Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 3. In-ring promo with Jon Moxley

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2938

3. In-ring promo with Jon Moxley Empty
ПисанеЗаглавие: 3. In-ring promo with Jon Moxley   3. In-ring promo with Jon Moxley EmptyСъб 4 Дек 2021 - 20:52

..
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Light
TNW Defiant Champion
TNW Defiant Champion
Light


Join date : 25.12.2018
Posts : 642
Age : 19

3. In-ring promo with Jon Moxley Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. In-ring promo with Jon Moxley   3. In-ring promo with Jon Moxley EmptyЧет 9 Дек 2021 - 22:27

3. In-ring promo with Jon Moxley Giphy.gif?cid=790b7611daec0c8659c1e7e189a0d1175745925bbd1ced29&rid=giphy

Jon Moxley: През последните седмици, усетих най-голямото напрежение в кариерата ми. Нож беше опрян до гърлото ми от неуморната медия. Медията, която дебнеше моят отговор. Чакаше отново да проявя истинското си лице, пренебрегвайки всички мои болки в името на това шоу. Чакаха отново да изкарат пари над гърба на "Лунатика" и честно казано те успяха да отново да спечелят. Седмица след завръщането му, моите нерви не издържаха и направих отново грешката да действам, без чувство за самосъхранение! Отново нападнах и дори не ме интересуваше, че миналата седмица бях пребит с тежки травми. Последните седмици, както казах не са най-добрите в моята кариера. Трябваше отново да започна градация на моето име, започвайки от нулата след загубата ми срещу The Rock. И няма да крия, имах твърде много безсънни нощи, чудейки се как да постъпя. Направих крачката назад последната седмица и тогава реших. Jon Moxley, няма отново да рискува здравето си за жълти стотинки, за вашето забавление и за медията. Рядкост ще бъдат случаите, които ще правя толкова екстремни неща в типичните Rampage Supershow. Jon Moxley е много по-голямо име от това и ако желаете да го наблюдавате да прави екстремните каскади, които по принцип прави, то ще трябва да чакате наближаващото се PPV! Извън него обаче, повтарям няма да рискувам здравето си! И зная, че това отново ще бъде сензация! Но имаше дни, които съм забравял, че аз съм най-големия професионалист в тази компания и съм се борел като ново хлапе, което чака търпеливо своя момент! Какъв е извода? Хах.. ами вие ще виждате същия лунатик, който намразихте защото прекъсваше кариерите на вашите любими кечисти само на PPV, в нормалните Rampage Supershow, аз няма да рискувам моето здраве за вашето забавление! А в момента е време да обърнем внимание на следващото PPV, което е на вратата! Е well, моментално след като гонга бъде бит три път, Stone Cold ще усети истинската мощ на Лунатика! Jon Moxley, знае защо ще се изправи срещу ледения, както знае защо се изправи и срещу скалата! В дни в които, кечисти които вие ненавиждате успяват да пробият. Имената им стават част от големите Ppv, то мигновено с това компанията търси "героя", който ще бъде избутан и ще ги спъне по пътя им! Същото бе с The Rock, същото е и с Stone Cold! Въпреки това, след тези дни, които успях да подредя мислите си, Stone Cold ще иска никога да не се беше забърквал с мен! Чувствам се като лъв, който е бил затворен в клетка и вече с подновени сили! Така, че не ме интересува дали тази компания ще те избута, копеле тепърва ада за теб започва! The Showdown (2021), нека да бъде тогава! Нека целия свят, види защо направих това решение! Защото след като си поднових силите, а болките намаляват, то ти ще усетиш целия потенциал на Лунатика! The Showdown (2021) Jon Moxley vs Stone Cold!

Slavchov15 харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6471
Age : 22

3. In-ring promo with Jon Moxley Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. In-ring promo with Jon Moxley   3. In-ring promo with Jon Moxley EmptyПет 10 Дек 2021 - 0:18



3. In-ring promo with Jon Moxley N17Xn6K

ХОХОХО! ЕТО ГО И 'STONE COLD' STEVE AUSTIN! "THE TEXAS RATTLESNAKE" СЕ ПОКАЗВА В НАЧАЛОТО НА РАМПАТА ПОД БУРНИТЕ ОВАЦИИ НА ФЕНОВЕТЕ! Jon Moxley каза силни думи, но на бойното поле ще се появи опонента му на предстоящия турнир The Showdown. Последния за 2020 година. Тази година не бе от най-добрите за Austin, както и за Moxley. Двамата няма с какво да се похвалят. но поне могат да я закрият с една голяма победа преди започването на PAIN сезона. Турнира, който е седмица преди Коледа ще донесе шанс за rebuild на един от двамата, но кой ще бъде той? 'Stone Cold' е от хората, които обичат да се бият и иска да рита задници, Jon Moxley също, но разликата между тях е, че единия е любимец на тези хора, а другия не. В последното издание на Rampage Jon Moxley отправи предизвикателството към Steve Austin за мача им, който бе директно приет от Austin без дори да се замисли. Интересно ще бъде да чуем и неговиите последни думи преди големия им мач на турнира. Честно казано въобще не очаквам да ни разочароват тези двамата, а напротив - очаквам нещо много силно от тях. Много хора казват, че си приличат, така че...

3. In-ring promo with Jon Moxley JK1AgR8

Въпреки че двамата казаха, че има разлики между тях в последните си promo-та. Сега обаче Jon Moxley каза, че след загубата си от The Rock той е имал безсънни нощи, в които се е чудил какво да направи. Напълно нормално е такива големи имена, като тях да имат подобни моменти след такава загуба. Jon дори загуби в мач, в който си мислеше, че победата му ще бъде лесна, той самия обича да не се бие в мачове с правила. Иска да прави рискови неща, докато 'Stone Cold' просто влиза на ринга и ти посинява задника от бой. 'Stone Cold' е близо до ринга, феновете на първия ред показват своите плакати на "The Texas Rattlesnake". Само че точно в този момент Jon Moxley излиза от ринга. Това е странно... Защо го направи? По очите му не можем да видим страх, а по-скоро гняв. Попринцип тези номера ги правят хора, които се отварят много и накрая бягат от човека, който са нападали. 'Stone Cold' Steve Austin се качва по стоманените стълби и влиза в ринга, след което се качва на обтегачите и си вдига ръцете. Феновете избухват доста силно на taunt-а му. Austin слиза от обтегачите и му бива подаден микрофон от екипа.

HeartBreaker, Olympic Beast and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6471
Age : 22

3. In-ring promo with Jon Moxley Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. In-ring promo with Jon Moxley   3. In-ring promo with Jon Moxley EmptyПет 10 Дек 2021 - 1:00

3. In-ring promo with Jon Moxley UsBVOJr

- Jon, това беше най-малоумното promo, което съм чувал някога. Не само, че се биеш като клоун, но и говориш като ученик. Каза неща, които всеки втори идиот като теб ги повтаря. На мен и на тези хора ни омръзна от такива като теб, затова аз съм тук, за да изчистя тази компания от такива напасти като теб. Нямаш си на идея колко пъти си удрях главата, докато те слушах как говориш. 'Stone Cold' го заболя главата. Ако реша да взема promo-тата на всеки загубеняк преди теб и твоето и направим сравнение, то няма да има разлики. Не спираш да говориш за онази кучка The Rock. Разбрахме, че ти е сритала задника. Не спря да повтаряш, че вече няма да го правиш за забавлението на тези хора, но всъщност с думите си ти ги разсмиваш, така че ти правиш тяхното забавление с идиотските ти реплики, fuckin' piece of shit. Казваш, че няма да правиш, нещо, което всъщност го вършиш? Ти дори не знаеш какво говориш, а очакваш хората да те вземат на сериозно и после 'Stone Cold' Steve Austin да не ти срита жалкия и противен задник на турнира? Казваш, че си презаредил силите и болките намалят и ще видим целия ти потенциал, но всъщност idiot, аз ще ти наритам задника по такъв начин, че ти да няма как да покажеш на какво си способен и тези болки не само да се върнат, а ами да останат завинаги. Ще ти посиня главата от удари, за да може единственото нещо, за което да се сещаш да съм аз. За първи път в моята кариера ще се наложи да дсе бия с идиот като теб. Ти не си луд. Лудите знаят какво правят и са по извратени от теб. Единственото лудо в теб е външия ти вид. На теб ти липсват мозъчни клетки, но не се притеснявай и да имаше 'Stone Cold' Steve Austin щеше да те спука от бой пак. Ти не знаеш, но когато съдията даде сингал да бъде бит гонга, тогава се включва яростта на "The Rattlesnake" и тогава ада за другия започва. Затова недей да си представяш мача ни, защото той ще бъде пълен ад за теб. Обаче ти каза нещо интересно, че се чувстваш, като лъв, който е затворен в клетка. Всъщност тази вечер, 'Stone Cold' мисли да направи нещо интересно с теб. Няма да ти кажа да останеш, защото ти няма да мръднеш от тук, така че - ГЛЕДАЙ!

'Stone Cold' казва на Moxley и на всички останали да погледнат нагоре, но защо? Нищо не става там? Да не би да си прави шега с нас? НЕ! ВИЖТЕ! НЕЩО СЕ СПУКА ОТ ТАМ! КАКВО ПО... КАКВО Е ТОВА, ЗА БОГА?! КАКВО СИ НАМИСЛИЛ, AUSTIN? Той казва по-бързо да го спускат това, което е там. Това със сигурност е за Moxley, но какво всъщност се крие под тази завивка? Феновете също не знаят какво е това. Дори тези, които са на горните редове не могат да разберат какво се крие. Austin казва на Moxley да наблюдава внимателно и да не мърда, защото ще му срита задника още преди турнира. Доста интересно... 'Stone Cold' Steve Austin е решил да се забавлява тази вечер, но въпроса е как? Той отива към въжетата, като се качва на второто и хваща въжето, което е под това чудо, което се спука...

3. In-ring promo with Jon Moxley Ep7cR9u 3. In-ring promo with Jon Moxley KSLi057

Austin започва да го дърпа и спускането става по-бързо. Jon Moxley не помръдва от мястото си, той не знае какво да очаква от Steve Austin. То и ние не знаем какво да очакваме... Честно казано ми е много интересно да разбера какво се крие под това. Ясно е, че ще бъде весело, щом Austin е решил да носи неща на ринга и да ги използва срещу някого. Интереса на феновете се вдига доста. Ако проверите Twitter-а на TNW ще видите как феновете се питат какво точно спуска Austin. Това чудо почти е на ринга, а 'Stone Cold' го дърпа с цялата си сила. Почти го докара на ринга... ДА! Вече е на ринга, а Austin пуска въжето и отива към него и маха завесата... ТОВА Е ВЪНШНА ТОАЛЕНТА! ХА-ХА-ХА! ФЕНОВЕТЕ ИЗБУХВАТ В БУРЕН СМЯХ! Определено има обяснение за това и ние всички чакаме за него...

3. In-ring promo with Jon Moxley EBcxbHe 3. In-ring promo with Jon Moxley Krp0WCQ

'Stone Cold' Steve Austin тъкмо взима микрофона в ръка и тръгва да казва защо е взел тази тоалетна, но в този момент на ринга се качи Jon Moxley, който се крие зад външната тоалетна и дебне подходящ момент да нападне Austin... КОЙТО ОБАЧЕ БЛЪСКА JON MOXLEY С ВРАТАТА! МАЙЧИЦЕ МИЛА, БОЯ НАСТАНА! AUSTIN НАЛАГА MOXLEY С УДАРИ ВЪВ ВРАТА, А СЕРИЯТА СТАВА ВСЕ ПО-БЪРЗА С ВСЯКА ИЗМИНАЛА СЕКУНДА! Вижда се, че Jon Moxley няма да може да се противопостави на Austin. А той в момента го изправя на крака, засилва го към въжетата и следва... BACK BODY DROP! НО ТОЙ Е ПОСЛЕДВАН ОТ САБЛЕН УДАР И НОВА СЕРИЯ ОТ УДАРИ! Когато захапеш 'Stone Cold' и не успееш да го удържиш се случва точно това. Jon Moxley не биваше да прави това, той допусна сериозна грешка и сега ще си тръгне от залата със сритан задник и то дни преди турнира. Austin го изправя на крака и след това го засилва силно към вратата. MOXLEY СЕ УДАРИ И Е ДОСТА ЗАМАЯН, А СЕГА 'STONE COLD'  ОТВАРЯ ВРАТАТА И ВКАРВА MOXLEY В ТОАЛЕТНАТА! Феновете избухват на това, което видяха от 'Stone Cold' Steve Austin! Той тръгва да взима микрофон и да каже последните си думи...

3. In-ring promo with Jon Moxley Tthzt16 3. In-ring promo with Jon Moxley 2eqtY5H

Austin тъкмо щеше да каже нещо, но бе грубо прекъснат от Jon Moxley, който излиза и тъкмо тръгваше да напада 'Stone Cold' Steve Austin, но това сякаш въобще не бе изненада за "The Texas Rattlesnake", той пуска микрофона на пода и рита в корема Moxley и му прави... STUNNEEEER!! И СЛЕД ТОВА ОТНОВО ГО ВКАРВА ВЪТРЕ! AUSTIN ОТНОВО ПОДНЕСЕ ШОУТО, ТА ДОРИ НЕ Е ПРИКЛЮЧИЛ, ТОЙ СЪБАРЯ ВЪНШНАТА ТОАЛЕТНА И СЛЕД ТОВА СЕ КАЧВА НА НЕЯ С МИКРОФОН В РЪКА! 'Stone Cold' Steve Austin: AND THAT'S THE BOTTOM LINE CAUSE 'STONE COLD' SAID SO! След репликата му, той слиза от ринга, а музиката му избухва в залата! Феновете избухват много силно на това, което видяха. Нещата между тях станаха доста горещи, Jon Moxley ще има да се бие за своята чест срещу Austin. Така че не изпускайте турнира, дами и господа!

HeartBreaker, mr_enchev, Olympic Beast and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





3. In-ring promo with Jon Moxley Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3. In-ring promo with Jon Moxley   3. In-ring promo with Jon Moxley Empty

Върнете се в началото Go down
 
3. In-ring promo with Jon Moxley
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 453-
Идете на: