Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 6. In-ring segment with Kane

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

6. In-ring segment with Kane Empty
ПисанеЗаглавие: 6. In-ring segment with Kane   6. In-ring segment with Kane Empty4/12/2021, 21:01

..
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
mr_enchev
Superstar
Superstar
mr_enchev


Location : Варна
Join date : 02.11.2015
Posts : 212
Age : 32

6. In-ring segment with Kane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. In-ring segment with Kane   6. In-ring segment with Kane Empty4/12/2021, 21:12



Howerd Finkel: Дами и господа, моля посрещнете "Devil's Favorite Demon" KANE

6. In-ring segment with Kane IjZjhUP


Tony Schiavone: Кейн се завърна през октомври след кратка но заслужена почивка. От тогава насам той си търси постоянно някого когото да тероризира. Това е типично за него но след турнира Temple Of The King където той взе поредната си жертва в лицето на Крисчън когото подпали брутално смени посоката. Реши да се извиси до учител по демонство. Излезе лице в лице с завърналия се Фин Балор и го прикани на тъмната страна, защото само по този начин е щял да си заслужи прякорът "Demon King". Предложи му помощта си и му даде време да обмисли предложението. Седмица след това "Big Red Monster" беше край ринга докато "The Prince" прегазва Къртис Аксел. Кейн се качи на ринга направи задушаващо на Аксел и подаде ръкахна Ирландеца.


6. In-ring segment with Kane AFMoQAV6. In-ring segment with Kane 3QtlZTG


Gorilla Monsoon: Той обаче не загърби принципите си. Отказа подадената му ръка от тъмната страна. Това се хареса на феновете но не и на Кейн. Седмица по-късно докато всички бяха вперили погледи в Кърт Енгъл, незабелязано "Big Red Machine" бе хванал опонента си за вечерта Аксел. Точно след като Фин се присъедини към нас тук на масата видяхме как Кейн извлачва безжизнения Къртис на върха на рампата. След това се качи на ринга и поиска нов опонент докато Къртис пътуваше към болницата. Получи го в лицето на Бруклинския Бияч но Кейн мина през него като влак стрела. Случилото се след това беше доса противоречиво. Балор направи психо атака срещу Кейн. Всеки един в залата реши, че столът в ръката на Балор е за "Big Red Monster" но червен пушек изпълни залата и столовете бяха за Бруклинския Бияч. След това подаде ръка на Кейн, но се отказа и си тръгна.

Rainmaker and The Pharaoh харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/t10999-topic
mr_enchev
Superstar
Superstar
mr_enchev


Location : Варна
Join date : 02.11.2015
Posts : 212
Age : 32

6. In-ring segment with Kane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. In-ring segment with Kane   6. In-ring segment with Kane Empty4/12/2021, 21:21

KANE: Фин Балор, миналата седмица всички видяха, че тъмнината която е загнездена в твоето земно тяло иска да излезе на повърхността. Тя е като истината, винаги ще намери начин да изплува на повърхността въпреки старанието да бъде прикрита. Защо се бориш с нещо което е част от душата ти? Тъмнината в теб те вика, не бива да я игнорираш. Лао Дзъ е казал "Гласът на истината е неприятен за слуха", а гласът на тъмната страна не е приятен за твоя слух. Но волята ти поддава със всеки ден, час, минута, секунда...видях го бях на крачки от теб миналата седмица когато, се опита да ме сплави със моите номера. Жалък опит, но е голям напредък. А когато нанасяше ударите със стол в тялото на онова невежно смъртно Бруклинския Бияч, останах доволен. Жалко, че за пореден път ината ти надделя. Бъди като нашият Елит шампион Мундо. Когато се обърна и послуша лошата страна успя. А той дори няма демон в себе си. Или да вземем за пример Крисчън Кейдж, той бе също толкова инталив но щом премина през огъня се промени. Изминалите две седмици го доказаха. Трябва да си изчистиш ирландските чакри и да започнеш да ме слушаш. Защо не слушаш злото в теб, демонът който е вътре в душата ти те вика. Ти все някога си го пуснал да влезе, някоя нощ като малък не си проверил в гардероба или под леглото тогава не си се засилва добре и той е влязал в теб. Той те е накарал да се наречеш "Demon King". И аз отправям послание към него самия. A posteriori (изхождайки от натрупания опит) eдинствения начин да те еxtra muros (изкарам публично) на повърхността на това смъртно тяло което обитаваш. Ти демоне който си вътре я знаеш. Не ми е приятно но...

6. In-ring segment with Kane 40q3e5M6. In-ring segment with Kane OtmgRrj


ПРЕДИЗВИКВАМ ТЕ НА
DEMON BATTLE MATCH
на турнира The Showdown


В навечерието на Рождество Христово, празника даващ веселие и семейна топлина на християните, ние слугите на Антихриста ще се сблъскаме в уникална битка. Ще покажем пред света, че тъмната страна ще надделее над рождествената им идилия. Но за невежите смъртни тук ще разяснява правилата. Мачът няма да представи физически сблъсък между нас. Все пак не сме простосмъртни. Ще представлява три изпитания за всеки от нас. И ще бъдем оценявани от жури определено от ръководството. В първия кръг ще трябва да си намерим жертва която да изтезаваме физически и обсебим психически. Втория кръг ще проверим дали може да се изплашим един друг силите ни. Разбира се ако си позволил да те завладеят. В третия кръг ще жертваме самите себе си полагайки се на екзорсизъм! Журито ще оценява представянето ни по десетобалната. Този с повече общи точки печели, освен ако демонолога екзорсист не те убие с молитвите си. Фин, тъмната страна чува, позволи и да ми даде отговор на това предизвикателство, сигурен съм че в момента се опитва да ти обсеби мислите точно както направи миналата седмица. Знам, че се опитваш да подчиниш демона в себе си, бориш се но скоро ще загубиш. А защо да го правиш? Приеми го като част от твоята същност и той ще те издигне, ще ти даде величие в замяна на човешката ти душа. Но ти си инатлив Фин, ще излезеш тук ще приемеш сблъска но ще държиш настрана тъмната ти половина. Тогава е сигурно, че ще спечеля демонската битка. Аз и злата ти страна знаем как се играе тази игра, но не и ти защото я държиш в плен и не чуваш красивия и глас. ЕЛА ТУК ФИН, НЕКА ПОЛУЧА ОТГОВОР, ЩЕ НАПРАВИМ ЛИ ДЕМОНСКА БИТКА ИЛИ ЩЕ ПРОДЪЛЖИШ ДА КРИЕШ ТЪМНИНАТА В СЕБЕ СИ ДОКАТО СЕ ПОГУБИШ.

Rainmaker and The Pharaoh харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/t10999-topic
The Pharaoh
TNW European Champion
TNW European Champion
The Pharaoh


Join date : 23.03.2018
Posts : 713
Age : 22

6. In-ring segment with Kane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. In-ring segment with Kane   6. In-ring segment with Kane Empty4/12/2021, 22:54

Предизвикателството към Finn Balor беше току-що отправено! До “The Showdown” остава само една седмица, което значи че Balor трябва да даде своя отговор още тази вечер. Той няма накъде да увърта нещата. Kane отправи предизвикателство за интересен и в същото време изключително зловещ мач. Тази вражда започна да преминава рамките на нормалното. Очертава се битка между демони, но разбира се ако Balor приеме. Всички очакваме неговата поява, а след това и отговора, който ще даде. Погледите са насочени към върха на рампата… Finn Balor обаче се появява на големия екран!

6. In-ring segment with Kane AM-JKLVfFlNRaQcRjXulAxoPtJChvFBwud0GRwJXSbKq9cVnFCyRc1tDrAAouA_tqQHs_pQQn1UHmvRI6Zj0wT3i0z3S5hdJkYZTQZXyVdH9DpwiqZfMB-33EH4D3zv-GulKBMsU9djIVZb6zRKeGeYN5HM3=w320-h180-no?authuser=0

- Очакваше да се появя и да застана в лице срещу теб, нали? Неприятна изненада – не съм в залата тази вечер! И това не е случайно, Kane! Очаквах това предизвикателство от теб, но и ти ми поднесе изненада с вида на мача! Знам, че още от самото начало искаше да изкараш демона в мен. Поздравления, успя! Не съм в залата, защото исках да събера мислите си и се чудех дали да направя това. Всичко в мен казва “ДА”! Искаш да видиш демон срещу себе си и ще го получиш! Точно така, аз приемам предизвикателството ти! НО! Има едно НО, което ще промени всичко за теб оттук нататък. След този мач ти няма да си същия, Kane. НИКОГА! Демонът, който ще се изправи срещу теб ще изтръгне всичко от теб. Твоята мощ, твоята увереност, всичко твое. Ще отнеме всичко от теб. Искаше тъмна страна и получаваш тъмна страна, обаче с много тъмни за теб последствия. Всичко това става благодарение на теб и на твоето желание за падение. Именно това те очаква след една седмица. Падение, ужас, унижение! Ще усетиш всички тези неща на свой гръб. И никой няма да ти помогне, чудовище! Още в момента, който се изправиш срещу демона, който така силно искаше да видиш, ти ще си обречен. Обречен на това да бъдеш разбит на парчета от ИСТИНСКИЯ ДЕМОН! Турнирът наближава, а заедно с това и времето на “THE DEMON KING”
6. In-ring segment with Kane AM-JKLXxChg_SmUry69nDOU5cq9l6a3ZkIToj61J4w6SR_IpUmVf_s4AU1ap--MtitbeWoKGujAg38Zjk6sB3l67Dqcv9og2K6SU-hzzrvGL9-534nG-FOMKDTgSePyuO493pRyt7Cl9j7UKRCd2Ov-yr8zU=w320-h180-no?authuser=0

Cekoki and mr_enchev харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
mr_enchev
Superstar
Superstar
mr_enchev


Location : Варна
Join date : 02.11.2015
Posts : 212
Age : 32

6. In-ring segment with Kane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. In-ring segment with Kane   6. In-ring segment with Kane Empty9/12/2021, 20:01

Gorilla Monsoon: Кейн със сигурност остава доволен след приетото предизвикателство. Не бих нарекъл това мач по-скоро дуел. До сега не сме виждали подобно нещо в TNW.  Но питам се едно нещо колега. Дали Фин наистина има уменията които са му необходими или това е една голяма лъжа на "Big Red Monster"?

Tony Schiavone: Щом е приел това предизвикателство или ги има или е намислил нещо с което да се измъкне от ситуацията. Въпросът е готов ли е Балор да нарани човек. За "Devil's Favorite Demon" знаем, че е способен на абсолютно всичко.

6. In-ring segment with Kane Celebration%2B1


Gorilla Monsoon: Страх ме е колега, че няма да видим никакво шоу а реален филм на ужасите за двама души в първия кръг. Втория кръг ще покаже изпълнения от които децата и хората с по-слаби сърца в залата може също да пострадат.

Tony Schiavone: Ръководството трябва да спре това вместо да стои на трон и да го оценява. Виж какво се случи с Крисчън Кейдж и с Къртис Аксел. Вярно няма да има контакт между двамата участници, но ако наистина във Балор има демон то екзорсизма може да му навреди. Дори само половината от показаните сцени на екзорсизъм да са реални то ще видим ужас. Кейн си тръгва и ни предстои турнира.

6. In-ring segment with Kane Leaves%2Bthe%2BArena

The Pharaoh харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/t10999-topic
Sponsored content





6. In-ring segment with Kane Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. In-ring segment with Kane   6. In-ring segment with Kane Empty

Върнете се в началото Go down
 
6. In-ring segment with Kane
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 453-
Идете на: