Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 8. Promo with The Undertaker via Satellite

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

8. Promo with The Undertaker via Satellite Empty
ПисанеЗаглавие: 8. Promo with The Undertaker via Satellite   8. Promo with The Undertaker via Satellite Empty31/10/2021, 09:30

...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1114

8. Promo with The Undertaker via Satellite Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. Promo with The Undertaker via Satellite   8. Promo with The Undertaker via Satellite Empty31/10/2021, 09:53

Връщаме се отново след рекламите в очакване на пряко включване от една от най-обсъжданите напоследък суперзвезди - Гробаря. Човек с невероятна криера в и извън TNW, който винаги носи мистерия след себе си. След шоуто от миналата седмица получихме новина на официалната страница на компанията разбрахме за това, което предстои да се случи днес. Хиляди фенове се питат дали ще се стигне до мач между двете суперзвезди, каква точно е връзката на Тейкър с Пиърс и Пънк, съответно какво е отношението му към тях и ще има ли изобщо развой на събитията...

*... Осветлението гасне, камбанен звън ехти из залата...
... познато лице се появява на титантрона ...*


8. Promo with The Undertaker via Satellite JtqJesu

CM Punk... Невежи като теб са се изправяли срещу непознатото и преди. Толкова вдъхновени, толкова искащи да покорят света, но никога готови за това през което трябва да минат, за да стигнат до онзи връх към който така сляпо се стремят. Мнозина се питат защо именно аз взех отношение по нещо, което така или иначе не е моя работа. Както казах преди няколко седмици и както винаги съм твърдял, Гробаря е онова същество, което винаги ще търси правдата, независимо от ситуацията. За мен няма добра и лоша страна, за мен няма морално и неморално, моята съдба е да търся именно правдата. И сега, Пънк, ти си на път да навлезнеш в това Царство на Гробаря. Царство известно с вечно траещи мъки. Място без грам прошка, само тъмнината, а в нея правда. И макар да твърдиш, че си онази светлина, която не може да бъде погълната от тъмнината, знай това, че подобна не съществува. Аз ще отнема това видение за светлина у теб, ще взема част от твоята същност, ще бъда достатъчно краен, а когато приключа - ще има една отломка от това, което всички виждат сега. Ще сваля душата ти от черният кон на самозабравата, ще събудя болката, а всичко, което мразиш и избягваш скоро ще е в полезрението ти, ще се молиш за него, за да потушиш онова чувство, което ще се породи, чувстовто на липса, на празнота... Приветствам те в площадката на Ада, структуирано от Дявола, Царството на Гробаря, приветствам те в ... Ада ...

8. Promo with The Undertaker via Satellite Fy1STOE

GOAT, Rainmaker, Adam, Blue Justice and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Adam
The Great One
The Great One
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 922
Age : 32

8. Promo with The Undertaker via Satellite Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. Promo with The Undertaker via Satellite   8. Promo with The Undertaker via Satellite Empty31/10/2021, 23:40

Словесната свада между CM Punk и The Undertaker навлиза в много по-дълбоки води от очакваното! "The Phenom" отправи ясно послание, приветсвайки Punk и смятайки, че именно персона като неговата е способна да спре тази прокоба наречена революция! Феновете в залата cheer-ват чутото от "The Last Outlaw", но не за дълго... Малко след тежката реч на Taker, на рампата се появява и самият CM Punk - "The Revolutioner", "The Voice of the Voiceless", "The Best in the World"... Анти-героят бива посрещнат от бурни освирквания, като очаквано в едната си ръка държи микрофон, неговото ценно оръжие! Това, което се забелязва също е, че "The Revolutioner of TNW" тази вечер е с тениска на легендата - "Stone Cold" Steve Austin! "The Straight-Edge Superstar" бавно се разполага на рампата в обичайната си поза, зарежда оръжието и е готов да отправи смъртоносни изстрели...


-------------------------------------------------------
8. Promo with The Undertaker via Satellite Pipebomb
-------------------------------------------------------


-   Чух те, 'мъртвецо'! Сега, миналата седмица, всеки ден, всеки час, всяка минута и секунда! Чувам те вътре в съзнанието си! Чувам как шепнеш - "Правда... Правда... Правда..." И всеки път, когато чуя тази дума се питам - "Наистина ли The Undertaker е този, който се бори за справедливост?" Наистина ли този 'феномен', макар и от тъмнината е рицарят на бял кон... Това ли е човекът, макар и израстнал в тъмните кръгове на огненото царство е този, който като ангел бди над злото и се бори правадта... Човекът, който превзе и зарови толкова души в "Долината на Смъртта" е този, който се бори за правда? Old man, аз, сам по себе си кова собствената си съдба, сам тъпкам тревата и я превръщам в пътека. Сам пиша история, която не може никога да бъде изтрита! Аз вече съм покорил върха, но не на сляпо, а с вижданията и принципите си! Нещо което ти и 'правдата' ти не може да секнете! В този момент ми липсва само едно нещо... Нещо, което ми бе обещано, но не и дадено! Последното парче от огромния и златен мой пъзел! Парченце, което ще ме подпечата, като най-великият стъпвал някога на този ринг! Ти си човек, който се бори за справедливост?! Добре! Аз съм просто 'най-добрият'! Нещо, което малцина, дори НИКОЙ - не може да каже за себе си! И независимо дали си Adam Pearce, Christian Cage, The Undertaker или всеки един в залата тази вечер! Миналото е ваш дом и всички сте оковани в него! Аз не гледам назад, нито пък се страхувам! Миналото е зад мен и никога вече няма да е проблем, с който ще е необходимо да се сблъскам! Ох, 'мъртвецо'... Деветте кръга на огненото царството не са страшилище за мен! Аз не съм Юда, Брут или Касий! Аз съм прекалено голяма хапка за Сатаната! Аз съм различен - специален! Моментът настъпи и не смятам да се колебая и секунда повече! Най-после ще възнаградя себе си с това, от което най-много се нуждая! И преди, и сега това ще се случи благодарение само и единственот на самия мен! Аз съм човекът, който е вече стъпил здраво с двата крака на най-връхната точка и ще сграбча с двете си ръце златото! Once and for all! (*Защото винаги, когато съм бил тук и съм имал тази възможност съм давал най-доброто от себе си! В замяна дори не получих и уважение, не получих нещо, което да ме накара да се почувствам горд не само със себе си, ами и с всичко това! Получих само критики, бях обвиняван и порицаван за нещо, което смятам, че е правилната стъпка или посока или за това, че изразявях собственото си мнение! Бях пренебрегван и за мнозина само името ми е нещото, което ме държи! Всички вие обаче грешите! И не бъркайте достойнството ми с егоизъм! Егоизъм е нещо, което се вижда на дневен ред тук, но то не е свързано с мен, а с всички онези макар и броящи се на пръсти хора, които седят на една маса - заедно! Мекото на хляба за вас, твърдото за нас - като кучета! Егоизъм е да затриваш имена, таланти, или такива, които наричате "легенди", а след това се криете зад жалки аргументи или просто хора, които ходят срещу самите себе си! Момчета биват пренебрегвани, а други, съдбата просто им обръща гръб, защото са стъпвали върху главите на всички останали! Или онези, които са били обект на промяна и то постоянна, получават нещо оказващо се "уж" най-ценното, просто ей така, защото седят в дупка, която вече наричат свой дом, без да имат мнението, камо ли силата да се борят за нещо повече, дори и в коравата и сурова действителност - наречена 'живот'!*)

-------------------------------------------------------
8. Promo with The Undertaker via Satellite Piipebomb-1
-------------------------------------------------------
- Здрасти, Пеши! Как я караш!?

(FOURTH WALL)


-   Undertaker! Ти си нещо много повече, отколкото ти самият дори би предполагал! Ти си the last, the longest and most dominating Grand Champon - "The Last Outlaw"! "The Phenom", който спря Edge и го запрати в черната дупка и сега той изобщо не е същият, а просто един провал! Ти си човекът, който сложи край на "безкрайната" приказка на Kazuchika Okada! Ти си човекът, който преди не дълго време победи един от най-доминантните и силни персонажи в тази компания! "Stone Cold" Steve Austin! И говориш за правда? Говориш за това, че съм бил погълнат от твоето царство, на тъмнината и ще се проваля?! Грешиш, 'мъртвецо'! Аз съм светлината.. Нещото, от което най-много се страхуваш да се изправиш очи в очи! И когато се обърнеш назад, виждаш всички онези души, които "се намират вътре в теб" и смяташ, че това ти дава сили, като дори те прави безсмъртен и те окуражава да се бориш със светлината! Ангелът от мрака? Ти си паднал, 'мъртвецо' и е време да предадеш короната на следващия! На 'най-добрия' - на МЕН! Ти си последното парче от пъзела! Ти си този, който повече от 700 дни не е вкусвал провал! Времето обаче настъпи, но както казах още в началото на Adam Pearce - всичко ще се случи по моите правила! The countdown begins, 'deadman'! Ти от мрака, заедно с твоето царство и правда, ще се изправите срещу мен и революцията, която дори и преминаваща през ада, не ще бъде спряна! Тогава ще докажа на цялата тази компания, че не е по силите ти да опазиш портите и короната! И повярвай ми, няма да е нещо много по-различно от това през което вече си преминал.. Потърси в това, което смяташ за свой дом... Потърси в миналото и там ще намериш най-ценния отговор на най-трудния въпрос! Всички вие, както и ти, 'мъртвецо' ще научите останалото скоро, но не и тази вечер! Аз съм начело и ръководя парада! Когато се озовеш очи в очи с мен на този ринг ще осъзнаеш, че аз не съм като останалите! Ще осъзнаеш, че моята душа е дълбоко заключена и не трае на промяна! Аз съм в моя собствена лига, 'мъртвецо'! Аз съм нещото, което не може да бъде предвидено, нито пък спряно - аз съм революцията! Идвам за теб и това, което ще ме подпечата като "The Best in the GODDAMN Business"! След по-малко от две седмици, 'мъртвецо'... Ти ще осъзнаеш, че царството ти не е вечно и ще падне, а революцията ще премине през теб като мълния! Светлината ще те изпари ти ще останеш само един горчив спомен! Тогава, когато вече няма връщане назад, когато веднъж си сложил ръкавиците и си стъпил на този ринг - тогава ще осъзнаеш, че не притежаваш нужните качества да се бориш с Господ!~

...~

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

8. Promo with The Undertaker via Satellite Q7tOtVt

W: 76 D: 11 L: 47

Legacy:

GOAT, FreeRiver, mr_enchev, Scroller, Rainmaker, Martozzy, Blue Justice and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1114

8. Promo with The Undertaker via Satellite Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. Promo with The Undertaker via Satellite   8. Promo with The Undertaker via Satellite Empty4/11/2021, 09:12

Пънк просто избухна. Това, което каза дори няма как да бъде коментирано от съображения за сигурност. Никой не е наясно защо микрофонът му не бе заглушен в момента в който започна да си позволява да коментира управата. Но нека оставим това на страна. Неговото его все още го кара да мисли, че именно той е човекът, който най-накрая ще тушира Гробаря. Изглежда все още не знаем къде точно ще сме след седмица. Тази вражда се развива по изключително мистериозен начин. На Temple of the King дори не става ясно дали двете суперзвезди ще се срещнат...



8. Promo with The Undertaker via Satellite 5rprAkQ 8. Promo with The Undertaker via Satellite 5rprAkQ

8. Promo with The Undertaker via Satellite HsDpdir

ТОВА... ТОВА Е КРЪВ... ЗАВАЛЯ КРЪВ ВЪРХУ ТЯЛОТО НА CM PUNK! Първоначалано не успява да съумее какво се случва, той се опипва и решава, че това е боя. Подушва червената течност, но явно не долавя правилната миризма. Решава да я пробва на вкус, а точно тогава виждаме ужасът в лицето му. Именно по тази реакция разбираме, че кръвта е истинска. Камбаната на Тейкър заехтя, а ръкавицата е хвърлена. Изглежда другата седмица все пак ще има мач. Очакваме единствено да разберем какъв ще бъде той. Дали случващото се не беше послание? Дали това не бе загадка, че ще видим именно First Blood? Останете с нас до края на вечерта, за да разберете или не забравяйте да посетите страницата на TNW. Каква нощ само...

GOAT, FreeRiver, Rainmaker, Adam and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





8. Promo with The Undertaker via Satellite Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. Promo with The Undertaker via Satellite   8. Promo with The Undertaker via Satellite Empty

Върнете се в началото Go down
 
8. Promo with The Undertaker via Satellite
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 449-
Идете на: