Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в български кеч e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и най-вече да се забавляваш!



 

 

 5. Divas Action > AJ Lee vs. ???

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7295

5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: 5. Divas Action > AJ Lee vs. ???   5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? Empty29/5/2021, 21:26

1. AJ Lee
2. ???
Върнете се в началото Go down
Crazy_One
Premium Member
Premium Member
Crazy_One


Join date : 21.01.2011
Posts : 8

5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Divas Action > AJ Lee vs. ???   5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? Empty30/5/2021, 13:16


5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? NsyAUrg

- Ladies and gentlemen, the following contest is scheduled for one fall!
Now please welcome, first, from New Jersey... ''The Crazy One'' - A...J... LE-E-E-E!~ 

Jim Ross: Дами и господа, добре дошли обратно в 431-вото издание на ''Rampage SuperShow''! Аз съм вашия главен коментатор Jim Ross, а тук до мен са колегите ми - Jerry Lawler и Corey Graves! Миналата седмица бяхме свидетели на доста шокиращи моменти, а един от тях бе и завръщането на тази знаменита Diva, която излиза в момента. Тя отговори на Open Challange-a на Alexa Bliss, а за сега знаем само едно - на предстоящия турнир ''GTS'' ше има мач между тях двете. 

Corey Graves: Напълно си прав, JR! Само ще те поправя в едно нещо. В едно от изреченията си, ти спомена че си ''главния'' коментатор, което е напълно грешно. Всеки един уважаващ себе си фен знае, че аз съм този, който контролира тук - господин Adam Pearce избра именно мен за тази задача, така че трябва да те поправя. Дами и господа, аз съм вашият главен коментатор! 

Jerry Lawler: Добре, Corey, разбрахме те напълно. Знаем, че живееш във въображаемият си свят, в който всичко се върти около теб. Но нека не се отклоняваме от главната тема и да продължим да коментираме случващото се в момента - мачът между AJ Lee и... ъ-ъ-ъ... и мистериозната и опонентка за тази вечер! Всички се чудят коя ще бъде дивата, която ще се изправи в TNW in-ring return-a на AJ. It could be anyone! Дали пък ''The Goddess'' не е намислила нещо?! В едно съм сигурен - този мач ще бъде доста интересен!

Jim Ross: Напълно си прав, Jerry! Също така ни остават още цели две седмици до дебютиращия турнир - ''Get The Suitcase''. В него има доста заинтригуващи срещи, но сякаш точно този на AJ Lee се отличава доста - говоря ви от всички мачове между дивите! Сякаш този е най-вълнуващ. Ами ако ''The Crazy One'' победи в този мач? What's next for her - the Divas Championship? Или пък може би тя ще-...

5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? Yh8lSqN

Jerry Lawler: Само времето ще покаже, колега! AJ изминава цялата рампа и успява да се здрависа с няколко от нейните фенове, а сега влиза на бойното поле и вдига дясната си ръка. Феновете започват да я аплодират. Колко сладко момиченце - а отвътре в себе си е дявол, никога не трябва да подценяваш AJ, самият и прякор говори достатъчно! Музиката и утихва. AJ се насочва към един от ъглите на ринга, където започва да загрява. Време е да излезе и мистериозната и съперничката...
Върнете се в началото Go down
Candice
New User
New User
Candice


Join date : 30.05.2021
Posts : 3

5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Divas Action > AJ Lee vs. ???   5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? Empty30/5/2021, 14:59


And now.. Ladies and gentlemen please welcome
from Los Angeles, California... TORRIE WILSON!

5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? Wun6Trv 5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? 9oNkNTr

Jerry Lawler: Точно, когато си мислиш, че женската дивизия не може да стане по-очарователно се появява ослепителната Тори Уилсън! Несъмнено е една от най-запомнящите се диви, които развлекателният бизнес някога е имал удоволствието да види! Логично и феновете не са я забравили.

Jim Ross: Ах, колега.. Наясно съм защо толкова харесваш Тори Уилсън. Може би не толкова заради нейния стил на ринга. По-скоро заради някои други списания по-така палави. Шегата на страни, освен добра кариера, Уилсън успява да запази името си в историята на Playboy.

Corey Graves: Доста хубави снимки има Тори! Разбира се като съм израствал, гледайки кеч няма как да съм пропуснал тези списания. Днес обаче тя няма да се снима по бельо или гола, а ще трябва да се бие на ринга!

Тори Уилсън влиза на тепиха, обирайки овациите от феновете. Aj Lee стои учудена все още. Тя е нямало как да се подготви с някаква стратегия, защото не е знаела срещу кого ще се изправи. Дори и да знаеше последния път, когато Уилсън е била на ринга е било твърде отдавна.
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7295

5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Divas Action > AJ Lee vs. ???   5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? Empty30/5/2021, 15:08

НАЧАЛО!
Върнете се в началото Go down
Crazy_One
Premium Member
Premium Member
Crazy_One


Join date : 21.01.2011
Posts : 8

5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Divas Action > AJ Lee vs. ???   5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? Empty31/5/2021, 16:03

Еха, Torrie Wilson! Може би никой не е очаквал появата на именно тази прелестна дама. Изненадите в Total Nonstop Wrestling продължават, приятели! Миналата седмица бяхме свидетели на завръщанията на Alexa Bliss и AJ Lee, а тази вечер се завърна и неповторимата блондинка от California! Женската дивизия продължава да си възвръща силите си и съм сигурен, че до няколко месеца ще притежава същата тази слава, която притежаше преди няколко години! Дори и младата AJ е шокирана от появата на тази жива легенда. Сигурен съм, че в момента обмисля план как да победи Torrie по най-бързия начин! Двете се намират в ъглите си и чакат съдията да даде началото на този двубой. ''The Crazy One'' трябва да спечели този мач на всяка цена. Тя трябва да привлече вниманието на дивите и най-вече на Alexa Bliss, която не е особено запозната с кеч уменията на принцесата от New Jersey! It's all smiles before the start, from Torrie Wilson! Тя не е стъпвала на кеч ринг от доста дълго време и съм сигурен, че ще е интересно да я гледаме отново, ако разбира се се задържи. *DING-DING-DING* Ето, че и началния гонг за срещата бива ударен! Torrie Wilson versus AJ Lee - на хартия изглежда изумително, нека видим дали ще бъде толкова изумителен и в действиетлност! Двете диви започват да обикалят в ринга, нека видим коя ще опита да атакува първа... Отговорът е и двете! Двете диви rush-ват по едно и също време, а в момента се намират в средата на ринга, заключени една в друга, опитвайки да се избутат! Въпросът ми е кой ще надделее в тази силова борба за надмощие... AJ за огромно съжаление прави няколко крачки назад, но не се предава! Тя дава всичките си сили, за да се задържи но изглежда че няма да успее. ПОГЛЕДНЕТЕ - TORRIE WILSON Я ИЗБУТВА ПО ТАКЪВ НАЧИН, ЧЕ AJ LEE СЕ СТОВАРИ НА ЗЕМЯТА! Torrie is having fun right now! Тя поглежда към публиката, която започва да я аплодира, а след това вдига едната си ръка победоносно във въздуха! Тя се мисли за победителка още в началните рамки на този двубой и е обърнала изцяло вниманието си върху почитателите си! Но не мисля, че това е добра идея - погледнете ''The Crazy One'', която е яростна! AJ СЕ НАСОЧВА КЪМ СЪПЕРНИЧКАТА СИ...

5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? 1N4tkHv 5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? SgC4Cub

И ОТВРЪЩА НА ОГЪНЯ С ОГЪН, КАТО УСПЕШНО СЪБАРЯ БЛОНДИНКАТА ОТ LA ПРАВО НА ЗЕМЯТА! Но почакайте - AJ Lee едва сега започва! След този успешен takedown, ''The Crazy One'' започва да налага опонентката си по прекрастното и лице и тялото и - не мисля, че беше добра идея Torrie да се завръща. Както знаем, тя е модел и е обгърната от фотосесии. Не ми се иска да я гледам със синини в новите списания! Torrie обаче някак си успява да се измъкне от ринга, а в момента потегля към изхода. Но не мисля, че това ще се спаси от яростната AJ! Принцесата от New Jersey тръгва по петите и... А СЛЕД ТОВА Я СЪБАРЯ! NO ESCAPE, GIRL! Следват още няколко юмруци от AJ Lee по лицето на Torrie Wilson! Сама си е виновна - тя неуважи AJ. Направи я за смях, а сега ще трябва да си плати! Lee надига опонентката си, като я хваща за косата и започва да я влачи към ринга! Тя я прибира, а след това отново започва да я налага - дами и господа, този мач продължава...
Върнете се в началото Go down
Candice
New User
New User
Candice


Join date : 30.05.2021
Posts : 3

5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Divas Action > AJ Lee vs. ???   5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? Empty1/6/2021, 21:01

Corey Graves: Каква откачалка е само тази Aj Lee. Тази жена никога не се променя! АJ сериозно е записала името си в женската дивизия макар и това да е било отдавна. Много от нас все още си спомнят какви щуротии е правила. Torrie така и не е успяла да спечели нито една титла, в която и да е федерация..

Jim Ross: Не всичко е титли и награди, колега! Уилсън има чудесна връзка с феновете. "Crazy Chick" буквално все страха на Тори. Само как я нападна като напълно изперкала жена. "The Billion Dollar Princess" така и не успя да реагира на случилото се!

Jerry Lawler: То кой може да реагира след такава атака. Буквално Lee напосоки забиваше удари и гонеше Тори. Горката Уилсън, грях е да нараняваш толкова красива жена. Уилсън е по-висока и тежка от Aj, но нали знаете какво са казали. "It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog"!

Jim Ross: Това е един от любимите цитати! Наистина много поуки можеш да си извадиш. Злобата и агресията в Aj Lee е огромна. Lee престава да налага опонентката си понеже съдията я предупреждава. Тя едва ли иска да загуби първия си мач след завръщането си.

Corey Graves: Torrie Wilson се възползва от ситуацията и забива от нищото Forearm punch. AJ Lee е разклатена след този удар, моментът на изненада беше ключов тук. Погледнете само Уилсън каква сила извади след като забива Вертикален суплекс!

Jim Ross: Wilson веднага след това забива и Drop Kick! Невероятна комбинация от "The Bilions Dollar Princess". Тори се качва на най-горното въже и изпълнява:

5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? NEeyFr3 5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? WqlccNM
FLYING CROSSBODY!

ВЕДНАГА СЛЕДВА ОПИТ ЗА ТУШ! ДАЛИ ТОВА ЩЕ БЪДА ВСИЧКО ОТ ТАЗИ СРЕЩА? ТОРИ УИЛСЪН ПОКАЗВА, ЧЕ НЕ Е САМО КРАСИВО ЛИЦЕ И ТЯЛО! AJ LEE Е В МНОГО ТЕЖКА СИТУАЦИЯ. РАМЕНЕТЕ СА ПРИКОВАНИ... ИМАМЕ ОПИТ ЗА ТУШ!
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer
Rainmaker


Join date : 29.01.2016
Posts : 7295

5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Divas Action > AJ Lee vs. ???   5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? Empty1/6/2021, 21:15

НЕЕЕ!
AJ LEE ОСЪЩЕСТВЯВА ПОВДИГАНЕТО ПРЕДИ ТРИ!
ДВУБОЯТ ПРОДЪЛЖАВА!
Върнете се в началото Go down
Thief Den
New User
New User
Thief Den


Join date : 20.05.2021
Posts : 4

5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Divas Action > AJ Lee vs. ???   5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? Empty4/6/2021, 15:03

Jim Ross: Страхотна офанзива, след която Torrie почти не спечели тази среща!

Jerry Lawler: Наистина феноменална акция от страна на Wilson! Трябва да попитам, какво ще означава една потенциална загуба за AJ Lee тук, броени дни преди мача и срещу Alexa Bliss на GTS?

Corey Graves: Ще означава, че не е готова за голямата сцена! Alexa със сигурност отнякъде внимателно наблюдава този сблъсък и за момента и харесва видяното!

Jim Ross: Не бързай толкова - Torrie понечи да изправи съперничката си на крака, но AJ успява да се измъкне от нея и забива ритник в корема, последван от Clothesline, който бързо сваля Wilson на земята! Нещата отново са в ръцете на "The Crazy One"!

Jerry Lawler: Но дали ще бъде така за дълго?! Ще се изненадам, ако Wilson не намери начин да се върне в двубоя... о, не!

Jim Ross: Говорейки за Дявола - ето я и Alexa! Little Miss Bliss напада AJ Lee в гръб и я поваля на земята, продължавайки да я налага! Реферът няма друг избор, освен да даде победата на AJ посредством дисквалификация!

Corey Graves: Ето това вече е интересна стратегия... о, какво DDT!

5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? Giphy 5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? Giphy

Jim Ross: Съдията казва на Bliss да се отдръпне, но тя не му обръща абсолютно никакво внимание!

Jerry Lawler: Alexa тотално ограби Torrie Wilson, която изобщо не е доволна, но същевременно не иска вземане-даване с жената, осуетила мача й.

Corey Graves: Честно казано, аз също не бих! Вижте свирепото изражение на Bliss!

Jim Ross: Не ми се мисли какъв ще е погледа на AJ Lee, когато се посъвземе от атаката! Alexa с цялата си наглост демонстративно изтрива подметките си в тепиха и напуска бойното поле, а само един епизод на Rampage SuperShow ни дели от срещата между тези двете на GTS...


5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? Giphy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 5. Divas Action > AJ Lee vs. ???   5. Divas Action > AJ Lee vs. ??? Empty

Върнете се в началото Go down
 
5. Divas Action > AJ Lee vs. ???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 9. DIVAS ONE-ON-ONE ACTION
» 2. DIVAS TAG TEAM ACTION
» 4. Divas Action > Carmella vs. ???
» 10. Divas Action > Alexa Bliss vs. AJ Lee
» 1. ONE-ON-ONE ACTION

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: Archives :: Rampage SuperShow 431-
Идете на: