Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 2. Backstage Segment with The Rock

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 26

2. Backstage Segment with The Rock Empty
ПисанеЗаглавие: 2. Backstage Segment with The Rock   2. Backstage Segment with The Rock Empty31/10/2021, 09:27

...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Teodosiy
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 1044
Age : 23

2. Backstage Segment with The Rock Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 2. Backstage Segment with The Rock   2. Backstage Segment with The Rock Empty5/11/2021, 12:30

2. Backstage Segment with The Rock Giphy.gif?cid=790b761190bd02245490485550bc230ca4f720415e86698b&rid=giphy

- Къде ми е проклетата храна? Цял час го карам само на вода! Някой в този противен град може ли да си свърши работата поне веднъж? Преди половин час трябваше да имам интервю за предстоящият мач. Какво се случва днес? Всички от Манчестър ли са толкова неадекватни? Разбирам защо Манчестър Юнайтед не печели. Синдромът некадърност тук е заразен и след малко си тръг...вам. Оу! Камерата работи и-и-и-и микрофона също работи. Хората май ме чуват. Аз се чудех защо се чуват освирквания. Помислих си, че феновете на Манчестър Юнайтед са видяли Оле. Добре, това е малко, малко неловко. Ще трябва да звъня на моят агент. Добре, видяло се е, че сам ще трябва да се интервюирам. Хей, Роки, миналата седмица стана ясно, че ще се биеш с Джон Моксли след няколко дни. Готов ли си за подобна среща? Дали съм готов? The Rock is always ready. Джон Моксли реши да си играе с големи акули. Джон Моксли е една малка риба в големият аквариум. Джон Моксли предизвика Скалата, но той забрави нещо. Ще имитирам моят глупав братовчед, който преди няколко месеца беше казал следното. АЗ НЕ ГАЛЯ, А МАЧКАМ! АЗ РЕЖА ГЛАВИ! Джон, ти реши да си играеш със Скалата. На предстоящият турнир ще се срещнем лице в лице, в мач, който ти си с предимството. Играем по твоите правила, но въпреки това феновете го знаят, ти го знаеш, Скалата го знае, английската кралица и дори моята златна рибка знае, че твоят задник ще бъде сритан. Скалата ти гарантира, че след този мач, ти ще си вземеш заслужена почивка и веднъж завинаги, The Rock ще докаже, че ти не си нищо специално. Също така аз ти... всъщност забрави. Вечерята ми дойде. Поръчах си пържоли. Да бъдеш кралят на скорпионите е трудна задача и само тези мускули могат да се справят с нея. Към пържолите си ще добавя Teremana Tequila Blanco. Най-високо качество. Поръчайте си още сега и ще получите автограф от Скалата. Приятна и спокойна вечер на всички, особено на Джон Моксли.

GOAT, mr_enchev and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
2. Backstage Segment with The Rock
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 10. Backstage segment with The Rock
» 4. Backstage segment with The Rock
» 5. Backstage segment with The Rock
» 4. Backstage Segment with The Rock
» 12. Backstage Segment with The Rock

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 449-
Идете на: