Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Подкаст за The Showdown!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Гост
Гост
Anonymous



Подкаст за The Showdown! Empty
ПисанеЗаглавие: Подкаст за The Showdown!   Подкаст за The Showdown! Empty20/12/2021, 18:19

И този подкаст не мина без излагации, но това е магията на Жертвите на Васко Метала! Пожелавам приятно слушане, може да коментирате, ако имате желание за труда!
Върнете се в началото Go down
Агента от Сливен
Superstar
Superstar
Агента от Сливен


Location : Сливен, Калифорния
Join date : 23.03.2018
Posts : 350
Age : 23

Подкаст за The Showdown! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подкаст за The Showdown!   Подкаст за The Showdown! Empty20/12/2021, 19:20

Казах го снощи на Пешо, казвам го и тука. Да, има моменти, в които наистина реагирам бурно при загуба. Случая отпреди дни е такъв - правил съм го и в EWF, няма к'во да шикалкавя. That's me! Вчера и днес обаче вече ми е през хуя, готвя се за мелето, надъхан съм, нахъсан съм и толкоз. Very Happy

Slavchov15 харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1621

Подкаст за The Showdown! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подкаст за The Showdown!   Подкаст за The Showdown! Empty20/12/2021, 20:41

Великолепен подкаст! Харесаха ми и водещият, и съводещите. Изчерпателни, аргументирани и интригуващи анализи на всички срещи от изминалия турнир. Жалко само, че Феномена не изкоментира мен и Баев, аз даже си мисля, че избяга след като усети, че идва нашият ред, та не говори за мен, хахахаххаах...Шегувам се, разбира се! МАМКА МУ, ВИКАТ МА ДА ЯМ!!! Very Happy Продължавайте в същия дух!

HeartBreaker and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2278
Age : 31

Подкаст за The Showdown! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подкаст за The Showdown!   Подкаст за The Showdown! Empty20/12/2021, 22:56

Изслушах подкаста от който най-много ме израдва феноменалната поява на Славуцата, но и подкрепям неговото мнение. Екипът с нищо не са виновни, някои печелят - други губят. Да ме видяхте да рева и да се оплаквам когато косьо взе Световната титла в оупенинга на Revenge и дори ме накара да се предам, ако ТНВ копират ВВЕ, кажете ми как това е оправдано Сина да tap out-не на някой и изобщо би ли се случило това във ВВЕ без да има някаква причина да се случи? DA ama NE!1! Няма нужда да продължавам да развивам темата защото ще стане дълга и обширна, ще ви помоля да оценявате труда на играчите вместо да флеймите фам-овете, а и всички играчи като цяло. Аз тук 1 час се блъскам да пиша постове срещу Васко Метъла вместо да правя нещо по-продуктивно като да гледам хентай, струва ми се че аз съм този който трябва да се оплаква, но нямам желанието да го правя.

HeartBreaker, Dimarata, Yuliyan, Scroller, Rainmaker, Olympic Beast, The Pharaoh and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Гост
Гост
Anonymous



Подкаст за The Showdown! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подкаст за The Showdown!   Подкаст за The Showdown! Empty20/12/2021, 23:44

FreeRiver написа:
Изслушах подкаста от който най-много ме израдва феноменалната поява на Славуцата, но и подкрепям неговото мнение. Екипът с нищо не са виновни, някои печелят - други губят. Да ме видяхте да рева и да се оплаквам когато косьо взе Световната титла в оупенинга на Revenge и дори ме накара да се предам, ако ТНВ копират ВВЕ, кажете ми как това е оправдано Сина да tap out-не на някой и изобщо би ли се случило това във ВВЕ без да има някаква причина да се случи? DA ama NE!1! Няма нужда да продължавам да развивам темата защото ще стане дълга и обширна, ще ви помоля да оценявате труда на играчите вместо да флеймите фам-овете, а и всички играчи като цяло. Аз тук 1 час се блъскам да пиша постове срещу Васко Метъла вместо да правя нещо по-продуктивно като да гледам хентай, струва ми се че аз съм този който трябва да се оплаква, но  нямам желанието да го правя.

Никой не флейм-ва никого.. незаслужено. В случая коментирахме мачовете от турнира и представянето на участниците. Следващия път се захвани ти с podcast making, тъй като ние също загубихме цял час в името на entertainment-a на останалите. На каква база съдиш, че твоето време е по-скъпо от моето, на Васко Метъла, или на когото и да е друг играч? Всички влагаме горе-долу еднакво усилие, с разликата, че ти идваш от Main Event така или иначе и няма да те заболи....... репутацията, ако веднъж дадеш път било то на Фараона, Васко, или по-млад от теб потребител, нуждаещ се доста повече от победа. За performance-a ти никой нищо лошо не е казал, въпросът е принципен. Васко може да си реве, че ти е джоб-дал, но ти в момента ревеш за мини-критика (която дори не е насочена конкретно към теб, а към хората, които вземат решенията). Със здраве! Това е само игра. Smile
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2278
Age : 31

Подкаст за The Showdown! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подкаст за The Showdown!   Подкаст за The Showdown! Empty21/12/2021, 00:57

@- ExplicitVixen. Изобщо не ме боли, даже патката не ме сърби, и не съм ревал. Ако почна с хранежите всички да сте се заровили под земята сами, без моя помощ, но никому няма нужда от хейт. Smile Просто казвам че това, че всички си имате фаворити не означава че трябва да печелят или пък че винаги някои трябва да губят за да не пострада другия, lol. Трябва да има разнообразие.

HeartBreaker and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Гост
Гост
Anonymous



Подкаст за The Showdown! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подкаст за The Showdown!   Подкаст за The Showdown! Empty21/12/2021, 01:34

FreeRiver написа:
@- ExplicitVixen. Изобщо не ме боли, даже патката не ме сърби, и не съм ревал. Ако почна с хранежите всички да сте се заровили под земята сами, без моя помощ, но никому няма нужда от хейт. Smile Просто казвам че това, че всички си имате фаворити не означава че трябва да печелят или пък че винаги някои трябва да губят за да не пострада другия, lol. Трябва да има разнообразие.

Хайде по-кротко с приказките, чак до заравяне няма да стигна лично аз, пък и останалите здравомислещи тук, само защото някой "пич" от интернета е решил да пробва да храни. Very Happy Нито съм ти виждала физиономията на живо, нито ще я видя, така че ми е през несъществуващия.....***. Не си познал на кого и къде можеш да се "пениш". Просто казвам, че ти си този, който попринцип си тръгва с победите, а както сам се изрази - трябва си разнообразие. Не виждам нищо лошо, клониш към 30-те, а явно още не си осъзнал, че това е само форум и игра за кеф. За твоя сметка е. Няма да ти отговарям повече, boost-вай си онлайн образа сам.
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2278
Age : 31

Подкаст за The Showdown! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подкаст за The Showdown!   Подкаст за The Showdown! Empty21/12/2021, 02:01

- ExplicitVixen. написа:
FreeRiver написа:
@- ExplicitVixen. Изобщо не ме боли, даже патката не ме сърби, и не съм ревал. Ако почна с хранежите всички да сте се заровили под земята сами, без моя помощ, но никому няма нужда от хейт. Smile Просто казвам че това, че всички си имате фаворити не означава че трябва да печелят или пък че винаги някои трябва да губят за да не пострада другия, lol. Трябва да има разнообразие.

Хайде по-кротко с приказките, чак до заравяне няма да стигна лично аз, пък и останалите здравомислещи тук, само защото някой "пич" от интернета е решил да пробва да храни. Very Happy Нито съм ти виждала физиономията на живо, нито ще я видя, така че ми е през несъществуващия.....***. Не си познал на кого и къде можеш да се "пениш". Просто казвам, че ти си този, който попринцип си тръгва с победите, а както сам се изрази - трябва си разнообразие. Не виждам нищо лошо, клониш към 30-те, а явно още не си осъзнал, че това е само форум и игра за кеф. За твоя сметка е. Няма да ти отговарям повече, boost-вай си онлайн образа сам.


Ъ-ъ-ъ.....ама ти май не осъзна че аз изобщо не приемам нищо от това толкова навътре. (that's what she said) Що се отнася до интернета изобщо не ми дреме за това как се чувствате наистина, а и мнението ми е общо-понятно за повечето играчи, не конкретизирам себе си що се отнася до критицизма ви и неодобрението/умаловажаването на чуждия труд. Не схващам годините ми какво общо имат с играта. Вярно е, не си давам чак толкова зор както преди, но не играя за да ми се дават титли и после да напускам когато не ми се получава "филма" само за да си сменя кечиста след седмица. Също така не се вживявам в ролята на главен герой на комедиен сериал както мнозина от вас правят. Никак даже. Хайде спирам с коментарите, оставям ви сами да се излагате.

HeartBreaker and Rainmaker харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Sponsored content





Подкаст за The Showdown! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подкаст за The Showdown!   Подкаст за The Showdown! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Подкаст за The Showdown!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» The Showdown 2022
» Подкаст за SummerScream 2022!!!
» Жертвите на Сид Подкаст TNW Style!
» 2. "The Punisher" Jay White talks about his win at The Showdown
» Нов подкаст!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: Жертвите на Васко Метала-
Идете на: