Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening show with TNW Elite Champion

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Scroller
TNW Sacrifice Champion
TNW Sacrifice Champion
Scroller


Join date : 12.11.2015
Posts : 6522
Age : 22

1. Opening show with TNW Elite Champion Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening show with TNW Elite Champion   1. Opening show with TNW Elite Champion Empty13/11/2021, 19:54

TNW Rampage is live
in Richmond, Virginia
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

1. Opening show with TNW Elite Champion Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with TNW Elite Champion   1. Opening show with TNW Elite Champion Empty14/11/2021, 17:58


-Ladies and gentlemen, please welcome from Los Angeles,
California, he is THE NEW ELITE CHAMPION.. JOHNNY MUNDOOO!

1. Opening show with TNW Elite Champion 1T7YYsS 1. Opening show with TNW Elite Champion O1vtfWS

Michael Cole: Каква вечер и най-важното каква смесица от емоции имаше за Johnny Mundo! Wembley се оказа в края на вечерта доста приятно място за новия Елит шампион. "The Guru of Gretness" загуби своя двубой срещу Adam Page след многократни намеси на Timothy Thatcher. Може би на Mundo му кипна, след като това не беше първия епизод тази година, в който той губи заради чужда намеса и след двубоя чашата преля за Джони. "The Shaman of Sexy" използва своя куфар, в момент в който едва ли някой е очаквал това да се случи. Интересно е, но имаше и хора, които не приеха добре факта, че когато Мундо кешна, Рики едвам седеше на краката си.

Corey Graves: Чиста проба завист е това. Винаги, когато успееш и си на върха се намира хора, които да те упрекват заради начина, по който си се изкачил. Mundo не направи нищо нечестно или измамно. Естествено, че куфара трябва да го използваш в такива моменти. Това прави и самия куфар толкова ценен и желан от всекиго. Johnny is the new Elite Champion! След толкова много трудности той най-после успя. Както са казали хората: "Който се смее последен, се смее най-добре"! Мундо изчака търпеливо възможността си и я грабна с две ръце!

Jerry Lawler: Прав си, колега че Мундо можеше да използва, когато си иска този куфар независимо в какво състояние се намира шампионът, срещу когото го използва, но тайничко се надявах нещата да се развият по друг начин. Ricky "The Dragon" Steamboat даде всичко от себе си и всяка една капчица сила, която притежава я хвърли на бойното поле и очаквах Мундо да го предизвика друга вечер, в която силите да са изравнени, но уви не стана така.

1. Opening show with TNW Elite Champion FzvL0Ct

Corey Graves: Това не е игри на честта и волята! Всеки в крайна сметка иска да е шампион и заради това се раздава на сто процента винаги. Виж колко му отива само този шампионски колан на "The Shaman of Sexy". Истинска рок звезда е, а и титлата изглежда още по-забележителна на новия и носител!

Jerry Lawler: Никой не съди победителите, прав си. Но все пак аз имах малко по-различни очаквания.  Но наистина най-важното за Мундо е, че той успя най-после да стори това, за което се бореше цял живот. Това е най-големия успех, който е печелил той! Вижте какво значи това за него!

Michael Cole: До сега винаги, когато "The Prince of Parkour" е излиза са се чували само позитивни възгласи, но тази вечер се прокрадват и не чак толкова приятни за ухото скандирания. Но няма как да си обичан от всички и винаги. Johnny Mundo се качва на ринга и смята ни каже нещо.

GOAT, Olympic Beast and Chris Wolf BG харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

1. Opening show with TNW Elite Champion Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with TNW Elite Champion   1. Opening show with TNW Elite Champion Empty14/11/2021, 18:20

1. Opening show with TNW Elite Champion Hnk7Bs4

-Направо не знам от къде да започна. Най-сетне се отплати целия труд, който съм влагал най-вече последна година и половина. Минах през какви ли не неща. Много разочарования се изпречиха на пътя ми, но аз ги използвах, за да си направя стълба и да се покатеря по нея като в момента държа наградата! Обещах, че няма да допусна да бъда надхитрен на турнира и спазих думата си от една страна. Знам, че загубих срещу Адам Пейдж и това ме нарани сериозно. Болеше повече, че се получи по начин, който бях сигурен, че мога да избегна. Всички знаем, че Hangman нямаше друг шанс да ме победи освен с помощта на онзи пещерняк, който още използва телефон с копчета и няма социални мрежи. Нека да се върнем над това, което ви казах, че правя, когато съм разочарован. Трябва всички да благодарим на TNM, че ме ядосаха до такава степен, че аз да направя нещо, което не мислих. Използвах целия гняв, който насъбрах, за да се фокусирам и да използвам моя куфар и да се превърна в новия Elite champion! Защо не се радвате всички? Нали ме упреквахте, че излишно си губя времето вместо да действа и да използвам куфара си? Нима някой мислеше, че няма да се възползвам с този "жокер"? Едно нещо, което научих през изминалата година е, че птичката не каца на рамото няколко пъти, особено ако нямаш какво да и дадеш! Наистина ме боли като слушам как според някой аз един вид съм минал през лесния начин и съм се възползвал от състоянието, в което беше Ricky Steamboat. Бях наранен и то никак не малко от Пейдж и Тачър. Дори в момента не съм напълно здрав, но стоя пред вас без да се оплаквам! Аз също участвах в много тежък двубой и той беше все едно хандикап заради честите намеси на Тачър. Като спечелих куфара ясно знаех, че мога да го използвам по всяко едно време за това аз съм чист пред себе си и знам, че това беше най-доброто решение за мен, както и за всички вас! Не се опитвайте да скриете, че този колан стои на рамото далеч по-добре, от когото и да е било друг! Никой не е минавал през толкова много пречки през изминалата година като мен. Така, че всеки един упрек по мой адрес е напълно неоснователен. Целта винаги оправдава средствата. Ще ви издам един много ценен урок, който трябва да го знае всеки един от вас. Понякога трябва да правим неща, които на пръв поглед не изглеждат правилни, но в крайна сметка те са за наше добро. Омръзна ми да чакам моя голям момент за това аз реших да го сграбча толкова силни и да не го пускам. За това нямам намерение да отстъпя този колан на никаква цена и всеки, който се изпречи на пътя ми трябва да знае, че срещу него стои един много по-опасен войн и най-важното далеч по-мъдър мъж! Johnny Mundo е готов да направи всички, за да задържи това злато с него. Ще докажа защо аз съм най-добрият шампион в тази компания. Your new Elite Champion....

FreeRiver, Olympic Beast and Chris Wolf BG харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 606
Age : 20

1. Opening show with TNW Elite Champion Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with TNW Elite Champion   1. Opening show with TNW Elite Champion Empty15/11/2021, 10:07


1. Opening show with TNW Elite Champion NIx7C4b

Michael Cole: WAIT A MINUTE! Вижте кой се появи, това е Джеф Харди! Явно Джони Мундо ще получи първия си претендент в лицето на Енигмата! Но защо точно Харди излезе, нали уж са приятели с Джони?

Corey Graves: Не е ли очевидно, Майкъл! Въпреки факта, че са приятели и прочие, Мундо държи един от най-престижните колани в TNW, той е Елитния шампион. Последната титла, която Харди държа беше Интерконтинеталната титла, която той спечели след епичен сблъсък със Сами Зейн. Очевидно е, че на Екстремната Енигма му е писнало да чака нов шанс и затова той ще си поиска такъв от ,,The Master of Parkour". ,, The Legend Thriller" вече е в ринга и двамата атлети се гледат с усмивка и кечистът от Северна Каролина моли за микрофон. Нека да видим какво има да каже бившия ИК шампион.

FreeRiver харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Chris Wolf BG
Superstar
Superstar
Chris Wolf BG


Location : Шумен,България
Join date : 21.02.2019
Posts : 606
Age : 20

1. Opening show with TNW Elite Champion Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with TNW Elite Champion   1. Opening show with TNW Elite Champion Empty15/11/2021, 10:26

1. Opening show with TNW Elite Champion 8w0ScOu

- WHAT"S UP, CREATURES!! Толкова е хубаво да ви видя отново, но също така е много хубаво да видя моя приятел THE NEW TNW ELITE CHAMPION - JOHNNY MUNDO!! HOW IS IT, MY MAN!!. Джони, радвам се че най-накрая успя да грабнеш своя голям момент, защото ти го заслужаваше, ти се бореше и ето че най-накрая успя да се качиш на върха на планината. Но, Мундо, не ме зарадва начина по който ти спечели тази титла. Какво ти стана, човече? Рики не беше на сто процента и ти реши да се възползваш от това, че той нямаше сили да се бори след тежкия му мач с Минору Сузуки. И ти най-долно се възползва и кешира куфара срещу безсилния Дракон. Но това вече е в миналото, аз съм тук за да те предизвикам първи за тази Елит титла и съм готов на всичко, за да ти я взема и дори да ми е последния мач аз ще се боря до край за да ти взема пояса. И знаеш ли защо? Защото ти се промени, ти не си Джони, който познавах преди като мой приятел. Ти си нечие копие на Мундо, което си мисли, че за да стигне до върха, трябва да удари човек, когато е долу. И като казах последен мач, дойде ми една идея. Джони, на всяка цена аз искам последен шанс за титлата, защото те предизвиквам на CAREER VS TITLE мач. Да, чу ме! Аз съм готов да заложа кариерата си тук и сега. Така че, какво ще кажеш, Champ? ARE YOU A MAN OR A COWARD!

FreeRiver and Cekoki харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

1. Opening show with TNW Elite Champion Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with TNW Elite Champion   1. Opening show with TNW Elite Champion Empty15/11/2021, 11:29

1. Opening show with TNW Elite Champion 59xVJXe

-Я почакай малко, задръж топката. Знаеш, че дълбоко в себе си те уважавам и ние се познаваме от много дълги години. Всъщност не знам дали се познавам с някого от повече време от колкото с теб от цялата федерация. Ти предаде всеки един от феновете много пъти. Не искам да ти припомням миналото, в което ти многократно вършеше глупост след глупост на ринга както и най-вече извън него с ясното съзнание, че всеки един фен вика с всичка сила за теб. Всички хора знаеш колко много ни подражават, особено подрастващите. А аз не съм подвел никого! Да прав си, че не съм същия и съм се променил леко. Ако не забелязваш има злато на рамото ми! Нещо, за което се борих през цялата си кариера, за да го спечеля и нямам намерение да позволя на хора като теб, които едва ли не ми се пишат като приятели да развалят моя момент! Много е грозна тази завист, която изпитваш. Ако наистина си близък за мен човек както се изкара ти, то щеше да ме подкрепиш и нямаше да се опиташ да ми отнемеш най-голямото отличие. На турнира аз седя зад действията си и не мисля, че съм направил нещо грешно. Аз видях момент, в който можеше да атакувам и го направих напълно честно и по правилата! Омръзна ми да повтарям едно и също. Да, Рики беше сериозно наранен, но ако не си гледал аз също бях наранен и дори в момента съм, но съм тук както всяка една седмица. Аз написах история на турнира след толкова много грешки, проблеми, всякакъв род пречки. Аз съм най-добрият шампион, който тази федерация е виждала! Вярвам, че наистина истинските фенове, които наистина ми мислят само доброто ще ме подкрепят. Може би ти си този, който отново обръща гръб на хората и мисли само за себе си. Знаеш ли защо? Ти си готов да жертваш кариерата ти като не те интересува колко хора ще страдат като те победя! Твоите "creatures" ще останат с разбити сърца, защото техния човек ще жертва всичко, за да може да се докопа до злато. Усещаш, че аз не съм в най-добрата си кондиция след турнира, но аз ще съм този човек, който ще те махне от компания. Наистина не исках да стигам до такива крайности, но ще покажа на света, че аз съм този, който мисли за най-доброто! Така, че за къде да чакаме? Отново ще покажа, че съм истински борещ се шампион и макар да съм участвал в два мача и съм ранен, аз ще защитя това злато и ще те накарам да съжаляваш за думите си! Johnny Mundo vs Jeff Hardy, Career vs Title, нека шоуто да започне още сега! Докарайте съдия, моля!

FreeRiver, Olympic Beast and Chris Wolf BG харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Sponsored content





1. Opening show with TNW Elite Champion Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening show with TNW Elite Champion   1. Opening show with TNW Elite Champion Empty

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening show with TNW Elite Champion
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening Show > TNW Elite Champion Johnny "The Elite" Mundo will addresses the TNW UNIVERSE
» 1. Opening Show with the TNW Elite Champion Will Ospreay
» 1. Opening: In-Ring Promo with TNW Elite Champion Big Show
» 1. Opening show with TNW Elite Heavyweight Champion Will Ospreay
» 1. Opening: In-Ring promo with the new TNW Elite Champion - Big Show

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: TNW Rampage SuperShow 450-
Идете на: