Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 6. Shawn Michaels adresses the TNW fans about his injury LIVE from his home in San Antonio, TX

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

6. Shawn Michaels adresses the TNW fans about his injury LIVE from his home in San Antonio, TX Empty
ПисанеЗаглавие: 6. Shawn Michaels adresses the TNW fans about his injury LIVE from his home in San Antonio, TX   6. Shawn Michaels adresses the TNW fans about his injury LIVE from his home in San Antonio, TX Empty25/7/2021, 19:10

..
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
HeartBreaker
Premium Member
Premium Member
HeartBreaker


Location : San Antonio, TX
Join date : 19.04.2011
Posts : 149
Age : 59

6. Shawn Michaels adresses the TNW fans about his injury LIVE from his home in San Antonio, TX Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 6. Shawn Michaels adresses the TNW fans about his injury LIVE from his home in San Antonio, TX   6. Shawn Michaels adresses the TNW fans about his injury LIVE from his home in San Antonio, TX Empty25/7/2021, 19:11

Michael Cole: Дами и господа, добре дошли отново в "Rampage Supershow" след краткото рекламно прекъсване. Имам честта да гостувам в дома на едно лице, което е лесно разпознаваемо. Лице, което е толкова харизматично, че само с усмивка може да те накара да настръхнеш. До мен стои "The Heartbreak Kid" Shawn Michaels. Shawn, здравей. Нека да караме по същество. Хората искат да разберат как се чувстваш физически, след инцидента който претърпя преди месец на ринга. Феновете на TNW са притеснени и тревогата им е огромна.

6. Shawn Michaels adresses the TNW fans about his injury LIVE from his home in San Antonio, TX BMkfD2R 6. Shawn Michaels adresses the TNW fans about his injury LIVE from his home in San Antonio, TX HH7n3o3

Shawn Michaels: Michael, първо искам да изкажа огромните си благодарности към почитателите на Total Nonstop Wrestling. БЛАГОДАРЯ ВИ! Получих хиляди писма, които изразяват вашата безкрайна подкрепа. Това означава много за мен. Вие ме правите щастлив и искам да знаете, че за Shawn Michaels като суперзвезда, мъж и човешко същество - това което правите означава много. Наистина, благодаря ви. Що се отнася до състоянието ми - мисля, че вече съм добре. Когато колабирах в средата на ринга, докторите бяха разтревожени. Казаха, че страдам от синдром на постмозъчно сътресение. Това трябва да се е случило някъде по моя път, изпълнен с жестоки битки. Знаете през какво преминах в последно време, но Intercontinental титлата бе около кръста ми и това означаваше много. Означаваше дълг, отговорност и непрестанно натискане на газта. Когато си шампион, нямаш време да удряш спирачки. Почувствах се изключително неприятно, когато ми бе съобщено, че ще трябва да освободя колана. Това заболя повече и от самия припадък. Ситуацията обаче се подобрява. Напоследък не ми се вие свят, нито съм припадал. Вече не страдам от симптомите за които лекарите ме предупредиха.

Michael Cole: Това е страхотно. Сигурен съм, че твоите милиони почитатели ще се зардават да научат добрите новини. А сега, няма как да минем без въпроса, който всеки си задава - кога "The Heartbreak Kid" Shawn Michaels ще се завърне на ринга на Total Nonstop Wrestling?

Shawn Michaels: Ако зависеше от мен, вече щях да съм се завърнал на бойното поле и да продължа да давам всичко от себе си на този свещен ринг. Много от медицинските служители обаче не са съгласни с мен. Това е изнервящо, но съм сигурен, че завръщането ми в TNW ще бъде по-скоро от колкото докторите прогнозират и съветват. Знаете, че рядко се съгласявам с препоръките на официалните лица. Професионалният кеч не е просто моята работа. Това е моят живот. Нищо няма да ме спре от това да върша онова, което обичам. Пред Shawn Michaels има още много непокорени върхове, върху които да забучи своето знаме! За това, гледайте внимателно и дръжте очите си широко отворени.
Върнете се в началото Go down
 
6. Shawn Michaels adresses the TNW fans about his injury LIVE from his home in San Antonio, TX
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 437-
Идете на: