Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 2. TNW Elite Championship Career vs Title Match > Johnny Mundo (c) vs Jeff Hardy

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Scroller
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6452
Age : 21

2.  TNW Elite Championship Career vs Title Match > Johnny Mundo (c) vs Jeff Hardy - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. TNW Elite Championship Career vs Title Match > Johnny Mundo (c) vs Jeff Hardy   2.  TNW Elite Championship Career vs Title Match > Johnny Mundo (c) vs Jeff Hardy - Page 2 Empty19/11/2021, 18:11

НЕЩАСТНИК ТАКЪВ!
ПОВДИГНИ СЕ, JEFF!
МОЛЯ ТЕ, HARDY...
МУНДО ЩЕ СПЕЧЕЛИ
ПО НАЙ-ГРОЗНИЯ НАЧИН!
1.......
ПО ДЯВОЛИТЕ, ПОВДИГНИ СЕ!
2.......... COME ON, HARDY....
3! КРАААЙ! JOHNNY MUNDO СПЕЧЕЛИ!
ТОЙ СПЕЧЕЛИ, НО НА КАКВА ЦЕНА?
Край с кариерата на Jeff Hardy...
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2910

2.  TNW Elite Championship Career vs Title Match > Johnny Mundo (c) vs Jeff Hardy - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. TNW Elite Championship Career vs Title Match > Johnny Mundo (c) vs Jeff Hardy   2.  TNW Elite Championship Career vs Title Match > Johnny Mundo (c) vs Jeff Hardy - Page 2 Empty19/11/2021, 18:27


AND THE WINNER OF THE MATCH, AND STILL
THE ELITE CHAMPION... JOHNNY MUNDOOOO!

2.  TNW Elite Championship Career vs Title Match > Johnny Mundo (c) vs Jeff Hardy - Page 2 LIt75Ta 2.  TNW Elite Championship Career vs Title Match > Johnny Mundo (c) vs Jeff Hardy - Page 2 30zu8VO

Jim Ross: Не мога да повярвам наистина.. Това не е истина! Никога не бих предположил, че точно Johnny Mundo ще направи подобно нещо. След като толкова дълго време се биеше срещу неправдата и ненавиждаше подобни действие, именно той защити колана си и може би най-важното - прекрати кариерата на една от най-любимите супер звезди. Феновете са с разбити сърца и не могат да повярват на това, което видяха. Hardy е дал всичко от себе си през всички тези години и не заслужава да си тръгне по такъв начин.

Corey Graves:Колега защо не спомена причина, поради която видяхме този "Low Blow"? Jeff Hardy първо удари Mundo в непозволено място и логично "The Elite Champion" след като понесе толкова загуби след измами реши да отвърне по същия начин. Наистина е жалко, че ще си кажем чао с Харди, но той напълно съзнателно заложи на карта кариерата си. Както каза Джони, да рискуваш работата си е егоистично спрямо твоите верни привърженици! The Charismatic Enigma подведе всеки един свой запалянко!

Jerry Lawler: Престани, Corey! Не говори глупости! Очевидно е, че Johnny се превърна в това, което толкова много мразеше и ненавиждаше. Това не е същия Mundo, който се биеше с толкова много сърце. Явно наистина мача му с Page на Temple of the King е бил решаващ за тази промяна. Виж само как Mundo се радва с колана си и грам не му пука как с измама коства кариерата на човек, който е наричал приятел. По-емоционалните зрители ще им е доста трудно, защото докато Johnny ликува със златото си, Hardy изглежда съкрушен и го виждаме за последно на този четириъгълен боен ринга.

FreeRiver and Chris Wolf BG харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 607
Age : 20

2.  TNW Elite Championship Career vs Title Match > Johnny Mundo (c) vs Jeff Hardy - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. TNW Elite Championship Career vs Title Match > Johnny Mundo (c) vs Jeff Hardy   2.  TNW Elite Championship Career vs Title Match > Johnny Mundo (c) vs Jeff Hardy - Page 2 Empty19/11/2021, 20:08

2.  TNW Elite Championship Career vs Title Match > Johnny Mundo (c) vs Jeff Hardy - Page 2 QhevUuJ2.  TNW Elite Championship Career vs Title Match > Johnny Mundo (c) vs Jeff Hardy - Page 2 Gak3uaI

THANK YOU, JEFF! THANK YOU, JEFF! THANK YOU, JEFF!

2.  TNW Elite Championship Career vs Title Match > Johnny Mundo (c) vs Jeff Hardy - Page 2 P74FaAm2.  TNW Elite Championship Career vs Title Match > Johnny Mundo (c) vs Jeff Hardy - Page 2 Yy6qmHq

- Благодаря ви, хора! Наистина го оценявам и ми е много тежко, че това е края на нашето приключение заедно колкото и да не искам то да свършва! Извинявам се, че отново ви предадох, извинявам се, че постъпих така глупаво и съжалявам, че заради мен ще продължите да гледате Johnny Mundo като Elite шампиона! Виждам, че всички започнахте да плачете, но ви моля да не го правите, а вместо това да си спомните всичко хубаво, което преживяхме заедно! Искам да благодаря на всеки един от вас, който е тук в този стадион и на всички, който ме гледахте от домовете си! Когато дойдох за пръв път в TNW, аз усетих вашата подкрепа и въпреки моментите в които ви обръщах гръб и вършех какви ли не глупости, вие бяхте с мен и ме подкрепяхте и затова аз съм вечно благодарен! Също искам да благодаря на мъжете и жените зад кулисите с които имах честта да работя! Шон Майкълс, Кейн, Кърт Хоукинс, Сами Зейн, Крис Джерико, Уил Оспри и други, които всеки ден също ме подкрепяха и с които ми беше удоволствие да се виждам всеки ден и да ви забавляваме! Дори благодаря и на Johnny Mundo, въпреки, че той прекрати кариерата ми тук, аз съм сигурен, че скоро той отново ще е любимеца на феновете като който го познавахме! CREATURES, искам да знаете едно! THIS IS NOT GOODBYE FOREVER, IT IS ONLY GOODBYE FOR NOW! YOU WAS TRULY JEFF HARDY, I WAS TRULY THIS LIFE! THANK YOU! Но дори да ме няма аз винаги ще помня WE ARE TNW!

THANK YOU, JEFF! THANK YOU, JEFF! THANK YOU, JEFF!


2.  TNW Elite Championship Career vs Title Match > Johnny Mundo (c) vs Jeff Hardy - Page 2 XOxcvWF2.  TNW Elite Championship Career vs Title Match > Johnny Mundo (c) vs Jeff Hardy - Page 2 2Sb8QWt
2.  TNW Elite Championship Career vs Title Match > Johnny Mundo (c) vs Jeff Hardy - Page 2 5nGeqZV

HeartBreaker, FreeRiver, Cekoki, Rainmaker and Exodia харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





2.  TNW Elite Championship Career vs Title Match > Johnny Mundo (c) vs Jeff Hardy - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. TNW Elite Championship Career vs Title Match > Johnny Mundo (c) vs Jeff Hardy   2.  TNW Elite Championship Career vs Title Match > Johnny Mundo (c) vs Jeff Hardy - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
2. TNW Elite Championship Career vs Title Match > Johnny Mundo (c) vs Jeff Hardy
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 10. CO-ME: TNW Undisputed Heavyweight Championship 'Iron Man' Match - 'Title vs. Career': Johnny Mundo (c) vs. Will Ospreay
» 14. ME: Non Title Match > Johnny Mundo (c) vs Big Show (If Big Show wins he will challenges Johnny Mundo for the Elite title at Showdown)
» 1. Opening: TNW Elite Championship Singles Match > Johnny “The Elite” Mundo (c) vs John Cena
» 14. ME: Non-title Singles Match > TNW Elite Champion Johnny Mundo vs. TNW European Champion Will Ospreay (Loser will defend his title at Box Office)
» CO-ME: 11. TNW Elite Championship Singles Match > Johnny Mundo (c) vs. Big Show

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 450-
Идете на: