Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 4. In-ring Promo with "The Revolutioner of TNW" CM Punk

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder
GOAT


Location : СТОЛИЦАТА на Република България
Join date : 23.04.2010
Posts : 7057
Age : 25

4. In-ring Promo with "The Revolutioner of TNW" CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: 4. In-ring Promo with "The Revolutioner of TNW" CM Punk   4. In-ring Promo with "The Revolutioner of TNW" CM Punk Empty3/10/2021, 09:15

...
Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 840
Age : 32

4. In-ring Promo with "The Revolutioner of TNW" CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring Promo with "The Revolutioner of TNW" CM Punk   4. In-ring Promo with "The Revolutioner of TNW" CM Punk Empty5/10/2021, 21:41



Революцията продължава, дами и господа! И виновникът за това е именно този човек - "The Revolutioner of TNW", CM Punk! Феновете от острова го посрещат с бурни освирквания, разбира се, няма как да е и иначе! Това, което "The Straight-Edge Superstar" стори на изминалото PPV - 'Revenge', със сигурност кара цялото общество на TNW да задава въпроси! А те стават все повече и повече - отговори обаче няма! Punk направи немислимото и успя да победи "Captain Charisma", човек, който се бе устремил твърдо към това да търси отмъщението, което чака в продължение на вече повече от пет години! Никой не смяташе, че Punk все още разполага с капацитета и ще има достатъчно гориво в резеровара, за да завърши мача, а и да запише победа в него! Да, много хора смятат, че тя дойде по малко странен за обстоятелствата начин, но победата си е победа и тя отива в редиците на "The Best in the World", който е вече само на крачка за да затвърди себе си в компанията като такъв! Преди няколко седмици той каза, че мачът с Cage за него ще бъде 'крачка встрани от пътя', за да може след това да се направят 'две напред', които ще се окажат много по-важни и ценни! Има обаче още нещо, което сега вече трябва да бъде разяснено! Какво иска Punk и какво му беше обещано...


-------------------------------------------------------
4. In-ring Promo with "The Revolutioner of TNW" CM Punk Revolution
-------------------------------------------------------
4. In-ring Promo with "The Revolutioner of TNW" CM Punk Punk
-------------------------------------------------------
4. In-ring Promo with "The Revolutioner of TNW" CM Punk Revolution-1
-------------------------------------------------------


След това обаче последва и реакцията на Pearce, който заяви, че Punk ще трябва отново да покаже, че е способен да бъде шампион, както и лицето на компанията дори - нов шанс, нова страница.. "The Anti-Hero" обаче не е тук заради някакъв си шанс, а за това което му се полага. Какво е то обаче? Тогава Adam Pearce срещна отпора в лицето на CM Punk, а след бруталната атака от страна на "The Voice of the Voiceless", той категорично го нарече и личен проблем на компанията! Търсейки отмъщението си Christian малко по-рано превърнал се в нов герой на Total Nonstop Wrestling и спечелил уважението на шефа си и феновете, пожела да срещне Punk на 'Revenge', за да търси именно отмъщението! Pearce първо отказа, но след това беше вербално атакуван за пореден път от "The Straight-Edge Superstar" и промени решението си! Устите на всички бяха запушени след представянето на "The Cult of Personality", а сега може би е и времето всичко това да остане случка в миналото и той да погледне напред за последен път! CM Punk предупреди тогава Cage, че той трябва да направи решението, картите бяха в неговите ръце, но... Но за съжаление това, което "Captain Charisma" реши да предприеме се оказа и проклятието пред успеха! Дори и с оръжие, а може би и помощта на шефа си Adam Pearce, канадецът не успя да стане свидетел на третото отброяване от рефера в своя полза! Сега обаче "The Revolutioner of TNW" е с двойна преднина и е просто въпрос на време да се добере до желаното. Какво е то обаче?!



---------------------------------------
*'Christian Cage' chants from the crowd!*


-------------------------------------------------------
4. In-ring Promo with "The Revolutioner of TNW" CM Punk Revolution-1-1
-------------------------------------------------------

-   "Силата на народа!" Същата тази сила, която обединява всеки един и превръща всички в едно цяло! Цяло, което върви напред целеустремено с една единствена цел! Тя се нарича - успех! Човекът, който всички вие и днес вдигате на пиедестал се оказа този, който беше най-отгоре, но пусна въжето! Правилно чухте - пусна го, не го изпусна! Пусна го, защото гледаше назад, защото и до ден днешен живее и мисли само за неща случили се в миналото! А когато гледаш само и единствено назад, успехът се превръща в разочарование, а накрая и в провал! Никой не може да ръкопляска с една ръка, нали?! Но свичко това се стоварва и превръща в бреме за всеки останал човек, като го повлича надолу и то много бързо! Революцията - тя не може да бъде предвидена, а както сами видяхте - не може да бъде и спряна! Още тогава, вашият герой ме постави до нечий медиен продукт, което беше абсолютна подигравка! Подигравка не само към самия мен, но и към качествата, които притежавам на този ринг! Качествата на 'най-добрият'! Аз не търся или моля за шансове... Не търся и не моля да бъда свързван с човек, чиято кариера е приключила толкова отдавна или някой, който се интересува само от банковата си сметка! Cage отхапа прекалено голям залък и не успя да го сдъвче, а след това беше научен на урок, както и всички вие! Всеки един от вас, включително и вашият герой имаше възможност да направи избор! И той, и вие взехте грешния такъв и се озовахте паднали по гръб! Но по-добре късно, отколкото никога, нали?! Точно затова Cage никога няма да бъде нещо повече от среден играч, защото за него всички други опции не съществуват! Той никога няма да бъде лидер, както и пример за тази компания, а просто поредния продал се и поддал се на цялата тази корупция! Сега обаче, въпреки всичко точно the unsung "hero" of TNW е под основата на цялата тази революция! Върху неговата глава ще стъпят хиляди други - но най-вече такива, които ще преклонят глава пред неизбежното, а след това ще станат част от него! "Силата на народа!"...

...


"The Voice of the Voiceless" бива прекъснат от бурните освирквания на феновете в Лондон, които само миг по-късно отново се превръщат в chant-ове, които скандират името на своя герой. CM Punk поглежда някъде в тълпата, въздиша тежко, а след това сваля гарда и поглежда към огромния tron в очакване! Всички се надяват, но дали това ще се случи отново?!

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

4. In-ring Promo with "The Revolutioner of TNW" CM Punk N7IkHs6

W: 70 D: 10 L: 43

Legacy:

GOAT, Rainmaker, Blue Justice and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Adam
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Adam


Join date : 07.08.2018
Posts : 840
Age : 32

4. In-ring Promo with "The Revolutioner of TNW" CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring Promo with "The Revolutioner of TNW" CM Punk   4. In-ring Promo with "The Revolutioner of TNW" CM Punk Empty5/10/2021, 23:32

***

-------------------------------------------------------
4. In-ring Promo with "The Revolutioner of TNW" CM Punk Revolution-1-3
-------------------------------------------------------

***

-------------------------------------------------------
4. In-ring Promo with "The Revolutioner of TNW" CM Punk Revolution-1-4
-------------------------------------------------------

-   Сериозно ли? Сериозно ли поглеждате назад и отново взимате грешното решение?! Е, като се има предвид факта, че сте избрали да живеете в Лондон... (Освиркванията в залата отново зазвучават, но този път Punk продължава) Ще повторя това, което казах много пъти - аз няма да бъда поредната жертва на тази черна дупка! И въпреки всичко, Adam, аз победих Christian Cage! В средата на този ринг - едно, две, три! Нали това искаше? Но за теб това няма значение, защото ти ще продължаваш да ме лъжеш! Лъжи! Лъжи! Лъжи! Нито един в тази съблекалня няма да излезе на този ринг и да кръстоса шпаги с мен! НИКОЙ! Погледнете ме, погледнете това лице! ("The Revolutioner of TNW" се изправя на крака, като не спира да говори) Това тук, това лице е величието! Величието на този спорт и на тази компания! И не си мислете, че целия този хаос, цялата тази война са свързани с 'дребни' отличия или титли! Не, по дяволите! Не! Аз искам и смятам, че заслужавам много повече от отличие или титла - каквато и да било тя! Казах, не съм като нечий медиен продукт, който се интересува от дебела банкова сметка! Аз съм революцията от плът и кръв, бъдещето на Total Nonstop Wrestling! През всичките тези години, цялата тази болка, пот и кръв трябва да бъдат възнаградени! Но не с някоя си титла... Или с някой носейки името Christian Cage! Няма абсолютно никой... Никой! Никой! Никой в тази съблекалня или тази компания, който да ми се противопостави! Аз не съм като всички останали, а специален! Всеки стъпвайки на този ринг се убеждава и приема фактите вкусвайки от горчивината наречена провал, а накрая се прекланя в краката ми! Аз съм връхната точка, както за малки, така и едри риби! Аз съм лицето и нито вие, нито Total Nonstop Wrestling ще промените! (CM Punk навлиза в съвсем различно измерение, а думите му започват да стават по-тежки) Аз седя на собствена маса, състезавам се в своя много високо класна лига, не изневерявам на принципите си и не се продавам, и не позволявам на емоциите да ме погълнат! Защитавам не само себе си, но и любовта! Нещо, която тази 'черна' дупка TNW се опита да ми отмъкне на няколко пъти! Време е! Промяната тече, но все още нищо не се е случило! Аз ще се докосна до последното парче от пъзела, а след това без да губя време ще го сграбча в ръцете си! Нито Adam Peace, нито компанията или някой в съблекалнята ще променят крайния изход! Аз съм нужното и неизбежно зло! Ще получа това, което ми липсва и това, което ми се полага! Златното и най-могъщо последно парче от пъзела! Парче, което компанията не иска да ми даде, защото ще превърне цялата тази корупция в пепел и ще ме затвърди като - "The Best in the World"! Революцията се движи с пълна сила и не ще бъде предотвратена! IT'S REVOLUTION TIME INDEED!~

***


Punk захвърля микрофона и по всичко личи, че е готов да напусне ринга! За него чашата преля и той е твърдо решен да сложи край на всичко и да получи това, което заслужава! Реакцията в залата никак не се е променила - феновете заливат "The Voice of the Voiceless" с бурни освикрвания! На няколко пъти беше ясно обаче, че това няма да спре Punk, като той се приближава много по-близо до това, което е на път да го направи 'жива легенда'! Кой ще спре тази революция?

___________________
"The Most Electrifying Man in T.. N.. W.."

4. In-ring Promo with "The Revolutioner of TNW" CM Punk N7IkHs6

W: 70 D: 10 L: 43

Legacy:

GOAT, Dimarata, Rainmaker, Olympic Beast, Blue Justice and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
https://tnwrestling.bulgarianforum.net/
Martozzy
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Martozzy


Location : Death Valley
Join date : 29.07.2018
Posts : 1067

4. In-ring Promo with "The Revolutioner of TNW" CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring Promo with "The Revolutioner of TNW" CM Punk   4. In-ring Promo with "The Revolutioner of TNW" CM Punk Empty5/10/2021, 23:38



4. In-ring Promo with "The Revolutioner of TNW" CM Punk ODsFpAm

GOAT, FreeRiver, Rainmaker, Olympic Beast, Blue Justice and Slavchov15 харесват този пост.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





4. In-ring Promo with "The Revolutioner of TNW" CM Punk Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 4. In-ring Promo with "The Revolutioner of TNW" CM Punk   4. In-ring Promo with "The Revolutioner of TNW" CM Punk Empty

Върнете се в началото Go down
 
4. In-ring Promo with "The Revolutioner of TNW" CM Punk
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 13. In-Ring promo with CM Punk
» 6. In-ring promo with CM Punk
» 7. In-Ring promo with CM Punk
» 9. In-ring promo with CM Punk
» 11. In-Ring promo with CM Punk

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 445-
Идете на: