Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 9. Segment with the new Women's Champion

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

9. Segment with the new Women's Champion Empty
ПисанеЗаглавие: 9. Segment with the new Women's Champion   9. Segment with the new Women's Champion Empty25/7/2021, 19:27

..


Последната промяна е направена от Cekoki Pineapple на 29/7/2021, 17:46; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Cekokichka
New User
New User
Cekokichka


Join date : 21.07.2010
Posts : 76

9. Segment with the new Women's Champion Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. Segment with the new Women's Champion   9. Segment with the new Women's Champion Empty29/7/2021, 17:44



Announcer: Моля всички да посрещнете придружавана от Stiven Richards THE NEW DIVAS CHAMPION, FROM SAN DIEGO, CALIFORNIA... VICTORIA!

9. Segment with the new Women's Champion 0VedOrJ

Corey Graves: Не мога да повярвам, че един от най-великите рейнове в женската дивизия приключи на турнира. Наблюдавахме двубой от вида Hardcore Rules, в който видяхме много интересни и брутални моменти, кой от кой по-брутален. Виктория успя да излъжа противничката си след като от нищото използва пожарогасител.

Jim Ross: Въпрос на време беше да се случи. Саша Банкс беше страхотна шампионка, но просто "The Head Bitch in Charge" и се беше залепила като кърлеж и не я пускаше. Шокиращото е по-скоро какво прави Стивън Ричардс с Виктория? След като се издъни яката той отново е с нея, в най-хубавия и момент от както се завърна

Jerry Lawler: Интересно ми е как ли "The New Millenium" са приели тази загуба на Банкс и фактът, че тя вече няма колан около себе си. Едва ли Шефката ще остави така нещата. Най-вероятна тя ще потърси своя реванш. Под въпрос е и какво е състоянието след като и беше изпръскан пожарогасител в лицето.

9. Segment with the new Women's Champion Glgg01H

Шефке, къде си? Съжалявам, че разочаровах толкова много хора по света, а може би пък и съм направила услуга на много от вас като взех този колан! Аз съм новата шампионка при дивите искате или не, харесва ли ви или не! (*Victoria вдига високо колана си и феновете го приемат със смесени чувства) Както зад всеки успял мъж стои една жена, която го подкрепя така и при успешните жени каквато несъмнено съм аз стои един мъж, който винаги е до нея в хубавите и не чак толкова хубави моменти. Да с Ричардс имахме известни проблеми, но всичко е забравено и останало в миналото точно както и Банкс е в миналата. Никой няма да помни как тя пет месеца бягаше от мачовете си и и помагаха чужди лица. Изглеждате учудени, но защо? Нима аз не ви говорих седмица, след седмица, че е въпрос на време да взема този колан и, че преследвам Саша на всякъде докато не и взема най-ценното нещо на света! Предупредих всички, че тя няма шанс да ме победи в мач, в който сме само двете и няма никой страничен човек да ни попречи! Ролетката на турнира без съмнение беше на моя страна и това, което се падна от нея беше чудесно, защото Банкс нямаше къде да бяга. Логичното се случи все пак и за всички, които казват, че не е било по най-красивия начин ще кажа само едно... ТОВА Е HARDCORE RULES И НЯМА НИЩО КРАСИВО! ВСИЧКО Е БРУТАЛНО С ЦЕЛ ДА НАРАНИШ ОПОНЕНТА СИ И АЗ СЕ НАСЛАЖДАВАХ НА ВСЯКА ЕДНА СЕКУНДА ОТ СТРАДАНИЕТО НА БАНКС! ИЗПИТВАХ ОГРОМНО УДОВОЛСТВИЕ КАТО Я ДУШИХ С ОНАЗИ МЕТЛА, КАТО Я БЛЪСКАХ В МЕТАЛНИЯ КОЛ И НАЙ-ВЕЧЕ КАТО И ИЗПРЪСКАХ ЦЯЛ ПОЖАРОГАСИТЕЛ В ЛИЦЕТО! НО НАЙ-ОГРОМНО УДОВОЛСТВИЕ ИЗПИТВАХ, ГЛЕДАЙКИ СЪЛЗИТЕ И КАТО ОСЪЗНА, ЧЕ Е ЗАГУБИЛА НАЙ-ЦЕННОТО ОТЛИЧИЕ, КОЕТО Е ПЕЧЕЛИЛА! АЗ...

*ВИКТОРИЯ Е ПРЕКЪСНАТА ОТ НЕОЧАКВАНА МУЗИКА..*
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



9. Segment with the new Women's Champion Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. Segment with the new Women's Champion   9. Segment with the new Women's Champion Empty29/7/2021, 23:11


Jerry Lawler: Всеки момент очаквах прекъсване от бившата шампионка - Саша Банкс, но вместо нея, имаме изненадващо включване. Самата Виктория гледа почти невярващо към рампата, и като че ли не е особено ентусиазирана от потенциалното вмешателство на Кармела в битката за новоспечелената от нея титла. Но в крайна сметка, всички знаехме,че този момент ще дойде... и не е като да не бяхме предупредени.

9. Segment with the new Women's Champion P1Z9x6r9. Segment with the new Women's Champion OoD4ylT

Jim Ross: Още преди около месец, Кармела даде силна заявка за присъствието си в женската девизия, не само отнемайки spotlight-a от Ники Белла, но и пращайки я отново в принудителен отпуск. Именно тогава "The Most Beautiful Woman in TNW" сподели намеренията си при първия удобен случай, да получи дългоочакваният си shot за титлата на федерацията. Като че ли обаче effort-a й и отправеното предизвикателство не бяха взети особено насериозно от тогавашната шампионка.
Jerry Lawler: Кармела и Саша имат богата история, но всъщност защо говорим за Саша в момента? Настъпи нова ера - ерата на Виктория. Но намеренията на Кармела явно не са ни най-малко повлияни от промяната. "The Princess Of Staten Island" не само подгря публиката, но и ще подгрее земята под краката на Виктория, ако именно тази вечер поиска своят заслужен шанс да се бие за златото. А съм далеч от предположението,че Мела е тук просто за да поздрави новата носителка на шампионския пояс.
Jim Ross: Появата на Кармела именно сега никак не е случайна и познавайки амбициите й, сензация още на първата вечер след ППВ-то, е търсеният от нея ефект. А ако по този начин се отвори шанс за N1 Contender spot, Принцесата няма да го изпусне. Харесва ми аурата, която демонстрира Мела в последните месеци и ми харесва как дори Ричърдс и Виктория минаха крачки настрани, давайки път на "The Most Beautiful Woman in TNW".

9. Segment with the new Women's Champion VPnCpHj

Jerry Lawler: Въпреки че те двамата минаха крачка назад, Кармела необезспокоявано се приближи към тях, и грабна микрофона от ръцете на шампионката. В нормални обстоятелства, това наистина би вбесило Виктория, но като че ли днес тя ще се опита да контролира емоциите си, подкрепяна и от партньора си. Нека обаче все пак чуем Кармела, която ще обясни причините за това прекъсване от нейна страна.

9. Segment with the new Women's Champion M9DsocH

CARMELLA: Well, it`s GOOD TO BE BACK! Но всъщност, за теб Виктория, и за всички останали в залата, нека да уточня - I WAS NEVER GONE. Реалността обаче е, че месеци наред в женската девизия като че ли имаше само две имена - Sasha Banks... and Victoria. Което ми се струва нелепо, тъй като за да бъдеш на върха, или поне в ключова позиция, трябва да притежаваш... ПЪЛНИЯТ ПАКЕТ. Талант, сила, лека доза късмет и огромна доза харизма и красота. Ще бъда първа да призная,че вие двете сте достойна моя конкуренция, когато става дума за талант, като естествено - let`s not go overboard, дори и в този критерий сте на светлинни години от мен, НО.. къде е останалата част от "пакета"? Харизмата е практически несъществуващ алгоритъм за вас, а красотата - е, като "The Most Beautiful Woman in TNW" трябва да кажа,че не всеки може да бъде дарен с нея. But enough about what you lack and I don`t. Виктория, поздравления за спечелването на титлата, но съм тук да отправя сериозен request към теб. Знам,че си мъжко момиче и дори носиш панталоните във вашата връзка... о, дано не засегнах болезнена тема. Но се надявам да се държиш джентълменски с бебчето около кръста ти, защото времето ти с него почти е изтекло. На предстоящият турнир ти предлагам оферта, която не би трябвало да отказваш - изправи се срещу мен и заложи златото. Заложи потта, сълзите и кръвта си. Заложи реномето си. Заложи всичко, което имаш. Just a little preview and a clue - нито едно от изброените ще бъде достатъчно, но хей... все някога нивото в тази девизия трябва да се вдигне. И всъщност трябва да ми благодариш, че заставам на един ринг с теб, предоставяйки ти предложението на кариерата ти. So, what`s it gonna be, champ? Are you up for the bigger challenge?


Jerry Lawler: След тези думи, Кармела зачаква отговора на шампионката, но още преди Виктория да е посегнала към нов микрофон, залата бива огласена от друга музика..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





9. Segment with the new Women's Champion Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 9. Segment with the new Women's Champion   9. Segment with the new Women's Champion Empty

Върнете се в началото Go down
 
9. Segment with the new Women's Champion
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 14. MAIN EVENT: Champion vs. Champion Singles Match > TNW World Champion Kurt Angle vs. TNW Intercontinental Champion Cody Rhodes
» 6. Segment with the European Champion
» 2. Backstage segment with the TNW European Champion The Miz
» 5. Segment with the new European Champion - CM Punk
» 5. Celebration segment with The TNW European Champion CM Punk

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 437-
Идете на: