Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening show with TNW Champion - Kurt Angle

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6458
Age : 21

1. Opening show with TNW Champion - Kurt Angle Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening show with TNW Champion - Kurt Angle   1. Opening show with TNW Champion - Kurt Angle EmptyНед 19 Дек - 20:37

TNW Rampage is live
in Chicago, Illinois
Върнете се в началото Go down
Olympic Beast
Premium Member
Premium Member
Olympic Beast


Join date : 25.02.2018
Posts : 214

1. Opening show with TNW Champion - Kurt Angle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with TNW Champion - Kurt Angle   1. Opening show with TNW Champion - Kurt Angle EmptyНед 19 Дек - 22:02



- And now, please welcome, to the TNW Zone,
accompanied by Karen Angle, from Pittsburgh, Pennsylvania,
He is your current TNW World Heavyweight & TNW's Tag Team Champion,
"The Only Olympic Gold Medalist in Professional Wrestling History" - KU-UURT ANGLE-E-EE!!~


1. Opening show with TNW Champion - Kurt Angle CSKBR4x 1. Opening show with TNW Champion - Kurt Angle 6s0Is6B
YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...

За огромно съжаление, повече от фенове в Chicago, няма да харесат тези новини. Ще открием това издание на Rampage SuperShow, с двойния шампион на компанията - Kurt Angle! В навечерието на протичащия "Showdown", наблюдавахме сблъсъка на титаните. Олимпийският златен медалист от Атланта успя да пребори "The Beast" Brock Lesnar. Повечето от феновете бяха именно за претендента. Победата на "The Cyborg" им остави леко горчив вкус, с който да се приберат по домовете си. Въпреки всичко, Kurt Angle, направи феноменален Angle Slam! Brock Lesnar искаше да си осигури стилна и доминантна победа над врага, но везната се обърна толкова бързо, че кеч машината успя да направи сензацията. Скочи като дива котка на второто въже и безстрашно се хвърли със завоевателя на серията му, забождайки една от коронните си хватки. Нямаме представа дали тази вечер Lesnar ще бъде тук, но знаем, че пенсилванецът ще é! За тези които са изпуснали в официалния ни сайт, най-новата популярна новина покрай наближаващия Road to Pain е, че Roy Jones Jr. ще вземе участие. Това което феновете обаче не знаят и сега ще им съобщим, ще ги остави повече от доволни! Очаква се да направят комбинирано излизане на платения турнир, Angle & Roy Jones, който пък ще бъде там с Magic и Trouble! Знаем, че това грандиозно излизане, трябваше да се състои на най-големия летен event за годината, но бе провалено... Е, сега ще имаме възможността да го видим с очите си. Осветлението в залата бива намалено, а Chicago се нажежава! Музиката на световния шампион гръмва в арената, а всички напълнили я, изразяват своите емоции спрямо Kurt Angle! Има хора които го уважават за това което прави, но залата е пълна и с човеци които не го харесват и биха платили, за да бъде детрониран. Единственият по рода си, започва да се навдига изпод земята, а всички погледи са заключени право към него! Гледката може да бъде оприличена със завръщането на Боговете на Олимп! "The Cyborg" гордо е вдигнал световната титла във въздуха и при изкачването му гръмват десетки фойерверки във въздуха. Всички заедно са се включили, за да посрещнат подобаващо шампиона с "You Suck" chants. Kurt Angle, носи със себе си и една от двете отборни титли, които също му принадлежат. От както е спечелил златата, той все още не е намерил опоненти срещу които да ги защитава, което си е позор за отборната дивизия на федерацията! Никой няма топките да се изправи дори с числово предимство срещу него. Angle се спира в началото на рампата, за да изчака своята красива Mrs. Angle! Двамата заедно потеглят надолу, а олимпиецът изкарва 24-каратовата си усмивка. Забележете, че Kurt държи в една от ръцете си и микрофон, явно е планирал отново да ядоса много хора. Двойката бавно и спокойно се придвижва по пътя си към бойното поле, за да може добре да огледа чикаговските фенове. Интересно е, че златното момче на Америка, дава път на съпругата си, обикновено мъжът трябва да е този който води. Двамата достигат до металните стълби и ги изкачват, а Karen, бърза да е първа, за да може да седне на въжетата и да направи път на царя... Ето на това вече можем да кажем, че е прекалено! Камерите ни показват дузина жени, които сочат с палци надолу, ясно изразявайки, че не харесват това което виждат очите им...

1. Opening show with TNW Champion - Kurt Angle Y2B6vQH 1. Opening show with TNW Champion - Kurt Angle M7FYlnM
YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...YOU SUCK...

Двойният шампион знае как да си спечели нова порция с хейтъри, но и много добре знае как да си спечели фенове на своя страна! Това е поредната причина, която доказва, че този човек е one of a kind! "The Cyborg" влиза в четириъгълния ринг и отново високо във въздуха, с широка усмивка вдига световната титла! Прекъсваме за кратка пауза и се връщаме обратно на живо с Mr. & Mrs. Angle...

Don't cross Rhodes!, HeartBreaker, Scroller, Olympic Beast and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Olympic Beast
Premium Member
Premium Member
Olympic Beast


Join date : 25.02.2018
Posts : 214

1. Opening show with TNW Champion - Kurt Angle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with TNW Champion - Kurt Angle   1. Opening show with TNW Champion - Kurt Angle EmptyНед 19 Дек - 23:08

1. Opening show with TNW Champion - Kurt Angle OilO4Vj 1. Opening show with TNW Champion - Kurt Angle 4ToWce7
CROWD: YOU SUCK... YOU SUCK.... YOU SUCK!!~

- What's up with you people? Всяка седмица не спирате да ми повтаряте тези думи, но всъщност тези които suck-ват, са именно вашите герои! Brock Lesnar, например е един от тях. NO... NO... NO... Победих го, чисто в средата на този ринг! Едно... Две... Три! Серията ми все още щеше да е валидна, ако не беше глупавият собственик на тази компания! Да, Hulkomaniac, на теб говоря! Аз съм твоят шампион, твоето лице, как изобщо ти хрумна да не ме предупредиш, че ще участвам в мач и ще защитавам Red Bull отличието?! Бях със шибания си костюм, жена ми беше до мен, провеждахме най-гледаната церемония по връчване на статуетки някога... BOOOO Когато, Brock Lesnar се появи със съдия и своя долен адвокат... Дори не искам да му казвам името, толкова ме е гнус от това същество! Предполагам, че не бях предупреден от никой, защото оскверних борда на директорите ни... Колко, жалко! Но, ето ни тук, две седмици по-късно, аз все още съм твоя световен шампион, Hogan! Харесва ти, или не, твоя план се провали! Звярът бе опитомен и пратен там където слънце не изгрява! OHHHH Damn, It's great to be Kurt Angle! ANGLE СЕ УСМИХВА Ако трябва да бъда честен с вас хора, мразя това място! BOOOO Студено е, престъпниците спят до ъгъла на блока, просто е отвратително! Как изобщо живеете тук? YOU SUCK... YOU SUCK... Въпреки това, благодарение на 'гениалния ANGLE ПОКАЗВА КАВИЧКИ Hulk Hogan, тази вечер вие ще имате възможността да наблюдавате отново най-великия борец на тази планета в действие! Аз ще защитавам тези отборни злата, които така или иначе спечелих само, за да направя нещо нечувано до сега! Честно казано, дори не ми пука за тях! Единствената титла която за мен има значение е световната. Затова, щом ще си правим мръсно, boss... Избери най-добрия отбор от съблекалните си, защото ако ги победя и остана шампион, аз ще премахна тези титли завинаги! OH IT'S REAL... ANGLE БИВА ПРЕКЪСНАТ!

Don't cross Rhodes!, HeartBreaker, Scroller, Olympic Beast and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
HeartBreaker
Premium Member
Premium Member
HeartBreaker


Location : San Antonio, TX
Join date : 19.04.2011
Posts : 149
Age : 58

1. Opening show with TNW Champion - Kurt Angle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with TNW Champion - Kurt Angle   1. Opening show with TNW Champion - Kurt Angle EmptyВто 21 Дек - 13:31

1. Opening show with TNW Champion - Kurt Angle BVxUkLl 1. Opening show with TNW Champion - Kurt Angle EEZ9oGd

Shawn Michaels: ТОЧНО ТАКА! CLAP! CLAP! CLAP! Kurt Angle, "The Olympic Gold Medalist", дами и господа! Kurt, здравей! Както виждаш, аз, Hunter и Chyna сме изключително разочаровани, че миналата вечер не успяхме да спечелим мачовете си. Дотолкова, че сме решили да се утешим, наемайки си лимузина и да празнуваме в стил D-Generation X! Нощни заведения, пиене и...

Michaels & Hunter: КОЛЕЖАНСКИ МАЦЕТА!!

Ха-ха-ха! Преди това, обаче, исках да се обърна към теб. Следях речта ти много внимателно и не мога да бъда по-съгласен с теб, Kurt. Първо, що се отнася до Чикаго... Градът наистина е ужасен. Гнус ме е, че за втора поредна вечер трябва Total Nonstop Wrestling да гостува тук! BOOOOOOOOOO! Второто нещо с което сме на едно мнение е, че собственикът на тази компания наистина не е с всичкия си. Срамота е, че този човек се опитва да прецаква своите най-добри кадри седмица след седмица. Kurt, ти наистина си лицето на тази компания. Няма човек на тази планета, който ще повтори това, което ти стори. Искам да те поздравя за победата ти миналата вечер! И ако публиката продължи да демонстрира неуважение към тем, казвайки ти "You Suck"... Не се колебай да им отвърнеш със "SUCK IT", ХА-ХА-ХА!

Kurt Angle се усмихва доволно, а публиката в залата освирква.

Triple H: Аз също искам да изкажа своите поздравления, шампионе! Ти наистина си човекът в тази компания! Имаш одобрението на D-Generation X!! За това, нека ти предложа нещо. Защо след като отново нариташ нечии задници в главния мач тази вечер, не дойдеш да празнуваш с DX?! Вземи и Karren със себе си! Аз, Shawn и Chyna ще ви устроим невероятно посрещане, ще наемем някое имение за вечерта, ако изобщо в тази дупка съществува подобно нещо! BOOOOOOOOOO! Представи си само, парти в което заедно са суперзвездите, които поставят задниците на тези хора по седалките! Успех по-късно тази вечер, Kurt! Почакай малко, Shawn... КАКВО ПРАВИШ?! ПО ДЯВОЛИТЕ! Е, ИЗГЛЕЖДА ТАКА, СЯКАШ ТАЗИ ВЕЧЕР В ЧИКАГО ЩЕ ИМА ПЪЛНОЛУНИЕЕЕЕЕЕЕ!! ДО СКОРО, KURT!

Don't cross Rhodes!, HeartBreaker, Olympic Beast and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





1. Opening show with TNW Champion - Kurt Angle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with TNW Champion - Kurt Angle   1. Opening show with TNW Champion - Kurt Angle Empty

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening show with TNW Champion - Kurt Angle
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening Show with the returning Kurt Angle
» 1. Opening show with the returning Kurt Angle
» 1. Opening show: Singles Match > Kurt Angle vs. Mike Knox
» 14. MAIN EVENT: Champion vs. Champion Singles Match > TNW World Champion Kurt Angle vs. TNW Intercontinental Champion Cody Rhodes
» Kurt Angle's Show

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage Supershow 454-
Идете на: