението на официалното лице: Победител чрез дисквалификация - Kurt Angle!
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Olympic Beast
Premium Member
Premium Member
Olympic Beast


Join date : 25.02.2018
Posts : 214

13. ME: Non-Title Singles Match > TNW Champion Kurt Angle vs. Shawn Michaels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: Non-Title Singles Match > TNW Champion Kurt Angle vs. Shawn Michaels   13. ME: Non-Title Singles Match > TNW Champion Kurt Angle vs. Shawn Michaels - Page 2 EmptyВто 04 Яну 2022, 23:47

БЕЗПОГРЕШНО РЕШЕНИЕ ОТ ГЛАВНИЯ АРБИТЪР! Kurt Angle спечели този мач, той не успя да накара Michaels да се предаде или да го тушира, но благодарение на външната намеса на Triple H, победата отива в сака на световния шампион чрез дисквалификация. Кеч машината обаче не изглежда особено удовлетворен! Той не иска просто победата, той копнее да види как D-Generation X страдат... Жадувал е за този момент и по подобие на миналата седмица, Angle се справя изцяло сам с фракцията! ANKLE LOCK... ANKLE LOCK... ANKLE LOCK... Pittsburgh, Pennsylvania, иска усукания глезен! Тежко им горко и на двамата, а изплашената Chyna, дори не иска да се меси в тази бъркотия. Може да е всякаква, но определено не и глупава! Да предприеме нападателни действия срещу шампиона в този момент е нелепо. Kurt Angle ще я вържи на моряшки възел за по-малко от секунда. "The Cyborg" посочва с пръст към Triple H, а всичко живо се включва с "YES" скандирания... Пенсилванецът хваща глезена на Helmsley и секунда по-късно го поставя на бесилото!

13. ME: Non-Title Singles Match > TNW Champion Kurt Angle vs. Shawn Michaels - Page 2 7IA4550 13. ME: Non-Title Singles Match > TNW Champion Kurt Angle vs. Shawn Michaels - Page 2 OUUKxCe

THE ANKLE LOCK! ANGLE ГО ЗАКЛЮЧИ, TRIPLE H ПОДСКАЧА КАТО РИБА НА СУХО, НО ИЗМЪКВАНЕ НЯМА! НАЙ-НАКРАЯ, ОЛИМПИЕЦЪТ УСПЯВА ДА УЛОВИ В СРЕДАТА НА РИНГА ЕДИН ОТ ТРИМАТА ДЕГЕНЕРАТИ И ДА ГО ПОСТАВИ НА МЯСТОТО МУ! "THE GAME" ЗАПОЧВА ДА ТУПА, ВЪПРЕКИ ЧЕ, ТОВА НЯМА НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ... ТОЙ ПРОСТО СЕ НАДЯВА ДА БЪДЕ ПОЩАДЕН, НО НЕ И ДНЕС! KURT ANGLE ИСКА ДА ГО СЧУПИ, CHYNA ОБАЧЕ СЕ ПРОТЯГА И С ДВЕТЕ СИ РЪЦЕ ЗАПОЧВА ДА ДЪРПА HHH КЪМ СЕБЕ СИ. СВЕТОВНИЯТ ШАМПИОН РЯЗКО ПУСКА ЗАХВАТА И HUNTER СЕ ОЗОВАВА ВЪРХУ ДЕВЕТОТО ЧУДО НА СВЕТА ЗА ПО МАЛКО ОТ СЕКУНДА... ОСТАНА ЕДНА ОТКРИТА МИШЕНА - SHAWN MICHAELS! Kurt хваща глезена и моментално ляга на тепиха и го заключва в най-бруталната версия на този submission, за да няма разигравания по ринга, както преди малко! - "TAAAAP.... TAP OR I WILL FUCKIN' BREAK IT!" HBK ЗАПОЧВА ДА ТУПА ПО ТЕПИХА, А ШАМПИОНЪТ СПАЗВА ДУМАТА СИ И ПУСКА "THE HEARTBREAK KID"! МУЗИКАТА НА КИБОРГА ГРЪМВА В ПИТСБЪРГ, А С НЕЯ И ЦЯЛАТА АУДИТОРИЯ! Отдавна феновете не са си тръгвали толкова щастливи от което и да е шоу, но тази вечер, всички ще се приберат доволни! Triple H лежи извън бойното поле и държи глезена си, HBK се намира вътре в квадратура обгърнал глезена си по същия начин. Kurt Angle показва, че призванието "ANYTIME, ANYPLACE, ANYONE", е не случайно - отново! Титлата бива връчена в ръцете на носителя ѝ, а той я приема със съчетание от ярост и радост! Нощ, която определено ще бъде запомнена позитивно от Пенсилвания. Благодарим ви, че бяхте с нас, бъдете тук и следващата седмица, защото тя ще бъде последна преди най-чакания event... ROAD TO PAIN 2022!! Пожелаваме ви лека и спокойна нощ...

- THIS IS MY
FUCKIN' BELT!!


13. ME: Non-Title Singles Match > TNW Champion Kurt Angle vs. Shawn Michaels - Page 2 OaQewJy 13. ME: Non-Title Singles Match > TNW Champion Kurt Angle vs. Shawn Michaels - Page 2 JT6FEmK

...YEAAAAHH!!~



TNW PRESENTS...

GOAT, FreeRiver, Scroller, Olympic Beast and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





13. ME: Non-Title Singles Match > TNW Champion Kurt Angle vs. Shawn Michaels - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 13. ME: Non-Title Singles Match > TNW Champion Kurt Angle vs. Shawn Michaels   13. ME: Non-Title Singles Match > TNW Champion Kurt Angle vs. Shawn Michaels - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
13. ME: Non-Title Singles Match > TNW Champion Kurt Angle vs. Shawn Michaels
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 8. ME: TNW Championship Singles Match > Kurt Angle (c) vs. Shawn Michaels
» 13. Non-Title Singles Match > TNW Intercontinental Champion "Heartbreak Kid" Shawn Michaels vs. Sami Zayn
» 14. MAIN EVENT: Champion vs. Champion Singles Match > TNW World Champion Kurt Angle vs. TNW Intercontinental Champion Cody Rhodes
» 14. ME: Non-title Singles Match > TNW Elite Champion Johnny Mundo vs. TNW European Champion Will Ospreay (Loser will defend his title at Box Office)
» 10. ME: Singles Match > Kurt Angle vs. ???

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 456-
Идете на: