Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 7. Half Hour Show: In-ring promo with Minoru Suzuki

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 25

7. Half Hour Show: In-ring promo with Minoru Suzuki Empty
ПисанеЗаглавие: 7. Half Hour Show: In-ring promo with Minoru Suzuki   7. Half Hour Show: In-ring promo with Minoru Suzuki Empty3/10/2021, 09:17

...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7294

7. Half Hour Show: In-ring promo with Minoru Suzuki Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. Half Hour Show: In-ring promo with Minoru Suzuki   7. Half Hour Show: In-ring promo with Minoru Suzuki Empty9/10/2021, 16:06



- Ladies and gentlemen, please welcome
"King of Pro Wrestling" - Minoru Suzuki!~

7. Half Hour Show: In-ring promo with Minoru Suzuki AM-JKLVJ7GHk3ivtr7xQ-qZ1ibZtGT4Vi_66j4zfnDFkGTOZ5Adm1xJbh6E6jUcrX8qiGaM54jfmE3b0Bf9l4fKPAmV7jK8R-mys_efu1E5GylWG5YnFQQk9chFUyaEQqXaEpbb_AcMdg9UgAK1P1aXhDBwB=w320-h180-no?authuser=0

Мракът всеки момент ще настъпи в "O2 Arena"... Духовният мрак, носен от най-лошия мъж на земното кълбо - самия дявол в лицето на Minoru Suzuki. А неговият обхват като че ли се разшири още повече след последната седмица. Седмица на издевателствата, в която възкачилият се на върха на компанията Ricky Steamboat също толкова скорострелно беше свален от престола си. Но макар и да напусна залата на носилка, в критично състояние, титлата все още е у неговите ръце. Официалното съдийско решение беше no contest, а това едва ли се е понравило особено на Minoru. Въпреки че си послужи със стол, щом реферът беше повален на земята, коланът му изглеждаше в кърпа вързан, с оглед на всичките щети по шампиона... Но друго е може би още по-важно за Suzuki - той успя да внедри страданието дълбоко в Драконовата душа. Въпрос на време е походът му да бъде завършен окончателно със спечелването на Elite пояса. Току-що "King of Pro-Wrestling" закрачи окончателно към ринга. Присъствието му моментално внася чувство на напрежение из цялата Лондонска зала. Всички са превити под страшната тежест на страха дали гледката от изминалия турнир няма да се повтори отново, независимо кой ще бъде в ролята на потърпевш. Мъчителните изблици на Steamboat със сигурност са останали запечатани в съзнанието на милиони фенове. Милиони фенове, които все още не могат да се отърсят от преживения шок на "Revenge". Мнозина смятат, че с кариерата на Дракона е свършено. Коментарите на д-р Айнщайн далеч не бяха обнадеждаващи. Вероятността Steamboat да не се завърне отново между въжетата, е тревожно висока. Засега всичко остава в ръцете на лекарите, които ще се борят с все сили за възстановяването на Ricky. И докато цял свят трепери за здравето и живота на Шаолинския монах, Minoru вероятно все още се намира в душевен екстаз от успешния си улов. От всички злини, които е причинявал на какви ли не хора в рамките на компанията, тази изглежда най-голяма и най-катастрофална. Единственото липсващо късче обаче продължава да бъде Elite златото. И бъдете сигурни, Minoru ще се добере до него, каквито и блудства да му се налага да извърши по пътя си. Осем месеца се изминаха на терор и тормоз върху всевъзможни лица от федерацията, но така и Minoru не успя да докосне и да седне на самия трон. Тронът, който вече навярно му принадлежи, с оглед на почти сигурното принудително оттегляне на Steamboat от неговото място на престола... Кошмарите на целия TNW Universe са на път да се слеят с реалността, а това може да стане и само след минути. Поиска ли нещо Minoru, той го получава... Никой не е склонен да му отстъпи и да си навлече дяволския му гняв. Примерите вече са редица, а жертвите - още толкова... Тепърва обаче тъмните дни ще настанат в Total Nonstop Wrestling с окончателната коронация на "The Baddest Man on the Planet". Има ли изобщо кой да застане насреща му или съдбата на титлата вече е предначертана? Minoru вече се доближава до самите предели на ринга, където се очаква от него да проговори отново. Песента му достига до припева си, а той пресича въжетата...

7. Half Hour Show: In-ring promo with Minoru Suzuki AM-JKLW9IfkTR4oc4q4SryPUTOoXPpNs7xOZ-Gph2V5M3kx0EHAwUJazTZS2zCNxydWrBY1TFsw6C80EdzvUmEIOueJTQe-ixrlU5pYIw2lEo1pcasUKcl63Gl4-FvXK9OWRrrD0AAaI65WGBjgvaRH-HR0F=w320-h180-no?authuser=0
*KAZE NI NARE-E-E!*

"O2 Arena" в Лондон вече е цялата в слух... Трепет и притеснение са обзели масово феновете по трибуните. Какви ли ще бъдат думите на Minoru? Той настоява да му бъде даден микрофон... Нека чуем сами.

FreeRiver and Blue Justice харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7294

7. Half Hour Show: In-ring promo with Minoru Suzuki Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. Half Hour Show: In-ring promo with Minoru Suzuki   7. Half Hour Show: In-ring promo with Minoru Suzuki Empty9/10/2021, 20:43

7. Half Hour Show: In-ring promo with Minoru Suzuki AM-JKLW1spwsvz0P1CTLgYuE9V_E8wbKaJLI19phcRKf9L-AccQuBg1GtV6d5c0HbdMiF3gUKOWu6DJXyFyCyO_f9S9l_5fDtyWpnLoHI7oVg9-rJe4hp_TsobgbOm5fJ5KewJtxdbn6wi3EDeQzOn7BcWBK=w320-h180-no?authuser=0

- Навярно тази вечер трябваше да оставя първия си отпечатък с новозавоювания златен пояс, а вие - Лондон, щяхте да бъдете първото кътче, което да бележа със своята черна прокоба... Но вместо титлата, добавих във витрината си самата Драконова глава, която взех за трофей след разгрома върху Ricky Steamboat. Пред очите на милиони живи твари, пред очите на своята любима и своята собствена плът и кръв - невръстния му син, Драконът беше изпепелен със собствената си огнена струя, след като съвсем сам посегна пръв до моята неприкосновеност... Без дори да предполага мащабите на грозящата го заплаха, Ricky подсъзнателно пожела среща с мен. Пожела да преживее напълно сам истински катаклизъм уж под предлог да защити честта и достойнството на своя ближен - Tito Santana. Но дълбоко в себе си Steamboat знаеше каква е изначалната причина да ме потърси... Слушайки гласа на душата си и неговия апел, изморен от това да представлява нечия фалшива същност, той поиска да се докосне пряко до учението на садизма... А аз не сторих нищо друго, освен да изпълня съкровеното му желание и да го въведа в моя забранен свят. В моя свят на обреченост, в който валутата са не парите, а злото и покварата! Свят, в който всички задръжки падат, а първичните човешки импулси вземат превес - в чиято основа стои вкорененият инстинкт за унищожение... А с всяка следваща взета глава, било то драконова или тореадорска, моят вътрешен порив за разруха става все по-силен, но в същото време и все по-жаден за още и още плячка... Той е като една неудържима стихия, която руши всичко, що види след себе си, а нейния курс контролирам единствено аз... Всеки един в съблекалните е застрашен да се сблъска с нея, защото аз няма да спра, докато не получа своето... Това, което вече по право следваше да е мое - TNW Elite Heavyweight титлата, но по една или друга причина продължава да ми убягва от лапите. В един или друг момент обаче, когато мигът на истина настъпи, завесата на злото ще бъде необратимо спусната над целия хоризонт на Total Nonstop Wrestling. Бях безпределно ясен в намеренията си редица пъти. Колкото и порицаван да бъда, колкото и осъждан да бъда, аз не се страхувам да бъда самотен воин. Не се страхувам да вървя по пътя, по който никой друг не се е осмелил да поеме. Пътят, който много скоро ще ме отведе до целевата точка, в която ще властвам еднолично начело на компанията, а всички в нея ще бъдат единствено и само мои роби... Настоявам още сега за справедливост. Настоявам шампионският пояс да ми бъде връчен незабавно на рамо, а в противен случай всички високопоставени лица ще носят своята отговорност пред самия мен и пред моите Драконови закони... Подготвил съм най-тежката присъда. Присъдата, която вече застигна бившия Elite Champion и която всеки момент може да сполети и вас... Бавната, тежка и мъчителна... Смърт.

По този начин завърши мрачната реч на Minoru. Той оставя микрофона на земята и слиза от ринга, потегляйки към съблекалните. Дали изобщо ще получи вниманието на ръководството на компанията? Ще бъде ли задоволено желанието му? Поне засега липсва отговор от отсрещната страна...

Blue Justice харесва този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





7. Half Hour Show: In-ring promo with Minoru Suzuki Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 7. Half Hour Show: In-ring promo with Minoru Suzuki   7. Half Hour Show: In-ring promo with Minoru Suzuki Empty

Върнете се в началото Go down
 
7. Half Hour Show: In-ring promo with Minoru Suzuki
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 5. Half-Hour Show: Minoru Suzuki vs. Dude Love
» 7. Half-Hour Show: Intergender Match > Minoru Suzuki vs. TNW Diva
» 7. Half-Hour Hour Show: In-ring Promo with Will Ospreay
» 6. Half-Hour: Segment with Minoru Suzuki
» 4. Half-Hour: Minoru Suzuki vs. John Cena

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 445-
Идете на: