Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off

Go down 
+3
Glorious_One
Sablelicious
Rainmaker
7 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Global Champion
TNW Global Champion
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7357

1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off Empty
ПисанеЗаглавие: 1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off   1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off Empty5/6/2021, 21:47

TNW Rampage SuperShow Live in
Austin, Texas, USA




Рингът е обграден от стълби,
а куфарчето виси над бойното поле!
Върнете се в началото Go down
Sablelicious
Premium Member
Premium Member
Sablelicious


Join date : 14.03.2015
Posts : 13

1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off   1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off Empty6/6/2021, 00:43

RAWR!~



- Ladies and gentlemen, please welcome - SABLE!~

1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off AMWwwn6 1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off MTSqFru

LADIES AND GENTLEMEN, TNW "RAMPAGE SUPERSHOW" IS LIVE IN AUSTIN, TEXAS! И ако се нуждаете от причина да не сменяте канала... Ето ви я! Тази секс бомба, която току-що се показа в началото на рампата. Sable е винаги прелестна, но днес тя е задминала себе си. Блондинката е облечена така, сякаш излиза от филма "Men In Black"! Латексът лъщи по тялото и, а тя тропа с токчетата на кожените си ботуши по рампата, като същевременно се опитва да зарадва превъзбудените запалянковци в залата. Днес някое момче е станало мъж, можете да бъдете сигурни в това! Sable провървя целия път по рампата, покатери се на металните стълби и влезе на квадратурата. На дамата и бива връчен микрофон, а тя ще представи своя клиент Bobby Roode, който миналата седмица геройски се класира за мача за куфарчето, който е по-късно тази седмица. Със Sable в ъгъла си, "The Glorious One" пожъна успех. Да чуем Sable.

- ОСТИН, ТЕКСАС... ДОБРЕ ДОШЛИ В "RAMPAGE SUPERSHOW"! YEAAAAAAAAAAAH! Само така, момчета и момичета! Искам ви шумни през цялата вечер! А сега, ще ви помоля да изпълните още едно мое желание... Ще бъдете ли така добри? YES! YES! YES! YES! Моля, станете на крака и аплодирайте силно моят бизнес партньор и човекът, който в неделя ще спечели "Get The Suitcase" мача... "THE GLORIOUS ONE" - BOOOBBY ROOOOOODEEE!~
Върнете се в началото Go down
Glorious_One
Superstar
Superstar
Glorious_One


Join date : 24.03.2018
Posts : 668
Age : 28

1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off   1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off Empty6/6/2021, 19:50

GLORIOUS!


Ето го и него! Самият от плът и кръв, неповторим, автентичен и оригинален познат като  THE GLORIOUS ONE and THE IT FACTOR OF PROFESSIONAL WRESTLING! Bobby Roode се появява в началото на рампата под смесените реакции на публиката в Austin, Texas. Боби беше представен по брилянтен начин от неговата мениджърка която стои вътре на ринга. Русата секс бомба Sable се отрази по позитивен начин на кариерата на Рууд. След като двамата се събраха Боби започна да жъне успехи и един такъв беше мачът му миналата седмица срещу Джейсън Джордан за влизане в Get the suitcase match-a. Рууд буквално и преносно разби и прегази Джордан без да му оставя никакви шансове. Затова върви израза -  зад всеки един мъж стои една прелестна жена. Sable насърчава феновете да ръкопляскат за бизнес клиента й, някои го правят други освиркват, но все пак разни хора - разни идеали. В Opening-a сме на тазвечерният Rampage Supershow който ще бъде и последен преди поредният платен турнир на TNW - Get The Suitcase. Всички обявени участници в мачът за куфара ще направят изявление. Явно честта кой да открие този словесен спор ще бъде самият Боби Рууд. Общо взето има доста качествени имена в тази среща като Johnny Mundo, Aleister Black… Chad Gable. Последният даже победи Боби Рууд преди един месец и най-вероятно ще стане нещо между двамата на турнира. Roode и Gable едва ли са заровили томахавката помежду си. Според кеч професорите фаворитите на хартия са Джони Мундо и Боби Рууд, но естествено в този вид мачове изненадите са налице и дори хора като Грамадата и Чад Гейбъл имат някакви минимално шансове. Рууд сега влиза на ринга и прави една хубава масивна прегръдка с разкошната блондинка и след което взима микрофон в ръка.
1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off KESDzG9
Върнете се в началото Go down
Glorious_One
Superstar
Superstar
Glorious_One


Join date : 24.03.2018
Posts : 668
Age : 28

1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off   1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off Empty6/6/2021, 20:47

1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off U05u5rI

Well...Welll...Well..Ще ми спукате тъпанчето не викайте толкова. Разбирам, че ми се радвате толкова много и нямате търпение да видите The Glorious One in action… но има доста вода да изтече докато това време настъпи. Тази вечер ще поговоря за две неща. Първото е за този съюз с тази дама която определено ми се отрази положително на кариерата общо взето. Наистина преди да имам мениджър в лицето на Сейбъл. Най-важното нещо по пътя към успеха  е един човек да знае, че има хора на които може да разчита като му пазят гърба. Sable… теб наистина те усетих като такъв човек на който може да се има доверие и се надявам да има светли дни за нас и да има най-разни отличия както за теб така и за мен. Сега е време да преминем и към второто нещо и по същинският въпрос - Кой ще спечели куфара на Get the suitcase?  Отговорът е скрит в самият въпрос - IT’S ME! *hahahaha* Има хора с които не съм си разчистил сметките напълно...Yeah Chad… it’s you, son! Мислиш ли си, че ще ти позволя да вземеш куфара точно ти? Ако е така значи си в грешка и ще изядеш просто една стълба в устата. Имам стратегия и ще я приложа на турнира. Пази се от сянката си! Mundo, ти си уникален атлет и сърцат човек, но понякога в този бизнес това не е достатъчно. Трябва да си и стратег и играч да контролираш нещата да бъдеш манипулатор в дадени ситуации. Ще има сблъсък на характери между нас двамата, нещо такова предвиждам. За другите участници имам също някои наблюдения. Black е опасен противник и не е за подценяване, обаче Грамадата няма да спечели този двубой знаете ли защо? Просто стълбата няма да го издържи! Малко шарен хумор от моя страна. За неизвестният участник няма какво да кажа, защото нямам представа кой е обаче и не ме притеснява особено много, защото едва ли ще е някой който ще има големи шансове за победата. Като направих една равносметка на участниците по пътя на логиката и последователността мисля, че моята стратегия може и да се окаже успешна и да грабна така желаният куфар и да се превърна  отново в едно от големите кучета, а не да бъда поредното куче в глутницата. It’s time for the GLORIOUS DAYS…..BECAUSE…...*ПОЗНАТА МУЗИКА ПРЕКЪСВА БОБИ РУУД!*
Върнете се в началото Go down
SomBezMustaci
New User
New User
SomBezMustaci


Location : Minneapolis, Minnesota
Join date : 25.12.2018
Posts : 87
Age : 23

1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off   1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off Empty7/6/2021, 17:21

It’s time for the GLORIOUS DAYS…..BECAUSE…...

.




.







Graves: Uh oh, we've got companyyy!!
Lawler: Как не го е срам да прекъсва Боби Рууд така!?
Graves: Самичък си с това мнение Джери, водейки се от реакцията на феновете дошли тук тази вечер, те са доволни от прекъсването.
Ross: И не е сам! Виждаме как зад Чад Гейбъл ходи и адвокатът му Дон Калис, горд както винаги. Ако трябва да съм честен, след победа като тази от миналата седмица и аз бих бил горд от олимпиеца.

1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off Entrance%2B2

Гейбъл и Калис се отправят към ринга като Чад се доближава до барикадата на първите редове от фенове и минавайки започва да събира овациите им и дори дава ''Ready Willing Gable'' кърпата си на едно от децата там. Олимпиецът и Дон влизат едновременно в ринга и се доближават до Sable и Боби. Рууд ядосан вдига микрофона си, но преди да каже и дума Гейбъл го сграбчва от ръцете му. *чува се силна реакция от публиката* Sable се приближава до клиента си и едвам успява да го спре да не скочи на Чад. Младият лъв подава микрофона на Дон Калис, но Калис му казва: ''Ако нямаш против, смятам, че тази вечер на микрофона трябва да говори Американската Алфа, все пак, с Г-н Рууд имате общо минало, в което аз не участвам...''. Чад му кимва, обръща се обратно с лице към The Glorious и...

Chad Gable: Дочух нещо за неразчистени сметки... Определено вярвам, че това няма как да е излязло от твоята уста. Но в случай, че е, ще ти обясня ситуацията много простичко, така че и дъртата ти блондинка мениджър може да го разбере. * Публиката ИЗБУХВА от кеф след тези думи и Дон Калис се опитва неуспешно да прикрие усмивката си*... Исках нормален мач срещу теб, ти реши да заплашиш семейството ми и дори се отби до моята къща. През цялото това време се опитвах да ти покажа някакъв респект заради нашето минало и до някъде го направих, НО... Ти- Боби Рууд... не си добър човек, не си дори и лош човек! Ти си ЗЪЛ човек! И след заплахите и безполезното чешене на егото ти, успях да ти демонстрирам дълго обещаната агония на глезена и коляното ти когато се бихме. И да, нито сега, нито никога няма да признаеш тази своя загуба, но всичко си го пише в лицето ти- вече ме уважаваш! В случай, че не ми вярваш, нека се върнем седмици преди мача ни на турнира- ти говореше как съм лесна плячка, как ще ме приспиш за нула време. А след мача ни на турнира, сега... чуваме как Боби Рууд казва ''Ще се опитам да 'спра' Чад Гейбъл''. *Рууд поглежда към краката си и се замисля* Всичкият респект, добри чувства, спомени, ТИ ги хвърли на вятъра и няма свят, в който да ме видиш като твой приятел, партньор или каквото и да е отново! Единственото нещо, което можеш да направиш срещу мен- да оцелееш. Мъртъв си за мен, и ако ми падне възможност на Get The Suitcase с някоя стълба да те довърша наистина бих я взел! *Публиката малко утихва след студените и шокиращи думи на Чад, който заобикаля Рууд, започва да ходи из ринга и да говори към публиката* Та като стана въпрос за куфара... Не мога да гарантирам, че ще спечеля, тези мачове за много рискови и случайни в повечето случаи. Мога да обещая обаче, че ще дам всичко от себе си не само, за да спечеля Get The Suitcase мача, но най вече... за да не спечелиш... ТИ! *Гейбъл посочва Боби Рууд и подхвърля микрофона към Дон Калис*

Какво ли ще стане сега? Кой ще направи следващата стъпка тази вечер?




Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off   1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off Empty7/6/2021, 18:44


Jim Ross: Естествено щом говорим за мач със стълби, то Johnny Mundo е един от кечистите, които се е сблъсквал с този вид мач. Нещо повече, той има две победи в такъв вид срещи. Дори едната победа е доста прясна и няма нужда да ви напомняме за онази класика между Майкълс и Мундо на Pain XII!

1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off XnJ5JHo 1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off LyHda8U

Corey Graves: Един от безспорните фаворити в този двубой. Джони излиза на ринга, след като миналата седмица записа впечатляваща победа над Billy Kidman в една среща, която на моменти изглеждаше, че се изплъзва от ръцете на бившия Интеркотнинентален шампион. За щастие на "The Prince of Parkour" видяхме победа. Както колегата спомена, Мундо има достатъчен опит в този вид мач. Нека да не забравяме и неговият стил, който повече от перфектно дори пасва на този вид. Бързината, пъргавостта и атлетизмът ще са добър съюзник за Джони. Хубаво е, че Джони се появи на време понеже, ако още малко беше се забавил нещата между Боби и Чад щяха да ескалират сериозно!

Jerry Lawler: Каква словесна борба с думи между Bobby Roode and Chad Gable. Още помни колко личен се превърна техният двубой на последния платен турнир. Семействата бяха намесени дори. Джони Мундо на вярно не се интересува особено за проблемите между тези двамата. "The Shaman of Sexy" обира овациите от феновете, след това взима един микрофон в ръката си и явно също ще каже какво мисли за предстоящия му сблъсък на турнира "Get the Suitcase", където ще се бият няколко кечиста за куфара!

1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off Ib0nikU

-Hold on, hold on and relax. Наистина ми се иска да ви оставя да се сбиете тук, но всички тези фенове не са тук, за да ви гледат как се нападате. Тук не става въпрос за вас двамата и вашите драми могат да продължат, но не и на този ринг. На нас не ни се слушат и гледат вашите семейни войни. Не осъзнавате ли каква голяма възможност ви предоставя този куфар? Та имаш цяла година, за да го кешираш срещу шампион, който си избереш по всяко едно време. Боби, ти каза че понякога атлетизма и голямото сърце не са достатъчни в този бизнес. Наистина странно, но това са доста мъдри думи излезли от твоята уста. По трудния начин аз научих този урок преди време. Дори, когато мислех, че съм вече научен и готов на последния турнир отново трябваше да бъда свален на земята. Но аз не се плаша от това. Човек греши и бърка цял живот. Аз съм много по-добър, много по-мъдър и зрял от когато и да е било. Вие двамата сте чудесни атлети, но знаете ли изобщо в какво се забърквате? Имате ли си идея колко сериозни са тези видове мачове? И Чад мислех, че след нашия сблъсък преди няколко седмици, в който те победих си разбрал, че няма случайни неща както ти каза. В този бизнес нищо не се случва хаотично. През последната година аз участвах в два мача със стълби и познайте какво. Аз спечелих и двамата двубоя. Знам, че този факт няма задължително да ми донесе победата, понеже в този двубой участват доста участници, но повярвайте като ви казвам, че "The Shaman of Sexy" е отлично подготвен за всеки един дръзнал да му се изпречи по пътя и е готов да го свали от стълбата! Това е мач, който очаквам от страшно много време. Нека не забравяме колко големи шампиони са печелили куфара и след това са ставали шампиони. Достатъчно е да споменем имена като Острието, като Сет Ролинс дори. А и за първи път в историята куфара ще виси над ринга на различен турнир от Pain. Това е един от последните ми билети, за да получа шанс да взема някоя от най-престижните титли и нямам намерение да отстъпя билета си. Минах през какво ли не, участвах в едни от най-бруталните и дългите мачове през последната година. Roode, повярвай ми че имам страхотна и простичка в същото време стратегия. Ще се покатеря по един много бърз начин на стълбата и преди да можеш да кажеш каквото и да е било аз ще съм откачил този куфар, който стои над главите ни. След това няма значение кои ще бъдат шампионите. Дали Elite шампионът ще бъде Оспри, Браян няма значение. Дали пък няма да избера шампиона на световната титла? Премерих сили срещу всякакви атлети и смятам на турнира отново да демонстрирам WHY THIS IS MY WORLD!

*ПОЗНАТА МУЗИКА ПРЕКЪСВА РЕЧТА НА МУНДО*
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Angel
Superstar
Superstar
Angel


Join date : 29.10.2020
Posts : 93
Age : 22

1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off   1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off Empty7/6/2021, 23:40


OOOOOHHHHH, BOOOOOOOOYYYYYY, ALEISTER BLAAAAAAAAAACKKKK!!! Той е тук! Той е тук и прекъсва
Джони Мундо.

1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off ACtC-3c2tl2aAqj84f26zzZdvQ9z4_PtfliAmHmyn09Hu8hEYY672o1nov1BNDUo-HljIFcnCn4NbZr0ZTI9p8meJeIbUPl3tPTF7PE0SrWHipF57WIMvedhLwSjpFrZCi1MxvmX3Ctwf371dZ10i9LKVcyo=w312-h174-no?authuser=0

Corey Graves: Алистър излиза доста уверен, дали той всъщност няма да спечели този толкова важен мач.

Michael Cole: напълно е възможно Кори. Алистър е доказал, че не е за подценяване. Той може да направи всичко с този Black Mass. Буквално може да разбие всеки опонент.

Corey Graves: никой не може да му се опре, когато направи Black Mass-a.

Michael Cole: Алистър не е по приказките, но на всички ни е интересно да чуем какво ще каже.

1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off ACtC-3c_pSEW0JOF6fMYxy-yin0hXlSoxcCx9Fpc53q2X_E9ttiiIdCFG1NlDWf_B5mnL0Uoxw0oqbv87W8jZ8aFNCLck4sS4TZhrzSTMDzpVgFuJLABcIIYmVmNcSYmo7uotUzLWpv2qScOu5g-Cs0e2YJK=w306-h170-no?authuser=0

АЛИСТЪР, АЛИСТЪР, АЛИСТЪР!!!

Алистър е под бурните овации на феновете в Тексас.

АЛИСТЪР, АЛИСТЪР, АЛИСТЪР!!!

1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off ACtC-3erD59SqxeczAMPQ2uX2SDFjfrB0pZSlqJooIkDijoUd_1LeRYNDRoggMYH8NoLHD8tz4yTwdEbS939exGvV2rSOPslq3OoEmTDSjUB3pOiMyMnJ2FZe1A-fYYA2NWicnKIfFglJoLEX_digezOUMrO=w320-h180-no?authuser=0

-Не съм дошъл тук да дрънкам глупости както вие правите сега. Тук съм, за да се бия. Не ми пука какво ще кажете, не ми пука какво ще направите, не ми пука кои сте. Аз съм Алистър и когато заставаш на пътя ми получаваш Black Mass. Миналата седмица видяхте на какво съм способен. Това е една голяма възможност за мен и няма да я оставя туку-така. Смятам да изритам теб Рууд, ще получиш яки ритници и ще се озовеш право в стълбите, за тебе се отнася също Чад Гейбълчо, а ти... Оооо, ти Джони Drip, Drip, ти си човека, който ме победи, който ме сломи, който аз започнах да уважавам, но заради това не си мисли, че си в безопасност от мен. Дори напротив. Очаквай ме по нахъсан от когато и да е било. И запомнете, всеки един от вас ще изяде по един Black Maaaass!!!!!
Върнете се в началото Go down
monday_night_messiah
Superstar
Superstar
monday_night_messiah


Join date : 29.12.2018
Posts : 372
Age : 32

1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off   1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off Empty11/6/2021, 19:25


Lawler: Оооо, не! Сега става лошо. Aleister едва ли е доволен от това, което чува и вижда. Това е петият участник в мача за куфарчето - голямата мечка гризли. Летящият холандец знае какво стана миналата седмица. Грамадата вкара себе си и най-големия си настоящ враг в мача за куфарчето след като буквално САМ спечели отборния мач срещу The Young Bucks.
Ross: Именно. Aleister поиска два пъти смяна, но Грамадата не го отрази изобщо. Тогава двамата се сбиха. Кулминацията приключи с три нокаутиращи удара и туш от гиганта. Най-големият атлет на света крачи злобно към ринга. Думите, не....извинете. Не думите, а самият ГЛАС на холандския злодей бръкнаха в мозъка на Грамадата и сега той ще направи изказване. Намирисва ми на въргал....

1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off 9z4uhXT

Graves: Като нищо може да настане въргал на ринга. На Грамадата му се иска точно този човек, който говори за Black Mass да не е в срещата. За съжаление, обаче, мечката ще трябва отново да го има предвид. Какво ще стане сега? Грамадата се качва на ринга, влиза между всички участници и не обръща внимание на другите, а само именно на Aleister. Вижте как двамата се наежват един срещу друг. Май повече приказки няма да има. Грамадата сега иска микрофон, взима такъв и ще каже нещо.
ГРАМАДАТА: Всеки излиза тук, всеки си разправя стратегиите. Всеки казва, че ще спечели. Някои казват кой НЯМА да спечели, щото стълбите нямало да го издържат. Нека припомня една интересна случка от преди 10-тина години. Грамадата бе шампион. Той носи титлата гордо на раменете си. Бе доволен от постигнатото. Дойде един ден, в който на Грамадата му бе уреден мач с маси, а там правилата са: няма тушове, предавания, отброявания и дисквалификации. Грамадата имаше за съперник човек, който може само да си мечтае да притежава габаритите на Грамадата. Наистина, Грамадата имаше за свой съперник един атлет, който тогава САМО Грамадата го вдигаше и го размяташе с лекота. И ти да видиш.... Грамадата не бе изобщо притеснен. Той не си и помисляше, че ще загуби срещата. Знаеше, че просто ще сграбчи опонента, ще го затръшне задушаващо през масата и ще запази шампионската си титла. Но...какво се случи?? Една от масите бе положена точно до ринга. Грамадата стъпи върху нея, за да се качи на ринга и тя се счупи под неговата тежест. Следователно.....Грамадата изпадна в чудовищен шок! Той загуби мача! Загуби и титлата си! Случи се нещо, което въобще не е преминавало през мозъка на Грамадата! (ГРАМАДАТА ИЗКРЕЩЯВА СИЛНО) МАСАТА СЕ СЧУПИ ПОД ТЕЖЕСТТА НА ГРАМАДАТА И, СЪОТВЕТНО..........СЪОТВЕТНО ГРАМАДАТА МИНА ПРЕЗ МАСАТА!!! Чудите се какво общо има това с предстоящия мач... (Грамадата поглежда към Robert Roode) Твърдиш, че стълбите няма да издържат тежестта ми и, съответно, изобщо няма да мога да стигна до куфарчето.... (Robert Roode е стресиран) Не ми пука дали стълбите ще ме издържат или не!!! Не ми пука дали РИНГЪТ ще ме издържи или не! Не ми пука дали ще строша ринга със суперплекс или не! НЕ МИ ПУКА ДАЛИ ЩЕ ИГРАЕМ МАЧА НА СЧУПЕН РИНГ ИЛИ НЕ!!! Каквото и да стане, уверявам всички ви, че ЩЕ НАМЕРЯ НАЧИН да спечеля куфарчето. Каквото и да ми коства, каквото и да ми струва, аз ЩЕ НАМЕРЯ някакъв начин да стигна до тази височина, да развържа проклетото куфарче и най-накрая гонгът да удари гордият носител на Договора в куфарчето да бъде......лидерът на Genata Family - голямата мечка гризли ГРАМАДАТААААА!! (Грамадата поглежда към Aleister Black) Що се отнася до теб, нищожество проклето, АЗ ще съм първият, който ще ти застане на пътя и ТИ няма да можеш да го спреш. АЗ ще бъда първият кошмар в живота ти, който ще съсипе всичките ти шансове за успех. ТИ ще се опиташ да ми приложиш извратената си завършваща хватка, но моята е доста по-свирепа и коварна. (Грамадата свива юмрука, след което спира да говори)
1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off 8xlYYhv
Върнете се в началото Go down
Cekoki
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Cekoki


Location : ДЮНЕРИ
Join date : 26.10.2015
Posts : 2967

1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off   1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off Empty11/6/2021, 22:39

Jim Ross: Не сме чували отдавна Грамадата да бъде толкова изчерпателен! Наистина той успя да спечели интереса на феновете, съдейки по израженията им. Нещата обаче, когато толкова хора за на един ринг не завършват често добре. Имайки предвид колко висок залог виси над главите им още повече ме кара да си мисля, че нещо ще се случи.. Грамадата ще каже още нещо, но майко мила...

1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off 08N5Ac7

Jerry Lawler: KO PUNCH BY THE BIG SHOW! Въпреки, че Show сви юмрука си малко по-рано той светкавично забива този юмрук. Дори за кечист като Алистър си беше неочаквано. Това беше зверски удар! Блек беше нокаутиран по един доста жесток начин. Нещата между тях двамата в последните седмици не са никак безинтересни. Нещата се задълбочават между тях още повече след този юмрук. Вижте изражението на Джони Мундо, който маха очилата си. Roode се присмива над нещата.

Corey Graves: Mundo се впуска към Грамадата като Джони не е криел симпатиите си към кеч уменията на Алистър. Johnny забива няколко удара, но Грамадата му забива глава и "The Guru of Greatness" прелетя почти до другия край.

Jim Ross: Не ми беше никак трудно да позная какво ще се случи. Не се изискват особено големи ясновидски умения, за да го прогнозираш. Гейбъл и Мундо се запътват към Грамадата, но той ги хваща за вратовете може би ще видим двойно задушаващо тръвшане?

1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off 8MgODlS

Bobby Roode съумява да предотврати доминацията на Грамадата като забива висок ботуш в главата на гиганта. Е, "The Glorious One" едва ли щеше да се измъчва, че е оставил опонентите си да страдат, но ако той не беше направил нещо, яростния гигант щеше да се запъти към него. Ето, че сега всички налитат върху Грамадата. Това е отлична стратегия всички да се хвърлят върху най-едрия човек. Грамадата вся паника и ужас, но в момента е бива пребит. Гейбъл и Боби се спречкват. Roode изблъсква Chad, а "The Olimpyc" замахва с юмрук, но Рууд се навежда и този удар попада в Мундо. Вижте само яростта на Джони. Той е бесен и не го интересува дали този удар беше без да е искал Чад. Голяма част от "The Locker Room" пристига за подкрепление и иска да спре това масово сбиване. Ето, че Axel, Karl Anderson, Gallows, Jimmy Yang са тук както и още доста хора. Те се опитва да спрат това, което се случва, но такива боеве трудно се погасяват. Екшъна се пренася извън ринга и почти всеки удря, който му е най-на близо! Roode успява да използва една от стълбите, които са край ринга като оръжие и помля няколко човека с нея. "The Shaman of Sexy" успява да се измъкне от купчината хора малко преди този сблъсък и се покачва на най-горното въже.. Боже мили не го прави, Джони има толкова много хора.. "THE GURU OF GREATNES" ПОЛИТА ОТ НАЙ-ГОРНОТО ВЪЖЕ ВЪРХУ ДОСТА СОЛИДНО КОЛИЧЕСТВО ХОРА С..

1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off XD1WWNc
SHOOTING STAR PLANCHA!

МАЙКО МИЛА.. КОЛКО ТЕЛА БЯХА ПРЕМАЗАНИ ОТ ТАЗИ ВЪЗДУШНА МАНЕВРА НА ДЖОНИ! КАКВА КРАСОТА САМО, КАКВО ИЗЯЩЕСТВО.. НЕ МОЖАХМЕ ДА ВИДИМ В ТАЗИ СУМАТОХА КОЙ СЕ ВРЯЗА ТОЛКОВА ЛОШО В ЕДНА ОТ СТЪЛБИТЕ.. ВСЕКИ В МОМЕНТА Е НАРАНЕН! ПРЕДСТАВЕТЕ СИ САМО КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ НА ТУРНИРА! КОЙ ЛИ ЩЕ ВЗЕМЕ ТОЗИ КУФАР? НЕ СМЕНЯЙТЕ КАНАЛА, А ОСТАНЕТЕ С НАС, ЗАЩОТО ТОВА Е ЕДВА НАЧАЛОТО НА RAMPAGE SUPERSHOW!
Върнете се в началото Go down
https://www.deviantart.com/cecot69/gallery
Sponsored content





1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off   1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off Empty

Върнете се в началото Go down
 
1. Opening Show: All Participants from the Get The Suitcase Match Face off
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 1. Opening Show: Get the Suitcase Ladder Match > Johnny Mundo vs. Chad Gable vs. Big Show vs. Aleister Black vs. Bobby Roode vs. ???
» 11. ME: All Participants from the Get The Keys Cage Of Violence Match Face off
» ИЗМИНАЛА ТЕМА: All Participants from the US Cage Of Violence Match Face Off
» 1. Opening show: Face off between Roman Reigns and AJ Styles
» 1. Opening show: Daniel Bryan and Roman Reigns face-off

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 432-
Идете на: