Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 8. In-ring Promo with The NEW TNW United Statse Champion Big Show

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 25

8. In-ring Promo with The NEW TNW United Statse Champion Big Show Empty
ПисанеЗаглавие: 8. In-ring Promo with The NEW TNW United Statse Champion Big Show   8. In-ring Promo with The NEW TNW United Statse Champion Big Show EmptyНед Окт 03, 2021 9:19 am

...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
monday_night_messiah
Superstar
Superstar
monday_night_messiah


Join date : 29.12.2018
Posts : 366
Age : 32

8. In-ring Promo with The NEW TNW United Statse Champion Big Show Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 8. In-ring Promo with The NEW TNW United Statse Champion Big Show   8. In-ring Promo with The NEW TNW United Statse Champion Big Show EmptyЧет Окт 07, 2021 8:58 pm


Jerry Lawler: Драги фенове на TNW, това е той! Да, това е новият шампион на САЩ. Виждаме го с голяма усмивка на лицето да се отправя към ринга. На изминалия турнир, той направи невероятен мач срещу Отмъстителя Sting, който сам реши да заложи трофея си, но май сега осъзнава грешката, която е направил.
Tazz: Гарванът искаше да сложи край на дразгите, които имаше с главния мениджър, но в крайна сметка, нещата не завършиха както му се искаше. Срещата бе пълна с обрати, редица контри и най-накрая, всичко завърши с ОМП от гиганта, което приспа Скорпиона за доста дълго време.
Jerry Lawler: Погледнете английските фенове. Едва ли им е приятно да гледат американската титла, издигната високо от Грамадата. Най-големият атлет на света стана един от най-мразените в САЩ, а тук е още повече освиркван. Само че той допълнително дразни публиката като минава покрай барикадите и показва на всички излъсканата титла.

8. In-ring Promo with The NEW TNW United Statse Champion Big Show JLF1sWv

Tazz: Нека не забравяме една голяма подробност. На предстоящия турнир, който също ще се проведе в Обединеното кралство, ще има мач между американския шампион Грамадата и интерконтиненталния шампион Cody Rhodes. Победителят ще вземе и двете титли, които ще се слеят в една и носителят им става GLOBAL шампионът на компанията. Лидерът на отбор "Genata Family" е доста доминантен напоследък. Ако той вземе двата трофея, това ще бъде един от най-запомнящите се моменти в тази федерация.
Jerry Lawler: Олеее, погледнете Грамадата. Той обикаля ринга, издигнал титлата високо във въздуха и усмивката му не пада. Той изнервя феновете до краен предел и се забавлява по този начин. Най-накрая получава микрофон и ще говори.... дано да успеем да го чуем, защото освиркванията са неописуеми...

8. In-ring Promo with The NEW TNW United Statse Champion Big Show UXfbDQp

ГРАМАДАТА: Добър вечер на всички фенове в Лондон! (БУРНИ ОСВИРКВАНИЯ) Радвате ли се да ме видите, защото аз да! (ОЩЕ ПО-БУРНИ ОСВИРКВАНИЯ) За мен е чест да изляза на ринг на TNW извън САЩ и да видя колко фенове компанията има в чужбина..... (НЕГАТИВНИТЕ СКАНДИРАНИЯ НЕ СТИХВАТ) И още по-приятно за мен е да изляза не просто като обикновен атлет, а като представляващ цялата страна САЩ!!! Погледнете златото. Аз не го купих, а го ИЗВОЮВАХ! Аз си заслужих правото да нося титлата на САЩ като победих Sting. Е, да, никак не беше лесно.... наистина.. Sting ми хвърли жесток побой. На моменти бях на косъм да загубя, но това не се случи. Истината е, че АЗ доказах каквото заявих преди няколко седмици. Доказах, че ще бъда доминантен в тази компания и не излъгах. Може би Sting съжалява сега, че САМ реши да заложи титлата си срещу мен, може би искаше да опровергае казаното от мен. Но се провали.... Така нареченият Отмъстител не сполучи. Дълго време не бях шампион. Но ето ме отново като носител на пояс. Малко по-рано тази вечер, новият собственик на компанията Hulk Hogan обяви новината, че на следващото платено събитие, шампионът на САЩ и интерконтиненталният шампион ще се срещнат в 1:1 двубой и който спечели срещата, взима двата пояса, те ще се слеят и победителят става ГЛОБАЛНИЯТ ШАМПИОН на TNW. Звучи повече от страхотно.... (МЕЧКАТА СЕ ЗАБАВЛЯВА ОТ ОСВИРКВАНИЯТА) И така... нека видим кой ще бъде следващият унижен от МЕН... това е именно Красавецът Cody Rhodes. Хей, Cody, знам че ме гледаш и слушаш в момента. Искам да ти кажа да се радваш на останалите дни до турнира, защото ти ще си поредната моя плячка. Ти ще загубиш интерконтиненталния пояс. Той ще дойде в моите ръце и аз ще се издигна още по-високо като стана ПЪРВИЯТ ГЛОБАЛЕН ШАМПИОН на TNW. Ако искаш, можеш да не ми вярваш. Можеш да си вярваш колкото си искаш, че ще ме победиш, но резултатът ще е в моя полза. Що се отнася до тази вечер.... смятам да отида и да празнувам победата си!

Don't cross Rhodes!, HeartBreaker, Dimarata, mr_enchev and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
 
8. In-ring Promo with The NEW TNW United Statse Champion Big Show
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 9. In-ring Promo with the TNW United States Champion Sting
» 9. In-ring promo with the United States Champion - The Rock
» 7. In-ring promo with United States Champion Sting
» 8. In-ring Promo with The United States Champion Braun Strowman
» In-ring promo with TNW Pure Champion Big Show

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 445-
Идете на: