Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.!

Go down 
+2
Cekoki
Teodosiy
6 posters
АвторСъобщение
Гост
Гост
Anonymous



Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.! Empty
ПисанеЗаглавие: Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.!   Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.! EmptyНед 19 Сеп - 12:22

Време е за поредното издание на Жертвите на Васко Метала! Този път ще ми гостува шефката на EWF, момичето, с което имам много история - ExplicitVixen! За мен ще е чест да и взема интервю, да я разпитам как е живота и как върви работата, надявам се и останалите да са толкова хайпнати, колкото и аз. Затова задавайте въпросите си тук, защото мисля скоро да снимаме подкаста!
Върнете се в началото Go down
Teodosiy
Superstar
Superstar
Teodosiy


Join date : 08.01.2018
Posts : 985
Age : 23

Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.!   Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.! EmptyНед 19 Сеп - 12:30

1. Какво те мотивира да се завърнеш в ефед средите?
2. До кога смяташ да играеш в TNW?
3. Следиш ли играта ми с Барет?
4. Кога ще се върнат музикалните поздрави във фейсбук?
5. Защо спря да ме измъчваш с BTS?
6. С какво се занимаваш в момента?


Последната промяна е направена от Teodosiy на Нед 19 Сеп - 12:42; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2890

Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.!   Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.! EmptyНед 19 Сеп - 12:37

1- Как ти дойде идеята да основеш EWF, от колко време го обмисляше това преместване?
2- Как намери е-фед средите?
3- Какво те накара да се върнеш тук и да си толкова редовна?
4- Какво мислиш за положението в ТНВ в момента?
5- Вярвала ли си, че ще има форума през 2021 година?
6- Според теб, ако не се бяха разделили форумите на два ефеда Ewf and Tnw сега щяхме да сме още повече хора или щеше да има обратния ефект?
7- Какво би променила във форума?
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Glorious_One
Superstar
Superstar
Glorious_One


Join date : 24.03.2018
Posts : 668
Age : 28

Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.!   Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.! EmptyНед 19 Сеп - 16:26

Имам ли шанс за някоя титла с Миз според теб? Very Happy 
Позитивни и негативни черти  в характера ми?
Поумнях ли малко след глупостите в другото фед?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.!   Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.! EmptyНед 19 Сеп - 17:19

Glorious_One написа:
Имам ли шанс за някоя титла с Миз според теб? Very Happy 
Позитивни и негативни черти  в характера ми?
Поумнях ли малко след глупостите в другото фед?

Ще ти отговоря тук, понеже изпусна подкаст-а.

1. Имаш, ако здраво се стегнеш. Не знам за човек без шансове. Само трябва РАБОТА, РАБОТА, И ПАК РАБОТА. Иконката на Поколени
2. Ще сумирам и ще кажа простичко - психопат с добри намерения. Very Happy
3. Не ми се вижда да си поумнял. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Агента от Сливен
Superstar
Superstar
Агента от Сливен


Location : Сливен, Калифорния
Join date : 23.03.2018
Posts : 350
Age : 23

Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.!   Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.! EmptyНед 19 Сеп - 19:07

Вили, малко съм позакъснял, ама се надявам да не е проблем, мила. Ето ми ги и въпросите + баналния.

1. Мнение за мен?

2. Мнение за играта ми, макар в момента да съм паркирал?

3. Имам ли шанс за титла с Остин в TNW? (и като цяло - шанс да влезна в МЕ след време?)
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.!   Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.! EmptyНед 19 Сеп - 21:10

Агента от Сливен написа:
Вили, малко съм позакъснял, ама се надявам да не е проблем, мила. Ето ми ги и въпросите + баналния.

1. Мнение за мен?

2. Мнение за играта ми, макар в момента да съм паркирал?

3. Имам ли шанс за титла с Остин в TNW? (и като цяло - шанс да влезна в МЕ след време?)

1. Добро дете, имаш още да "узряваш" така да се каже докато почнеш да приемаш нещата малко по-леко и да не се вкарваш в излишни филми. Very Happy
2. Играта ти винаги е на ниво, стига да я играеш. Най-големият минус е непостоянството, а при теб е наличен.
3. Не мисля,че имаш шанс за ВХЦ. Може би Елит, но с 300 зора. НО не пречи да ме опровергаеш. Very Happy
Върнете се в началото Go down
VaskoMaistora
New User
New User
VaskoMaistora


Join date : 08.05.2021
Posts : 69

Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.!   Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.! EmptyНед 19 Сеп - 21:14

Върнете се в началото Go down
Glorious_One
Superstar
Superstar
Glorious_One


Join date : 24.03.2018
Posts : 668
Age : 28

Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.!   Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.! EmptyНед 19 Сеп - 23:10

Добра комбинация сте и въпросите бяха качествени. Трябва по-често да правите такива издания. Само ме боли за загубата на адаша, ама нищо надеждата умира последна!
Върнете се в началото Go down
Blue Justice
Superstar
Superstar
Blue Justice


Location : Най-сетне в клетката на Курило
Join date : 09.08.2018
Posts : 1616

Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.!   Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.! EmptyПон 20 Сеп - 0:50

Glorious_One написа:
Добра комбинация сте и въпросите бяха качествени. Трябва по-често да правите такива издания. Само ме боли за загубата на адаша, ама нищо надеждата умира последна!


She loses, BRO!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.!   Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Жертвите на Васко Метала с гост - ExplicitVixen.!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Жертвите на Васко Метала с гост The Goat!
» Жертвите на Васко Метала с гост Dimarata
» Жертвите на Васко Метала с гост Славчов15
» Въпроси към Жертвите на Васко Метала с гост YesMan
» Върпоси за жертвите на Васко Метала с гост Mr.Pain

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Universe :: Жертвите на Васко Метала-
Идете на: