Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening Show with John Cena

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

1. Opening Show with John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening Show with John Cena   1. Opening Show with John Cena Empty27.11.21 18:19

TNW Rampage live
in Phoenix, Arizona
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

1. Opening Show with John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show with John Cena   1. Opening Show with John Cena Empty28.11.21 23:48

R-R-R-R-R
RAPADOOOOO~




Your time is up, my time is now
You can't see me, my time is now
Its the franchise, Boy, I'm shining now
You can't see me, my time is now

Дами и господа, whether ya love him or hate him, трябва да уважите фактът че този човек знае как да направи шоу! Веднага след като се чува "My Time Is Now" в залата настава позитивен шум и феновете се изправят на крака за да посрещнат техния модел на подражание - John Cena! "The Franchise" излиза из от кулисите, прекрачвайки с бодра стъпка по рампата правейки своята "World Life" запазена марка. Сина поглежда в единия край на рампата от където шума става по-силен, след това към другия от където също идват бурни овации за него. И не с "John Cena Sucks" скандирания. Макар и някои от феновете да не го харесват, неговата фен база става все по-мащабна и Джон Сина приема топлото си посрещане с широка усмивка на лицето си.

In case you forgot, or fell off, I'm still hot, knock your shell off
My money stack fat, plus I can't turn the swell off
The franchise doing big business, I live this
Is automatic I win this so you hear those horns who finish

1. Opening Show with John Cena H4clztI

A soldier and I stay under you fighting
'Cause I'm stormin' on you chumps like thunder and lightning
Ain't no way you breaking me kid, I'm harder than nails
Plus I keep it on lock like I'm part of the jail

Малко кечисти притежават такава любов към този спорт за да се появяват всяка седмица и да бъдат постоянни. След всяка изминала седмица, феновете се чудят, какво ще направи този човек, което увеличава не само рейтинга на шоуто но и популярността на самия "The ChainGang Soldier". Все пак той е ветеран и в която и арена да се появи, той продължава да се доказва както всяка една изгряваща суперзвезда. Сина разбира се е имал и своите провали, но все пак той бе успял да покори върха като бивш Световен Шампион във ТНВ. Той обаче продължава да се надпреварва упорито срещу останалите от ТНВ ростера и се надява някой път да се върне на голямата сцена! За да го направи, обаче, той е изправен пред ново предизвикателство - "Либераторът" Сами Зейн, коварен образ, който няма да се спре пред нищо докато не намери слабото място на своите противници. Въпреки качеството на Сами Зейн да разорява другите, пъклените му планове не успяват да сработят срещу Джон Сина, който явно е прекалено голяма хапка за него. Със завръщането си, Зейн спомена Кърт Енгъл и как щял да бъде човекът който ще го победи, което подтикна "The Franchise" да бъде новия герой във филмът на Сами Зейн. Или по-скоро анти-герой, според "Либераторът". Но не и според "The ChainGang" или още известни като "The CeNation", които се радват всеки път когато техния водач има екранно време! И няма по-добро време Сина да излезе от колкото сега в оупенинга на шоуто!

I'm slaughtering stale competition
I got the whole block wishing they could run with my division
But, they gone fishing with no bait
Can't your boy hold weight?
I got my soul straight, I brush your mouth like Colgate

1. Opening Show with John Cena 5yWO5Ai

In any weather, I'm never better, your boy is so hot
You'll never catch me in the next man's sweater
And if they hate, let 'em hate, I drop their whole clan
Lay your ass down for the three second tan

"The Franchise" попива енергията на публиката и прави taunt, потупвайки се с юмрук по гърдите. Той пристъпва към ринга и показва верижката си към екраните. Миналата седмица, Сина унизи Сами Зейн доста грубо. Сами смяташе че беше намерил начин по който да накара Джон не само да млъкне, но и да се скрие, показвайки снимка на някакъв травестит облечен като Ники Белла, и след това изпя песен "John Cena Sucks", с което се опита да накара и феновете да скандират "Cena Sucks", но те не следваха неговите думи. А Сина не само, че не прие шегата на Зейн на сериозно, той се завърна с унищожителен рап в тази "рап-битка" помежду им, и след това със спрей написа "FU" върху дрехите на Зейн, с което заплаши Зейн, да се пази от това Сина да използва своя завършващ ход върху него. Едва ли Сами ще остави на Сина да му се размине толкова лесно, Сами е като една хлебарка от която човек не може да се отърве и макар и плановете му да изобличи Сина да не се получиха миналата седмица, той ще продължи да се опитва да вкара Сина в крачка. Джон от своя страна едва ли смята да остави на Зейн да прави каквото си иска и със сигурност, тази седмица, Джон също е наумил нещо. Сина се качва на ринга и отново прави "World Life" жеста с ръцете си, обикалайки покрай ринга докато овациите за него не прекъсват, дори напротив, нарастват! Сина взима микрофон от аннаунсера. Той се спира в средата на ринга и поглежда от двете си страни към феновете, като настъпват "Cena" chants.

1. Opening Show with John Cena LF1MwIt

Сина вече притежава способността да контролира публиката което е важно качество което всеки известен кечист трябва да има! Той иска да накара публиката да скандират за него още веднъж преди да каже каквото и да е било. WHAT A MAN!

1. Opening Show with John Cena Wec6MKp

-CHAIN GANG......
"THE CHAMP" IS......

[прави кратка пауза]
HEEEEEEERE~!

1. Opening Show with John Cena T4tndzs

John Cena: Знам, знам, тази фраза удря по различен начин, когато нямам титла. Но аз все пак се чувствам като шампион. Аз съм шампион във вашите сърца и вашата позитивна енергия е по-престижна от това как някой би се чувствал ако е окичен с три титли или други, които мечтаят в най-дивия си сън, някога да имат дори една титла, независимо колко голяма е тя по важност. Знам също, че се отегчавате всеки един път когато някой говори за титли, както и че това не е темата на разговор тази вечер. Това което същност имах предвид с изказването е, ПО ДЯВОЛИТЕ, ХАРЕСВА МИ КОГАТО ШУМ В ЗАЛАТА И ОБОЖАВАМ ДА СЪМ ТУК ЗА ВСИЧКИ ВАС КОИТО ГО ОЦЕНЯВАТ! [феновете викат "CENA! CENA! CENA!"] Искрено ви благодаря. Ако не беше заради вас, най-вероятно нямаше да бъда тук. Но има и друг фактор благодарение на който съм още наоколо и той е любовта ми към този спорт. Тя е по-голяма от всяка една титла и много кечисти не разбират това! Но ще го проумеят по един или друг начин. Или сами по себе си ще го разберат, или АЗ ЩЕ ГИ НАКАРАМ ДА РАЗБЕРАТ ТОВА, към тях имам само да кажа - YOU CAN'T SEE ME! Винаги ги има и онези които се смятат за "велики", без да го доказват с действията си. Такъв човек е Сами Зейн! [публиката "BOO"-ва когато Сина споменава името на Зейн] Нали? Знам, че както мен, и вие не може да го понасяте! Аз смятам че такъв тип атлети са токсични, и че ТНВ трябва да бъде изкоренен от тях. Но има една причина поради която избрах да предизвикам именно този обличащ се като клошар мъж и това е, както казах миналата седмица, че той спомена Кърт Енгъл! Всеки един умен атлет трябва да знае, че още когато дръзне да каже името Кърт Енгъл, по default трябва да е загубил. Този човек е непобедим и дори смея да призная че той успя да подчини и мен, макар и по нечестен начин, продължавайки своя рекорд дори до ден днешен като triple champion. Аз все още не съм поискал реванш от Енгъл и всеки който иска да се бие с него, първо ще трябва да победи мен. Не мисля, че Зейн притежава тези качества. Него просто не мога да го взема на сериозно. Ако питате мен, той дори не заслужава да бъде на един ринг с Джон Сина и трябва да бъде благодарен, че аз съм негов опонент! Надявам се Зейн да затвори смръдливия си плювалник, и да заложи по-скоро на повече време във фитнеса, тренирайки за своя мач на предстоящия турнир The ShowDown, защото наистина ще трябва да се стегне и не само да филосовства, но и да покаже, че притежава някакви бойни умения. И, ЛИБЕРАТОРЧЕ, ДОРИ НЕ СИ И ПОМИСЛЯЙ, ЧЕ МОЖЕШ ДА ИЗОБЛИЧИШ ДЖОН СИНА, ЗАЩОТО АЗ НЕ МОГА ДА БЪДА ИЗОБЛИЧЕН, поради една проста причина, и тя е, че YOU CAN'T SEЕ ME! Ще ти дам обаче един "жокер" как би могъл да ме впечатлиш, единствения начин поради който можеш да ме накараш да те приема на сериозно е, когато спреш да се правиш на малка женичка по прашки и покажеш топките да излезеш лице в лице с мен, така че ако имаш куражът, COME OUT RIGHT NOW AND FIGHT LIKE A MAN! YOU WANT SOME? COME GET SOME!!!!

1. Opening Show with John Cena P5ctqW1

Сина продължава да раздава "огън" както прави докато dis-ва някой. Джон се подпира с ръце на въжетата и поглежда към рампата със самодоволна усмивка, очаквайки Зейн да се появи. Дали ще го направи?

GOAT, Rainmaker, Olympic Beast, The Pharaoh and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Гост
Гост
Anonymous



1. Opening Show with John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show with John Cena   1. Opening Show with John Cena Empty29.11.21 0:48


1. Opening Show with John Cena HEggfaj1. Opening Show with John Cena KeITFGJ

Sami Zayn: Джон, спри се...Не ти ли стигна това, което ти се случи миналата седмица. Аз те унижих в собствената ти игра, победих те в рап битка, и ти вместо да излезеш на ринга и да ме поздравиш като мъж, и да признаеш, че съм по-добрия рапър, ти излезе и ми напръска тениската със спрей...Типично за теб, Джон, ти никога не приемаш загубата, всички знаем, че ти никога не се предаваш и така нататък. Но John, твоят край наближава, защото ти се зае с грешния човек! Знаеш ли какво, Сина, много мислех как да действам тази вечер, и една от идеите ми беше да те пребия и да те унижа пред цялата публика, но прецених, че ще бъде прекалено лесно, а и ти искаш това, Джон, ти искаш да те нападна и да те пребия...Аз няма да правя това, което ти искаш, Джон Сина, а ще правя това, което аз искам, а това, което аз искам е да те разоблича, понеже нека цитирам думите ти, ти каза, че "Джон Сина не може да бъде разобличен". Как може да лъжеш хората по този начин...Няма човек, който да не може да бъде разобличен, в това число си и ти! Не си безгрешен човек, Cena, и много скоро мръсните ти тайни ще лъснат на бял свят, след като покажа това, което готвя, John. Тези хора никога няма да те гледат по същия начин. И между другото, помниш ли, когато ти казах, че ми е минавало през ума да те пребия, е не съм само аз...

1. Opening Show with John Cena NpmMKb41. Opening Show with John Cena WwiNS0p

Corey Graves: Какво иска да каже Сами Зейн? Погледнете големия мач Джон, той си сваля потника и шапката и изглежда нервен! Зад теб John! Това е Сезаро, той хваща Джон Сина и му прави Neutralizer! Какъв лоялен последовател само! Така се прави.
Sami Zayn: На турнира The Showdown, ти Джон, ще бъдеш разобличен пред целия свят. Всички тези хора ще се убедят, че ти не си нищо повече от един измамник.
Michael Cole: След тези думи, Сами Зейн пуска микрофона и започва да се смее, същото прави и Сезаро на ринга, какви ненормалници, ако ме питате мен, тези двамата унижиха Джон Сина още тази вечер...
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
FreeRiver


Location : BOlgaria
Join date : 12.01.2013
Posts : 2284
Age : 31

1. Opening Show with John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show with John Cena   1. Opening Show with John Cena Empty03.12.21 0:16

Подмолна атака от Сезаро върху Сина докато Сами отвлече вниманието на Джон. "Либераторът" за момент изглеждаше като някой здравеняк, но същност показа само какъв е подлец. Но трябва да признаем че планът на Сами този път сработи и в Rampage SuperShow тази вечер, Сина е този който изглежда жалко. След като се посмя добре, Сезаро тръгва да напуска ринга но изгубва фокус от Сина, който се изправя на крака зад Сезаро. Зейн сочи към Сина с което се опитва да предупреди Сезаро за опасност. Сезаро си помисли че напътственикът му сочи към него и за това се спира при въжетата. Той едва се усеща за какво иде реч когато Зейн извиква "ПАЗИ ГЪРБА СИ!" и Сезаро се обръща, но твърде късно, защото сега Сезаро се озовава върху раменете на Сина!

1. Opening Show with John Cena Giphy

"THE CHAINGANG SOLDIER" Е ГОТОВ ДА ДЕТРОНИРА СЕЗАРО С FU! ДЖОН ПОГЛЕЖДА С ХЛАДНОКРЪВЕН ПОГЛЕД КЪМ РАМПАТА КЪДЕТО Е "ЛИБЕРАТОРА"! ZAYN BETTER WATCH OUT BECAUSE THIS IS WHAT HE HAS TO GO THROUGH NEXT! Зейн е толкова бесен че лицето му ще почервенее от гняв! Сезаро обаче не е толкова глупав. Той успява да се изхлузи от раменете на Джон и запраща Сина към въжетата, но Сина reverse-ва и захвърля Сезаро над въжетата! Сезаро успява да се задържи за връхното въже но Сина го изблъсква с Forearm и той пада на пода! Междувременно Сами се качва на ринга и прави High Kick в прасеца на Сина! Публиката освирква "Либератора" за подлото си деяние. Зейн вдига с ръцете си тялото на Сина почти без затруднения и го запраща към въжетата, но Сина преобръща размахът на Зейн и сега Зейн бива изпратен към въжетата. Той се оттласква от тях с гръб и се запътва към Сина готвейки се да го нападне със саблен удар. "The Franchise" контрира с BACK BODY DROP изхвърляйки Зейн в другата част на ринга. Зейн едвам се изправя, Сина е набрал скорост и скача към него....

1. Opening Show with John Cena Giphy
LEAPING SHOULDER BLOCK!

"Либератора" е изхвърлен от ринга след този ход на Сина! Вместо да се върне обаче на ринга, Зейн отстъпва назад и си плюе по петите. Сина прави "You Can't See Me" размахвайки с ръка пред лицето си което за малко успява да накара неуравновесения Зейн да се върне обратно. Зейн има избор дали да нападне Сина или да докаже за пореден път какъв страхливец е, но....ЧАКАЙ, КАКВО, ПО...

[Докато Зейн е на рампата върху него почват да се изсипва кафява течност]

1. Opening Show with John Cena Giphy

...YUCK...ТОВА Е ГНУСНО! ВЪРХУ ЗЕЙН ЗАПОЧВАТ ДА СЕ ИЗСИПВАТ ИЗПРЪЖНЕНИЯ! Зейн се подхлъзва по фекалите и пада на рампата, като самия той не разбра как попадна в подобна ситуация. Всеки който е на мястото на Зейн, би се отвратил от падащата по него сган! ТОВА ОПРЕДЕЛЕНО Е ЗАМИСЛЕНО ОТ СИНА! Миналата седмица той беше човекът който унизи Зейн, тази седмица е същото! Дори и след като Зейн се опита да се възползва от Сезаро, ФИЛМЪТ НА ЗЕЙН ГО УДАРИ....ПРАВО В ЧУВСТВАТА!

1. Opening Show with John Cena Giphy 1. Opening Show with John Cena Giphy

Зейн се въргаля в изсипващите се говна които се изсипват по ръцете му, по дрехите му, навсякъде. Сигурно дори и да се изкъпе ще мирише на лошо цяла седмица. На този етап Зейн е безпомощен след поредната шега изпълнена от Сина, който дори взима микрофон. Нека видим как той ще обесни това действие и с какво Зейн е заслужил тази ужасна излагация в публичен ефир!

1. Opening Show with John Cena Giphy

John Cena: Сами, човече, надявам се да си свикнал да потъваш в лайна, защото ако продължаваш с номерата си, на The ShowDown, аз ще те върна обратно към твоите събратя-клошари след като те тръшна с FU! Дано да си се насладил на почивката си от 2 месеца. Ще сложа край на твоята мизерия и ще сложа един щастлив край на твоят филм, който за теб завършва с рядко щастие. Тръгнал си да ме изобличаваш ли? Човече, запиши си това в сценария.....YOU CAN'T SEE ME, little sh*T! YOUR TIME IS UP AND MY TIME...IS....NOW~!


Силен завършек на тази среща за Джон Сина, и поредната вечер в която той тотално унижава Сами Зейн и ако Зейн отказва да приеме начинът по който Сина му сипа предната седмица, oh boy, тази седмица тоалетната преля. Зейн не знае на кой свят е и наблюдава бясно към Сина докато Джон се усмихва самодоволно дори след тази изродска обида с която той накърни честта на Зейн. Ще може ли изобщо Зейн да отвърне по какъвто и да е начин след начинът по който той бе унизен от Сина за поредна седмица?

1. Opening Show with John Cena Giphy 1. Opening Show with John Cena Giphy

Rainmaker and Olympic Beast харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
Sponsored content





1. Opening Show with John Cena Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show with John Cena   1. Opening Show with John Cena Empty

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening Show with John Cena
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening Show with John Cena
» 1. Opening show: John Cena vs. ???
» 1. Opening Show: Daniel Bryan vs. John Cena
» 1. Opening Show: Singles Match > Booker T vs. John Cena
» 1. Opening Show - Face off between The Intercontinental Champion The Rock and The Challenger John Cena

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 452-
Идете на: